Je dobojováno. Utkání po celou dobu jeho průběhu opanovala Sevilla, která k vedení z prvního poločasu přidala další dvě branky. Prosadili se Mbia a Vitolo. Domácí poté dovedli klání v poklidu do konce, Deportivo zdolali přesvědčivě 4:1. Velkou zásluhu má na vítězství středopolař Gerard Deufoleu, který si připsal hned tři asistence. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího, doufejme neméně atraktivního, duelu nashledanou!

Střely na branku: 10:5
90+3
90+2
Juanfran chtěl na hranici velkého vápna zasáhnout letící balon, což se mu ale nepodařilo. Z následného protiútoku hlavičkoval nad branku střídavší Aspas.
90+1
Reyesův rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl. Sevilla pokračují s pobytem na útočné polovině, což jí momentálně plně vyhovuje.
90
Hraje se převážně v okolí středového kruhu. Obě mužstva dobře ví, že je o vítězi rozhodnuto. K základní hrací době se budou nastavovat rovné tři minuty.
88
Rohový kop hostující celku pouze prolétl velkým vápnem, nikdo jej nedokázal zasáhnout. Přesto ale La Coruňa pokračuje v útočném snažení.
87
S Reyesovou ránu si Lux bez problémů poradil. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Sevilla v poklidu kontroluje nabyté vedení.
86
Carriço si nyní pomohl v souboji u pravé postranní lajny nedovoleným způsobem. Tento přečin neunikl hlavnímu arbitrovi, který ale kartu udělovat nebude.
84
Domácí využívají i poslední možnost ke střídání. Pareju nahradí na trávníku Krychowiak.
83
Beto poté musel zasahovat, a to proti nepředvídatelné ráně Wilka. Nakonec ale celou situaci zvládl a reflexivním zákrokem vytěsnil proijektil na rohový kop. Ten poté nic zásadního nepřinesl.
82
Rohový kop se Seville příliš nepodařilo, balon pouze prolétl velkým vápnem, načež se jej ujalo Deportivo, které se ihned vydalo do útoku.
80
Čerstvé síly posílají na trávník také domácí. Místo Baccy si zahraje Aspas
79
Hosté střídají. Trávník opouští Toché. Poslední minuty klání zakusí Canella.
78
Bude se žlutit. Za zatažení za soupeřův dres je potrestán Wilk (DEP).
77
Prachbídně, centr byl příliš přetažený, a tak si jej Beto bez větších obtíží pohlídal. S rozehrávkou pochopitelně nikterak nepospíchá. Co přinesou následující minuty?
76
Reyes si pomohl při defenzivním souboji nedovoleným způsobem, a tak má Deportivo k dispozici volný kop. Jak s ním naloží?
75
Dalekonosnou ránu v podání hostujícího celku si Beto bez větších obtíží lapil do náručí. Hrát tak může Sevilla, která je po celou dobu utkání jasně lepším celkem.
73
Domácí střídají. Místo Deulofeua naksočí do hry Reyes.
72
Po jeho exekuci se však octl v ofsajdu Carlos Bacca. Rozehrávat tak bude hostující družina. Utkání nabralo opět velmi rychlý spád.
71
Vitolo dostal dobrý míč do střelecké pozice, z níž ale vysoko přestřelil. Balonu se však lehce dotkl hostující brankář, a tak bude Sevilla zahrávat rohový kop.
70
Bacca je i po neproměněné penaltě při velké chuti. Nynní poměrně dlouhou dobu motal dva protihráče, ovšem do šance se nedostal. Přesto však sklidil od domácích příznivců aplaus.
69
Lux ale velmi dobře vystihl směr Baccovy střely a výtečným zásahem zabránil páté brance ve své síti.
68
Hostující brankář dostává za svůj počin žlutou kartu.
68
Carlos Bacca si obhodil obránce hostéí, načež byl ale zastaven Luxem. Za faul brankáře Depotiva je nařízen pokutový kop!
66
Deulofeu zkoušel vypálit z poměrně velké vzdálenosti, ovšem rána neměla ani zdaleka gólové parametry.
