Dnešní zápas je u konce! Real Club Celta de Vigo zvládl domácí utkání s Realem Sociedad San Sebastián, který porazil těsně 1:0!

Do prvního poločasu vstoupil lépe domácí celek, který se dostal již v šestnácté minutě do vedení. Nolito našel krásným pasem Iaga Aspase, který povedeným lobem překonal Rulliho! Na další větší šanci jsme čekali až do 30. minuty, kdy si na centr Parda nabíhal Elustondo, avšak na zadní tyči nedokázal míč trefit.

Ve druhém poločase byl hostující celek aktivnější, a pokoušel se o vyrovnání. San Sebastián se však nedokázal propracoval k nějaké větší šanci, a také proto prohrál 0:1!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
90+4
90+3
Střídající Bruma si udělal prostor na pravé straně, odkud poslal nebezpečný centr před branku. Brankář Álvarez šel ven z branky, a dokázal míč vyboxovat!
90+2
Real Sociedad dokázal vybojovat míč, a ještě se pokouší v samotném závěru o vyrovnání!
90+1
Aritz Elustondo ztratil míč na polovině soupeře, a Vigo mohlo jít do protiútoku. Hostující stoper následně poslal k zemi Nolita, a dostává žlutou kartu!
90
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!
89
Domácí celek stále kombinuje na útočné polovině! San Sebastián se pokouší napadat, nicméně se nemůže dostat k míči!
88
V závěru dnešního utkání ještě dostává žlutou kartu domácí Rojas Diaz za nedovolený zákrok v souboji s Pardem!
88
Domácí Vigo se dostalo k míči, a momentálně v poklidu kombinuje na útočné polovině. Do konce zápasu zbývá nějakých pět minut!
87
Domácí stoper Cabral následně odkopl míč na rohový kop. Exekuce rohu se zhostil opět Pardo, nicméně jeho centr v pohodě odvrátil domácí celek!
86
Tlak Realu Sociedad se v závěru stupňuje! Další nebezpečnou střelu vyslala z levé části vápna Illarramendi. Ránu bývalého záložníka Realu však vyrazil Álvarez.
85
Střídající Bruma dostal přihrávku na pravé křídlo, udělal si místo na střelu, a vyslal nebezpečný přízemní pokus, který mířil na přední tyč. Álvarez však dokázal zareagovat, a míč lapil!
84
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Berchiche Yuri, přichází Litri.
83
Real Sociedad je v závěru utkání zatím aktivní! Útočnou akci svého soupeře zastavil ostrým skluzem Radoja, který dostává žlutou kartu!
81
San Sebastián se usadil na útočné polovině, a z levé straně nebezpečně odcentroval Elustondo. Míč lehce tečoval domácí Cabral, a brankář Álvarez se raději sklouznul ke své pravé tyči, aby zkontroloval, zdali míč nespadne do branky!
79
A domácí celek provádí své poslední střídání v tomto zápase! Iago Aspas si přivodil v jednom ze soubojů nějaké zranění, a musí vystřídat. Na jeho místo přichází Bongonda!
78
Domácí cleek je v posledních minutách aktivnější, a dokázal vybojovat další rohový kop. I tentokrát se ujal exekuce Nolito, avšak ani tentokrát nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
77
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Xabi Prieto, přichází Bruma.
76
Domácí Celta vybojovala rohový kop, kterého se zhostil Nolito. Zkušený španělský křídelník hledal na zadní tyči Segi Gómeze, avšak obrana Realu si poradila!
75
Celta de Vigo si teď vybojovala velkou šanci! Krásnou přihrávku do pokutového území dostal Nolito, který vracel míč před branku. V daném momentu se však v tomto prostoru nikdo z domácích nenacházel!
74
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Josep Señé.
72
Hostující celek opět postupoval do dalšího protiútoku, který následně zakončil Jonathas. Jeho střela však byla zablokovaná!
70
Útočnou akci hostujícího celku táhl po pravé straně Rubén Pardo, který si to namířil až do pokutového území, a následným pasem hledal Reyese. Ten přihrávku přijmul, avšak jeho následná rána mířila nad branku!
69
San Sebastián opět navyšuje svůj tlak, a pokouší se o vyrovnání, nicméně nemůže se dostat do nějaké větší příležitosti!
67
Následného rohového kopu se pochopitelně ujal Pardo, jehož centr se snesl do středu vápna, avšak v tomto prostoru se nacházel Sergio Gómez, který míč odhlavičkoval.
66
Na druhé straně se dostal do zajímavé šance střídající Vela, kterého našel v levé části vápna Reyes. Jeho střelu zblokoval Cabral do boční sítě!
65
Celta de Vigo se dokázala dostat do nebezpečné blízkosti hostující branky, a hned se dostala do velké šance! Nolito našel před vápnem Daniela Wasse, jehož následná rána však mířila těsně nad branku!
64
Dlouhý odkop brankář Álvareze hledal na polovině hřiště Nolita. Španělský křídelník se však k míči nedokázal dostat, nicméně hlavička Rojase skončila u Cabrala.
62
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Claudio Beauvue.
61
Následného rohového kopu se zhostil Rubén Pardo, jehož centr byl lehce přetažený, nicméně míč vrátil před branku Vela. Následně fauloval Reyes, a hra je přerušena!
60
Svěřenci trenéra Sacristána přehrávají svého soupeře ve druhém poločase. Na levém straně operoval s míčem Yuri, kterému se podařilo vybojovat rohový kop.
58
Domácí tým agresivně napadal, a dokázal vybojovat míč. Stejný postup však zvolil i soupeř, a dostal Vigo pod tlak při rozehrávce. Stoper Cabral následně poslal centr na Guidettiho, ten byl však nepřesný, a míč skončil v zámezí.
57
San Sebastián pokračuje v aktivním výkonu ve druhém poločase! Hosté kombinovali na útočné polovině, a z pravé strany odcentroval Elustondo. Jeho centr hledal střídajícího Velu, ten se však k hlavičce nedostal.
56
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Joseba Zaldúa, přichází Carlos Vela.
55
Tradiční exekutor standardních situací, Rubén Pardo, se ujal i této zatím poslední. Jeho centr našel hlavu Xabi Prieta, jenže jeho hlavička skončila přesně v náruči Álvareze.
54
Celta de Vigo opět ztratila míč na vlastní polovině, a soupeř mohl jít do protiútoku. Oiarzabal postupoval po levé straně, nicméně jeho postup zastavil nedovoleným zákrokem Nolito!
53
John Guidetti se dostal k odraženému míči na levé straně, a hned se pokoušel prodrat do pokutového území. Postup švédského forvarda však zastavil Reyes, a Vigo bude vhazovat.
51
Nolito se pokoušel projít přes levou stranu, jenže v tomto prostoru se nacházel Zaldúa, který postup domácí hráče zastavil. Nolito následně fauloval, a San Sebastián má možnost rozehrávky.
50
Celta de Vigo vstoupila do druhého poločasu mírně pasivněji, a hosté se hned dostali do hry. Momentálně mají míč na kopačkách domácí, nicméně zatím kombinují na vlastní polovině.
48
I následné standardní situace se zhostil Pardo, tentokrát už byl jeho centr povedenější. Obrana Viga si však dokázala poradit!
47
Následné standardní situace se ujal Rubén Pardo, jehož centr sice obrana Viga dokázala odvrátit, avšak následně byl ve středu hřiště faulován Prieto, a San Sebastián bude mít k dispozici další standardní situaci.
46
HNed na začátku prvního poločasu dostává žlutou kartu Gustavo Cabral, který na pravém křídle poslal ostrým způsobem k zemi pronikajícího Oiarzabala!
46

