Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 3:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 14:16.
Reklama na fotbal, tak nějak lze popsat dnešní utkání. Plné šancí, branek a skvělých fotbalových momentů. V jeden moment to vypadalo, že domácí jasně zvítězí, ovšem za pár okamžiků to bylo úplně jinak. Dnes nevyhrál lepší tým, ale šťastnější.
90+5
90+4
Vypadá to, že se vyrovnaní již nedočkáme. U míče jsou domácí hráči a ti se nacházejí daleko od své svatyně.
90+3
Hráči Levante jsou u míče a nacházejí se na útočné polovině.
90+2
U míče jsou hráči Celty Vigo, ti se snaží na útočné polovině ušetřit sekundy.
90+1
Čtyři minuty mají hráči Levante na vyrovnání zápasu.
89
Levante právě vstřelilo branku!
To snad není možné, opět je to rozdíl jedné branky. První střelu ještě Álvarez vyrazil, ale na následnou dorážku JOSÉHO LUÍSE MORALESE již neměl žádnou šanci.
87
Hráči Celty Vigo jsou u míče a kombinují na útočné polovině. Zápas si již mohou užívat a také to dělají.
86
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pablo Hernández, přichází Sergi Gómez.
84
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Tak a teď už asi můžeme říct, že je rozhodnuto. Velmi důležitá branka domácích. Míč se dostal až na úplně volného FABIÁNA ORELLANU, a ten prostřelil hostujícího brankáře – 4:2.
82
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází David Navarro, přichází Nabil Ghilas.
82
Álvarez likviduje i další střelu hostů. Opravdu je teď hvězdou domácího týmu.
80
Nyní mohlo přijít vyrovnaní! Skvělý centr do vápna, skvělá hlavička Deyversona a přišel i skvělý zákrok Álvareze. Ten teď neskutečně podržel svůj tým.
80
Hosté dávají vše do útoku, to je panečku nasazení. Uvidíme, jestli domácí obrana tlaku odolá.
78
U míče jsou hosté a ti se ženou do útoku. Domácí obrana zatím tlak zvládá a odkopává míč daleko od branky.
76
Orellana šel do slibné šance, bohužel pro něj mu byl odmávnut ofsajd.
75
73
Hosté zahrávali volný přímý kop, jednomu hráči byl ovšem odmávnut ofsajd, a tak bude hra pokračovat odkopem z vápna.
71
Vypadá to, že nás ještě čeká velmi zajímavá poslední dvacetiminutovka.
70
Menší potyčka na hřišti, hlavní rozhodčí si volá aktéry na kobereček.
70
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Théo Bongonda, přichází Nemanja Radoja.
69
Domácí se dostali do šance, střela byla ale zblokována za pět minut dvanáct. Fanoušci na stadionu se nemohou nudit, to je přesně ten fotbal, kteří mají všichni rádi.
68
Další karta pro hostujícího hráče, tu vyfasoval Lerma za svůj faul loktem.
67
Hostující Camarasa uviděl žlutou kartu za svůj zákrok.
66
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Simão, přichází Roger.
66
Tady se schyluje k velkému obratu. Jak jsem níže uvedl, fotbal je nevyzpytatelná hra a tohle nám to jen dokazuje. Na centr do vápna nejrychleji naběhl PEDRO LÓPEZ, a ten prostřelil Álvareze.
63
No a je to tady. Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Po skvělém centru do vápna se prosazuje hlavou BRUM DEYVERSON.
62
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Josep Señé.
61
Domácí jsou v tlaku a hosté už by nejraději slyšeli závěrečný hvizd.
59
Myslím si, že je rozhodnuto. Ovšem fotbal je nevyzpytatelná hra a raději nic nezařekněme.
57
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mauricio Cuero, přichází Rubén García.
57
Třetí branka dnešního utkání je na světě. Neskutečně rychlé nohy ten prokázal IAGO ASPAS a svou střelou k pravé tyči nedal brankáři žádnou šanci – 3:0.
54
Hraje se atraktivní duel. Fanoušci si nemohou stěžovat. Domácí jsou lepším týmem a dávají to svým herním projevem na vědomí.
53
Domácí tlačí. Orellana se teď skvěle uvolnil na levé straně a poslal centr do vápna. Tam ho odhlavičkoval na rohový kop Feddal.
52
Na druhé straně byl k vidění také nebezpečný centr do vápna. I tady vynikl brankář, nyní to byl logicky Mariño.
51
Morales se teď ocitl sám mezi třemi obránci Celty Vigo. Udělal to nejlépe, jak mohl. Centroval do vápna, na ten si však počíhal Álvarez a stáhl ho do své náruče.
49
Orellana dostal před branku ideální pas a ocitl se ve velké šanci. Jeho zakončení bylo mizerné a trefil pouze brankáře hostů.
48
Dobrá kombinace Levante, mohla to být dobrá šance. Skvěle však zapracovala obrana domácích a nedovolila hostům ohrozit branku.
46
Právě nám začala druhý polovina dnešního utkání. U míče jsou hosté z Levante. Ti na nic nečekají a ženou se do útoku.
46
Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Ten byl až do 35. minuty velmi vyrovnaný a obě mužstva si vytvořila pár šancí. Ovšem právě ve 35. minutě vše přišlo. Guidetti vstřelil první branku zápasu a hned ve 41. minutě přidal i druhou. Hosté nedokázali již do prvního poločasu odpovědět. Uvidíme, jestli se jim podaří obrátit utkání v druhém poločasu, sledujte nás i druhý poločas.
