Máme u konce utkání ve kterém padlo šest branek, v každém dějství po třech kouscích. Nejprve z penalty se trefil Orellana, pak zvýšil na rozdíl dvou branek Wass. Do konce poločasu snížil Araujo. Druhá půle začala brankou Nolita, ale poté přišla velká stíhací jízda hostující desítky. Araujo přidal svou druhou branku a dělbu bodů zajistil Simón. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou.
90+2
Za domácí je opět v akci Nolito, ale o míč ho obehrává Bigas.
90+1
Nastavují se dvě minuty nad rámec hrací doby.
90
Nolito z přímého kopu jen těsně míjí branku!
90
Za protesty vidí žlutou kartu Sergio Araujo.
89
Aspase fauloval před hranicí vápna Bigas. Zajímavý přímý kop pro domácí celek.
88
Z rohového kopu domácí celek nic nevytěžil.
87
Další rohový kop pro domácí po střele Fernándeze.
86
Bongonda našel z rohového kopu hlavu Nolity, ale ten hlavou zamířil doprostřed branky kde stál brankář.
85
Jonathan Viera dnes končí, na jeho místo přichází Wakaso Mubarak.
84
Hugo Mallo přenechává své místo Theo Bongondovi.
83
Další centr z levé strany přilétl z kopačky Fernándeze, Lizoain si vyskočil pro míč.
82
Postavení mimo hru bylo odpískáno Aspasovi.
81
Domácí zahráli rohový kop na krátko, ale nedokázali z něho něco vykouzlit.
80
Centr Fernándeze odkopl na roh Bigas.
79
Míč na střed poslal Mallo, ale Cabral s ním nedokázal nic kloudného udělat.
78
Nyní byl Guidetti úspěšnější, přihrávku poslal na Aspase, ale tomu střelu nad břevno vyrazil Lizoain.
77
Malou domů Malla málem potrestal Viera.
76
Guidetti špatně zpracoval míč, ten si pro sebe urval Lizoain.
75
Hosté chtějí všechny body! Hernán těsně minul branku po samostatné akci.
74
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Domácí si koledovali o branku tak dlouho, až ji opravdu dostali. Na středu hřiště obehrál Cabrala o míč Hernán, míč přeposlal na Arauja,ten krásným pasem našel DAVIDA SIMÓNA, ten lišácky vsítil vyrovnávající branku!
73
Po pravé straně se hnal Fernández, ale Culio ho obral o míč.
72
Cabral si na středu hřiště hraje s míčem a do útoku nespěchá.
71
Zpětný pas z brankové čáry poslal Orellana, našel Aspase, který nasměřoval míč přímo do náruče Álvareze.
70
Střela Orellany byla zblokována na rohový kop, který nepřinesl žádné vzrušení.
69
Domácí nespěchají s rozehrávkou, míč si přihrávají na polovině hřiště mezi sebou.
68
Na zemi opět Nolito po malém kontaktu s protihráčem, pěstí bouchá do trávy, sudí Estrada zůstává klidným.
67
K míči se málem dostal Nolito, ale nedosáhl na míč po přihrávce od Guidetti.
66
Viera vyslal nebezpečnou střelu, která bohužel branku minula!
65
Pablo Hernández má dnes padla, místo něj nastupuje John Guidetti .
64
Álvarez si pohodlně došel pro míč z rohového kopu.
63
Z pravé strany prověřil reflexy Álvareze Alcaraz! Rohový kop získává hostující celek.
62
Nolito se snažil vymodlit u sudího pokutový kop za zákrok na svou osobu od obránce Bigase, hlavní arbitr Estrada nechal pokračovat ve hře.
61
Volný přímý kop zahrával Viera, našel hlavu Alcaraze, který míč přeposlal na SERGIA ARAUJU, ten z nulového úhlu se štěstím snížil stav tohoto utkání!
60
Na středu hřiště předvedl hokejový bodyček na Bigasovi domácí Fernández.
59
Uprostřed hřiště fauloval Cabral Vieru.
58
Aythami Artiles přichází na trávník místo Roguea Mesy.
57
Ostrý skluz v podání Antolína Alcaraza znamená pro tohoto hráče žluté napomenutí.
56
Nedovoleného zákroku se dopustil u postranní čáry Cabral.
55
Raději opět k Álvarezovi volil přihrávku Mallo.
54
Cabral narazil míč patičkou Nolitovi, ale ten o něj vzápětí přišel.
53
Dobrým napadáním se podařilo získat autové vhazovaní Bigasovi.
52
Fontás nespěchá s rozehrávkou a přeposílá míč až k Álvarezovi.
51
Dlouhý pas poslal Wass na Fernándeze, který zpomalil hru přihrávkou na Fontáse.
50
Mesa se pokoušel najít Vieru, ale balon byl na něj příliš rychlý.
49
Ihned po rozehrávce se k míči dostal Nolito, ale Lizoain si dal pozor, aby nedopadl stejně jako jeho kolega v první půli.
48
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Aspas našel krásným pasem volného NOLITA, který neměl problém prostřelit Lizoaina.
47
Fernández popostrčil míč na Aspasu, který netrefil levý růžek branky velmi těsně.
46
Obě mužstva začala druhou půli ve stejných složení, jako když končila tu první.
46
