To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek nedělního večera.
Zápas je u konce! Villarreal nakonec poráží Almeríu 2:0, když se v obou poločasech dokázal prosadit Uche. Domácí měli v zápase jednoznačnou herní převahu a za předvedený výkon si vítězství zaslouží, a to i přesto, že druhý gól padl po jasném ofsajdu, kterého si však rozhodčí nevšimli.
90+2
90+2
Rozehrávky se ujal Corona, který však svým centrem zahnal spoluhráče až k rohovému praporku.
90+1
Hosté ještě vybojovali na pravé straně jednu standardní situaci v blízkosti domácího vápna.
90+1
Rozhodčí Gómez nastavuje dvě minut nad rámec normální hrací doby.
89
Hosté se teď dostali s míčem do vápna, kde se nakonec zmocnil balónu jeden z domácích obránců, který poslal trochu nepříjemnou malou domů na Asenja. Domácí brankář si však se situací poradil a míč zvládl odkopnout pryč z vlastního vápna.
88
Zápas spěje nezadržitelně ke svému konci a hosté nepředvádí absolutně nic, co by jim mohlo dávat naději na změnu nepříznivého stavu.
86
Giovanni dos Santos (VLR) potáhl z pravé strany míč až do vápna, kde zkusil tvrdou ránu na přední tyč, která však minula svůj cíl.
85
Po rohovém kopu se domácí dostali k další střele zpoza vápna, ale tentokrát skončil míč v zámezí, aniž by ho kdokoliv tečoval.
84
Na druhé straně to teď z dálky zkoušel Čeryšev, jehož střela byla tečovaná a bude z toho roh pro Villarreal.
83
Corona (ALM) se z osmnácti metrů opřel do odraženého míče a jeho rána minula zadní tyč Asenjovy brány.
83
Domácí zahrávali rohový kop, po němž skončil míč v rukavicích brankáře Rubéna.
82
Villarreal je hodně aktivní a zatím si jde dle obrazu hry jednoznačně za vítězstvím.
80
Giovanni Dos Santos se nakonec pokusil o přímou střelu, ale míč bohužel pro domácí proletěl vedle vzdálenější tyče Rubénovy brány.
79
Je tu zajímavá standardka pro domácí tým, které se ujme nejspíše Giovanni dos Santos.
77
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Jonathan dos Santos.
75
Domácí se dostali do rychlého brejku, dos Santos poslal šajtlí míč do běhu Čeryševovi, a ten mohl jít v tu chvíli úplně sám na bránu, z níž se rozhodl vyběhnout Rubén, který se před vápnem dostal do kontaktu s Čeryševem a rozhodčí celou situaci posoudil jako simulování domácího hráče, který dostává žlutou kartu. Po druhém gólu Villarrealu, který padl z ofsajdu, je tu tedy druhá velmi kontroverzní situace, která tentokrát skončila v neprospěch domácích.
74
Žlutou kartu dostává Mario Gaspar (Villarreal CF).
72
Hostující Édgar vypálil zpoza šestnáctky a jeho rána byla navíc tečovaná, ale naštěstí pro domácí nakonec letěla přímo do místa, kde stál Asenjo, který by jinak asi těžko na změnu směru míče stihl zareagovat.
70
Utkání dospělo do poslední dvacetiminutovky a bude zajímavé sledovat, zda se ještě Almería dokáže vrátit do zápasu, nebo si již Villarreal své vedení v poklidu uhlídá.
69
Pěkná útočná akce domácích, na jejímž konci si Čeryšev vyměnil míč s dos Santosem a přibližně ze čtrnácti metrů vypálil přízemní střelu, která těsně minula pravou tyč Rubénovy brány.
68
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Ramon Azeez, přichází Teerasil.
67
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Ramon Azeez, přichází Corona.
65
Rohový kop našel hlavu jednoho z domácích hráčů, jehož zakončení však postrádalo razanci a Rubén v pohodě zakročil.
63
Rohový kop pro Villarreal.
59
Villarreal právě vstřelil branku!
Čeryšev přihrál zpoza pokutového území na levou stranu Gómezovi, který následně poslal parádní přihrávku napříč vápnem na IKECHUKWU UCHEHO, který nejprve v gólové pozici napálil míč pouze do Rubéna, ten však odrazil míč zpátky k Uchemu, a ten už druhou šanci využil, jelikož jeho dorážku Rubén vyrazil v pádu až za brankovou čárou. Opakovaný záběr prozradil, že Uche stál v době Gómezovy přihrávky v jasném ofsajdu, což však rozhodčí nepostřehli a Villarreal vede 2:0.
59
Ani nyní však nedošlo k ohrožení Rubénovy brány a u míče už jsou hráči ve žlutém.
58
Nyní budou hosté zahrávat pro změnu rohový kop.
57
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Fernando Soriano.
56
Domácí Paulista tvrdým skluzem sejmul Azeeze, za což vidí zcela správně žlutou kartu. Hosté budou zahrávat standardní situaci.
55
Domácí měli k dispozici rohový kop, ale nijak nebezpečně s ním nenaložili a u míče je nyní Almería.
53
Almería viditelně vysunula svůj presink oproti prvnímu poločasu, ale zatím z toho nic moc nevytěžila. Domácí jsou zatím stále hodně u míče.
51
Villarreal je o něco aktivnější i na startu druhého poločasu. Dos Santos teď podnikal útok po pravé straně, ale míč nakonec skončil v zámezí a rozhodčí přisuzuje trochu překvapivě aut Almeríi.
50
Domácí poslali z levé strany přízemní přihrávku do vápna, kde po míči skočil brankář Rubén.
48
Zatím se o míč bojuje ve středu hřiště, kde je nyní k vidění spousta zbrklých a nepřesných přihrávek.
