Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Já se s Vámi loučím a zase někdy na počtenou.
Skončilo nám utkání posledního kola španělské Primera División ve kterém zaslouženě zvítězilo domácí Atlético Madrid. Celý první poločas jsme čekali na první branku, ta nepadla ani po šancích Godína a Orellany. Ve druhém poločase začal úřadovat Fernando Torres, který nejprve krásnou střelou otevřel skóre aby o pár minut později s pomocí břevna přihrál Griezmanovi na druhou branku Atletů. Závěr utkání byl hodně vyhrocený a během deseti minut bylo rozdáno 6 žlutých karet. Pro Celtu nyní začíná zasloužené volno, Atlético ještě čeká finále Ligy Mistrů.
90+4
90+3
Carrasco utekl skoro všem, z hranice velkého vápna vypálil, střela šla hodně nad bránu Álvareze.
90+3
Celta ještě rozehraje rohový kop.
90+2
Poslední šance pro Celtu Vigo. Přímý kop z pravé strany.
90+1
A jsou to pouze 2 minuty, které se ještě budou hrát.
90
V posledních deseti minutách se moc nehrálo, uvidíme kolik minut Fernández nastaví.
89
Diego Godín vybojoval přímý kop téměř od rohového praporku.
88
Krásný míč od Guidettiho nakonec skončil ve spárech Stefana Saviće.
87
Domácí mají míč na svých kopačkách a už jen kontrolují závěr utkání.
86
Bongondu nezastavilo nic, jeho centr ale ano. Rohový kop pro Celtu.
85
Závěr utkání je hodně vyostřený, především ze strany Celty.
84
Iago Aspas ostře zajel do protihráče, žlutá karta je na místě.
82
Nemanja Radocha nahrazuje zatím posledního hříšníka Pabla Hernándeze.
82
Dalším potrestaným je Pablo Hernández.
80
Žlutou kartu vidí také Hugo Mallo, který sestřelil Carrasca. Koke obržel žluté ocenění za hrubost.
79
Stefan Savić a Duran Nolito obdrželi žlutou kartu za vzájemnou rozepři.
79
77
Fernando Torres si už dnes taky nezahraje. Na hřiště přichází Tiago.
76
Rohový kop z dílny Kokeho skončil v rukavicích Sergia Álvareze.
75
Nově příchozí Carrasco předvedl jak rychlí ve skutečnosti je a Mallo musel v poslední chvíli odkopávat na rohový kop.
73
Dnes dohrál teké Antoine Griezmann, kterého nahradí Ferreira-Carrasco.
72
Fabian Orellana pro dnešek dohrál, Theo Bongonda jej ve zbytku utkání nahradí.
71
Od druhé branky je u míče více Celta Vigo. Fotbalisté v bledě modrých dresech si ale nedokáží vytvořit nějakou vyloženou šanci.
69
Filipe Luís měl na levé straně spoustu času na centr, ale míč který tento brazilský obránce vypustil byl nepřesný.
68
Saulovu pěknou ránu chytá Álvarez.
67
Fabian Orellana vidí žlutou kartu za nesportovní chování, konkrétně za nemístné poznámky směrem k sudímu.
66
Hernández si teď zřejmě nerozuměl se spoluhráči a míč tak končí v zámezí.
65
Přetažený centr ještě stihl Jonny Castro, Filipe Luís mu jej ale ihned odebral.
64
Nolito zkoušel přejít přes Juanfrana, bohužel pro bledě modré jeho pokus nevyšel.
63
Aspas se vrátil až ke svému pokutovému území, kde vybojoval míč pro své barvy.
62
Duran Nolito dostal nalito na střelu, míč si ale v klidu zpracoval a pak předvedl parádní kličku za kterou by ho Zinedine Zidane jisto jistě pochválil.
61
Filipe Luís sice chtěl hrát míč, ale nešetrně zajel do Guidettiho, který se zvedá hodně pomalu.
60
Saul odolal nájezdům dvou protihráčů a poklidně rozehrál.
59
Daniel Wass dnes nehrál moc dobře, proto místo něj přichází Iago Aspas.
59
Nolito hledal Wasse, míč nakonec končí v zámezí.
58
Do další šance se řítil Fernando Torres. Míč si ale příliš předkopl a přišel o něj.