45+1
45+1
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minut nad rámec hracího času.
45
Kdepak, závěr prvního poločasu si již domácí tým pohlídá.
43
Domácí během šesti minut změnili úplně vše a najednou je to utkání jednoho týmu. Uvidíme, jestli se hostům podaří nějak zareagovat.
41
To byla opravdu fotbalová nádhera, co teď předvedli domácí. JOHN GUIDETTI dostal skvělý pas za obranu a běžel sám na brankáře. Toho překonal svým lobem. Nutno říci, že mu pomohlo krapet štěstí, ale to k fotbalu jistě patří.
40
Simão vyfasoval žlutou kartu za svůj faul.
39
Toňo teď poslal dobrý centr z levé strany do vápna. První u míče byl ovšem brankář domácích Álvarez.
37
Hosté se ženou k bráně domácích a chtějí vyrovnat. Domácí obrana však nic takového nepřipouští a odkopává skákající míč daleko od své branky.
35
Tak to byla skvělá akce domácích. Aspas skvěle zatáhl míč na pravé straně až k brance, následně poslal přihrávku přímo na JOHNA GUIDETTIHO, a ten střílí první branku dnešního utkání.
35
Stále sledujeme vyrovnané utkání. Oba týmy se snaží útočit, ovšem obrany obou týmů jsou zatím velmi dobře naladěny.
32
A hned je k vidění žlutá karta na druhé straně. Tu vyfasoval Bongonda. Ten může být jen rád, že je to karta žluté barvy. Faul to byl opravdu ošklivý.
31
Máme zde první kartu dnešního utkání, tu vyfasoval za svůj faul Toňo (LVN).
30
Mizerně zahraný rohový kop domácích, tohle si nesmí dovolit ani žáci v okresní soutěži. Signál z rohu, přihrávka do ofsajdu. Trenér Celty Vigo řve po svých svěřencích a vůbec se mu nedivím.
29
Hosté se dostávají do tlaku. Camarasa se dostal k míči, neváhal a vypálil na branku. Střela mířila přesně do míst, kde stál Álvarez.
28
A další nebezpečná akce hostů. Nyní si nabíhal na dobrý centr do vápna Lerma, chybělo mu ale tak půl metru.
26
Málem jsem to přivolal. První větší šance a hosté mohli jít do vedení. Deyverson dostal skvělý míč do vápna a hned z první zakončoval. Jeho dobrá střela mířila těsně vedle branky a otřela se o boční síť.
25
Kdo by řekl, že sledujeme utkání, kde hraje pátý s dvacátým. Hosté se zatím snaží hrát vyrovnanou partii a daří se jim to.
23
Tak k vidění byla snad první střela dnešního zápasu. K míči se dostal Camarasa, a ten na nic nečekal a vypálil z voleje na branku. Střela neměla potřebnou razanci a Álvarez ji bez většího problému chytil.
22
Hraje se převážně ve středu hry, oba týmy produkují mnoho nepřesných přihrávek.
20
Zhruba dvacet minut hry za námi a my jsme ještě neviděli žádnou větší šanci. Domácí se nemohou dostat do tlaku. Hostující obrana zatím vše bez většího problému zvládá.
19
Centr do vápna nebyl vůbec špatný, hlavní rozhodčí viděl ovšem útočný faul na brankáře, a tak se bude odkopávat od branky hostů.
18
Vše skončilo na zblokované přihrávce, která mířila do vápna. Celta Vigo bude rozehrávat rohový kop.
17
Ti však spíše hru uklidnili a kombinují před vápnem Levante. Uvidíme, co tito hráči vymyslí.
16
Velmi mizerný centr do vápna, který trefil hned prvního bránícího hráče. Domácí mohou jít do rychlého brejku.
15
Tak a máme tu první rohový kop hostů. K míči se staví Lerma.
13
Dobrý míč nyní letěl do vápna hostů. Ani jeden ze tří útočníků Celty Vigo na něj ale nedosáhl. Poté nastal ještě závar před brankou, domácí se dožadují pokutového kopu kvůli ruce jednoho z hostujících obránců, hlavní rozhodčí však nepíská a hra pokračuje dál.
12
Hosté se snaží dojít k vápnu domácích. Proti je ovšem domácí obrana, která zatím hráče Levante nepustila dále než je zapotřebí.
10
Hraje se ve středu hřiště, zatím je k vidění hodně nepřesností od obou celků. Snad se to brzy zlepší a budeme sledovat atraktivní podívanou.
8
Bongonda z levé lajny poslal přízemní cent do vápna, tam ho ovšem zpacifikoval jeden z hostujících obránců.
7
Tak nyní kombinují na stejný způsob hosté z Levante. Ti ovšem ztrácejí míč a do rychlého brejku se ženou domácí.
6
Hosté nebyli moc dlouho u míče, už jsou u něj zase borci v modrých dresech. Ti kombinují ve středu hřiště a snaží se hru ustálit a zpřesnit kombinaci.
5
Ani ten však nezahráli vůbec dobře, u míče jsou tedy hosté z Levante.
4
Domácí se pokoušeli o nacvičený signál. Ten jim ovšem vůbec nevyšel. Nakonec alespoň vybojovali rohový kop.
3
Nyní budou zahrávat volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů domácí borci. Velmi zajímavá příležitost hned ze startu utkání.
2
Dnešním favoritem jsou rozhodně domácí, kteří se drží na špici ligového tabulky. Hosté dnes budou chtít také určitě bodovat a konečně se vzdálit sestupovým příčkám.
1
Právě nám začal první poločas dnešního utkání. Úvodní rozehrávky se ujali hosté, kteří nastoupili v modročervených dresech. Domácí nastoupili v tradičních modrých dresech.
1