46
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází José Antonio Dorado, přichází Víctor Ruiz.
46
Je za námi první poločas, v němž se jako jediný gólově prosadil ve 23. minutě domácí Uche, který po střele dos Santose dorazil hlavičkou míč za Rubénova záda. Villarreal tedy vede po první půli 1:0 a vzhledem k obrazu hry je toto vedení zcela zasloužené. Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
45+2
45+2
Hostující Mauro Dos Santos ještě přímo na půlící čáře fauloval Ucheho, který přebíral přihrávku a nyní zůstává ležet na trávníku. Domácí se však už k rozehrávce nedostanou, jelikož rozhodčí fouká do píšťalky a ukončuje první poločas.
45+2
Míč mají nyní ve své moci domácí, kteří se s ním už opravdu nikam neženou.
45+1
Mario Gaspar (VLR) centroval z pravé strany do vápna, kde byl však pouze připravený obránce hostujícího týmu.
45
První poločas se nastavuje od dvě minuty.
44
V posledních minutách se hraje mezi oběma šestnáctkami a ani jeden z týmů se nedokáže déle zdržet v nebezpečné blízkosti soupeřovi brány.
42
Po pravé straně uháněl dopředu hostující Édgar, který byl nedovoleně odstaven od míče.
41
Giovanni dos Santos (VLR) se protáhl s míčem až do šestnáctky, kde upadl po kontaktu s Dubarbierem, ale už na první pohled bylo zřejmé, že si domácí útočník chtěl vymodlit penaltu, s čímž u halvního rozhodčího neuspěl.
40
Partey (ALM) běžel s míčem středem hřiště, kde ho srazil k zemi Trigueros, který za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
38
Cani (VLR) bude přeci jen muset střídat a ve 38. minutě ho na hřišti nahrazuje Čeryšev.
37
Hosté se teď přeci jen pokusili o rychlou akci po levé straně, ale míč jim nakonec utekl až k brankáři Asenjovi.
36
Villarreal hodně kombinuje s míčem a i po vedoucí brance je nadále jasně aktivnějším týmem. Almería zatím není vůbec nebezpečná směrem dopředu a většinu času se jen brání.
35
Domácí se teď snažili dostat dopředu velmi pohlednou kombinací, ale Uche už si vzal moc velké sousto a jeho patička byla vystihnuta hostující obranou.
33
Z rohového kopu domácí nedokázali zahrozit a míč je nyní až u brankáře Asenja.
32
Rohový kop pro domácí Žlutou ponorku.
31
Domácí teď zahrávali přímý kop z pravé strany, odkud nakonec míč doletěl až k brankáři Rubénovi, který ho bez problémů zastavil.
30
První žlutá karta i na straně hostů. Za faul ve středu hřiště je potrestán Azeez.
28
Giovanni dos Santos (VLR) se provinil útočným faulem a míče se chopí hosté.
26
Žlutou kartu dostává Jaume Costa (Villarreal CF).
25
Hostující Mauro Dos Santos zůstal ležet na trávníku a musel být ošetřován, ale nakonec se vrací zpátky do hry.
23
Domácí jdou ve 23. minutě do vedení! Cani dostal míč před šestnáctkou, odkud skvěle přihrál do vápna Giovanni dos Santosovi, jehož povedenou střelu z voleje vyrazil Rubén jen před sebe, kde stál IKECHUKWU UCHE, který hlavičkou dorazil míč do brány.
21
Dos Santos (VLR) nejprve zkoušel vypálit zpoza vápna, odkud však trefil jen bránícího hráče před sebou a o chvíli později zkoušel z podobného místa najít přihrávkou doleva nabíhajícího Caniho, na něhož však byla přihrávka příliš rychlá.
18
Hosté rozehráli standardní situaci nakrátko a vzápětí se z velké dálky se do míče opřel Navarro, jehož povedená rána navíc nepříjemně skočila přímo před Asenjem, který nakonec míč vyrazil na rohový kop.
16
Dubarbier (ALM) dostal přihrávku na levou stranu a z hranice pokutového území posílal balón před bránu, kde stál Azeez, k němuž však míč nepustila domácí obrana.
14
Další centr do hostující šestnáctky končí tentokrát na boční síti Rubénovy brány.
13
Hosté se provinili na polovině Villarrealu útočným faulem a k míči se opět dostanou domácí.
12
Domácí to teď zkoušeli centrovaným míčem do vápna, kde se ovšem balónu zmocňuje brankář Rubén.
11
Oba hráči jsou nakonec v pořádku a mohou pokračovat ve hře.
10
Wellington Silva a Cani zůstali po souboji ležet na trávníku a nejspíš budou potřebovat ošetření.
8
Velká šance Villarrealu! Domácí se skvěle dostali s míčem do šestnáctky, kde posléze dostal přihrávku na hranici malého vápna Goméz, který však vypálil pouze do brankáře Rubéna. Od něj se ještě míč odrazil do strany k dos Santosovi, ale ten už se k dorážce nedostal.
7
Uche (VLR) se u vápna snažil najít patičkou spoluhráče, ale přihrávku vystihl jeden z obránců.
6
Édgar (ALM) dostal dlouhou přihrávku na levou stranu, kde bylo hodně prostoru, jenže nestihl míč na hrací ploše.
5
Dos Santos (VLR) se dobře uvolnil na levé straně, odkud zkoušel odcentrovat do vápna, ale míč nedoletěl k nikomu z domácích. O chvíli později je Villarrealu pískán faul na útočné polovině a míče se ujmou hosté.
3
Domácí šli dopředu po pravé straně, ale přihrávka na dos Santose skončila v autu.
2
Zatím se hraje ve středu hřiště, kde se teď domácí dopustili faulu a u míče zůstane Almería.
1

