To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Rayo Vallecano poráží Málagu 1:0 a připisuje si čtvrtou domácí výhru v řadě. Hosté nepředvedli výkon hodný bodového zisku a zaslouženě odjíždějí s prázdnou. Závěr zápasu měla Málaga stížený vyloučením Angeleriho, který po druhé žluté kartě musel v 74. minutě předčasně opustit hřiště.
90+4
90+3
Další žlutá karta za zdržování. Potrestaný je tentokrát domácí Tito.
90+3
Vallcano drželo míč na útočné polovině a dokonce vybojovalo rohový kop.
90+2
Domácí teď dostali míč až ke Kamenimu a nyní se stahují na vlastní polovinu.
90+1
Další žlutá karta pro domácí tým. Potrestaným je tentokrát kapitán Trashorras, který příliš dlouho otálel s rozehrávkou.
90+1
Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Domácí se dostávali do slibného brejku, ale Licá si nepohlídal ofsajdové postavení.
89
Insúova hodně nepřesná střela minula Kameniho bránu o několik metrů a rozehrávat může brankář Málagy.
87
Hosté si teď hodně zahrávali, když si Wellington několikrát vyměnil míč s Kamenin, s nímž si na hranici vápna navzájem překážel, čehož málem využil napadající protihráč.
86
Centrovaný míč nadělal hostující obraně ve vápně velké potíže, ale nakonec byl odpískán útočný faul na Kameniho.
86
Volný přímý kop Vallecana si vezme na starost kapitán Trashorras.
85
Hraje se momentálně na polovině hřiště. Domácí se snaží nepouštět Málagu blízko ke své bráně a dohrát zápas bez větších komplikací.
83
Rozhodčí Santiago Jaime má evidentně karty rád a nyní jednu ukazuje i domácímu Zé Castrovi.
81
Přímý volný kop Málaze příliš nevyšel a u míče už je Vallecano.
80
Hosté zapojili do hry i Kameniho, který si poradil s napadajícím Manuchem a rozehrál míč na polovinu hřiště.
79
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Duda.
77
Po rohovém kop Málagy skončil míč jen v rukavicích brankáře Álvareze.
76
Málaga se dostala do rychlého protiútoku, na jehož konci byl Castillejo, kterého však domácí obrana dokázala ve vápně zpacifikovat.
74
Hostující Angeleri trefil v souboji protihráče do obličeje a po druhé žluté kartě se předčasně pakuje do sprch! Hosté budou dohrávat zápas v oslabení.
74
Na pěkný centr si ve vápně vyskočil Manucho, jehož hlavička ale minula Kameniho bránu.
73
Tentokrát se Málaze podařilo míč odvrátit až na polovinu hřiště.
72
Hostující obrana srazila míč na další rohový kop. Trashorras si může rozehrávku zopakovat.
71
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Licá.
71
Rohový kop pro domácí Rayo se chystá rozehrát Trashorras.
69
Manucho se zlobil poté, co mu byl na útočné polovině odpískán faul na Wellingtona a za své protesty nakonec vidí žlutou kartu, která ho ještě více rozlítila a uklidňovat ho přišel i hostující brankář Kameni.
68
Ať už chtěl Recio udělat cokoliv, tohle se nepovedlo. Hostující záložník nakopl z dálky míč vysoko nad bránu a rozehrávat může Vallecano.
65
Rohový kop zahrával Darder, jehož centr nenadělal domácí obraně žádné potíže.
64
Amaya nebezpečně tečoval střelu hostujícího hráče a Álvarez se raději rychle přemísťoval k pravé tyči, kterou však nakonec balón minul. Rohový kop pro Málagu.
62
Další přerušení hry. Tentokrát na útočné polovině fauloval domácí Trashorras a rozehrávat budou hosté.
61
Na centr z levé strany si ve vápně naběhl Manucho, jehož hlavička mířila jen na bránu.
60
Pro centrovaný míč si ve vápně došel Álvarez, na něhož neúspěšně dotíral hostující Welington.
59
Další žlutá karta pro domácí. Potrestaným je tentokrát Embarba. Příliš fotbalu v posledních minutách k vidění není.
57
Domácí Baena vidí žlutou kartu za faul na polovině hřiště. Hra je nyní hodně rozkouskovaná.
56
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Miguel Torres, přichází Arthur Boka.
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Nordin Amrabat.
56
54
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Nacho Martínez, přichází Emiliano Insúa.
52
Centrovaný míč nadělal Álvarezovi mírné potíže, ale domácí obrana nakonec odkopla balón mimo šestnáctku.
52
Další standardka pro Málagu. Hosté budou tentokrát zahrávat přímý volný kop asi 35 metrů od brány.
50
Centrovaný míč letěl přímo na připraveného Álvareze.
50
Domácí obrana odvrátila centrovaný míč na rohový kop.
46
Domácí mohli zvýšit své vedení! Bueno tvrdě vypálil z více než 20 metrů a Kameni jeho střelu s vypětím všech sil vytěsnil nad břevno.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
Po pětačtyřiceti minutách vede zaslouženě Vallecano 1:0. Jedinou branku první půle vstřelil ve 22. minutě Kakuta. Domácí byli celý první poločas aktivnější, naopak Málaga se do útoku prakticky nedostávala.
45+1
45+1
První poločas se nastavuje o jednu minutu.
45
Nakopnutý balón doletěl až k Álvarezovi, který neměl těžkou práci a může odkopávat od brány.
45
Oba týmy teď předvedly laciné ztráty míče na polovině hřiště. Do útoku teď může jít Málaga.
43
Blíží se závěr prvního poločasu a Málaga se stále příliš nedostává do hry. Domácí jsou v první půli jasně lepším týmem.
42
Embarbův centr z levé strany byl až příliš dlouhý a míč doletěl neškodně až do zámezí.
40
Přízemní přihrávka mířila mezi obránci do pokutového území Málagy na nabíhajícího Manucha, ale míč byl příliš rychlý a Kameni byl u něj dříve.
38
Centrovaný míč teď směřoval do vápna na nově nastoupivšího Manucha, před nímž odklidil balón Angeleri. Domácí reklamovali, že Angeleri zahrál míč rukou, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
37
Domácí museli nejspíš vinou zranění vystřídat. Uvidíme, jak si nyní v útoku povede Manucho. Vallecano je i po vstřelené brance nadále aktivnějším týmem, takže by se do šancí mohl dostávat.
36
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Manucho.
33
Následný přímý volný kop skončil jen v rukavicích Álvareze.
33
Domácí Amaya tvrdě zajel do Miguela Torrese a po zásluze vidí žlutou kartu.
31
Rychlý brejk Málagy končí pouze odpískaným ofsajdem.
30
Hosté dokázali odvrátit rohový kop Vallecana, ale v útoku pokračuje domácí tým.
28
Hosté vystihli domácí rozehrávku a uháněli do rychlého brejku, který ale zpomalil Samuel, jehož přihrávka trefila jen obránce Vallecana.
26
Žlutou kartu dostává Marcos Angeleri (Málaga CF).
24
Jeden z hráčů Málagy se teď dostal k hlavičce na hranici malého vápna, ale míč mířil jen přímo do náruče brankáře Álvareze.
22
Vallecano právě vstřelilo branku!
Trashorras odcentroval z levé strany do vápna, kde se dostal k hlavičce GAËL KAKUTA, jehož zakončení na bližší tyč končí za Kameniho zády.
20
Centrovaný míč odvrátila obrana Málag jen před vápno, kde se do míče opřel jeden z domácích a jeho tečovaná neprolétla daleko od levé tyče!
17
Rozhodčí si dobře všiml ofsajdového postavení hostujícího Samuela a přerušil útok Málagy.
14
Pěkná akce hostů! Castillejo dostal přihrávku do volného prostoru na levé straně vápna, ale nedokázal na přední tyči prostřelit Álvareze, který jeho pokus vyrazil ramenem. Castillejo mohl možná místo střely přihrávat na zadní tyč, ale to už teď nemá smysl řešit.
14
Jenže přišla další nepřesnost v podání Vallecana a míč končí v zámezí. Odkopávat bude Kameni.
13
Po Reciově faulu budou domácí zahrávat další standardní situaci.
11
Aktivnější jsou zatím domácí, kteří se více tlačí do útoku, ale zatím se jim nedaří vytvářet si nějaké větší šance.
10
I tentokrát to byla pro hostující obranu snadná práce. Domácí jsou nyní s míčem až na vlastní polovině.
9
Po obranném zákroku hostujícího Torrese uvidíme další rohový kop Vallecana.
7
Žlutou kartu dostává Nacho Martínez (Rayo Vallecano).
7
Z rohového kopu Vallecano nezahrozilo a hrát mohou hosté.
6
Jeden z domácích se ocitl s míčem v pokutové území a zkoušel střílet, ale napálil jen hráče před sebou. Balón se pak odrazil před vápno k Trashorrasovi, jehož střela byla tečována na roh.
5
Zatím toho příliš k vidění není. Kameni teď rozehrával od vlastní brány a jeho nepřesný výkop skončil v autu.
2
Pro rohový kop domácího týmu si došel Kameni, který zkrotil míč poté, co mu napoprvé vypadl z ruky.
1

