To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 41 % : 59 %
Střely celkem: 13:11
Střely na branku: 8:6
Rohy: 3:7
Fauly: 23:15
Zápas je u konce a z výhry se raduje domácí Valencia. I ve druhé půli jsme viděli bojovný zápas, který se musel líbit. Jedinou branku druhé půle dal po Rodrigově akci Fuego a poté už si domácí vedení vcelku v poklidu hlídali. Po výsledku 3:1 si týmy vyměnily pozice v tabulce, Valencia jde na čtvrté místo, Seville patří pátá příčka s dvoubodovou ztrátou.
90+3
90+3
A aby těch karet nebylo málo, tak za faul ji obdržel i domácí Nicolás Otamendi.
90+1
... i domácího Josého Gayu.
90+1
Máme tu strkanici u autové čáry, sudí to vyřešil žlutou kartou pro hostujícího Vicenteho Iborru...
90+1
Domácí brankář už podruhé v krátkém časovém úseku uklouzl při odkopu, naštěstí je v pořádku a neublížil si.
90
Rozhodčí nastaví tři minuty.
89
Poslední střídání domácích, Zápas skončil pro Rodriga, poslední okamžiky si naopak zahraje Rodrigo de Paul.
88
Z pravé strany si to k brance namířil Rodrigo, pokusil se razantní střelu, trefil však pouze Krychowiaka, který se vrátil na hrací plochu.
86
Krychowiak za pomoci lékaře opouští hrací plochu, uvidíme, zda se ještě vrátí do utkání, nebo zda budou hosté dohrávat v deseti lidech.
86
Na trávníku zůstává ležet hostující Krychowiak a vypadá to na problémy s levým kotníkem.
85
Utkání sleduje 46 704 diváků.
84
Domácí opět střídají. Dolů jde za aplausu publika Álvaro Negredo, místo něj bude hrát Paco Alcácer.
82
Negredo se cpal do pokutového území na přízemní přihrávku, svůj důraz ale přehnal a rozhodčí mu odpískal útočný faul.
82
Deulofeův centr odvracel rybičkou Otamendi. Hosté budou pokračovat v držení míče a útočné činnosti.
80
O pár vteřin později střídají i hosté, Nicoláse Pareju nahradil Iago Aspas.
80
André Gomes má dnes splněno, místo něj nastupuje Lucas Orban.
79
Chystá se střídání na obou stranách, nejprve dojde na domácí.
77
Hra je te´d trochu rozkouskovaná drobnými fauly. A čas utíká.
76
Do rychlého kontru se tak najednou dostal domácí Rodrigo, chtěl ještě přihrávat na střed, rychle se vracející obrana ale míč srazila k Betovi.
76
Coke sice hezky zasekl na pravé straně, jenže jeho následný centr postrádal veškeré známky kvality.
74
Seville se velice rychle krátí čas na případné vyrovnání, Diego Alves svou bránu hájí v naprostém klidu.
72
Diego Alves krotí další míč, nyní u něj skončil centr z pravého křídla.
71
A Gameiro ihned vymyslel přihrávku na nabíhajícího Suáreze. Tem pohotovou střelou jen těsně minul!
71
Hostující trenér nachystal další střídání. Odstoupil Carlos Bacca, nastoupil Kevin Gameiro.
70
Ano, bylo tomu tak, Deulofeu však poslal pouze pozdrav do Alvesovy náruče.
69
Přímý kop pro Sevillu, je to ale z velké dálky, takže s největší pravděpodobností uvidíme centrovaný míč do vápna.
67
Deulofeu se pokusil o střelu z úhlu, neuspěl a jeho spoluhráči nejsou z jeho individuálního zakončení zrovna nadšení. Je z toho roh.
66
Další žlutá karta. Za faul na půlce hřiště ji spatřil hostující Grzegorz Krychowiak.
65
A bylo to to poslední, co dnes zvládl, neboť právě Vitolo jde dolu ze hřiště. Místo něj nastupuje Denis Suárez.
65
Žlutou kartu za faul na Péreze dostal hostující Vitolo.
64
Hosté chystají první střídání, čeká se na vhodný okamžik.
63
Na bližší tyči zasáhl Negredo a centr od rohového praporku odhlavičkoval až do zámezí.
63
Rohový kop pro hostující tým.
63
Bacca pronikl po levé straně do vápna, chtěl přihrát na Vitola, chyběla mu ovšem přesnost.
61
Valencia pokračuje v útočení, nyní ale v uctivé vzdálenosti od branky soupeře.
59
Další faul, nyní na straně hostů, Éver Banega trefil v souboji do obličeje Gomese a viník dostal žlutou kartu.
58
Z něj už nic nebylo, domácí navíc faulovali.
57
Oj, málem to bylo 4:1! Po brejku zakončoval zleva Rodrigo, od Beta se míč dostal ke Gomesovi, od kterého se odrazil a mířil pod břevno. Beto se ale stačil vymrštit a vyrazil na roh!
56
Valencia právě vstřelila branku!
No vida, domácí ukázali, jak má vypadat útok a opět vedou o dvě branky. Rodrigo na levé straně ukličkoval obránce, přihrál na hranici pokutového území, kde se do míče opřel JAVI FUEGO a míč zaplul přesně k tyči.
55
Centr Figueirase skončil v Alvesových rukavicích. Nyní už zase domácí.
53
Z pravé strany vystřelil po zemi Deulofeu, Diego Alves měl bližší tyč dobře pokrytou a střelu chytil.
52
Negredův přímý kop sice překonal zeď, zamířil však přímo doprostřed branky, kde byl připravený Beto.
51
Vitolo zatáhl Pareja, je tu přímý kop pro Valencii.
50
Parejův centr mířil na Negreda, u míče byl nakonec o něco dříve gólman Beto a celou akci ukončil.
49
I druhá půle se nese ve velmi bojovném duchu, hráči si nedarují ani píď hrací plochy.
48
Na druhé straně se mezi dvěma hráči chtěl prosmýknout Banega, upadl, jenže ani tady se nedovolený zákrok nepískal.
46
Domácí se zlobí, měli pocit, Rodrigo byl v pokutovém území faulován, rozhodčí však čtvrtou penaltu neodpískal.

