Je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se branek dočkali. Nejdříve se z pokutového kopu prosadil domácí Parejo, na kterého o několik málo minut později navázal nastoupivší Paco Alcácer. Valencia poté Deportivo prakticky k ničemu nepustila a zvítězila 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 8:1
90+3
90+2
Hosté se tlačili do zajímavé příležitosti, která však velmi záhy skončila hvizdem pomezního arbitra. Ten spatřil ofsajd.
90
K základní hrací době utkání budou nastaveny tři minuty.
89
Deportivo již působí poměrně odevzdaným dojmem. O výsledku je nejspíše rozhodnuto. Stadionem Mestalla zní oslavné chorály domácích fanoušků.
88
Valencia je stále velice aktivní. Nyní již pro domácí vypadá vše velmi dobře. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru.
87
Feghouli se chtěl také zapsat mezi střelce, ovšem rána z poměrně velkého úhlu mezi tři tyče nezamířila. Následovat bude autové vhazování v podání Deportiva.
85
Valencia v poklidu kombinuje na polovině soupeře, kde šetří čas. Toto je přesně voda na mlýn domácího celku.
84
Naposledy střídají také domácí. Piatti míří na střídačku, z níž nastupuje De Paul.
82
Hosté střídají. Odpočinout si odchází Lucas, kterého nahradí Domínguez.
81
Ani rohový kop ale žádné větší nebezpečí Valencii nepřivodil. Domácí stále vedou o dvě branky.
80
Již pouze deset minut zbývá do konce základní hrací doby. Zatím se zdá, že je o vítězi klání rozhodnuto. Uvidíme, zda tomu tak skutečně bude.
78
Stále stejný obraz hry. Domácí fotbalisté si prakticky pouze hlídají své vedení.
77
Deportivo se snaží dostat kupředu, ovšem Valencia aktivně napadá. Domácí předvádí ve druhém poločase o poznání lepší výkon než v půli úvodní.
76
Feghouli zahrozil, ovšem rána z první mezi tři tyče nezamířil. Nejednalo se však o vůbec špatnou příležitost. Fabri se postará o odkop od branky.
74
Ani kop od rohového praporku branku nepřinesl, domácí se ubránili v naprostém poklidu.
73
Výměna sil v táboře hostí. Místo Rodrígueze přichází na trávník Cuenca.
73
Volný kop pro Deportivo. Dlouhý pas nakonec skončil nad branku, ovšem s pomocí brankář. Hosté tak budou mít k dispozici Rohový kop.
72
Valencia právě vstřelila branku!
Tak to je nástup jako hrom. PACO ALCÁCER vyběhl na hrací plochu a ihned skóroval. Piatti předvedl elegantní otočku, posunul míč Feghoulimu, který nalezl zmiňovaného forvarda. Ten poté zakončil do zcela odkryté brány.
71
Další výměna sil na straně Valencie. Pro dnešek dohrál Negredo, jehož nahradí Alcácer.
70
Do konce základní hrací doby utkání zbývá dvacet minut. Co ještě duel přinese? Valencia zatím v poklidu hájí nabyté vedení.
68
O další pokus se postaral Parejo, jehož dělovka z hranice velkého vápna ale zamířila vysoko nad branku. Fabri se postará o odkop.
67
Negredo se tlačil do slibné šance, v níž jej ale zastavil hvizd pomezního arbitra, který spatřil postavení mimo hru. Následovat bude rozehrávka Deportiva.
66
Valencia střídá. Místo Rodriga naskočí do hry Feghouli.
65
Hosté nyní zabojovali získali alespoň výhodu svého třetího rohového kopu. Jak s ním Deportivo naloží?
63
Deportivo se ale nyní vydalo kupředu, kde však příliš zajímavého nevytvořilo. O balon záhy přišlo, a tak může hrát opět Valencia.
62
Valencia najednou působí klidnějším dojmem, tento pokutový kop byl pro další vývoj utkání velmi důležitý. Dočkáme se konečně pohlednější podívané?