65
Deportivo znovu prokázalo snahu o útok, ovšem jedná se spíše o výkřiky do tmy. Letící centr si nyní bez větších problémů stáhl ze vzduchu Beto.
64
Druhé střídání hostující ekipy. Místo Rodrígueze naskočí do hry Wilk.
63
Sevilla právě vstřelila branku!
Domácí pokračují v dominantním výkonu. Hostující obrana trestuhodně zaspala a nechala volného VITOLA. Záložník Sevilly měl poté spoustu času vybrat si místo zakončení. To také udělal a tvrdou ranou propálil Luxe.
62
Pokus o další atak Sevilly byl zataven již ve svém zárodku. Deulofeu byl obrán o balon těsně po přechodu půlící čáry.
61
Coke zkoušel zaskočit Luxe ranou ze značného úhlu, což se mu ale nepodařilo. Hostující brankář byl na svém místě a pohodlně zasáhl.
59
Hosté poprvé střídají. Místo Fariñy naskočí do hry Cavaleiro. Jak se projeví tato změna?
58
Juanfran se snažil o rychlou odpověď. ovšem padáček se hostujícmu středopolaři příliš nepovedl. Rozehrávat bude Sevilla.
57
Tak to je den defenzivního záložníka. STÉPHANE MBIA dostal vynikající přihrávku do pokutového území, odkud přesnou ranou do levého horního růžku hostující svatyně navýšil vedení Sevilly.
55
Do slibné šance se chtěl protlačit Deulofeu, ovšem byl zastaven Lusinhem. Levý bek domácího celku si zatím v dnenším utkání počíná velice zkušeně.
54
Po delší době se podívala Sevilla na útočnou polovinu, kde ale žádné větší nebezpečí nevytvořila. Deportivo podstatně zlepšilo svůj výkon.
53
Zasahovat nyní musel Beto. Centr z pravé strany hracé plochy si ale bez většíc obtíží stáhl ze vzduchu. Sevilla oproti prvnímu poločasu polevila v aktivitě, což se jí může vymstít.
51
Deportivo je v úvodu druhé půle odvážnějším celkem, snaha se mu nedá upřít. Zatím ale hostujícímu celku chybí myšlenka. La Coruňa nedokáže svého soka prakticky ničím překvapit.
50
Vitolo se po nedorozumnění mezi dvěma obránci Deportiva dral za volným balonem, který ale nedostihl. Lux celou situaci velmi dobře přečetl a kulatý nesmysl včas lapil.
49
Střelec rozdílové branky se nakonec zvedá a odchází za postranní čáru. Zřejmě bude schopen pokračovat ve hře, zranění není vážnějšího charakteru.
48
Lopo v hlavičkovém souboji zasáhl velice nešetrně Carlose Baccu, který zůstává ležet na trávníku. Zasáhnout musí lékařský tým Sevilly. Karta se ale udělovat nebude.
47
Z pravé strany hracé plochy zkoušel odcentrovat Laure. Pas byl ale zblokován. Hosté mají k dispozici alespoň autové vhazování.
46
Toché se chtěl hned v úvodu druhé půle probít individuálně mezi dvěma obránci Sevilly, což se mu ale nepodařilo. Defenziva domácího celku je v dnešním duelu svědomitá.
46
Je za námi úvodní poločas, který přinesl velkou převahu Sevilly. Tu poslal do vedení Mbia, načež ale hosté prakticky z jediné příležitosti zásluhou Medunjanina vyrovnali. V závěru půle ale nakonec vrátil domácím vedení Carlos Bacca. Jak se bude utkání vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:2
45
45
Deni Suárez se chtěl proháčkovat až do zakončení, ovšem ztroskotal na hranici velkého vápna. Tam jej pozorná hostující defenziva obrala o balon.
44
První půle se již spíše dohrává, ani jeden z celků se nikam nežene. Domácí jsou se současným stavem jistě spokojení.
42
Následuje ofsajdové postavení hostujícího celku. Rozehrávat tak budou domácí, kteří byli v první půli jasně lepším celkem. Závěr poločasu se pomalu, ale jistě blíží.
