To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám příjemný zbytek dnešního večera.
Valencia nakonec poráží Elchce výsledkem 3:1. Pozoruhodné je, že všechny čtyři góly dnešního zápasu padly po rohovém kopu. V prvním poločase takto dvakrát udeřila Valencia, která dostala zápas brzy pod kontrolu a po dalším rohu přišlo v 63. minutě zvýšení na 3:0, když si míč srazil do vlastní brány Lombán. V nastaveném čase pak Elche zaznamenalo čestný úspěch a rovněž po rohovém kopu snížilo na konečných 3:1.
90+3
90+3
Elche právě vstřelilo branku!
Hosté se nakonec také prosazují z rohového kopu! Na ten si vyskočil JONATHAS, který hlavou překonal Diega Alvese. Elche tak v samém závěru zápasu zaznamenává čestný úspěch.
90+3
V závěru zápasu je tu ještě jeden rohový kop pro Elche.
90+1
Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Na levé straně vápna se ke střele dostal hostující Cisma, který však trefuje pouze boční síť Alvesovy brány.
89
Na tribunách stadionu Mestalla je už hodně veselo. Hosté se sice ještě sympaticky snaží něco vymyslet směrem dopředu, ale o vítězi zápasu je již dávno rozhodnuto.
84
Domácí mají stále dost síly a napadají soupeřovu rozehrávku už na jeho polovině, což dělá hráčům Elche velké potíže, zatímco domácí fanoušci to kvitují s potleskem.
83
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Álvaro Negredo.
81
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Rodrigo de Paul.
80
Hosté se stále nejsou schopni dostat s míčem do nebezpečného prostoru a zdá se, že Valencia má zápas zcela pod kontrolou.
79
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Adrián González, přichází Fayçal Fajr.
76
Pokračovat už ovšem nebude Paco Alcácer, kterého z trávníku doprovází potlesk domácích fanoušků. Pro zbytek zápasu ho nahradí Robert Ibañez.
75
Jonathas se nakonec překvapivě vrací zpátky do hry a bude pokračovat v zápase.
74
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Garry Mendes Rodrigues, přichází Cristian Herrera.
73
Z trávníku je odnášen na nosítkách hostující Jonathas, který je oním trefeným hráčem ve zdi. Hostujícího útočníka trefil míč tvrdě přímo do hlavy a je viditelně otřesen.
71
Alcácerův přímý kop se od jednoho z hráčů ve zdi odrazil do zámezí. Následovat bude rohový kop.
70
Žlutou kartu dostává Pedro Mosquera (Elche CF).
68
Alcácer přihrál do šance Rodrigovi, který udělal na hranici vápna zasekávačku obránci a následně se snažil zakroutit míč ke vzdálenější tyči, ale střela se mu vůbec nepovedla.
67
Hosté zahrávali rohový kop, ale centrovaný míč ani tentokrát nenadělal domácí obraně potíže.
63
Valencia právě vstřelila branku!
A je tu do třetice gól z rohového kopu! Centr Piattiho si tentokrát nešťastně srazil do vlastní brány DAVID LOMBÁN.
60
Centr z přímého kopu Valencie nakonec propadl až na zadní tyč hostující brány, kde ho musel zastavit Herrera.
59
Gayá (VAL) teď poslal až příliš přetažený centr na zadní tyč, kde na něj nedosáhl nikdo ze spoluhráčů.
58
Proto to hosté musí stále zkoušet dlouhými nakopávanými míči, které však mají k úspěchu daleko. Jeden takový teď nerušeně doletěl až do zámezí a Valencia se zadarmo dostala k balónu.
57
Je vidět, že Elche se ve druhém poločase snaží vyvarovat laciným ztrátám míče a drží se déle v kombinaci, ale Valencia dobře napadá a nepouští moc soupeře na svojí polovinu.
55
Domácí Barragán teď sklidil potlesk poté, co byl zahnán dozadu nepřesnou přihrávkou svého spoluhráče a jen díky rychlému sprintu dostihl balón těsně před autovou čárou.
54
Hosté nakonec vybojovali alespoň rohový kop, ale ani z tohoto centrovaného míče nic nebylo.
53
Elche to zkouší nakopávanými balóny do šestnáctky, kde však dosud nachází pouze hlavy připravených domácích obránců.
51
Hosté teď kombinují s míčem ve středu hřiště a pokusí se vymyslet něco směrem dopředu.
49
Piatti dostal parádní přihrávku na levou stranu, odkud poslal přihrávku na zadní tyč, kam si nabíhal Alcácer. Po míči se sice Herrera natahoval marně, jenže to samém platilo i pro Alcácera a míč skončil nakonec v zámezí.
47
První střelou druhého poločasu se prezentoval Paco Alcácer, který pálil hodně nad Herrerovu bránu.
46
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Coro, přichází Álvaro Giménez Candela.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
