To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 5:10. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 19:4.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nabídl pouze jednu branku. Tu vstřelil domácí Asensio a Espanyol tak porazil Deportivo 1:0. Hosté nepředvedli špatný výkon, ale ve finální fázi se jim nedařilo podle představ.
90+4
90+3
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Salva Sevilla.
90+3
Žlutou kartu dostává Felipe Caicedo (Espanyol Barcelona).
90+2
Domácí drží míč a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
90+1
Rohový kop pro domácí celek.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
88
Domácí zvládají konec zápasu na jedničku a vypadá to, že Espanyol dnes vybojuje velmi cenné tři body.
86
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Víctor Sánchez, přichází Enzo Pablo Roco.
84
A málem to bylo 2:0! Po rychlé akci se dostával do zakončení z malého vápna jeden z hráčů, který po souboji upadl, ale pokutový kop to není a branka také ne.
82
Dopředu se vydali i domácí, ale vše skončilo útočným faulem a na tahu je tak opět Deportivo.
81
Hosté zahrávali další rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. Je před námi posledních deset minutek.
79
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Celso Borges, přichází Federico Cartabia.
77
Domácí se zatím v pohodě brání a drží tak své těsné vedení. Deportivo se v posledních minutách trápí.
75
Germán Lux nyní podržel svůj celek, když zlikvidoval dva pokusy z hranice velkého vápna!
74
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Burgui, přichází Gerard Moreno.
72
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne. Ještě to bude zajímavé.
70
Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale hlavička přesná nebyla a Pau López tedy zasahovat nemusel.
69
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Juanfran, přichází Luisinho.
68
Rohový kop pro Deportivo.
67
Deportivo se snaží něco vymyslet, ale zatím se to hostům vůbec nedaří a Espanyol kráčí za vítězstvím.
65
Domácí se soustředí hlavně na obranu a nikam se příliš netlačí, což je za současného stavu ale zcela pochopitelné.
63
Deportivo se dokázalo v pohodě ubránit a drží těsné vedení. Je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
62
Je tu další rohový kop, tentokrát pro Espanyol.
61
Roh zahrávali i domácí fotbalisté, ale ani jim nevyšel podle představ.
60
Z rohu ale nic nebylo a hosté tak i nadále prohrávají o jednu branku.
59
57
Žlutou kartu dostává Víctor Sánchez (Espanyol Barcelona).
55
Domácí jsou samozřejmě na koni. Opět se drali dopředu, ale tentokrát to hosté zvládli a stav zápasu se nemění.
53
Espanyol právě vstřelil branku!
A máme tu první branku tohoto zápasu! Domácí dobře kombinovali na pravé straně, poté přišel centr do vápna a tam se nakonec k míči dostal MARCO ASENSIO, který ho pohotově poslal pod břevno a Espanyol jde do vedení 1:0.
52
Domácí brankář musel zasahovat, ale se slabou hlavičkou si v pohodě poradil a stav zápasu se nemění.
51
Druhý poločas je plný ostrých soubojů a rozhodčí to nemá lehké. Je vidět, že se hraje o důležité body.
49
Hostující Arribas zatáhl za záchranou brzdu a vyfasoval za svůj faul žlutou kartu.
47
Hosté začali aktivně a hned se tlačí dopředu.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:17.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který zatím branku nenabídl a Espanyol tak hraje s La Coruňou stále 0:0. Začátek zápasu patřil hostům, ale domácí pak přidali a vyrovnali hru. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Juanfran se dostal na hranici velkého vápna ke střele, ale ta nebyla přesná a míč skončil zhruba dva metry vedle pravé tyče.
41
Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek, tak uvidíme, zda se dočkáme úvodní branky.
39
Ale ani třetí roh nebyl nebezpečný a stav zápasu se tedy nemění.
38
Domácí získali míč a hned se vydali dopředu. Je z toho třetí roh pro Espanyol.
37
Hosté se drží na polovině Espanyolu a snaží se něco vymyslet, ale domácí zatím velmi dobře napadají a v pohodě se brání.
35
Na druhé straně to vyzkoušel Fayçal Fajr, ale jeho pokus přesný nebyl a rozehrávat tak bude Pau López.
33
A málem jsme se dočkali! Felipe Caicedo dostal na hranici velkého vápna míč, udělal to skvěle, obtočil se kolem protihráče, ale Germán Lux si s jeho tečovaným pokusem s vypětím všech sil poradil!
31
Je za námi prvních třicet minutek. Začátek duelu patřil hostům, ale postupem času domácí přidali a nyní je duel vyrovnaný. Na první branku však stále čekáme.
29
Po chvíli se zrodil druhý roh pro Espanyol, ale dopadlo to stejně, jako při tom prvním. U míče jsou tedy hosté.
28
Domácí zahrávali první rohový kop, ale nic z něho nebylo. Deportivo se v pohodě ubránilo a stav zápasu se nemění.
27
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Sidnei, přichází Laure.
25
Nyní je k vidění pouze mnoho nepřesných přihrávek a míč létá ze strany na stranu. Na další šanci tak stále čekáme.
22
Domácím se zatím vůbec, ale vůbec nedaří. Espanyol se směrem dopředu trápí a pouze se brání.
20
Žlutou kartu dostává Marco Asensio (Espanyol Barcelona).
18
Hosté to zkoušeli po pravé i levé straně, ale ani z jedné akce nic nebylo. U míče jsou domácí, kteří drží míč na své polovině.
16
Obraz hry je stále stejný. Domácí se pouze brání, ale zatím úspěšně. Deportivo je od úvodních minut lepším celkem.
14
Luis Alberto se dostal k hlavičce, ale s jeho slabým pokusem neměl Pau López vůbec žádné problémy.
12
Hostující Deportivo je stále o něco aktivnější, ale zatím se trochu trápí ve finální fázi.
10
Je za námi úvodních deset minutek. Zatím jsme branku neviděli, ale rozhodně se nenudíme. Oba celky se tlačí dopředu.
8
V první velké šanci se zjevil hostující Luis Alberto, který se zbavil obránce a byl sám před brankářem, ale toho z bezprostřední blízkosti nepřekonal!
6
Jeden z hostujících hráčů zůstal po souboji ležet na trávníku a rozhodčí hru přerušil, bude se zřejmě ošetřovat.
4
Nyní se už domácí Abraham González dostal k centru, ale tomu scházela přesnost a na tahu je Deportivo.
3
Hosté ale nic nevymysleli a poprvé se dopředu vydali i domácí, ale jejich akce po levé straně skončila nezdarem.
2
Deportivo je stále u míče, kombinuje a nikam příliš nepospíchá.
1
Úvodní výkop obstarali hosté, kteří nastoupili v červených dresech. Domácí hrají v modro-bílých.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Espanyol Barcelona: Pau López – Javi López (C), Álvaro González, Ó. Duarte, V. Álvarez – Diop, V. Sánchez – Asensio, Abraham González, Burgui – F. Caicedo.
Náhradníci: Prieto – R. Duarte, Roco, Sevilla, Montañés, Jordán, G. Moreno.