57
Domácí se ve vlastím pokutovém území dostali do menších potíží, Diego Godín nakonec trable vyřešil.
56
Celta je po druhé brance jako opařená, naopak domácí jsou v euforii.
54
Atlético právě vstřelilo branku!
Po centru z pravé strany vystřihl Fernando Torres parádní nůžky, ale trefil pouze břevno. Míč se ale odrazil do míst kde byl ANTOINE GRIEZMANN, který zvyšuje stav utkání už na 2:0!
53
Ve vápně upadl po souboji Griezmann, penalta se nepíská.
51
Kokeho centr od rohového praporku přizvedl na první tyči Daniel Wass a na zadní tyči se do střeli položil FERNANDO TORRES, který krásnou střelou posílá domácí do vedení.
51
Rohový kop pro domácí Atlético.
50
Griezmanna zradil první dotek s míčem, domácí i přesto zůstávají u míče.
49
Menší rozmíška mezi faulujícím Guidettim a faulovaným Godínem se obešla bez karetního trestu.
48
Nolito znovu u nedovoleného zákroku, tentokrát jako viník.
48
Torres se pěkně uvolnil, ale přihrál Griezmannovi do ofsajdu.
47
Antoine Griezmann zajel do kotníku Nolita a právem vidí žlutou kartu.
46
Pro Celtu Vigo začalo posledních 45 minut této sezony.
46
Je za námi první část dnešního utkání. Branku jsme bohužel neviděli, ale nechybělo mnoho a vidět jsme mohli hned dvě. Hned v úvodu utkání se k hlavičce uvnitř pokutového území dostal Diego Godín, který chtěl otevřít skóre. Branková konstrukce za zády Sergia Álvareze byla proti. Dlouho jsme pak čekali na nějakou povedenou kombinaci, která by vedla až k úvodní brance. Až necelých deset minut před koncem první půle si postavil míč Duran Nolito, jehož centr se snažil dostat do brány Fabian Orellana. Jan Oblak se ale vytasil se skvělým zákrokem. Zaskočit se pak nenechal ani minutu před koncem poločasu, kdy vyrazil přímý kop Nolita.
45+1
45
Gabi v souboji opět důraznější, tentokrát sudí Fernández nepíská.
45
Nolito poslal míč přes zeď, Oblak vyráží.
44
No a teď k tomu budou mít dobrou pozici. Gabi fauloval Nolita a právě Nolito bude rozehrávat přímý kop asi z 25 metrů.
43
Celta Vigo dostala domácí pod tlak a snaží se vstřelit branku.
42
Hosté si rozehrávku zopakují.
42
Rohový kop tentokrát pro Celtu Vigo.
41
Juanfran dělal co mohl, ale přihrávku Ñígueze doběhnout prostě nemohl.
40
První poločas se chýlí ke svému konci a my pořád čekáme na první branku.
39
Nolito umí také bránit. Své o tom ví i Juanfran, kterému orávě Nolito sebral míč parádním skluzem.
37
Na Nolitův centr si na vzdálenější tyči naskočil Orellana, jehož hlavičku parádním zákrokem vyrazil Oblak.
36
Gabi zajel do Guidettiho dosti nevybíravě a zaslouženě vidí žlutou kartu.
35
Saul předvedl ve středu hřiště skvělou práci a přes Kokeho se míč dostal až k Juanfranovi, kterému se centr vůbec nepovedl.
34
Na pravé straně byl úplně volný Juanfran, Gabi si jej nevšiml a míč poslal na obsazeného Griezmanna.
33
Torres se nedomluvil s Griezmannem a míč tak poslal přímo na kopačky Planase.
32
Wass byl na pravé straně v obklíčení protihráčů. Vybojoval alespoň faul.
30
Juanfran nedokázal zastavit Nolita, hvizd hlavního arbitra udělal práci za pravého obránce domácích.
29
Antoine Griezmann se sám vyhnal do nulového úhlu odkud se snažil vybojovat alespoň rohový kop, mokrý trávník byl proti a nejlepší střelec domácích se poroučel k zemi.
28
Hosté se ubránili. Orellanu, který upaloval do protiútoku fauloval Koke.
27
Následovat bude rohový kop v podání domácího týmu.
26
Torres podle všeho ještě stihl míč na hrací ploše, jeho centr byl nepřesný.