Fauly: 13:7
Máme za sebou první poločas a rozhodně se nejedná o nudný zápas. Bitva o čtvrté místo přinesla v první půli tři branky a stejný počet pokutových kopů. Skóre otevřel v 18. minuté z penalty domácí Parejo a stejný hráč přidal ve 32. minutě gól na 2:0. Už čtyři minuty později snížil z jedenáctky Bacca a právě on mohl ve 41. minutě z naprosto stejné situace srovnat. Druhý pokus mu ale Diego Alves vyrazil. Zápas je otevřený, po přestávce se máme na co těšit.
45
45
Hraje se vskutku od podlahy, tohle je zápas jako břitva!
43
Další žlutá, tentokrát pro domácího Enza Péreze.
42
Deulofeův centr od rohového praporku odvrátil Negredo.
41
Penaltu si vzal i tentokrát na starost Bacca, jenže teď mu Diego Alves střelu vystihl a vyrazil na roh!
40
João Cancelo za tento zákrok dostal žlutou kartu.
40
Další penalta pro Sevillu! João Cancelo skluzem srazil Vitola a nedal sudímu jinou možnost!
39
Centr mířil do druhé vlny na Figueirase, ten s míčem nic nevymyslel a vybojoval pouze aut.
38
Hosté se najednou probudili a zatlačili Valencii před vlastní branku. Roh pro Sevillu.
38
Cancelo byl při své útočné činnosti osamocen, navíc se dopustil faulu.
36
Sevilla právě vstřelila branku!
Míč si vzal CARLOS BACCA a i když se jej Diego Alves snažil rozhodit pohybem po brankové čáře, nezaváhal a přesnou střelou vrátil svůj tým do hry.
36
Javi Fuego za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
35
Jenže pozor, je tu penalta pro hosty! Rozhodčí si všiml faulu na Figueirase a odpískal pokutový kop i na druhé straně!
34
Tohle je už pro Sevillu docela vážná situace, prohrávat ještě v první půli o dvě branky.
32
Skvělý brejk domácího týmu. Míč se dostal na levou stranu, kde byl absolutně nehlídaný DANI PAREJO a ten podél padajícího gólmana zaznamenal svůj dnešní druhý gól!
32
Žlutou kartu za faul dostal domácí Dani Parejo.
32
Figueiras dlouhým autem našel Iborru, od něj se už míč odrazil k domácím hráčům.
30
Přímák rozehrál sám Deulofeu, jenže míč poslal pouze k prvním bránícím hráčům a ti v poklidu odhlavičkovali do bezpečí.
29
Faul na Deulofea, hosté budou rozehrávat docela zajímavou standardní situaci.
28
Akce hostů po levém křídle končí, Vitolo se s míčem dostal mimo hrací plochu.
27
Zápas se nám teď trochu zklidnil, hraje se ve středu hřiště.
25
Po chybné rozehrávce domácího týmu pálil z dálky Banega, jenže to bylo hodně na náhodu a míč skončil o notný kus mimo Alvesovu branku.
24
Deulofeu v pokutovém území soupeře předvedl neúspěšnou kličkovanou, proti třem protihráčům neměl moc šancí.
23
Negredo opět na zemi, tvrdým zákrokem ho srazil Carriço. Rozhodčí nechal kartičku v kapse.
21
Trochu riskantní rozehrávka hostů, Beto to ale zvládl a nepřipustil ohrožení své branky.
20
Prvotní centr nepatřil k těm nejpřesnějším, akce ale pokračovala a Diego Alves nakonec zasahoval proti technickému pokusu z pravé strany.
20
Hosté budou moci zareagovat rohovým kopem.
18
K pokutovému kopu se postavil DANI PAREJO, poslal gólmana na opačnou stranu a pohodlně otevřel skóre tohoto utkání.
17
Diogo Figueiras dostal za svůj zákrok žlutou kartu.
17
Penalta pro Valencii. Diogo Figueiras ve vápně fauloval Negreda, který šel okamžitě k zemi a rozhodčí neměl jinou volbu.
17
Tohle se nepovedlo... Neúspěchem skončily dva centry, celá akce pak byla zakončena ofsajdem.
16
Rohový kop pro Valencii, hra se nám tak velice rychle přesunula na druhou stranu.
15
Po centru od rohového praporku hlavičkoval doprostřed branky Vitolo, Diego Alves neměl s tímto pokusem velké problémy.
15
Alves nebyl ve vzdušném souboji s Krychowiakem úspěšný a vše musela hasit domácí obrana odkopem na roh.
14
Další standardka pro Sevillu, nyní po faulu na Vitola. Domácím se verdikt příliš nelíbí, nic s ním však neprovedou.
13
Byl to dobře myšlený centr na Krychowiaka, jenže byl příliš vysoký i na tohoto hráče.
13
Přímý kop pro hostující tým, uvidíme centr z pravé strany.
12
Domácí Mustafi hodlal odkopnout od rohového praporku, hostující Banega po něm šel skluzem. Bylo to ale čisté, vhazuje Valencia.
10
Hosté po faulu na Cokeho rychle rozehráli, sudí však pro to neměl pochopení a Sevilla se musela vrátit.
9
Otamendiho centr skončil na zadní tyči, Negredo se k jeho vrácení do druhé vlny nedostal.
8
První rohový kop utkání, mají ho domácí.
7
Gólman Diego Alves se snaží uklidnit hru, s rozehrávkou čeká, až mu jeho spoluhráči naběhnou do lepších pozic
6
O centr se z levé strany pokusil Vitolo, k radosti domácích diváků mu to překazil Cancelo.
5
Nyní už zase Sevilla, míč jde rychle z nohy na nohu, nakonec z toho bylo pouze autové vhazování.
4
První obrovská šance utkání, Zleva unikl Negredo, přehodil gólmana Beta, jenže míč za brankovou čáru nemířil. Dorazit se jej pokusil Rodrigo, ten však byl velice dobře pokrytý hostující obranou.
3
Domácí rozehráli přímý kop, Parejo ovšem nenacentroval natolik přesně, aby z toho případně vzniklo ohrožení branky Sevilly.
2
Faul na domácího Cancela, provinil se Figueiras. Valencia tak rozehrává z vlastní poloviny.
1
O úvodní výkop se postarali hráči Sevilly.
1

