To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších utkání se budu těšit na shledanou.
Utkání skončilo a z bodů se raduje domácí tým. Ten i ve druhé půli byl lepším týmem a v poklidu dokráčel k výhře. Dočkali jsme se ještě jednoho gólu, ten po rychlé a pohledné akci vstřelil Piatti. Pro Valencii to byla zasloužená výhra, pro hosty možná až krutá porážka.
90+3
90+3
Juanpiho střela byla tečována zdí a Alves si určitě oddechl, že míč skončil mimo jeho tyče.
90+2
Ještě jedna standardka pro Málagu, to vše po faulu na Santa Cruze.
90+1
Domácí si zápas užívají do posledního okamžiku a snaží se také bavit diváky. Centr na Alcácera byl ovšem přetažený.
90
Budou se přidávat dvě minuty.
90
Rychlá akce Valencie, Ibañez si naběhl mezi obránce a ihned poslal na Kameniho tvrdý projektil. Sice přestřelil, potlesk si však vysloužil.
89
Domácí fanoušci už oslavují tříbodový zisk, my si ještě počkáme, kolik minut bude sudí nastavovat.
87
Krásná rána z velké vzdálenosti. Z dobrých třiceti metrů napřáhl Fuego a jeho střela pravačkou skončila těsně vedle.
86
Kameni má míč u nohy, přemítá, komu by rozehrál.
84
Zápas se už vskutku dohrává, o vítězi je naprosto jasno...
82
Je tu už zmiňované poslední střídání, Sofiane Feghouli má splněno, na závěr nastupuje Robert Ibañez.
81
Na centr se sice nejvýše dostal Feghouli, přesto nezakončil, domácí obrana mu to nedovolila.
80
Rohový kop pro domácí, Feghouliho průnik zastavil Boka.
80
Valencia chystá poslední střídání, čeká se na přerušení.
78
Valencia vážně nikam nespěchá, náskok má dostatečný, takže pouze kontroluje hru.
76
Poslední změna v hostujícím týmu. Luis Alberto dohrál, na trávníku je Juanpi.
75
Valencia hraje naprosto v pohodě, tudíž ani nevyužitý rohový kop je nemůže rozhodit.
75
Další rohový kop pro domácí, Feghouli totiž neuspěl ani s další ránou, opět mu byla obráncem sražena.
74
Domácí vystřídali, Pablo Piatti jde dolů, na zbývající minuty nastoupil Carles Gil.
74
Z následného rohu už nic extra nebylo.
74
Kameni měl plné ruce práce. Nejprve musel vyboxovat centr z levé strany a poté poděkoval Sánchezovi, že zblokoval Feghouliho dělovku.
72
Jenže ani tohle ke gólu, nebo alespoň Alvesově ohrožení nevedlo. Zeď střelu ztlumila a míč skončil právě u gólmana.
71
Samuel byl domácím Vezem sražen k zemi, tohle je velice slušná možnost přímého kopu.
70
Valencia v protiútoku, z levé strany centroval Piatti, jeho pokus byl obranou sražen do bezpečí.
68
Ne ne, hostům to ze standardek moc nejde...
67
Hosté mohli snížit. Po naprosto nepovedené rozehrávce se do rychlé akce dostal Castillejo, byl sám před Alvesem, ten dokázal střelu vykopnout a obrana míč uklidila na roh.
65
Žlutou kartu za faul na Piattiho obdržel hostující Roberto Rosales.
64
Střídání Málagy. Trávník opouští Ricardo Horta, do zápasu se naopak zapojuje García Samuel.
63
Závar před Kamenim, Alcácerova rána byla zblokována, centr z pravé strany si stáhl hostující gólman.
62
Rosales na levé straně sáhl po Piattim, ten ale souboj ustál a vybojoval pro své barvy autové vhazování.
60
Je před námi poslední půlhodina utkání, uvidíme, zda se ještě Málaga vzchopí k nějakému odporu.
59
Málaga kontrovala rohovým kopem, po Albertově centru na zadní tyč však k ohrožení Alvesovy branky nedošlo.
57
Hosté vystřídali, Juanmiho nahradil Samu Castillejo.
56
Valencia právě vstřelila branku!
Už je zřejmě rozhodnuto, neboť Valencia udeřila rychlým útokem. Fehgouli posunul na Alcácera, který ihned sklepl na nabíhajícího PABLA PIATTIHO a jeho střela z první zaplula přesně k tyči – 3:0.
55
Rozehrál okamžitě po hvizdu, poslal do šestnáctky zajímavý centr, jenže jeho spoluhráči byli dobře pokryti.
54
Přímý kop pro hosty, Alberto bude centrovat.
53
Málaga se rozhodně nevzdává a snaží se o pestrou křídelní hru.
51
Hra se přesunula na druhou stranu, míč skončil v síti, gól však pro Juanmiho ofsajd neplatil.
51
Tohle vypadalo na další penaltu pro Valencii za Bokovu ruku, rozhodčí ale tentokrát zůstal v klidu a pokutový kop neodpískal.
50
Feghouli svým pasem na pravou stranu hledal Barragána, hostující obrana zvládla tuto přihrávku odvrátit.
49
Utkání sleduje 41 550 diváků
48
Valencia se hned od úvodu tlačí do útoku a pokouší se překvapit oslabeného soupeře.
46
Domácí tým udělal do druhého poločasu jednu změnu, odstoupil André Gomes, místo něj se představí Bruno Zuculini.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 23:01.
Máme za sebou první poločas a i když byli hosté v úvodu lepší a aktivnější, nakonec tu máme stav 2:0 pro domácí Valencii. Zápas ovlivnila červená karta, kterou ve 27. minutě dostal hostující Darder a přesilovku už po čtyřech minutách využil Alcácer. V závěru poločasu ještě z dorážky po pokutovém kopu zvýšil Parejo a dal tak výsledku prozatímní podobu.
45+1
45
Bude se nastavovat jedna minuta.
45
Míč se však odrazil zpátky DANI PAREJOVI a ten už měl jednoduchou pozici, když dorazil do odkryté Kameniho brány – 2:0.