25
Nepřesná přihrávka teď zastavila i domácí.
24
Jonny Castro sestřelil Griezmanna a následovat tak bude přímý kop pro domácí.
23
Hosté si poradili s napadáním Atlética, jejich akci nakonec zastavila nepřesná přihrávka.
22
Torres se krásně prokličkoval do pokutového území, Hugo Mallo ale zasáhl v pravou chvíli.
21
Kokeho centr trochu tečoval Torres, míč ale skončil v rukavicích Álvareze.
21
Griezmann byl faulován a Koke bude rozehrávat přímý kop ze slibné pozice.
20
Augusto Fernández zastavil Orellanu až s pomocí Godína.
19
Orellana přenášel hru z pravé strany na levou, na Nolita to bylo moc rychlé.
17
Juanfran se prosmýkl mezi Planasem a Gómezem, přihrávkou našel Gabiho, ale ten už jen rukavice gólmana Celty Vigo.
15
Obrovský závar před Oblakovou bránou! Nevinně vypadající centr z levé strany nadělal pořádnou paseku. Hosté se dostali k několika střelám, naštěstí pro domácí trefovali pouze obránce.
14
Godín na půlce fauloval a hosté mohou pokračovat v postupném útoku.
13
Nakonec se hosté dostali až na dostřel Oblakovi svatyně. Ke střele se už nedostali.
12
Diaz přihrál míč na obsazeného Wasse. Ten míč udržel, ale musel vráti míč zpět Diazovi.
11
Až teď přišel nákop Malla. Byl ale nepřesný a našel pouze Saviće.
10
Hosté mají míč na svých kopačkách, ale neví si rady s rozehrávkou.
9
Fernando Torres se snažil prosadit na pravé straně, proti dvojnásobné přesile neměl šanci.
8
Po centru do pokutového území se k hlavičce dostal Diego Godín a za Álvarezem zvonilo břevno.
7
Parádní zákrok proti střele Gabiho vytáhl Álvarez. Domácí rozehrají rohový kop.
6
Hosté předvedli povedenou kombinaci po které Guidetti hledal Castra. Bohužel pro Celtu nepřesně.
5
Na pravé straně se otevřel prostor pro Fernanda Torrese, který nepřešel přes Planase.
4
Domácí kombinovali na levé straně u půlící čáry, nakonec se s míčem museli otočit a rozehrát přes svoje obránce.
3
Celta se poprvé vydala vpřed, míč však kvůli nepřesnosti ztratila.
2
Koke chtěl oslovit Griezmanna lobem. Míč skončil na hlavě Sergi Gómeze, který poslal míč hlavou na Álvareze.
1
Atlético rozehrálo dnešní utkání a hned se vydalo do útoku. Juanfranův centr na hranici pokutového území nezkrotil ani Koke ani Griezmann.
1

Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, Savić, Godín, Luís – Ñíguez, Gabi (C), Augusto Fernández, Koke – F. Torres, Griezmann.
Náhradníci: Moyà – Tiago, Á. Correa, Lucas Hernández, Ferreira-Carrasco, Vietto, J. Giménez.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – J. Castro, Mallo (C), Sergi Gómez, Planas – Wass, Diaz Rojas – Orellana, P. Hernández, Nolito – Guidetti.
Náhradníci: Blanco – Radoja, Bongonda, Aspas, Dražić, Diop, Señé.

Rozhodčí: Fernández – Cabañero, Canelo.
Atlético Madrid má na svém kontě 85 bodů a nachází se na třetím místě. Ještě v minulém kole mělo Atlético stejně bodů jako vedoucí Barcelona a bojovalo tak o titul, jenže Atlético nezvládlo duel na hřišti posledního a sestupujícího Levante, kde prohrálo. Atlético tak z boje o titul vypadlo a rozhodne se mezi Barcelonou a Realem Madrid.

Real Club Celta de Vigo je na pátém místě se ziskem šedesáti bodů. Hosté dnes potřebují vyhrát, aby si pojistili pátou pozici, protože šesté Bilbao má pouze o bod méně. Nutno dodat, že páté místo zaručuje Evropskou ligu, kdežto z místa šestého jde tým do předkola.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská liga má na programu poslední 38. kolo a my budeme sledovat duel mezi Atléticem Madrid a Celtou Vigo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.