Valencia CF: Diego Alves – Cancelo, Mustafi, Otamendi, Gayá – Parejo (C), Fuego, Gomes – Pérez – Rodrigo, Negredo.
Náhradníci: R. Yoel – Vezo, Augusto, Orban, Alcácer, Zuculini, de Paul.

Sevilla FC: Beto – Coke (C), Pareja, Carriço, Figueiras – Iborra, Krychowiak – Deulofeu, Banega, Vitolo – Bacca.
Náhradníci: S. Rico – F. Navarro, Gameiro, Aspas, Den. Suárez, Vidal, Arribas.

Rozhodčí: Santiago Jaime – Jorge Bueno, José Carrera.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas může začít!
Zápas na Estadio de Mestalla začne ve 21 hodin, takže se bude jednat o perfektní zakončení nedělního večera. Buďte u přenosu s námi, jste k němu všichni zváni!

Hlavním sudím tohoto zápasu bude Santiago Jaime, kterému budou asistovat Jorge Bueno a José Carrera.
Poslední vzájemný zápas

V prvním vzájemném klání této sezóny se oba týmy rozešly smírně, zápas v Seville totiž skončil 1:1.
Sevilla FC

Hosté jsou na tom ještě krapet lépe, jsou totiž na čtvrtém místě tabulky a na kontě mají o jeden bod více, než jejich dnešní soupeř. I u Sevilly činí série neporazitelnosti šest zápasů a v pěti posledních navíc Sevilla neinkasovala! Skórovat se tak nepodařilo ani minulý týden Málaze, která na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán prohrála 2:0.

Valencia CF

Domácí jsou momentálně na pátém místě tabulky se ziskem 38 bodů. Tým teď válí, v posledních šesti ligových utkáních vybojoval 14 bodů, naposledy formu poznala Almería, která sice ve Valencii bojovala, ale nakonec padla 3:2. Dnes však Valencii čeká o mnoho těžší soupeř a dá se čekat urputná bitva.

Valencia – Rayo Vallecano 3:0
Eibar – Valencia 0:1
Valencia – Real Madrid 2:1
Celta de Vigo – Valencia 1:1
Valencia – Almería 3:2
Dobrý večer u španělské Primera División. Ta má na programu své 20. kolo a v jeho rámci budeme sledovat zápas mezi týmy Valencia CF a Sevilla FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.