Druhý poločas začne na Estadio de Balaídos přibližně v 19:15!
45+1
45
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem jednu minutu nad rámec základní hrací doby!
44
V závěru poločasu ještě přišla velká šance domácího celku! Guidetti táhl útočnou akci svého celku, a následně dostal míč na Aspase. Jeho rána z hranice vápna sice mířila mimo, avšak brankáře Rulliho střela pořádně vystrašila!
43
Následné standardní situace se ujal Pardo, kterému však centr příliš nesedl, a míč skončil v rukavicích brankáře Álvareze!
42
Celta de Vigo kombinovala na vlastní polovině, nicméně stoper Cabral zahrál při zpracování míče rukou, a tak je hra přerušena. Hosté mají navíc k dispozici zajímavou standardní situaci.
40
Hostující Zaldúa ztratil na pravé straně míč, nicméně se ho pokoušel rychle získat zpět, a tak šel do skluzu. Přitom však vzal nohy domácího hráče, a hra je přerušena!
39
Herní atraktivita obou týmů v posledních minutách hodně klesla, a na pořádnou šanci již čekáme dobrých osm minut. Momentálně je míč na polovinu Viga, kde kombinuje Sociedad.
37
Celta de Vigo zvýšila agresivitu při napadání, a to přineslo své ovoce. Domácí celek se dostal k míči, a postupnou komibnací směřuje na soupeřovu polovinu.
36
Sociedad je v posledních minutách aktivnější, nicméně svěřenci Eusebia Sacristána se nemohou dostat přes obranu Viga do zakončení, a branku Álvareze dosud pořádně neohrozili.
35
San Sebastiánu se povedl rychlý přechod na soupeřovu polovinu. V následné fázi akce však nevyšla spolupráce Prieta s Jonathasem, a míč skončil v zámezí.
33
Další útočnou akci Viga táhl po pravé straně John Guidetti, který následným centrem hledal před brankou Nolita, avšak brankář Rulli šel na zem, a pro míč si došel!
32
Následný dlouhý nákop Álvareze našel na útočné polovině Iaga Aspase, který si míč zpracoval, a následně se pokoušel vylepšit pozici pro Guidettiho. Přihrávku však zablokoval Elustondo!
30
Následné standardní situace se ujal Pardo, jehož nebezpečný centr letěl na zadní tyč, kam si nabíhal Aritz Elustondo. Hostující stoper se však nedokázal dostat do zakončení!
29
Domácí celek následně nerozhrál úplně ideálně, a k míči se rychle dostal San Sebastián. Ve středu hřiště byl poté faulován Illarramendi, a hosté mají k dispozici zajímavou standardní situaci.
28
Gustavo Cabral se pokoušel z pravé strany odkopnout míč do bezpečí, nicméně byl tvrdě dohrán Yurim. Hostující obránce dostává za zákrok žlutou kartu, a Cabral navíc musí být ošetřen!
28
San Sebastián v dnešním zápase rozhodně není pasivní. Ba naopak, v kombinaci je aktivní, avšak na útočné polovině má problémy ve finální fázi, a zatím se nedostal do zakončení.
26
Iago Aspas opět brousil pravou stranu, kam dostal přihrávku od Malla. Španělský křídelník si míč zpracoval, a hned chtěl posílat míč na Guidettiho. Přihrávku však zablokoval Elustondo.
25
San Sebastián se opět přesunul na útočnou polovinu, kde však dlouho kombinovat nevydržel. Pozorná obrana Viga raději postupný útok soupeře zastavila, a dostala míč do zámezí.
24
Střelec úvodní branky, Iago Aspas, si opět nabíhal na pravou stranu na pas od Nolita. Tentokrát si však hostující obrana domácího střelce pohlídala.
23
Hosté postupovali do dalšího rychlého protiútoku, který po pravé straně táhl kapitán Prieto. Španělský křídelník odcentroval na přední tyč, nicméně v tomto prostoru se nacházel Álvarez.
