Zápas je za námi. Dnes jsme mohli sledovat utkání domácích, jenž od úvodního výkopu drželi soupeře pod tlakem a téměř k ničemu je nepustili. Domácí si tak odnášejí cenné tři body, hosté vyšli s prázdnou.
90+2
90+1
Nastavovat se budou dvě minuty.
89
Deulofeu přihrál nepřesně a zhatil tak slibně rozjetou šanci.
86
Domácí už pouze zápas dohrávají a nikam se neženou. Je téměř jasné, že jsou to právě oni, jenž si odnesou cenné tři body.
84
Cartabia se opřel do míče, ale jeho pokus neohrozil soupeřovu branku.
84
Střídá Victor Vitolo, kterého nahradí Denis Suarez.
83
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Bacaa, kterého nahradí Carlos Fernandez.
80
Ghilas chtěl ukázat co v něm je a probil se až do šestnáctky, následná střela však nebyla vůbec přesná a končí mimo.
77
Sevilla právě vstřelila branku!
Domácí rozehráli rohový kop na krátko, míč se dostal k Banegovi, jenž skvělým centrem našel VICENTA IBORRU, jenž hlavičkou překonává bezmocného Carlose.
75
René Krhin zahrál rukou a to neuniklo hlavnímu sudímu. Žlutá karta pro tohoto borce.
73
Tak i na druhé straně ze červená. Krychowiak zajel doslova kriminálním zákrokem a za svůj počin vidí červenou kartu.
72
Ne a ne vzít hráčům Sevilly míč, až takové je aktuální trápení hostů.
70
Vitolo si koledoval o faul a ten také přišel. Hlavní sudí vše viděl a píská.
67
Krychowiak zajel do soupeře a může být rád, že nevidí kartu, tohle bylo opravdu ostré.
65
Hra se nám teď uklidnila, ani jeden z týmu se již nikam nežene.
62
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Reyes, kterého nahradí Deulofeu.
60
Reyes se dostal ke střele a zvolil přesno ránu do pravého horního rohu soupeřovy branky, připravený Rico však včas zasáhl.
58
Cordoba je pod obrovským tlakem, domácí hráči je k ničemu nepouštějí.
56
Ze hřiště odchází Heldon, kterého nahradí Moreno.
54
Šance Cordoby se právě ztenčili na minimum. Patrick Ekeng, jenž v poločase nahradil Zuculiniho kopl soupeře do obličeje a za svůj faul vidí ihned červenou kartu.
53
Gunino si počínal nedovoleně a může být rád že nevidí kartu.
51
Daniel Carrico se dostal k odraženému míči a vypálil, jeho dělovka orazítkovala pouze břevno soupeřovy branky, dobrá šance.
49
Panič zajel do soupeře a Sevilla tak bude mít výhodu přímého kopu.
46
Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Deivid, kterého nahradí Bebe.
46
Hned v úvodu střídají hosté: ze hřiště odchází Zuculini, kterého nahradí Ekeng.
46
První půle je za námi. Zatím sledujeme zápas domácích, jenž od začátku zápasu tlačí na pilu, hosté dokázali odolávat až do 39. minuty, kdy se trefil Krychowiak a o pět minut později Bacca. Hosté, tak budou muset druhou půli trochu pozměnit a pokusit se alespoň srovnat stav zápasu.
45+1
44
CARLOS BACCA dostal dobrou přihrávku od Victora Vitola a poté již neměl problém doklepnout míč za záda bezmocného Carlose. Stav zápasu je tak 2:0
43
Držení míče: 75%:25%
42
Domácí stále tlačí hosty, ti jsou po góle úplně bezradní.
39
GRZEGORZ KRYCHOWIAK si naskočil na dobrý centr z rohového kopu a hlavičkou směřující k pravé tyči soupeřovy branky nedal žádnou šanci Carlosovi.
35
Reyes se krásně uvolnil a svým průnikem se dostal až před brankaře, jeho následná střela mu však nesedla a míč končí mimo tři tyče.
33
Ghilas zahrál za hranicí pravidel a může být rád, že hlavní rozhodčí s kartami dnes šetří.
29
Hráči Sevilly buší a buší na obranu soupeře ta zatím odolává.
26
Carlos Bacca zkusil své štěstí, ale jeho pokus z hranice šestnáctky končí vysoko nad.
24
Banega se dostal až před brankaře, ale vše hatí pomezní rozhodčí jenž zvednutým praporkem signalizuje ofsajd.
23
Cartabia se dostal k odraženému balonu, ale poté zazmatkoval a míč v dobré pozici odevzdal soupeři.
21
Domácí zatím tlačí soupeře. Můžeme říct, že je otázka času kdy domácí udeří.
18
Ke střele ze střední vzdálenosti se odhodlal Ghilas, ale jeho pokus překvapit Rica skončil neúspěšný.
17
Vidal hledal krásným lobem Bacca ve středu hřiště, vše ale přečetla obrana soupeře a míč zachytila.
14
Po nepřesné akci domácích budou hosté rozehrávat od Carlose.
13
Bacca se dostal do šance, ale vše ukončil pomezní rozhodčí, jenž mává ofsajd.
11
Woow, to byla pořádná dělovka z dílny Iborry, jeho bomba však letěla pouze doprostřed branky kde stál připravený Carlos.
11
Ghilas vyzkoušel pozornost Rica střelou z úhlu, domácí golman ale s tímto pokusem neměl žádný problém.
8
Domácí jsou podle očekávání aktivnější a pokouší obranu hostů, ta zatím odolává.
7
Obrovská šance domácího týmu. Reyes obdržel skvělou přihrávku do vápna, míč si zpracoval a ihned vypálil. Jeho střela však nebyla dostatečně razantní, a tak Juan Carlos bez větších potíží míč chytá.
4
Po faulu na Ghilase budou hosté rozehrávat standardní situaci.
3
Eidmar se krásně prokličkoval až do vápna a následně vypálil, jeho střela však nebyla vůbec přesná a končí daleko od nejbližší tyče soupeřovy branky.
2
Domácí dnes nastupují v bílých barvách, hosté ti hájí barvy rudé.
1

Sevilla FC: S. Rico – Vidal, Pareja, Carriço, F. Navarro – J. Reyes, Krychowiak, Banega, Iborra, Vitolo – Bacca.
Náhradníci: Barbosa – Kolodziejczak, Den. Suárez, Deulofeu, Arribas, Muñoz.

Córdoba CF: Carlos – Gunino, Pantić, Crespo, Edimar – Zuculini, Barrera, Krhin – Cartabia, Ghilas, Ramos.
Náhradníci: Saizar – Ekeng, I. López, Abel, Bébé, Andone, Vico.

Rozhodčí: Bikandi, Huerga, Villate.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! V rámci 23. kola španělské Primera División přivítá Sevilla FC na svém hřišti Córdobu. Domácí jsou momentálně na pátém místě ligové tabulky se ztrátou pouhých dvou bodů na čtvrtou Valencii. Sevilla se sice pohybuje na pohárových pozicích, ale z posledních dvou zápasů nevytěžila ani bod. Tým z andaluské metropole prohrál dvakrát po sobě výsledkem 2:1, když nejprve nestačil na Real Madrid a poté podlehl i na půdě Getafe. Dnes by si ovšem měla Sevilla podle papírových předpokladů spravit chuť, jelikož ji čeká předposlední Córdoba, která má na svém kontě pouhá tři vítězství a z posledních čtyř zápasů vytěžila jen jeden bod. Zda se papírové předpoklady naplní, můžete sledovat od 16:00 prostřednictvím našeho textového online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.