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Arribas, Sidnei, F. Navarro – C. Borges, Bergantiños (C), Mosquera – Fajr, O. Riera, Alberto.
Náhradníci: Pletikosa – Laure, Luisinho, Pablo, Cartabia, Gutiérrez, Jonathan Rodríguez.

Rozhodčí: De Burgos – García, De Francisco.
Poslední vzájemné zápasy

Deportivo – Espanyol 3:0
Deportivo – Espanyol 0:0
Espanyol – Deportivo 0:0
Deportivo – Espanyol 2:0
Espanyol – Deportivo 2:0
Espanyol Barcelona se v této sezoně trápí. Domácí celek má na svém kontě zatím pouze 22 bodů a při skóre 21:48 je na sedmnáctém místě, tedy posledním nesestupovém. Espanyol hrál naposledy s Valencií, se kterou prohrál 1:2. Z posledních pěti zápasů uhrál Espanyol pouze jeden bod.

Deportivo La Coruňa má o deset bodů více, takže na svém kontě má 32 bodů. Zajímavé je, že z posledních pěti zápasů uhrálo Deportivo pět remíz, takže neprohrává, ale ani nevyhrává. Dnes by hosté chtěli získat nějaké body a udělat velký krok k záchraně, ale lehké to nebude.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu 25. kolo a my budeme sledovat duel mezi Espanyolem a Deportivem La Coruňa. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.