61
DANI PAREJO se neukvapil, počkal si na pohyb brankáře Deportiva a poté zkušeně zakončil k levé tyči.
60
Za faul na dorážejícího Piattiho je nařízen pokutový kop pro Valencii!
58
Valencia nadále kombinuje na polovině soupeře, avšak skóre se zatím nemění. Uvidíme, co přinesou následující minuty duelu.
57
Negredo zakončoval slibně se rozvíjející akci, načež ještě hlavičkoval k malého vápna. Fabri ale zasáhl pohotově, hlavička nebyla nikterak ostrá.
56
Fariña se nakonec dostal ke střeleckému pokusu, ovšem nesprávně si seřídil mířidla. Bude se tak pouze kopat od domácí branky.
55
Sidnei se chtěl dostat alespoň k centru, leč ani to se mu nepodařilo. Následovat bude vhazování v podání hosté. Nadále sledujeme nepříliš atraktivní podívanou.
54
Ze hřiště odchází Riera, kterého nahradí Fariña.
54
Negredo si nabíhal na centr, který byl však velmi přetažený. Následovat tak bude odkop od branky a také úvodní střídání.
53
Valencia má o něco více ze hry, což se ale zatím projevuje pouze územní převahou. Po ostrém zákroku bude mít domácí ekipa možnost v podobě volného kopu.
52
Parejo poslal z pravé strany centr, který v předbrankovém prostoru způsobil lehké zmatky. Hosté se však nakonec ubránili a k žádnému nebezpečí nedošlo.
51
Hostujícímu celku se akce nepodařila, míč skončil v zámezí. Vhazovat tudíž bude Valencia.
50
Nedovolený zákrok v podání Rodrígueze, zhruba z poloviny hrací plochy bude rozehrávat domácí Valencia. Ani druhý poločas není nikterak oslnivý.
49
Lucas pelášil za dlouhým nákopem, ovšem ten na hrací ploše nedostihl. Následovat tak bude odkop od branky v podání Diega Alvese.
48
Poprvé ve druhém poločase se kupředu podívali také hostující fotbalisté, kteří se momentálně pohybují nedaleko pokutového území.
47
Nyní se pokusil kupředu proháčkovat Rodrigo, který opět přenechal Negredovi. Ani tentokráte se ale domácí ke kloudnému zakončení nedostali.
46
Prudký centr se k Negredovi nakonec nedostal, hosté se ubránili. Valencia však vstoupila do druhé půle v poměrně solidním tempu.
46
Je za námi úvodní půle, která nepřinesla prakticky žádnou brankovou příležitost. Není tak divu, že na světelné tabuli svítí stále bezbrankový stav. Nastane ve druhém poločase zlepšení? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:1
45
44
Stále sledujeme velmi nepohledný fotbal, který je současně velmi nedisciplinovaný. Další žlutou kartu dostává domácí Rodrigo (VAL).
43
Ani podruhé k zakončení nedošlo, Sidneieho hlavička byla včas zablokována. Domácí poté odkopli míč do klidných vod.
42
Kop od rohového praporku nebyl nikterak nebezpečný, Valencia se ubránila v naprostém poklidu. Situace se ale bude opakovat z druhé strany.
41
Deportivo bude rozehrávalo volný kop, který se snesl až do pokutového území. Tam po práci Cavailera vybojovali hosté rohový kop.
40
První půle spěje ke svému konci. Momentálně mají míč na svých kopačkách hosté, kteří se pohybují nedaleko středového kruhu.
39
Deportivo je nyní poměrně aktivní, leč zatím mu to kýžené ovoce nepřináší. Uvidíme, co nastane v dalším průběhu prvního poločasu.
38
Cavaleirův lehký pokus získal do své moci Diego Alves, který se následně postará o rozehrávku.
37
Rovněž další atak v podání Deportiva nekončí valně, míč se dokutálel do zámezí. Znovu jej tak uvede do hry Valencia.