První poločas je minulostí. Valencia vstoupila do utkání velice dobře, když se dokázala dvakrát prosadit z rohového kopu a do šaten odchází za příznivého stavu 2:0. Hosté toho směrem dopředu moc nepředvedli a v druhém poločase na ně nečeká snadný úkol.
45
45
Hráči Valencie mají míč na svých kopačkách a zdá se, že v první půli už se nic zásadního nestane.
43
Hra se teď hodně uklidnila a první poločas pomalu spěje ke svému konci. Domácí mají hru pod kontrolou, ale v závěru poločasu už se moc dopředu neženou.
40
Paco Alcácer se ve vápně natáhl po centrovaném míči a snažil se ho akrobaticky usměrnit na zadní tyč, ale nakonec asi o metr minul bránu.
39
Piatti se vydal do útoku, ale nakonec ho zastavil Roco, který odkopl míč na roh.
37
Hosté se do útoku dostávají pouze sporadicky, když vyrážejí do rychlých protiútoků. Po většinu času se však pouze brání na vlastní polovině.
35
Žlutou kartu dostává Garry Mendes Rodrigues (Elche CF).
35
Piatti se dostal s míčem až do vápna, kde si o přihrávku řekl Alcácer, od něhož se míč nakonec odrazil jen do zámezí.
33
Hosté měli k dispozici rohový kop, ale k zakončení se po něm nedostali, jelikož dobrou práci odvedl Diego Alves, který sebral míč ze vzduchu a ještě rozehrál rychlý protiútok.
29
Rodrigo pronikl z pravé strany s míčem do vápna, kde mířil na zadní tyč, ale střela se mu nepovedla a letěla hodně mimo bránu.
27
Valencia hraje hodně s míčem za spokojeného skandování domácích fanoušků.
24
Valencia měla k dispozici další rohový kop, ale třetí gól z toho tentokrát nebyl. Domácí se vypadají, že si zápas v tuto chvíli užívají a mají nadále převahu.
22
Po pěkné narážečce s Rodrigem se do šance dostal Paco Alcácer, kterému na poslední chvíli skočil pro míč pod nohy Herrera, který mu zabránil v zakončení.
20
O postupnou kombinaci se teď snaží hosté, kteří mají před sebou hodně těžkou práci, chtějí-li dnes získat nějaké body.
18
Domácí se podruhé prosazují z rohového kopu! Na Piattiho centr si tentokrát vyskočil DANI PAREJO, který uklidil míč k zadní tyči hostující brány.
17
Herrera nedokázal sebrat míč ze vzduchu a tečovaný centr nakonec skončil v zámezí. Následuje rohový kop Valencie.
16
Tentokrát se domácí ubránili, ale následně přišel faul, po kterém bude muset být obrana Elche opět ve střehu, jelikož z toho bude standardní situace, kterou rozehraje Gomes.
15
Další rohový kop pro Valencii.
13
Povedený Piattiho centr od rohového praporku našel přesně hlavu SHKODRANA MUSTAFIHO, který uklidil míč nechytatelně k bližší tyči Herrerovy brány.
12
Prudký centr do vápna nakonec odvrátil hostující Cisma na rohový kop.
11
Po faulu na polovině hřiště zůstane u míče domácí Valencia.
9
Jonathas (ELC) dostal nebezpečnou přihrávku do vápna, kde se chystal jít sám na brankáře, ale po kontaktu s Piattim upadl a dožadoval se pokutového kopu. Rozhodčí však jeho přání nevyslyšel.
7
Ani Piattiho centr však žádný rozruch nevzbudil a hostující obrana odklidila míč ze svého vápna.
7
Svůj první rohový kop v zápase si teď vyzkouší i Valencia.
5
Valencia se v pohodě ubránila a už je s míčem na útočné polovině.
5
Hosté se však nyní dostali s míčem až do vápna a po sražené střele Garryho Rodriguese budou zahrávat rohový kop.
3
Valencia se od začátku snaží o útočnou hru a míč má pořád na svých kopačkách.
1

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayá – Parejo (C), Fuego – Rodrigo, Gomes, Piatti – Alcácer.

Elche CF: M. Herrera – D. Suárez, Roco, Lombán, Cisma – Adrián González, Mosquera – G. Rodrigues, Coro (C), Rodríguez – Jonathas.

Rozhodčí: Alberto Undiano.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Španělská Primera Divisón nám dnes přinese souboj mezi Valencií a Elche. Domácí vstoupili do sezony velmi dobře a svou první porážku zaznamenali až v minulém kole, když prohráli 3:0 s La Coruňou. Přesto se zatím Valencia drží na čtvrtém místě o bod za třetím Realem Madrid. Zaváhání s La Coruňou se bude snažit napravit v domácím zápase s Elche, které má na kontě pouze 5 bodů a momentálně se nachází v pásmu sestupu. Hosté si zatím v této sezoně připsali jen jedno vítězství, když uspěli výsledkem 3:2 na hřišti Vallecana. Na další tříbodový zisk však nyní marně čekají už déle než měsíc. Dokáží dnes překvapit na Valencii, nebo se dočkáme výhry favorita?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.