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – J. Castro, Mallo, Cabral, Planas – P. Hernández, Aspas, Wass – Orellana, Guidetti, Bongonda.
Náhradníci: Blanco – Dražić, Radoja, Madinda, Sergi Gómez, Señé, Iglesias.

Levante UD: Mariño – Pedro López, D. Navarro, Feddal, Toňo – Morales, Camarasa, Simão, Lerma, Cuero – Deyverson.
Náhradníci: Rubén – Iván López, Rubén García, Roger, Trujillo, Xumetra, Ghilas.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Álvarez.
Pravděpodobné sestavy:

Real Club Celta de Vigo: Álvarez – Mallo, Cabral, Gómez, Jonny – Radoja, Wass – Orellana, Hernández, Bongonda – Aspas

Levante UD: Mariño – López, Trujillo, Feddal, Toño – Lerma, Mate, Camarasa – Morales, Deyverson, Cuero
Vzájemné zápasy

15.03.2014 Levante UD – Celta Vigo 0:1
24.10.2014 Celta Vigo – Levante UD 3:0
21.03.2015 Levante UD – Celta Vigo 0:1
23.08.2015 Levante UD – Celta Vigo 1:2
Jak už bylo zmiňováno, Real Club Celta de Vigo se nachází v tabulce na skvělém pátém místě. Má skóre 28:27. Podařilo se mu devět zápasů vyhrát, čtyři remizovat a šest prohrát. V posledním zápase narazili v poháru na Cádiz CF a s tímto soupeřem si poradili 2:0. Levante UD se nachází na posledním dvacátém místě se ziskem čtrnácti bodů. Má záporné skóre 14:32. Tři zápasy vyhrálo, pět remizovalo a jedenáct prohrálo. V posledním zápase si však připsalo výhru, a to když porazilo na domácím hřišti Vallecano 2:1.
Dobrý den všem fanouškům fotbalu, toho španělského obzvlášť. Dnes bychom měli sledovat jednoznačné utkání, tedy alespoň podle tabulky. Domácí se totiž nachází na skvělém pátém místě a hosté na posledním. Jak už to ale známe, fotbal je nevyzpytatelný sport a určitě se máme na co těšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.