Druhý poločas byl diametrálně odlišný od svého předchůdce. Padly hned čtyři góly! Hosté se dostali do vedení ve 46. minutě, jenže během následných deseti minut Getafe zaslouženě obrátilo vývoj zápasu ve svůj prospěch. Ovšem o remíze rozhodl v 84. minutě Paco.
90+3
90+3
Hosté se v závěrečných vteřinách zdržují na útočné polovině. Moc času nicméně už nemají.
90+1
Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Velmi jedovatá rána z nohy Gomese! Míč mířil do brány, ale Guaita se natáhl ke straně a s vypětím všech sil balón vyrazil.
88
Těch standardních situací má Getafe v závěru zápasu opravdu hodně. Jenže nepřesnost sráží jejich šance na nějaký další branku.
87
Žlutou kartu dostává Damián Suárez (Getafe CF).
87
Šance mohla přijít opěz rohu, nicméně Sarabia našel jen náruč pozorného Alvese.
86
Diváci se rozhodně nemohou nudit. Čtyři góly ve druhé části a rozhodně ještě není konce. Getafe se snaží strhnout vedení zpět na svou stranu.
85
Valencia právě vstřelila branku!
A opět máme vyrovánp. PACO ALCÁCER obdržel skvělou přihrávku od Negreda, který ho našel dloubáčkem. Alcácer na nic nečekal a projektilem z voleje srovnává stav.
83
Hosté si museli dávat pozor na roh z pravé stray. Sarabia svým pasem orazítkoval vnější tyč.
82
I v závěrečné desetiminutovce působí Getade dobrým dojmem. Valencia nemůže na soupeře najít recept.
81
Už už to vypadalo, že se Víctor dostane až do malého vápna. V poslední chvíli se mu do cesty postavili dva obránci a nic z toho nebylo.
80
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Víctor.
78
Další útočný faul Valencia. Siqueira nedovoleným způsobem odstavil od míče Lacena.
77
A domácí to dělají dobře. Jsou aktivní, napadají, a tak to má soupeř s jejich hrou velmi těžké.
76
Lacen byl sražen k zemi na útočné polovině. Rozhodčí pískl na píšťalku a Getafe bude rozehrávat.
75
Nutno dodat, že s blížícím se závěrem má Gefate, alespoň prozatím zápas zcela pod kontrolou.
73
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Álvaro Negredo.
72
V následné standardní situaci si hosté po nákopu Sarabii dokázali poradit.
71
Leon se propasíroval až k hranici velkého vápna. Tam napřáhl pravačkou a jeho pokus byl zablokován za cenu roh.
70
Teď je na řadě Valencia, která bude muset zabrat, protože dobře rozehraný duel ztratila, avšak má dost času alespoň na vyrovnání.
69
Žlutou kartu dostává Mehdi Lacen (Getafe CF).
68
Getafe právě vstřelilo branku!
Jeden z hostujících obránců balón špatně odkopl. Toho využil STEFAN ŠČEPOVIČ, který upaloval sám na bránu a ranou po zemi nedal hostujícímu brankaři semenší šanci! A ještě k tomu se Štepovič prosazuje pár vteřin po svém příchodu na hřiště.
66
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Álvaro Vázquez, přichází Stefan Šćepović.
65
Abdennour hlavičkou odvrátil centr ke svému brankaři. Alves následně odkopem rozehrál.
64
Hosté nechtějí dovolit další zaváhání. Hledají si prostor k nějakému zakončení, nicméně Getafe je teď na koni.
63
Držení míče: 37% – 63%.
61
Předchozí akce domácí mrzet nemusí, protože záhy už vyrovnávají. Alves nejprve úspěšně zneškodnil hlavičku Gomeze. Míč se ale poté odrazil zpět před pokutové území, kde se jako první zorientoval ÁLVARO MEDRÁN jenž ranou po zemi překonal gólmana.
60
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází angel, přichází yoda.
59
Neuvěřitelné co právě nedal León! Ten byl v malém vápně úplně sám. Dostal ideální přihrávku, jenže všechny šokoval a bránu trestuhodně přestřelil.
58
Opět to byl Paco, kdo si říkal o přihrávku před vápno. Nedočkal se jí a Getafe může zahrozit.
57
Tempo hry je rozhodně mnohem vyšší než v první části. Oba týmy se už tolik neostýchají a více střílejí.
56
Paco si přehodil balón z jedné nohy na druhou a poté ho podebral. Branku lae netrefil a rozehrávat bude Guaita.
55
Tak či tak je Getafe v této chvíli o něco lepším týmem a hraje se převážně na území Valencie.
54
Sarabia vyslal přízemní centr k bližší tyči, nicméně ani teď žádný ze spoluhráčů míč nezachytil.
53
U středového kruhu byl faulován Vigaray. DOmácí rychle rozehráli a míří k brance Alvese.
51
Leon se postavil k rohu svého týmu. Svým pasem ale spoluhráče v pokutovém území nenašel.
50
Tohle je pro domácí komplikace. Ovšem mají dostatek času na to, aby s výsledkem něco udělali.
49
Následovala standardní situace, ze které jdou hosté do vedení! DANI PAREJO si vzal balón na starost, vypálil a krásně usměrnil balón přes zeď pod levý horní růžek.
48
Hosté se snaží zlepšit ve své hře. Druží se na útočné polovině a dobývají obranný val soupeře.
46
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Enzo Pérez, přichází Santiago Mina.
46
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Antonio Barragán, přichází João Cancelo.
46
První poločas gól nenabídl. Domácí byli o něco lepší a měli dvě velké šance. Nejprve ve 33. minutě napálil Leon břevno a o čtyři minuty později Vazquez z vápna trefil jen gólmana.