41
Po domácím rohovém kopu se Deportivo vydalo do protiútoku, ovšem Juanfran byl při svém počínání ihned zastaven.
39
Domácí se opět ujímají vedení! CARLOS BACCA dostal vynikající centr za obranu. Poté si obhodil hostující brankáře a pohodlně zakončil do odkryté branky. Zasloužená branka.
38
Volný kop pro hosty, neboť byl Toché velmi ostře zastaven nedaleko středového kruhu. Karetní trest ale hlavní sudí udělovat nehodlá.
36
Snaha o přechod do ofenzivy v domácm podání končí ofsajdem. Rozehrávat tak bude Deportivo, konkrétně muž s rukavicemi. Domácí působí po inkasované brance poněkud zaraženým dojmem.
35
Domácí momentálně v poklidu kombinují na útočné polovině, kde ani jednomu z celků žádné výraznější nebezpečení nehrozí. Uvidíme, co Sevilla vymyslí.
34
Hosté zahrávali další volný kop, ovšem nyní kýžené ovoce nepřinesl. Obránci Sevilly pokus o centr ihned odhlavičkovali do klidných vod.
32
Vitolo vybojoval pro domácí volný kop, po jehož exekuci zastavilo Sevillu ofsajdové postavení. O uvedení balonu do hry se postará brankář Lux.
31
La Coruňa právě vstřelila branku!
Tak to je velký šok pro domácí. HARIS MEDUNJANIN se rozběhl k postavenému balonu, načež jej zcela nekompromisně poslal do levé horní části branky Sevilly. Utkání je tak opět nerozhodné.
30
Juanfran vzal na sebe opět zodpovědnost, ovšem nyní byl zastavem ostrým skluzem, za což dostává Coke (SEV) žlutou kartu. Hosté budou zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
29
Dlouhý Juanfranův centr doputoval mezi diváky. Deportivo bude mít k dispozici autové vhazování. Podaří se hostujícímu celku probrat a také zahrozit?
27
Sevilla zatím utkání jasně dominuje. Hosté se téměř k ničemu nedostali. Nyní navíc pálil z ostrého úhlu Deulofeu. Zamířil ale pouze do pravé boční sítě. Deportivo bude vykopávat.
26
Domácí pokračují v útočném snažení, ovšem nyní se jim útok nepovedl. Vybojovali alespoň autové vhazování u pravé postranní lajny.
24
Domácí se ale přece jenom ujímají vedení. Na rohový kop si naskočil pohotový a nikým nehlídaný STÉPHANE MBIA. Záložník Sevilly poté uklidil balon hlavičkou za brankovou čáru, což oslavil vítězným tanečkem.
23
Po delší době se podívalo Deportivu na polovinu soupeře. Žádné větší starosti zde ale domácím nepřipravilo. Ĺa Coruňa je zatím více než bezzubá.
21
Suárezova dělovka ze zhruba třiceti metrů vůbec nezahrozila, zamíčil pouze mezi diváky. Rozehrávat tak bude Lux, kterému se stále více kupí práce.
20
Deportivo se pokusilo o rychlou odpověď, ovšem protiútok vzal za své již po přechodu poloviny hrací plochy. U balonu jsou tak opět domácí fotbalisté.
19
Obrovská příležitost Sevilly! Denis Suárez dostal výbornou přihrávku za obranu, poté se otočil a ze stoprocentní pozice zamířil pouze vedle pravé tyče. Sám na sebe je velmi naštvaný.
17
Sevilla to zkouší zleva, zprava. Pořád se jí ale nedaří vytvořit si výraznější brankovou příležitost. Duel by se dal označit mírně řečeno za velmi neatraktivní.
16
Centr z pravé strany se snesl na Vitolovu hlavu, ovšem domácí středopolař trefil pouze před sebou stojícího obránce Deportiva La Coruňa.
15
Carriço si pomohl v hlavičkovém souboji nedovleným způsobem, a tak bude rozehrávat Deportivo. Přinesou následující minuty utkání zajímavější podívanou?