Máme u konce velmi zajímavou první půli, ve které padly tři branky a jedna červená karta. Nejdříve byl v 11. minutě vyloučen hostující brankář Varas, hosté mohutně protestovali, avšak nebylo jim to nic platné a o dvě minuty později z pokutového kopu vstřelil první branku utkání Orellana. Druhá branka padla v minutě 18., když Wass nadvakrát překonal náhradního brankáře Las Palmasu. Branku naděje vstřelil v 23. minutě Araujo, a proto hosté živí naději, že neodjedou z Vigy s prázdnou. Druhá půle začne okolo 19:17.
45+3
45+3
Hosté získali rohový kop, ale nic z něj nevydolovali.
45+2
Aspas se dostal k míči po přihrávce Fernándeze, ale Simón ho o něj připravil.
45+1
Míč z levé strany poslal Henández, ten prolétl celým vápnem a dostal se k Wassovi, který získal svou střelou rohový kop.
45
44
Pas na Nolita od Wasse, se dostal rovnou do rukavic Lizoaina.
43
Další pokus Hernána se probojovat do vápna, ale celá obranná čtyřka Vigy se na něj přilepila a obehrála ho o míč.
42
Po odrazech se míč dostal za brankovou čáru, Lizoain bude vykopávat.
41
Kapitán Castellano vhodil míč do hry, poté co Wass nestihl přihrávku Fernándeze.
40
K míči se čirou náhodou dostal Viera, jeho následnou střelu Álvarez chytl do rukavic.
39
U rohového praporku Hernán prohrál souboj s Fontásem.
38
Orellana fauloval Hernánu, míč pro hosty.
37
Obranným skluzem Castellano odehrál míč do zázemí.
36
Mallo se snažil doběhnou přihrávku od Nolita, ale byl moc pomalý.
35
Po volné kopu hostí se k pár střelám dostal Viera, ale vždy trefil hráče před sebou.
34
Opět se snažil z pravé strany dostat míč do vápna Fernández, nyní chyboval Aspas po kličce.
33
Technickou střelu vyslal těsně vedle Nolito.
32
Centr, který letěl do vápna díky Fernándezovi, si Lizoain sebral ve vzduchu.
31
Aspas se pokusil o kombinaci s Orellanaem, ale míč skončil v zámezí.
30
Hosté se dostávají do tlaku, další zajímavou střelu vyslal opět Viera, avšak opět bez úspěchu.
29
Domácí darovali míč hostům po špatném pase u pomezní čáry.
28
Krásnou střelu zpoza vápna vyslal Viera, Álvarez se musel vytáhnout tygřím skokem.
27
U rohového praporku se Nolito snažil dostat přes dva obránce, ale Bigas mu úspěšně sebral míč.
26
V postavení mimo hru se ocitl Viera.
25
Hernán poslal dlouhý pas na své útočníky, Álvarez si došel v klidu pro míč.
23
U brankové čáry krásně vybojoval míč Culio, který přesným pasem našel osamoceného SERGIA ARAUJA, který si míč nejprve protlačit pod brankářem a poté střílel do prázdné branky!
22
K míči se postavil Mesa, míč poslal na zadní tyč, kde byl dobře postaven Cabral.
21
Faulu se dopustil Hernández. Las Palmas bude zahrávat přímý kop.
20
Fernández chtěl centrovat míč do vápna, ale neměl prostor, a proto vrátil míč svým obráncům.
19
Hosté zahrávali volný přímý kop po faulu Wassa, žádné nebezpečí nezpůsobili.
18
Fernández krásně našel Hernándeze, který okamžitě poslal míč na DANIELA WASSE, který nadvakrát překonal náhradního brankáře hostí!
16
Po levé straně hřiště se do útoku dostával Wass, ale jeho centr nenašel žádného adresáta.
15
Na středu hřiště se nedovoleného zákroku dopustil Hernández.
14
Hostující celel bude mít náročný zbytek zápasu, musí se ubránit přesile a ještě se pokusit alespoň vyrovnat.
13
FABIAN ORELLANA poslal míč k levé tyči branky. Lizoain zvolil druhou stranu své svatyně!
12
Willian José míří z trávníku, místo něj nastupuje druhý brankář Raúl Lizoáin.
11
Javi Varas vidí za svůj zákrok červenou kartu!
10
José se hnal sám do útoku, při kličce ho hostující brankář podrazil a sudí nařizuje pokutový kop!
9
Na druhé straně domácí celek získal rohový kop, ale žádnou šanci si z něj nevydobyli.
8
Krásný přízemní centr poslal Araujo, míč se dostal k Vierovi, ten přestřelil branku velmi těsně!
7
Do vápna se snažil protlačit míč Fernández, ale jeho pas zamezil Bias.
6
Varas vyrazil míč před Wasse, který svou střelou minul branku jen o pár čísel!
5
Sám faulovaný se ujal volného přímého kopu a získal pomocí teče ve zdi první rohový kop utkání.
4
Další průnik Nolita do obrany hostí znamená volný přímý kop po faulu na svou osobu.
3
Na druhé straně se do útoku hnal Nolito, ale pomohl si rukama při souboji se Simónem.
2
Do útoku se hnal Hernán, ale Augusto Fernandéz se mu postavil do cesty a sebral mu míč.
1
José s Araujoem zahájili dnešní utkání svým výkopem.
1

