Barcelona si nakonec v domácím prostředí s Rayem Vallecano poradila v poměru 5:2. Výsledek ale neodpovídá průběhu, kdy Rayo mělo více ze hry a to paradoxně hlavně ve druhém poločase. Velmi dobrý výkon bohužel pro hráče z hlavního města srazila osmiminutovka, ve které obdrželi tři branky, které zápas rozhodly. Nicméně jsme rozhodně byli svědky kvalitního zápasu plného pěkných akcí a branek a já Vám děkuji za pozornost a budu se opět těšit u nějakého dalšího fotbalového onlajnu.
90+2
90+1
Nepřesnou přihrávku nedostihl Bangoura a nejspíš poslední odkop od brány bude mít k dispozici Claudio Bravo.
90
Nastavovat se budou dvě minuty.
89
Situaci dva na jednoho nevyřešil Suarez vůbec dobře a špatnou přihrávkou přišel o míč.
88
Zápas se dohrává okolo vápna domácích.
86
Vallecano právě vstřelilo branku!
Po chaosu ve vápně Barcelony se z otočky pohotově prosazuje Jozabed SÁNCHEZ.
84
Další z rohových kopů Raya končí pozorným odhlavičkováním daleko od brány.
82
Ambiciozní kombinace uvnitř vápna Barcelony skončila zblokovanou sřelou.
81
Ebert se dostal k zakončení téměř z malého vápna, střelu mu ale vůbec nesedla a šla hodně nad.
80
Míč okamžitě Bravo vykopává a až téměř na polovinu hřiště vyběhl Toño a situaci uhasil.
80
Potenciál této šance byl ale zmařen střelou vysoko nad.
79
Piqué ošklivě zfauloval Embarba a dostává žlutou kartu. Barcelona se navíc bude muset bránit nebezpečné standartce.
78
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Dani Alves, přichází Pereira Douglas.
77
Barcelona právě vstřelila branku!
Neymar narýsoval krásný přesný pas přímo na nohu Luise SUAREZE, který se zakončením do odkryté branky neměl neejmenší problém.
76
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Gerard Gumbau.
75
Ostrý souboj ve středu pole podstoupili Suarez a Ze Castro, který fauloval. Suarez se poté ještě zlostně ohnal a může být rád, že Pérez Montero celý incident neviděl.
73
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Bébé, přichází Adrián Embarba.
73
Šestý ofsajd Luise Suareze v tomto zápase.
71
Busquets vyhrál hlavičkový souboj, kterým poslal Suareze do samostatného úniku na Toña. Suarez ale vyřešil akci nesobecky a nabídl čtvrtý dnešní gól pro NEYMARA, který zaoknčoval do prázdné branky.
69
Po fantastickém přenesení Neymar našel Suareze, jehož střelu ještě Toño zneškodnil, ale odražený míč si našel NEYMAR a kompletuje hattrick.
67
Sedmý rohový kop hostů nebezpečí nepřinesl.
66
A do třetice ofenzivní akce guinejského reprezentanta Bangoury, který mohl postupovat sám na Brava, jenže akci zbrzdil a ze zblokované střely bude jen rohový kop.
65
Další individuální průnik Bangoury přes dva hráče končí rohovým kopem Raya.
64
Piqué opět zasáhl nejistě a Lass Bangoura, který hýřil aktivitou hlavně v prvním poločase, střílel do boční sítě.
62
Po delší době i útočná snaha Barcelony, která skončila nevyužitým rohovým kopem.
60
Zmatky před svojí bránou teď musel žehnat Bravo až vyboxováním na rohový kop v poslední chvíli.
59
Pořádnou dělovkou chtěl odčinit penaltu z prvního poločasu Diego Llorente. Claudio Bravo byl pozorný i tentokrát a skóre se nemění.
57
Barcelona si vypracovala první velkou příležitost v druhém poločase. Neymar už byl skoro sám před bránou a zbytečně chtěl ještě přihrávat, na zbrzděnou akci zareagovali velmi dobře vracející se obránci Raya a útok neškodnili.
56
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Munir.
54
Nepříjemné napadání hostů naprosto eliminuje útočné snahy Barcelony.