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Paulista, Dorado, J. Costa – Cani, Trigueros, B. Soriano (C), M. Gómez – Uche, G. dos Santos.
Náhradníci: J. Carlos Sánchez – Ruiz, Marín, Pina, J. dos Santos, Čeryšev, Vietto.

UD Almería: Rubén – Navarro, Trujillo, Dos Santos, Dubarbier – Verza (C), Azeez – Silva, Partey, Édgar – Hemed.
Náhradníci: Julián – Michel, Vélez, Corona, F. Soriano, Q. González, Teerasil.

Rozhodčí: Clos Gómez – Javier Aguilar, Luis Marco.

UD Almería

Ani hostující celek si zatím nevede špatně. Po sedmi kolech má na svém kontě devět bodů, skóre 7:7 což zatím stačí na průběžné jedenácté místo. Ani hosté si v posledních týdnech nevedou špatně, protože Eibar z posledních pěti zápasů prohrál pouze jednou, když nestačil na posledního mistra, tedy Atlético Madrid.

Villarreal CF

Domácí celek má na svém kontě po sedmi kolech jedenáct bodů, nachází se na sedmém místě, což není vůbec špatné. Villarreal má v posledních duelech velmi dobrou formu, protože z pěti zápasů pouze jednou prohrál a vypadá to, že i v této sezoně bude atakovat příčky zajišťující evropské poháry, ale sezona je ještě dlouhá.

Celta – Villarreal 1:3
Villarreal – Real 0:2
Eibar – Villarreal 1:1
Villarreal – Vallecano 4:2
Granada – Villarreal 1:1
Zdravím všechny příznivce kopané. Španělská Primera Division má na programu poslední zápas osmého kola, ve kterém přivítá Villarreal celek Almeríe. Jasným favoritem tohoto duelu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.