14
Utkání má zatím stále stejný průběh. Sevilla se snaží dobýt obranný val Deportiva, ovšem zatím se jí to příliš nedaří. Divací si na své rozhodně nepřijdou.
12
Na druhé straně hrací plochy centroval Juanfran do velkého vápna, kde se nacházel Toché. Hostující útočník ale na přihrávku nedosáhl. Hrát tak může opět Sevilla.
11
Po rohovém kopu od pravého praporku se ranou z první prezentoval Vitolo. Balon mu ale příliš nesedl, Lux jej v poklidu schoval do náručí.
10
Do velkého vápna Deportiva létá jeden centr za druhým, ovšem zatím ani jeden se neujal. Pokud ale bude utkání pokračovat tímto tempem, mohou hosté očekávat velké potíže.
9
První žlutá karta utkání. Rychlý hostující protiútok zastavil zatažením za dres soupeře Mbia (SEV). Za tento počin dostává defenzivní středopolař žlutou kartu.
8
Deulofeu se proháčkoval až do pokutového území, kde byl ale odzbrojen. Domácí jsou lepším mužstvem. Zatím ale ztroskotávají na nejisté finální fázi.
7
Lux se opět potkal s balonem, a to když krotil nepříliš ostrý centr z pravé strany hrací plochy. S pasem si poradil bez větších potíží a okamžitě rozehrál.
6
Oěpt v akci Denis Suárez. Tentokráte jej zastavilo postavení mimo hru, které neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi. Následuje tak rozehrávat hostí, konkrétně se o ni postará Lux.
5
Suárez při svém individuálním průniku fauloval, a tak budou rozehrávat hosté. Domácí fotbalisté ale stále více přidávají na aktivitě.
4
Juanfran poslal dlouhý centr za domácí defenzivu, leč neúspěšně. Balon se snesl do zámezí. Vhazovat tak bude Deportivo. Zatím sledujeme velmi opatrný úvod duelu.
3
Vitolo se snažil protlačit podél levé postranní lajny, což se mu ale příliš nepodařilo. Vybojoval alespoň autové vhazování pro Sevilllu.
2
Rodríguez si chtěl proklestit cestu středem hrací plochy, ovšem byl zastaven pozorným Banegou. Hlavní sudí Gil ale tento zákrok posoudil jako nedovolený, proto bude rozehrávat Deportivo.
1
Hosté v úvodní minutě kombinují na vlastní polovině, přičemž se do žádných větších ofenzivních akcí nepouštějí. Sevilla spíše vyčkává.
1
Obě mužstva jsou již nastoupena na hrací ploše, utkání bude za malou chváli zahájeno. Potvrdí Sevilla roli favorita?

Sevilla FC: Beto – Trémoulinas, Carriço, Pareja, Coke – Mbia, Banega – Suárez, Vitolo, Deulofeu – Bacca.
Náhradníci: S. Rico – F. Navarro, Figueiras, Krychowiak, J. Reyes, Aspas, Vidal.

Deportivo La Coruňa: Lux – Lopo, Sidnei, Luisinho, Laure – Bergantiños, Rodríguez – Medunjanin, Moreno Juanfran, Fariña – Toché.
Náhradníci: Fabri – Diakité, Canella, Pablo, Wilk, Lucas, Cavaleiro..
Pohled do statistik

Sevilla se momentálně nachází na čtvrté pozici, přimčemž posbírala 13 bodů. V posledním ligovém duelu ale podlehla vysoko 0:4 Atléticu Madrid. Následně si v rámci Evropské ligy připsala remízu 2:2 s mužstvem HNK Rijeka

Deportivo zatím neprožívá příliš dobrý start do sezony. Zisk 4 bodů mu přisuzuje sedmnáctou příčku tabulky, tedy těsně nad sestupovou zónou. V předchozím klání padla La Coruňa na domácí půdě s Almerií, a to v poměru 0:1.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu další sérii utkání, do které spadá souboj celků Sevilla FC a Deportivo La Coruňa. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, tedy domovském stánku Sevilly, naplánován na 12:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.