22
San Sebastián si vybojoval zajímavou standardní situaci, které se ujal záložník Pardo. Jeho nadýchaný centr se snesl do středu pokutového území, kde míč odhlavičkoval kapitán Mallo!
20
Následného rohového kopu se ujal Nolito, jehož centr však příliš přesný nebyl. Míč se snesl přesně před branku, kde jej zachytil brankář Rulli!
19
John Guidetti ve středu hřiště krásně narazil míč Wassovi do běhu. Dánský křídelník míč udržel, a vrátil jej švédskému forvardovi. Guidetti odcentroval z levé strany, nicméně jeho centr zblokoval Zaldúa na rohový kop!
18
Celta de Vigo opět kombinovala na útočné polovině, a ve středu hřiště dostal hodně prostoru Nolito. Španělský křídelník tentokrát zvolil střelu, nicméně ta mu nesedla, a míč skončil mimo hostující branku.
17
Real Club je i po úvodní brance velmi aktivní! Iago Aspas se po pravé straně hnal do dalšího protiútoku, nicméně tentokrát jeho postup zastavil obránce Yuri.
16
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
A domácí celek se dostává hned na začátku prvného poločasu do vedení! Ve středu hřiště operoval s míčem Nolito, který následně vymyslel krásnou přihrávku do pokutového území na IAGA ASPASE. Ten si míč zpracoval, a krásným lobem přehodil Geronima Rulliho!
14
Vigo postupovalo do zajímavého protiútoku, který táhl po levé straně Diaz Rojas. Jeho následný postup však zastavil faulem Illarramendi.
12
Mikel Oiarzabal vyrazil na druhé straně do protiútoku, nicméně španělský útočník nedokázal přejít přes obránce Malla, jenž ho o míč obral.
11
Daniel Wass zatím patří k nejaktivnějším hráčům na trávníku. Dánský křídelník si tentokrát dokázal udělat prostor ve středu hřiště, a zkusil to z velké dálky. Jeho rána však mířila nad branku!
9
Úvodního rohového kopu tohoto zápasu se ujal Daniel Wass, jehož centr však příliš povedený nebyl, a centr dokázala obrana Realu Sociedad odvrátit.
8
Celta de Vigo postupovala do rychlého protiútoku, který táhl Nolito po levém křídle. Španělský křídelník následně dostal míč za vápno, odkud vystřelil John Guidetti, jehož ránu zblokoval jeden z bránících hráčů na rohový kop!
7
Domácí celek je velmi aktivní v posledních minutách při kombinaci. Teď se však příliš nedařilo Cabralovi, který našel pouze Reyese. Mexický záložník však rovněž míč rychle ztratil.
6
Celta de Vigo se následně dostala opět do kombinace na vlastní polovině, nicméně tu rychle ukončil Cabral, který poslal razantní odkop, a ten trefil Oiarzabala, od kterého se míč odrazil do zámezí.
5
Vigo se konečně také dostalo do hry, a kombinovalo na polovině hřiště. Domácí kapitán Mallo následně poslal dlouhý nákop na levé křídlo, kde hledal Wasse. Dánského křídelník však předskočil Elustondo, a míč odhlavičkoval.
4
Dlouhý odkop brankáře Geronima Rulliho hledal na útočné polovině Jonathase, avšak ten svůj hlavičkový souboj prohrál. Míč se však od Cabrala odrazil na nohu Illarramendiho, a hosté mohou pokračovat v kombinaci.
2
Real Sociedad vstoupil do dnešního utkání aktivněji, a svého soupeře stále nepustil k míči. Zaldúa se dostal pod tlak na pravé straně, avšak otřel míč o Castra, a San Sebastián bude vhazovat.
1
Hlavní rozhodčí Juan Martínez právě zahájil dnešní utkání. Úvodní výkop měli k dispozici fotbalisté hostujícího celku, kteří zahajují zápas kombinací na útočné polovině.
1