V úvodu se již nastavovat nebude. Druhý poločas začne v 19:15.
45
45
Vzápětí Suaréz fauloval a byla z toho standardní situace, v níž se Getafe ubránilo.
44
Rodrigo neprošel přes Sarabiu, nicméně po delší době se hostující celek drží na útočné polovině.
43
Hosté si museli dát pozor na další roh. Rozehrál ho Parejo, ovšem i tentokrát si Valencia poradila.
42
Valencia se s blížícím koncem první části jen brání, ale v určitých chvílích je pod velkým tlakem.
41
Sarabia centroval ze strany. Bránící jeho pokus zablokoval, avšak domácí pokračují v útočné snaze.
39
No tak přeci jen to vypadá, že Getafe začíná kousat s blížícím se závěrem prvního poločasu.
38
Žlutou kartu dostává André Gomes (Valencia CF).
38
Žlutou kartu dostává Moisés Gómez (Getafe CF).
37
Skvělá přihrávka Leona vybídla Vazqueze ke skórování! Druhý zmiňovaný z vápna pálil jen do gólmana a z následné dorážky trefil jen boční sít.
36
Momentálně hrají oba týmy vyrovnaně. Hra se přesouvá z jedné strany na stranu.
35
Leon mířil svým pasem ze strany na kopačku Vazqueze, ovšem ten dostal přihrávku na paty.
34
Tak snad předchozí akce konečně rozproudí tempo směrem vzhůru, protože atraktivitě by to rozhodně pomohlo.
33
První vážnější šance! Leon napřáhl z velké vzdálenosti a orazítkoval břevno! Míč poté spadl na brankovou čáru, ale za ní nezamířil.
32
Rodrigo neúspěšně hledal Pereze. Musí se vracet, protože soupeř míří do protiútoku.
31
Vzápětí zahrával Sarabia za Getafe roh. Svým pasem našel na středu Verginiho, který centroval přímo k Alvesovi.
30
Momentálně působí lepším dojmem je Getafe. To se zdržuje na útočné polovině a snaží se prosadit. Zatím marně.
28
Hezká kombinace hostujícího celku skončila poté, co Gomes podklouzl a odcentroval nepřesně.
27
Žlutou kartu dostává Pablo Sarabia (Getafe CF).
26
Změnit se to mohlo při rohovém kopu hostů. Parejo odcentroval do míst, kde číhali jen obránci Getafe.
25
Přítomní diváci, kterých je opravdu dost toho v dosavadním průběhu příliš neviděli. Hraje se stále dost opatrně.
24
Valencia kombinuje s kulatým nesmyslem na své obranné polovině.
23
Jenže útočníci obou celků jsou zatím hodně nepřesvědčivý. Nemohou se v podstatě vůbec prosadit.
22
Suaréz si počíhal na Pareja, jehož přihrávku pohotově zneškodnil. Getafe tak může zaútočit.
21
Domácí celek vytěžil standardní situaci ze střední vzdálenosti. Hosté se ale ubránila bez problémů.
20
Držení míče: 36% – 64%.
18
Leon to zkoušel podél postranní čáry. Propasíroval se až k rohovému praporku, kde byl jeho následný pas zablokován.
17
Tak či tak působí Valencia momentálně o chlup lepším dojmem, ale opravd jen o chlup.
16
Na pravé straně dostal Rodrigo dost prostoru. Směřovala na něj přihrávka, jenže zmiňovaný hráč dostal míč na dlouhou nohu.
15
Valencia kulatý nemysl ztratila a brání se. Getafe se nicméně do útoku příliš netlačí.
14
Patičkou se pokoušel Sarabia protečovat letící balón na Vazquese. Ovšem to se domácím nevyvedlo.
13
Nepovedená rozehrávka Pereze. Balón se dostal na útočnou polovinu Valencia.
12
Bohužel se toho v dosavadním průběhu příliš nestalo. Hraje se stále velmi opatrně a bez náznaků větších příležitostí.
11
Barragan byl faulován. Rozehrávat bude domácí celek.
10
Medran byl pod tlakem. Dokázal si ale poradit, nahrál Guaitovi, který následně odkopem rozehrál.
8
To zatím hledá cestu k pokutovém území, nicméně soupeř se brání velmi dobře.
7
Guego byl faulován Gomesem. U kulatého nemyslu zůstane Getafe.
6
Na začátku zápasu se hraje hodně opatrně. Valencia postupným útokem pokračuje k brance Alvese.
5
Nepřesný pas z kopačky Lacena zamířil pouze za postranní čáru. Domácí budou vhazovat.
4
Siquiera zkoušel sám projít přes Alonza, jenže domácí obránce ho za svá záda nepustil.
3
Do útoku míří Getafe.
2
Hned na začátku domácí chybovali v rozehrávce. Rodrigo poslal pas na Paca, jehož rána z první zaplula do náruče brankaře.
1

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Vigaray, Vergini, Muñoz – Lacen, Medrán – León (C), Sarabia, Moisés Gómez – Á. Vázquez.
Náhradníci: Megyeri – Carrillo, Yoda, B. Mensah, Šćepović, Víctor, Wanderson.

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Mustafi, Abdennour, Siqueira – Parejo – Rodrigo, E. Pérez, Fuego, A. Gomes – Alcácer (C).
Náhradníci: Ryan – Cancelo, Mina, Danilo, Santos, Vezo, Negredo..
Úvodní vzájemné střetnutí těchto dvou týmu skončilo remízou 2:2. Všechny branky padly v rozmezí úvodních 35 minut! Utkání bylo i vyhrocené, Getafe dostalo hned šest žlutých karet, avšak další již nepadla. Pro dnešní duel je favoritem Valencia, která vyhrála poslední tři duely a na půdě soupeře to bude mít Valencia o to těžší.