36
Lucas sprintoval za dlouhým balonem, v čemž mu ale zabránil hvizd pomezního arbitra. Ten spatřil ofsajd. Rozehrávka pro Valencii.
35
Do konce nevýrazné úvodní půle zbývá pouze deset minut. Přinesou ještě následující okamžiky nějaké vzrušení? Odpovědi se nám dostane velmi záhy.
34
Cavaleiro táhl míč po pravé straně, kde byl odzbrojen. Hosté budou mít výhodu v podobě autového vhazování. Stále sledujeme velice nudnou podívanou.
33
Negredovi byl ale odpískán útočný faul, proto neměl rohový kop valného významu. O rozehrávku se tak postará poměrně dosti zaměstnaný Fabri.
32
Dlouhý pas Negredo opět nedokázal zachytit, neboť jej na poslední chvíli odvrátil Sidnei. Následovat bude rohový kop v podání Valencie.
31
Další nepovedená akce, která skončila u Fabriho. Hostující brankář poté příliš neotálel a ihned rozehrál.
30
Luisinho se pokusil odcentrovat z levé strany hrací plochy, což se mu nepovedlo, neboť jej na poslední chvíli obral o balon domácí borec. Hosté budou vhazovat.
29
Valencia poměrně dlouho otálelo s rozehrávkou volného kopu, nakonec celá akce skončila u Negreda, který nedostihl prudký pas. Bude se kopat od branky.
27
Rychlý protiútok Valencii nevyšel, výsledkem je ale žlutá karta, kterou za prudký skluz dostává Luisinho (DEP). Rozehrávat tak budou domácí borci.
26
Po delší době jsou na útočné polovině také hostující fotbalisté. Stále se však pohybují v dostatečné vzdálenosti od Alvese. Nakonec o míč přišel Juanfran.
25
Volný kop domácích nebyl nikterak nebezpečný, Piatti poslal míř opět k připravenému hostujícímu muži s rukavicemi. Ten poté dlouhým odkopem rozehrál.
24
Valencia v právě probíhajících okamžicích získává více ze hry, neustále kombinuje na polovině soupeře. Defenziva Deportiva ale nadále odolává bez větších potíží.
23
Po dlouhém centru musel zasahovat také Fabri. Proti plachtícímu balon si však počínal ukázkově a žádné komplikace nepřipustil.
22
Bude se poprvé žlutit. Za ostré podražení soupeře dostává karetní napomenutí Cavaleiro (DEP).
22
Alves musel být ve střehu, Bergantinos vyslal dalekonosnou ránu. Gólové parametry však rozhodně neměla, pouze doputovala k připravenému domácímu brankáři.
21
Stále sledujeme nepříliš atraktivní podívanou, ani jeden z celků si zatím nevytvořil žádnou vážnější brankovou příležitost.
20
Riera si při svých ofenzivních manévrech pomohl nedovoleným zákrokem, což spatřil hlavní sudí. Po následné bleskové rozehrávce centroval do Fabriho rukavic Rodrigo.
19
Juanfran se šikovně protáhl po pravé straně na hranici velkého vápna, odkud poslal do pokutového území nebezpečný centr. Ten ale domácí mužstvo odvrátilo do klidných vod.
18
V okolí středového kruhu zuří tuhý boj o balon, týmy se nedají ani centimetr zeleného pažitu.
17
Obě družiny stále hrají poměrně zavřený fotbal, nikdo se do bezhlavé ofenzivy nežene. O něco málo více ze hry má ale přece jenom domácí ekipa.
16
Gomes pelášil po levé straně hrací plochy, odkud poslal pas přesně do rukavic připraveného Fabriho. Ten následně dlouhým výhozem rozehrál.
15
Úvodní čtvrthodinka hry nepřinesla prakticky vůbec nic zajímavého. Doufejme, že nastane zlepšení. Momentálně mají míč ve své moci hostující fotbalisté.
