Je tu konec zápasu, který bude mít v některých směrech určitě přívlastek rekordní. Domácí Real Madrid totiž v zápase proti Granadě po celých devadesát minut jasně dominoval a zcela po zásluze vyhrál drtivým rozdílem 9:1. Hvězdou zápasu byl Cristiano Ronaldo, který zaznamenal pět branek.
90+1
90+1
Druhý poločas bude nastavený o jednu minutku.
90
Real právě vstřelil branku!
Luka Modrić poslal svůj centr přesně na hlavu CRISTIANA RONALDA, který svým pátým gólem v zápase zvyšuje na neuvěřitelných 9:1 pro Real!
89
Murillo skluzem sestřelil Balea a dostává žlutou kartu. Následuje přímý kop pro domácí.
88
Střídající Eddy mohl po přímém kopu skórovat, jenže Casillase překonat tentokrát nedokázal.
87
Žlutou kartu nyní uviděl ještě domácí Álvaro Arbeloa.
85
Domácí se dostali již ke třiceti střelám v dnešním zápase. Málo vídané číslo pro fotbal.
85
Marcelo poslal do vápna centr na Ronalda, ten ale ve velkém záklonu zamířil nad bránu.
84
A další šanci měl opět Ronaldo. Po přihrávce z pravé strany byl ale ve složité pozici a nedokázal seřídit mířidla.
83
Autorem vlastní branky je DIEGO MAÍNZ, který si do vlastní brány srazil centr centr Modriče z pravé strany.
82
Ronaldova rána byla výživná, prolétla zdí, ale zamířila těsně mimo.
81
Teď budou mít domácí šanci v podobě přímého kopu. Je to celkem daleko, ale je to přijatelná pozice pro Ronalda.
80
Tlak domácího celku v závěru zápasu opět sílí a hosté jsou pod trvalým tlakem.
79
Po rohu se ve vápna srazil Bale s El Arabim, po krátkém ošetření budou ale oba pokračovat ve hře.
78
Další zajímavou šanci na skórování měl Bale, nakonec z toho bude ale jen roh pro domácí.
76
Ronaldo zakombinoval s Marcelem. První jmenovaný se dostal ke střele z hranice vápna, ze záklonu ale zamířil vysoko nad bránu.
74
Granada právě vstřelila branku!
Radost nebude mít gólman Casillas, kterého nyní z ojedinělé akce překonal ROBERT IBAÑEZ. Domácí defenziva hodně zaspala a Ibañez šel po přihrávce středem hřiště sám na Casillase a podél vybíhajícího gólmana snížil na 7:1.
73
Hosté již rezignovaně čekají na závěrečný hvizd. Ten ale ještě poměrně dlouhou dobu nepřijde.
72
Další gólovku měl nyní opět Ronaldo, po centru z pravé strany nedokázal z běhu usměrnit míč mezi tři tyče..
70
Pátý gól v zápase měl nyní po přihrávce od Balea na kopačce Ronaldo, z ideální palebné pozice ale poslal míč mimo.
68
Po souboji s Ramosem zůstal na trávníku ležet Piti, bude ale v pořádku.
67
Po centru Marcela se k hlavičce ve vápně dostal Chicharito, míč ale poslal jen doprostřed brány, kde byl připravený Oier.
65
Následný přímý kop zahrával Bale, jeho povedená rána přes zeď se otřela o boční síť hostující brány.
64
Piti poslal ostře k zemi Modriče a dostává žlutou kartu.
62
Oba celky během pár minut prostřídali po třech hráčích na obou stranách a současné jedenáctky by tak měly dohrát dnešní zápas.
62
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Javier Hernández.
61
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Jesé.
61
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Jean-Sylvain Babin, přichází Jeison Murillo.
60
Z hranice vápna vystřelil Ronaldo, pátý gól ale nepřidal, protože pálil těsně mimo.
58
Domácí kopali další rohový kop, tentokrát ale bránu soupeře neohrozili.
57
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Fran Rico, přichází Eddy Pascual.
56
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Asier Illarramendi.
56
Nyní to již zavání rekordním výsledkem! Arbeloa nyní přiťukl ve vápně míč KARIMU BENZEMOVI, který s trochou štěstí posedmé překonal Oiera!