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, Sergi Gómez, J. Castro – Diaz Rojas, Radoja – Wass, Aspas, Nolito – Guidetti.
Náhradníci: Blanco – Bongonda, Beauvue, Dražić, Señé, Planas, B. Fernández.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa, A. Elustondo, I. Martínez, Yuri – Pardo, D. Reyes, Illarramendi – Prieto, Jonathas, Oiarzabal.
Náhradníci: Olazábal – Mikel González, Bergara, Bruma, Vela, Litri, de la Bella.

Rozhodčí: Juan Martínez – Diego Barbero, David Canales (vš. Španělsko).
Příjemný sobotní podvečer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Španělská Primera Division má dnes na programu zápasy svého 29. kola. My se společně zaměříme na souboj Real Clubu Celta de Vigo s Realem Sociedad San Sebastian. Úvodní výkop je naplánován v 18:15, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
REAL CLUB CELTA DE VIGO
Celta de Vigo zažívá povedenou sezonu, a vedení tohoto klubu je jistě s výkony spokojeno. Momentálně se Real nachází na sedmém místě se ziskem 42 bodů, a na šestou, pohárovou příčku Vigo ztrácí pouze dva body! Do dnešního souboje navíc Celta vstupuje v pozici favorita, který by si měl připsat tři body.

Celta de Vigo získala na konci února dvě výhry, a v tabulce si výrazně polepšila. Následně přišlo domácí utkání s Villarrealem, které sice nabídlo atraktivní fotbal, avšak na branky fanoušci čekali marně. V posledním ligovém zápase se Aspas a spol. představili na hřišti Realu Madrid, kde Vigo schytalo debakl 1:7...
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIAN
Španělský celek z města San Sebastián se v posledních letech dostal do popředí nejvyšší španělské ligy, a zahrál si i slavnou Ligu mistrů. Velkou zásluhu na tom měl Antoine Griezmann, francouzský útočník, který podával skvělé výkony, a nakonec si vystřílel přestup do Atlética, kde na své výkony navazuje! V letošní sezoně se Real nachází na devátém místě tabulky se ziskem 35 bodů.

San Sebastiánu se v posledních zápasech příliš nedaří. Nejdříve uhrál v domácím prostředí s Málagou remízu 1:1, avšak v následném zápase schytal debakl 0:3 na hřišti Atlética. V posledním ligovém kole se Real představil opět doma, a zápas s Levantem skončil remízou 1:1.

Trenéra Eusebia Sacristána navíc trápí početná marodka, na které je celkem sedm hráčů, včetně nejlepšího střelce týmu – Agirretxeho!