52
Suarez byl nachytán v ofsajdu ve chvíli, kdy se řítil sám na bránu.
50
Bravo musel opět nadvakrát fantasticky zasahovat. Guerrovo píchnutí, ani Bebého dorážka zblízka ale změnu skóre neznamená.
49
Žlutou kartu dostává José Antonio Dorado (Rayo Vallecano).
48
Javi Guerra postupoval ze strany sám a jeho pokus o uklizení míče k tyči ve stylu Thierryho Henryho Bravo vystihl a vyrazil.
47
Rayo Vallecano pokračuje ve vysokém presinku i ve druhém poločase.
46
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Nacho Martinez, přichází José Antonio Dorado.
46
První poločas skončil a ve vedení je očekávaně Barcelona. Poločasový výsledek se ale pro domácí překvapivě nerodil jednoduše, Rayo od 15. minuty vedlo zásluhou Javiho Guerry. Poté přišly dva penaltové zákroky a dva góly Neymara, který určil poločasové skóre na 2:1. Vallecano se však ukazuje v dobrém světle a určitě ještě nebude skládat zbraně. Pozor si určitě ale budou muset dávat na okna v obraně, Barcelona měla i velmi dobré šance na vstřelení branek ze hry.
45
45
Před Neymarem skluzem jako poslední instance odklidil míč Diego Llorente skluzem.
44
Neymar se dnes dožadoval už čtvrté penalty na svou osobu. Tentokrát, stejně jako v prvním případě, zůstal Pérez Montero v klidu.
42
Neymar předal míč Sergi Robertovi, s jehož střelou si dalším dobrým zákrokem poradil brankář Toño.
41
Další průnik agilního Bangoura, který ukazuje velkou dravost a rychlost.
39
Po hektické pasáži se hra ke konci poločasu uklidňuje.
37
Rayo hraje sympaticky a určitě se dnes nepřijelo jenom zúčastnit. Držení míče je zatím téměř vyrovnané.
36
Trashorras se dral do hlavičkového zakončení, ale Jordi Alba si jeho pohyb pohlídal.
35
Rayo může zahrozit ze svého pátého rohového kopu v dnešním zápase.
34
Přesnost přihrávek v zadních řadách Barcelony je ale na pováženou, po další chybě nabídli střelu Jozabedovi a Bravo musel na zem, připsal si další úspěšný zákrok.
32
Neymar si sám vybojoval druhou penaltu a i tu bez problému proměňuje. Tentokrát střílel doprava dolů a Toño skákal doleva dolů.
30
A opět z toho bylo nebezpečí před Claudiem Bravem, který si musel po zakončení hlavou pohlídal prostor na první tyči.
29
Piqué chyboval a nabídl hostům další rohový kop.
28
Další propadnutí hostující obrany. Neymar to udělal výborně a vyslal křižnou střelu, které scházela větší přesnost.
26
Po delší době zaútočili i hosté. Bebého náběh byl ale předčasný a sám se tak vystavil do ofsajdu.
25
Sandro Ramiréz se řítil ze strany sám na bránu, v rozhodující okamžik ale trochu podklouzl a míč poslal vysoko nad.
24
Neymar vystřelil a míč skončil opět v bráně, ale kvůli Suarezově postavení za obranou Raya, tento gól nebyl regulérní.
22
Neymar penaltu s jistotou proměňuje, Toña si poslal úplně na druhou stranu.
21
Diego Llorente ve vápně fauluje Neymara a rozhodčí nařizuje pokutový kop. Pro odchovance Realu, který má dnes o motivaci postaráno, rozhodně nešťastný okamžik.
19
Aktivní napadání Raya znepříjemňuje rozehrávku Barcelony.
17
Neymar upadl na hranici vápna po zákroku na hranici faulu. Rozhodčí Peréz Montero se rozhodl nezapískat a hra se tak bude pravděpodobně ubírat volnějším metrem.
17
Další zajímavé akce Raya. Tentokrát pronikal Bangoura po pravé straně a zkoušel zpětnou přihrávku. Ta nikoho nenašla a dobře tak vyráží domácí.
16
Na druhé straně musel být pozorný Toño, na kterého dotíral Neymar.