45
K penaltě se postavil Parejo, mířil k tyči, ale Kameni tam byl včas a míč vyrazil!
45
Weligton za hru rukou obdržel žlutou kartu.
45
Penalta pro Valencii! Feghouli se vydal na velké sólo, chtěl si obhodit bránícího Weligtona, ten ale zahrál rukou!
44
Trochu krkolomný obranný zákrok domácího týmu, centr odvraceli Otamendi a Fuego.
42
K míči se postavil Parejo a z levé strany vyslal na Kameniho přímou střelu. Míč mu však moc nesedl a skončil tak o notný kus mimo.
42
Je tu velice zajímavý přímý kop pro Valenvii, Kameni si staví čtyřčlennou zeď.
41
Hraje se tvrdě, ale od červeného faulu už bez karty.
39
Gayá si narazil s Piattim, šel do souboje s Kamenim a Sánchezem, nakonec se pískal jeho útočný faul uvnitř šestnáctky.
37
Jeho centr nejenže neohrozil Alvesovu branku, ale navíc stál u zrodu rychlého brejku, kdy se před Kamenim objevili po Piattiho centru Alcácer a Feghouli, jenže ani jeden nedokázal zpracovat!
36
Na druhé straně se už ale pískalo, Alberto bude rozehrávat přímý kop.
34
Feghouli se uvolňoval přes Weligtona, domácí hráč šel u pokutového území velice ochotně k zemi, standardku pro svůj tým ale nevybojoval. Rozhodčí stál blízko a nechal pokračovat ve hře.
33
Z něj nezapršelo, u míče jsou momentálně hráči Valencie.
33
No a málem bylo vyrovnáno! Alberto posunul na Hortu, ten se jednoduchou kličkou uvolnil a z hranice vápna vyslal pěknou jedovku. Alves vytěsnil konečky prstů na roh.
31
Přesilovka je bleskově využita! Z levé strany poslal do vápna centr Gayá, na ten si naběhl PACO ALCÁCER a špičkou kopačky postrčil míč přesně ke Kameniho tyči. Ten se natahoval marně, Valencia vede 1:0!
30
Jakoby hostům trochu ujížděly nervy, k vidění byl další ostrý zákrok, nyní bez karetního trestu.
28
Po následném přímém kopu to ještě vypadalo na ruku hostujícího hráče v pokutovém území, nyní však zůstala píšťalka sudího němá.
27
No tak to je pro hosty potíž! Sergi Darder šel na obranné polovině kolíky proti Parejově noze a rozhodčí se s ním moc nepáral – okamžitě tasil červenou kartu!
26
Parejo už mohl sám střílet, jenže se rozhodl přihrávat na Feghouliho a to si už hosté v obraně pohlídali.
25
A znovu! Alberto totiž dostal trochu prostoru, unikal podél obránce a křížnou střelou po zemi se snažil překonat Alvese. Ten byl ale dole včas a s pokusem si poradil.
24
Alves se v brance Valencie nenudí, nyní musel vystartovat proti tečované střele Dardera. Domácí gólman tak má na kontě další zákrok.
23
Málaga hraje velmi nebojácně, pěkným volejem se prezentoval Horta, mezi tři tyče se ale nevešel.
22
Po rohovém kopu a sklepnutí na malé vápno zakončoval Santa Cruz – těsně mimo.
21
... ten udělal dva rychlé kroky na střed a pravačkou vyslal technický pokus. Díky jemné teči se ještě více stáčel k tyči a Alves měl co dělat, aby vyrazil na roh!
20
Rosales potáhl po pravé straně a rozhodl se o křížný pas, kterým našel Juanmiho...
18
Úspěch nepřinesl ani centr z pravé strany, nízký Rosalesův pokus se stal kořistí domácí obrany.
17
Málaga v protiakci. Na levé straně měl chvíli prostor Alberto, jenže svou chvíli promarnil, jeho centr byl zblokován.
15
Tohle ovšem málem skončilo gólem. Po centru z levého křídla se do hlavičky položil Feghouli a jeho křížný pokus skoro lízl Kameniho tyč!
14
Gaya centroval, jenže opět to bylo docela nepřesné.
14
Valencia se začíná probouzet, dostává se k vápnu soupeře, nyní je na řadě zlepšit centry a případné zakončení.
12
Po dlouhém autovém vhazování se na pravé straně do akce pouštěl Alcácer, jenže při rozmýšlení o přihrávce byl o míč obrán.
10
Velice dobře rozehraný signál, kdy se před Kameniho dostal Otamendi, jenže zakončoval z ofsajdové pozice.
10
První rohový kop, mají ho k dispozici domácí.
9
Luis Alberto se diví, ale na odpískání jeho faulu už nic nezmění.
8
Velké varování pro domácí. Málaga se dostala do rychlého kontru, po patičce svého spoluhráče pálil z první Santa Cruz, jeho přízemní bomba skončila jen o centimetry vedle Alvesovy branky!
8
Celá akce však končí ofsajdem, v něm skončil Dani Parejo.
7
Konečně v delším držení kulatého nesmyslu i domácí, po pravé straně se snaží něco vymyslet Feghouli.
6
Z následného přímého kopu nic nebylo, Valencia však téměř vzápětí ztratila míč. Hosté tedy pokračují v útočení.
5
Je tu první žlutá karta utkání. Za faul na Santa Cruze ji dostal domácí André Gomes.
4
Domácí zatím pouze napadají bez míče, Málaga začíná další útok už od Kameniho.
3
Málaga opět u míče, nyní je to ale spíše kombinace na náhodu, bez nebezpečí pro branku Valencie.
2
Santa Cruz potřeboval krátké ošetření, ale bude pokračovat.
1
Hned po několika vteřinách se hosté dostali před branku soupeře, domácí Vezo navíc hlavou nechtěně posunul Santa Cruzovi do lepší pozice. Jen se snažil hlavou přehodit Alvese, jenže ten Santa Cruze v souboji přetlačil.
1
Výkop obstarali hráči Málagy.
1