Rayo Vallecano: Álvarez – Tito, Zé Castro, Amaya, N. Martínez – Baena, Trashorras (C) – Embarba, Bueno, G. Kakuta – Baptistão.
Náhradníci: Cobeño – Insúa, Aquino, Licá, Manucho, Morcillo, Jozabed.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Angeleri, Weligton (C), Miguel Torres – Darder, Recio – Samuel, Horta, Castillejo – Juanmi.
Náhradníci: Ochoa – Boka, Amrabat, Duda, Tissone, Sergio Sánchez, Guerra.

Rozhodčí: Santiago Jaime – José Carrera, Jacobo Martínez.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Španělská Primera División nám ve svém 28. kole nabídne mimo jiné zápas Rayo Vallecano – Málaga CF.

Domácí jsou momentálně v tabulce na 12. místě a na svém hřišti drží šňůru tří vítězství v řadě, mezi nimiž je i výhra 2:0 na silným Villarrealem.

Hosté z Málagy jsou v tabulce sedmí se ztrátou pěti bodů na šestou pozici, která zaručuje kvalifikaci o Evropskou ligu. Ať už dnešní zápas dopadne jakkoliv, jisté je, že Málaga zůstane sedmá i po tomto kole, protože osmé Bilbao na ni ztrácí celých osm bodů.