15
Po rohovém kopu Rayo sehrálo situaci dva na jednoho a Bebé narýsoval krásný balón před Brava, se kterým si poradil JAVI GUERRA, který překvapivě otvírá skóre zápasu!
14
Bebé postupoval ze strany téměř osamocen, ale míč mu neideálně odskčil a Jeremy Mathieu ho pěkně zakřižoval.
13
To Claudio Bravo si nohou poradil teď výrazně lépe a s klidem založil další útok svého týmu.
12
Toño znovu předvedl velkou nejistotu při rozehrávce a daroval Barceloně autové vhazování.
11
Suarez opět vyplaval za obranou Raya, ale tentokrát pomezní rozhodčí správně posoudil jeho ofsajdové postavení.
10
Po rohovém kopu bylo k vidění dokonce zakončení nůžkami, které měl na svědomí Sandro Ramirez.
9
Po obrovské chybě Toña v rozehrávce spálil tutovou šanci Luis Suarez, proti kterému se vytáhl sám chybující.
7
Následná dvojice rohových kopů byla zažehnána a obrana Raya si bude moct oddychnout.
7
Po trestuhodném oknu v obraně Raya se Ivan Rakitič ocitl naprosto sám před brankářem, ale Toño si s jeho příležitostí poradil.
6
Překvapivou aktivitu předvádějí hosté. Bebému se téměř podařilo prokličkovat až před Brava.
5
Pique si ošéfoval prostor před Bravem a odvrátil.
4
Na útočnou polovinu se vydali poprvé hosté a hned je z toho rohový kop.
3
Neymarovu zblokovanou střelu z přímého kopu Toño sebral naprosto v klidu.
2
Při velmi rychlém průniku Rat zastavil Neymara nedovoleně a Barceloně se tak naskýtá pěkná střelecká pozice, 21 metrů vzdálená od brány Tona.
2
Po okamžitém zisku domácí rozjeli svou tradiční přesnou kombinaci, zatím na vlastní polovině.
1
Úvodní výkop budou mít hosté a odehraje se za několik vteřinek.
Po zahajovacích ceremoniích už hráči pomalu nastupují na hřiště.

FC Barcelona: Bravo – Alba, Mathieu, Piqué, Dani Alves – Roberto, Busquets (C), Rakitić – Neymar, L. Suárez, Ramírez.
Náhradníci: ter Stegen – Bartra, Adriano, Gumbau, Mascherano, Munir, Douglas.

Rayo Vallecano: Toño – Raţ, D. Llorente, Zé Castro, N. Martínez – Trashorras (C), Jo. Sánchez – Bébé, Ebert, Bangoura – Guerra.
Náhradníci: Carlos, Campos – Baena, Manucho, Dorado, Embarba, Miku.

Rozhodčí: Pérez Montero – Jose Matias Caballero, Jose Martinez Serrato.
Co se týče vzájemných zápasů, tak se Rayu proti Barceloně hrubě nedaří. Od 7.12.2002, kdy doma zvítězili 1:0, Barceloně nedokázali vzít ani bod, což ve výsledku dělá 9 výher Barcelony v řadě, což je hodně nelichotivá bilance. Je tedy naprosto zřejmé, kdo dnes bude favoritem.
Barcelona do sezóny vlétla velmi dobře, jenže po zranění Lionela Messiho a následně i Andrese Iniesty, kteří budou chybět i dnes, se výsledky zadrhly a přišly dvě prohry, proti Celtě 4:1 a proti Seville 2:1. Se 14 body je tak pro Barcelonu nutné dnes bodovat naplno, aby jim špička neujela.

Rayo Vallecano se pohybuje na očekávaných místech tabulky a zatím nasbírali 7 bodů. V posledním venkovním zápase ale hráči z hlavního města potrápili Sevillu, která dala vítězný gól až 4 minuty před koncem.
Po reprezentační přestávce Vám v podrobném onlajnu nabídneme zápas jednoho z největších aspirantů na titul a aktuálně čtvrtého celku tabulky FC Barcelona, který přivítá Rayo Vallecano sídlící aktuálně na patnácté příčce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.