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Vezo, Otamendi, Gayá – Parejo (C), Fuego – Feghouli, Gomes, Piatti – Alcácer.
Náhradníci: R. Yoel – Cancelo, Orban, Mustafi, Zuculini, Gil, Ibañez.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Weligton (C), Sergio Sánchez, Boka – Camacho, Darder – Horta, Alberto, Juanmi – Santa Cruz.
Náhradníci: Ochoa – Angeleri, Recio, Samuel, E. Rescaldani, Juanpi, Castillejo.

Rozhodčí: Javier Estrada – José Fernández, Francisco Martín.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, za pár okamžiků začínáme!
Zápas na Estadio de Mestalla začne ve 22 hodin, takže se jedná o skvělé zakončení pátečního večera. Sledujte tedy náš onlajn, jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto duelu bude pan Javier Estrada, kterému budou na pomezí asistovat José Fernández a Francisco Martín.
Poslední vzájemné střetnutí

V minuté sezóně se celky střetly v rámci španělské ligy a Málaze se v těchto duelech nepodařilo skórovat. Ve Valencii vyhráli domácí 1:0, v odvetě gól nepadl a zápas tak skončil smírně 0:0.
Málaga CF

Hosté byli, jak musíme podotknout, v prvním kole rozhodně úspěšnější. Hráli doma, soupeřem bylo Bilbao a diváci v utkání viděli jedinou branku. Ta padla v 35. minutě a autorem byl k radosti fandů Málagy Luis Alberto. Vstup tedy povedený, nyní však v cestě stojí těžký soupeř!
Valencia CF

domácí vstoupili do nového ročníku tak napůl. V prvním kole totiž Valencia svedla remízový souboj na půdě Sevilly, tým tam plichtil 1:1, když alespoň bod zařídil v 88. minutě Orbán. Nyní na domácím trávníku se Valencia zajisté bude snažit o tříbodový zisk.
Dobrý večer opět u ligového fotbalu. My se dnes společně podíváme na utkání 2. kola Primera Division, ve kterém se střetnou Valencia CF a Málaga CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.