54
Po centru Marcela vrátil Bale míč před bránu přímo nabíhajícímu CRISTIANU RONALDOVI, který hlavou překonal Oiera! Domácí vedou již 6:0 a Ronaldo dal čtvrtý gól.
53
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Piti.
52
Domácí zvyšují na 5:0, když Jamesův centr dopadl přesně ke KARIMU BENZEMOVI, který měl dostatek času a prostoru na to, aby si míč zpracoval a následně přesně zamířil!
51
Z dálky zkusil vystřelit Modrič, jeho rána byla ale nepovedená a mířila nad bránu.
50
Do vápna soupeře nyní vlétl s míčem na kopačce Ronaldo. Centr levačkou se mu ale nepovedl a balon skončil v zámezí.
48
Proti střele Rochiny musel nyní nadvakrát zasahovat brankář Casillas.
47
Druhý poločas zatím není tak ofenzivní ze strany Realu. Domácí se očividně nikam neženou.
46
Druhý poločas začne přibližně v 13:01.
Je za námi první poločas zápasu,který se nesl ve znamení jedné osoby. První branku zápasu vstřelil sice Gareth Bale, jenže poté z několikazápasového trápení procitl Cristiano Ronaldo, který během osmi minut nastřílel do sítě Granady čistý hattrick! Real proti Granadě celý první poločas jasně dominoval a po zásluze vede 4:0. Uvidíme, jak bude obraz hry vypadat po poločasové pauze.
45
45
Domácí ale zkusili nyní rychlý protiútok a chybělo jen velmi málo, aby se Ronaldo dostal s Benzemou k samostatnému úniku na brankáře Oiera.
45
Poločas se přeci jen dohrává na polovině Realu. Domácí jsou zformovaní v defenzivě a hosté to mají těžké.
44
Málo vídanou střelu z dobrých osmadvaceti metrů vyslal na Casillasovu bránu El Arabi. Míč z jeho kopačky rozduněl břevno, následně se odrazil na brankovou čáru a odtud zpět do hřiště!
43
Na centr do vápna si nabíhal Benzema, k balonu se ale nedostal a hosté se ubránili.
42
Rychle se blíží závěr poločasu a hostům se stále nedaří na delší dobu překročit půlící čáru.
40
Hráči Realu nemají očividně dost a pokračují v drtivých útočných nájezdech.
39
Hosté jsou zralí na ručník. Vzdorovat dokázali snad jen deset úvodních minut a od té doby se to na ně valí ze všech stran.
38
CRISTIANO RONALDO je dnes po dlouhé době očividně ve výtečném rozpoložení. Ranou zpoza vápna totiž překvapil Oiera a během osmi minut dokonává křišťálově čistý hattrick.
38
Po dlouhé době si na balon sáhl brankář Casillas. Ten ale v pohodě jen lapil do rukavic míč mířící do vápna.
36
Marcelův centr z levé strany vyrazil Oier přímo k nohám CRISTIANA RONALDA, který z osmi metrů propálil vše, co mu stálo v cestě – 3:0!
35
Domácí hrají s velkou chutí a předvádějí nejrůznější útočné kombinace. Hosté jsou pod velkým tlakem a nedaří se jim.
34
Hodně nesmělá útočná akce hostů skončila centrem do vápna, kde úřadoval gólman Casillas.
33
Zatím sledujeme jednoznačnou podívanou. Domácí fotbalisté vedou o dva góly a nadále jasně dominují.
32
Rychlý kontr Realu skončil těsným ofsajdem Ronalda. Kdyby rozhodčí akci pustili, šel by Ronaldo skoro od poloviny hřiště sám na bránu.
30
Po centru do vápna se míč odrazil k Jamesovi, který nezištnou přihrávkou na levou stranu vyzval ke skórování CRISTIANA RONALDA, který ranou na zadní tyč zvýšil vedení Realu na 2:0!
30
Kroos poslal míč na zadní tyč na Varaneho, ten byl ale pokrytý a následuje další roh.
29
Do střelecké pozice se dostal Ronaldo, jeho pokus byl defenzivou zblokovaný na roh.
28
Míč nyní doputoval až na zadní tyč k Ibañezovi, který ale v dobré pozici balon vůbec netrefil.
27
Odměnou hráčům Granady je tu alespoň rohový kop.
