Já děkuji za pozornost, loučím se, přeji příjemný zbytek posledního říjnového nedělního večera, dobrou noc a příště na shledanou.
Druhá půle přinesla pouhý gól, o který se dvacet minut před koncem postaral díky pokutovému kopu hostující Alcácer Paco. Domácí měli několik možností jít zpátky do dvougólového vedení, ale žádnou nevyužili, na druhou stranu, velice zkušeně si pohlídali svůj těsný náskok a utkání dovedli do vítězného konce.
90+4
90+4
Vše vyřešil Oblak, který vyběhl z brankové lajny a míč schoval do rukavic.
90+3
Poslední možnost pro Valencii, která bude rozehrávat od středového kruhu.
90+3
Žlutou kartu dostává Gabi (Atlético Madrid).
90+2
Hosté musí začít od své brány, čas se jim neúprosně krátí.
90+1
Correa se hodně zlobí na pomezního arbitra, který signalizuje odkop od brány, ačkoliv si domácí hráč přál rohový kop.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
89
Hosté využili chyby v rozehrávce soupeře a hnali se do útoku, Mina však pokazil přihrávku a míč poslal přímo do rukavic Oblaka.
88
Oblak mohl zůstat v klidu, vše vyřešili jeho spoluhráči jako dobře postavená zeď, vzápětí se hosté provinili faulem.
87
Znovu se faul odehrál v blízkosti pokutového území, naštěstí pro domácí z toho druhá penalta není, i tak to bude hodně nebezpečné.
87
Žlutou kartu dostává Ángel Correa (Atlético Madrid).
87
Šance pro hosty v podobě rohového kopu.
85
V podstatě stejná písnička posledních minut, domácí drží míč na kopačkách a hosté, ve snaze získat jej do své moci, si pomáhají, mnohdy zbytečně, fauly.
84
Žlutou kartu dostává André Gomes (Valencia CF).
82
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Ángel Correa.
80
Žlutou kartu dostává Juanfran (Atlético Madrid).
80
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Enzo Pérez, přichází Pablo Piatti.
78
Snad první ofsajd zápasu, do pasti se chytil domácí fotbalista.
77
Juanfran se natáhl po míči a přinutil Doménecha k zákroku, ten výtečně míč vyrazil.
76
Už se hosté dostávali do šance, v poslední chvíli soupeř míč odkopl do bezpečí.
75
Domácí mohli vzápětí odskočit zpět na dvoubrankový rozdíl, Tiago však svůj pokus poslal pouze do míst, kde stál připravený Doménech, který lapil míč do náruče.
72
Valencia právě vstřelila branku!
PACO ALCÁCER zachoval chladnou hlavu a míč poslal ze svého pohledu na levou stranu. Oblak si vybral opačný směr.
72
Po rohovém kopu se míče zmocnili opět hosté, jmenovitě Mustafi, který s míčem popošel na levou stranu, kde byl faulován a je nařízen pokutový kop.
71
Soupeřův centr před bránu domácí v klidu odvrátili.
69
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Yannick Ferreira-Carrasco, přichází Óliver Torres.
68
Giménez obdržel přihrávku do pokutového území, skluzem však minul bližší tyč.
66
Ferreira-Carrasco poslal svoji střelu z voleje pouze do jednoho z protihráčů.
64
Žlutou kartu dostává Enzo Pérez (Valencia CF).
63
Centrovaný balón dopadl přímo do náruče Doménecha, na hřišti se toho v posledních minutách moc neděje.
60
Teď si Ferreira-Carrasco počínal až moc aktivně, situace nemohla dopadnout jinak, než jeho faulem.
59
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Jackson Martínez, přichází Fernando Torres.
57
Na druhé straně se musel mít na pozoru Doménech, který vyběhl z brankové čáry a pořádně se natáhl pro plachtící balón.
56
Oblak obdržel hlavičkovou přihrávku od svého spoluhráče, takže míč mohl v klidu sebrat do rukou a uklidnit hru.
55
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Zakaria Bakkali.
53
Žlutou kartu dostává Dani Parejo (Valencia CF).
52
Žlutou kartu dostává Yannick Ferreira-Carrasco (Atlético Madrid).
50
Martínez nepříjemně tečoval Kokeho střelu a Doménech měl co dělat, aby míč vyrazil.
49
Doménech po malé domů špatně odehrál míč a poslal jej do autu.
48
A nakonec po rohovém kopu končí mimo tři tyče hostující svatyně.
47
Před dobíhajícím Martínezem byl míč včas odkopnut do zámezí.
46
Víc jak půl hodiny byl stav bezgólový, avšak v 32. minutě se po chybě hostující obrany prosadil Jackson Martínez, na kterého o osm minut později navázal Ferreira-Carrasco. Atlético si náskok poté pohlídalo až do konce první půle, dokáže soupeř ještě duel zdramatizovat?
45+2
45+1
Nastavovat se bude ještě minuta, na hřišti se toho v závěru první půle mnoho neděje, domácí v klidu drží slibný náskok.
44
Držení míče: 51 % – 49 %.
43
Domácí drží míč na kopačkách a soupeři jej odmítají dát. První půle se chýlí k závěru.
40
Atlético právě vstřelilo branku!
YANNICK FERREIRA-CARRASCO sice napřáhl z poměrně velké dálky, ale zamířil přesně k pravé tyči hostující brány. Doménech se snažil natáhnout po míči co to šlo, ale nedosáhl na něj.
39
Přihrávka z levé strany končí přímo v rukavicích hostujícího brankáře.
38
Domácí přenášejí hru od brány Doménecha až ke svému gólmanovi, který v poklidu rozehrává.
36
Hra je přerušena, na trávníku se svíjí hráč Valencie.
35
Po následném rohu se domácí provinili faulem a aspoň na chvíli je nebezpečí pro Valencii zažehnáno.
35
Jackson Martínez byl hodně blízko druhé brance, po parádním pasu, kdy se moc hezky vyhnul ofsajdu, se ocitl sám před brankářem, tentokrát však Doménech bravurně zasáhl.
32
JACKSON MARTÍNEZ se dostal hodně šťastně k míči, neboť ještě předním hned dva hráči soupeře těžce chybovali, Mustafi se Santosem nedokázali letící míč odkopnout, domácí hráč se tak dostal úplně sám před brankáře a prostřelil jej ranou ke vzdálenější tyči.
31
Doménech byl připraven, včas vyběhl z brány a letící míč schoval do rukavic.
29
Griezmann to zkusil z hodně velké dálky a Doménechovu bránu přestřelil.
28
Domácí faulovali na u středové lajny, kopat se bude proti jejich bráně.
26
Další roh Atlética hosté s přehledem zvládli.
24
Nakonec bylo dokonce nutné střídání, hráč odešel za pomoci ošetřovatelů za postranní lajnu, aby hra mohla pokračovat.
23
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Paco Alcácer.
23
Rodrigo zřejmě špatně došlápl a s bolestivou grimasou zůstává sedět na trávníku.
22
Cancelo spíš přihrával než střílel, avšak i tak vytáhl oblak povedený zákrok a míč vyrazil.
20
Rodrigo z ostrého úhlu trefil jen boční síť domácí svatyně.
19
Ferreira-Carrasco zahrál rukou, což neuniklo pozornosti hlavního arbitra. Pro domácí je to škoda, neboť se hráč dostával do dobré příležitosti.
17
Doménech ale zasahovat nemusel, vše vyřešila jeho dobře postavená zeď.
16
Hodně nadějná pozice pro Atlético, které bude rozehrávat přímý kop zhruba z dvaceti metrů od brány.
15
Žlutou kartu dostává Shkodran Mustafi (Valencia CF).
13
Martínez svoji přihrávku přetáhl, míč končí v zámezí.
12
Ferreira-Carrasco se dostal k odraženému míči, jeho následná střela ale postrádala patřičnou přesnost.
11
Přihrávka před bránu Valencie byla v pravý čas zblokována do zámezí.
9
Penalty se už hosté nedomohli a o míč přichází.
9
Znovu si domácí počínali nedovoleně a musí se bránit.
8
Gabi se provinil faulem a místo útočení se musí stáhnout zpět.
7
Rohový kop Atlética byl odvrácen do bezpečí.
5
Koke v první velké šanci zápasu nechal vyniknout jen Doménecha, který jeho nebezpečnou ránu vyrazil, následná dorážka končí mimo jeho bránu.
4
Rodrigo jen o malý kousek nedosáhl před odkrytou bránou domácích na letící míč.
3
Domácí se dostávali do první šance, soupeř v pravý čas míč odkopl do bezpečí.
1

Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, J. Giménez, Godín, Luís – Koke, Gabi, Tiago, Ferreira-Carrasco – Jackson Martínez, Griezmann.
Náhradníci: Moyà – F. Torres, Ó. Torres, Savić, Á. Correa, Ñíguez, Gámez.

Valencia CF: Doménech – Cancelo, Mustafi, Santos, Gayá – Parejo, E. Pérez, Danilo, A. Gomes – Mina, Rodrigo.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Orbán, Alcácer, Piatti, Bakkali, Fuego, Barragán.

Rozhodčí: J. Gil – Á. Nevado, J. Fernández.

Valencia

Osmý tým tabulky s dvanácti body na kontě za tři výhry a tři remízy a celkovým skóre 7:5. Na cizích hřištích to jejím hráčům zatím moc nejde, ze čtyř pokusů se ze tří bodů radovali jen jednou, jednou dovedli duel do remízy a dvakrát prohráli, co víc, vstřelili pouze dvě branky, čtyři inkasovali. Nejlepším střelcem je se dvěma góly Španěl D. Parejo.
Atlético Madrid

Čtvrtý tým tabulky s šestnácti body, dvanácti vstřelenými a čtyřmi inkasovanými góly na kontě. Na svém trávníku odehrál čtyři zápasy a připsal si dvě výhry, jednu remízu a jednu porážku, 1:2 s Barcelonou, přestože v zápase nad tímto gigantem vedl, skóre otočily dvě největší hvězdy soupeře – Neymar a Messi. Zbývá dodat, že Atlético před svými fanoušky skórovalo pětkrát a inkasovalo třikrát. Tabulku střelců vede se čtyřmi přesnými zásahy Francouz A. Griezmann.
Dobrý den, čtyřmi zápasy dnes pokračuje nejvyšší španělská fotbalová liga. Zajímavé utkání se odehraje v hlavním městě, kde na trávníku tamního Atlética Madrid zkusí vybojovat vítězství silný celek Valencie. Oba soupeři jsou účastníky prestižní Ligy mistrů, přesto jsou domácí pasování do role velkého favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.