14
Kop od rohového praporku se poté ještě opakoval, k solidnímu zakončení se dostal Negredo. Hlavičkoval však naprosto přesně do Fabriho připravených rukavic.
13
Valencia měla k dispozici první rohový kop, který byl opět eliminován pozornou defenzivou Deportiva. Stále tak čekáme na úvodní branku.
11
Volný kop v podání Lusinha domácí muž s rukavicemi včas vyboxoval. Ještě jednou poté musel Alves zasáhnout, leč i tentokráte byl bezchybný.
10
Dlouhý centr Rodrigo ve velkém vápně sice trefil, ovšem následně jej nedokázal patřičně usměrnit. Protiofenziva Lucase měla poté jepičí život.
9
Změna v držení balonu, tentokráte jej má na kopačkách Valencia. Taktéž s ním ale kombinuje daleko od nebezpečného území. Minuty tak nadále plynou bez většího vzrušení.
8
Hosté kombinují na vlastním území, přičemž se do žádné zběsilé ofenzivy neženou. Uvidíme, co přinesou následující minuty, zatím jde z obou stran o opatrný duel.
7
Po delší době se Deportivo dostalo na polovinu svého soupeře, kde ale příliš škody nenatropilo. Obránci Valencie Rieru velmi brzy o míč obrali.
6
Parejo zamýšlel opět vyslat některého z trojice útočníků, ale poslal nepřesný pas. Proto bude hrát znovu Deportivo, které zatím odolává mírnému tlaku.
5
Piatti si chtěl zpracovat balon a zakončit z poměrně velké vzdálenosti, což se mu nakonec také povedlo. Fabri ale jeho přízemní pokus bez větších problémů zneškodnil.
4
Oba celky si vyměňují balon, přičemž se zaměřují především na kvalitní defenzivu. Uvidíme, za jak dlouho se dočkáme úvodního přesného zásahu.
3
Valencia je v úvodu zápasu výrazně aktivnějším celkem, leč do větší brankové příležitosti se zatím nedostala. Parejovi navíc utekl balon do zámezí, a tak se o vhazování postará Deportivo.
2
Podél pravé postranní lajny táhl balon Rodrigo, jehož akce však velmi záhy skončila. Následně se hosté ocitli v postavení mimo hru, a tak bude rozehrávat Valencia.
1
Deportivo se hned v úvodu vydalo kupředu, ovšem poté si svůj atak rozmyslelo a vrátilo se zpět na střed hrací plochy.
1
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, klání bude za malou chvíli zahájeno.

Valencia CF: Diego Alves – Gayá, Otamendi, Vezo, Barragán – Gomes, Pérez, Parejo (C) – Piatti, Negredo, Rodrigo.
Náhradníci: R. Yoel – Cancelo, Orban, Augusto, Feghouli, de Paul, Alcácer.

Deportivo La Coruňa: Fabri – Moreno Juanfran, Lopo, Sidnei, Luisinho – Borges, Bergantiños (C) – Rodríguez, Lucas, Cavaleiro – Riera.
Náhradníci: Lux – Insua, Laure, Medunjanin, Domínguez, Fariña, Cuenca.

Rozhodčí: Álvarez – Gallego, Barranco.
Pohled do statistik

Valencia se momentálně nachází na čtvrté příčce tabulky, na svém kontě má 54 bodů. V posledním ligovém duelu si tradičně přední celek španělské soutěže připsal jeden bod, když remizoval v poměru 1:1 na půdě Atlética Madrid.

Deportivo řeší zcela odlišnou situaci, neboť okupuje šestnáctou pozici. To vše se ziskem 25 bodů. V předchozím kole došlo v domácím prostředí Deportiva k přestřelce, La Coruňa nakonec podlehla Seville těsně 3:4.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera Division má na programu své 27. kolo. V jeho rámci změří síly celky Valencia CF a Deportivo La Coruňa. Úvodní výkop je ve středovém kruhu stánku Mestalla, tedy domovině Valencie, naplánován na 20:45. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.