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, Fontàs, J. Castro – Augusto Fernández, P. Hernández, Wass – Orellana, Aspas, Nolito.
Náhradníci: Díaz – Sergi Gómez, Planas, Radoja, Bongonda, Dražić, Guidetti.

UD Las Palmas: Varas – Simón, Alcaraz, Bigas, D. Castellano – Culio, Mesa, Hernán, Viera – José, Araujo.
Náhradníci: Lizoain – V. Gómez, David García, El Zhar, Valerón, Artiles, Wakaso.

Rozhodčí: Javier Estrada – Miguel Martínez, Francisco Martín.
Poslední vzájemné zápasy

Celta – Las Palmas 3:1
Las Palmas – Celta 2:1
Las Palmas – Celta 3:1
Celta – Las Palmas 1:2
Celta – Las Palmas 0:0
Real Club Celta de Vigo vstoupil do sezony skvěle. Domácí celek má po dvou kolech plný počet šesti bodů, navíc při skóre 5:1. Celta nejdříve vyhrála 2:1 na hřišti Levante a ve druhém kole porazila na svém hřišti 3:0 Vallecano. Dnes chtějí domácí přidat další vítězství.

UD Las Palmas, který je nováčkem soutěže, má zatím na svém kontě jeden bod a stále čeká na první vstřelenou branku. Las Palmas totiž nejdříve prohrál 0:1 na hřišti Atlética a poté remizoval 0:0 s Levante. Uvidíme, jak si hosté povedou dnes.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu třetí kolo a my budeme sledovat duel mezi Celtou Vigo a Las Palmas. Jasným favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.