26
Hosté se snaží okamžitě odpovědět a tlačí se na polovinu Realu.
25
GARETH BALE dostal ideální přihrávku mezi obránce a středem hřiště se řítil sám na Oiera. Udělal mu dlouhou kličku a dostal se do velkého úhlu, přesto dokázal míč nakonec dopravit do brány a domácí vedou 1:0!
23
Tlak domácího celku neustává. Hraje se stále víceméně na jedné polovině.
21
Marcelo nyní z levé strany poslal míč do vápna, kam si až na malé vápno seběhl Arbeloa. V gólové pozici ale poslal míč těsně mimo!
19
Domácí jsou lepším týmem, stále se jim ale nedaří dotlačit míč do brány.
17
Po centru hlavičkoval Benzema, míč šel ale hodně mimo.
17
K další střele se dostal Bale, jeho pokus byl zblokovaný na roh.
16
Na centr z levé strany si nabíhal Ronaldo, míč mu ale dobře z hlavy vzal gólman Oier.
15
Z druhé strany poslal další povedený centr do vápna Kroos, hosté ale dokázali míč odhlavičkovat mimo vápno.
15
Před zakončujícím Varanem odvrátili hosté míč do zámezí. Další roh.
15
Domácí zkusí odpovědět rohovým kopem. U míče James.
14
Z ničeho nic se do gólové šance dostal na druhé straně Ibañez, jeho křížná rána na zadní tyč prolétla těsně mimo!
13
Domácí jsou nadále lepším týmem, hraje se na polovině Granady.
12
Po levé straně vnikl do vápna Granady Ronaldo, jeho rána z úhlu skončila na boční síti.
10
Další perfektní pas mířil do vápna na Balae, ten ale nedokázal před Oierem lehkou tečí balon usměrnit do brány.
9
Z dálky zkusil štěstí hostující Rochina, míč z jeho kopačky ale prolétl hodně mimo.
9
Další centr do vápna mířil na Balea, blíže k balonu měl ale brankář Oier.
8
Po centru Jamese zkusil přímo ze vzduchu z těžké pozice zakončit Benzema. Míč dokázal usměrnit na bránu, avšak Oier byl pozorný a míč u tyče pokryl.
7
Domácí zatím jasně dominují v držení balonu, na první šanci ale stále čekáme.
5
Po pasu Modriče byl nyní v ofsajdu Benzema. Míč budou mít tedy hosté.
4
Nesmělý útočný výpad Ibañeze k ničemu nevedl a bude následovat odkop od domácí brány.
4
Zpoza vápna pálil Ronaldo. Mířil ale jen doprostřed brány a navíc byl v ofsajdu.
3
Na levé straně měl trochu prostoru Ronaldo, odcentrovat ale nedokázal.
2
Domácí začali trochu nervózně a nikam se zatím moc neženou. Hraje se ve středu pole.
1
Hráči jsou již na trávníku, zápas může začít.
Dobrou zprávou pro Real Madrid je dnes to, že se v základní sestavě objevuje kolumbijský středopolař James Rodríguez, který se zotavil ze zlomeniny zánártní kůstky a čeká ho první zápas od od 4. února. Na marodce tak byl přesně dva měsíce.

Real Madrid CF: Casillas – Arbeloa, Varane, Ramos, Marcelo – Modrić, Kroos, Rodríguez – Bale, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Navas – Coentrão, N. Fernández, Illarramendi, Hernández, Silva, Jesé.

Granada: Olazábal – Foulquier, Maínz, Babin, J. Carlos – F. Rico, Iturra – Ibañez, Candeias, Rochina – El Arabi.
Náhradníci: R. Fernández – Nyom, Murillo, J. Márquez, Riki, Piti, Pascual.

Rozhodčí: Gil – Sobrino, Fernández.
Hezké nedělní poledne všem fanouškům španělského fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 29. kola Primera Division mezi domácím Realem Madrid a hostující Granadou. Čeká nás souboj dvou celků z opačných konců tabulky. Zatímco domácí fotbalisté jsou v tabulce na druhém místě, hostům patří až předposlední devatenáctá příčka. Real je tak velkým favoritem a nikdo nepochybuje o jeho vítězství. Uvidíme, zda se papírové předpoklady naplní a nebo zda bude k vidění po devadesáti minutách překvapivý výsledek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.