To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí spravedlivou dělbou bodů. Oba týmy byly víceméně vyrovnané, opticky ze hry byli o něco lepší domácí, ale na to se nehraje. Body se rozdělují rovnoměrně, když za Deportivo srovnával v 51. minutě Fajr.
90+3
90
Adán vytěsnil míč po hlavičce Mosquery, domácí mají roh z levé strany. Z něho se ale vůbec neprosazují.
89
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rubén Castro, přichází Jorge Molina.
88
Statistika držení míče – 59% : 41%.
88
Rubén Castro se nyní prosadil mezi trojicí bránících hráčů soupeře, ovšem jeho střela prolétla zhruba dva metry vedle branky Deportiva.
86
Luisinho neodcentroval z levé strany, míč skončil v autu, Luisinho tak bude moci alespoň vhazovat z levé strany.
85
Míč směřuje do vápna Betisu, kde se snaží hlavičkovat Sidnei, ale ten se k míči nedostal.
84
Deportivo má rohový kop z levé strany, který zřejmě opět rozehraje Fajr, Lucas odstupuje od rohového praporku.
83
Lucas se před vápnem zbavil na chvíli obránce Bruna Gonzáleze a vypálil, ovšem pouze do míst, kde stál pozorný Adán.
82
Diváci pískají, útočným faulem končí akce Deportiva, jenže hosté to znovu zkouší nakopávanými míči, obránci domácího týmu v pohodě míče odkopávají.
80
Je tu poslední desetiminutovka tohoto zápasu, stav stále nerozhodný, strhne některý z týmů vedení na svou stranu?
79
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Oriol Riera.
76
Domácím se sice podařilo dostat míč do branky, ale bylo to dávno po odpískání ofsajdu, gól pochopitelně neplatí, hrát mohou hosté.
75
Adán vykopává od své branky.
74
Domácí zůstávali před vápnem soupeře, vše končí střelou Fajra mimo branku Betisu.
73
Centr z pravé strany odvrací před vlastní brankou Westermann.
70
Skvělý zákrok Juana Vargase, který zastoupil za svého gólmana a na brankové čáře vykopl míč po střele Lucase!
69
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Foued Kadir, přichází Álvaro Cejudo.
68
Adán sbírá centr soupeře z pravé strany a posléze ho posílá na polovinu Deportiva.
66
Bojuje se převážně ve středu hřiště, hosté často nakopávají míče, které však sbírá soupeř.
63
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Fernando Navarro, přichází Luisinho.
63
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Dani Ceballos.
61
Kadir se zasekávačkou zbavil obránce, ale trochu zakopl, čímž se dostal z výhody a nakonec jeho střela uvnitř vápna soupeře nebyla přesná, míč letí nad branku.
59
Hodně nepovedený rohový kop domácích, kteří ale zůstávají i nadále na polovině soupeře.
58
Adán má míč a vykopává, ale soupeř je bleskově zpět a po obranném zákroku Westermanna mají sedmý rohový kop.
57
Hraje se ve středu hřiště, Deportivo je nyní aktivnější.
55
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Cani, přichází Federico Cartabia.
53
Fajr se provinil faulem na své polovině, Betis získává volný kop.
52
Žlutou kartu dostává Álex Bergantiños (Deportivo La Coruňa).
51
La Coruňa právě vstřelila branku!
Lucas poslal míč Navarovi, ten ho ale na malém vápně netrefil ideálně, jenže na pravé straně si naběhl FAYÇAL FAJR, který již ve skluzu dostal míč do branky.
49
Ofsajsem končí akce Deportiva, diváci pískají, ale nic na rozhodnutí sudích nezmění.
48
Nepřesná přihrávka na Sidneiho, míč končí v autu, hosté vhazují na polovině Deportiva.
47
Juanfran posílá míč z pravé strany před branku Betisu, kde Bruno González odkopává.
46
Druhý poločas začne přibližně v 23:05.
První poločas nabídl zajímavou fotbalovou podívanou. Přes opatrný a nervózní úvod zápasu se postupně oba týmy dostaly do hry a nechyběly ani góly. Domácí šli v 15. minut do vedení, ale hosté rychle vyrovnali a díky gólu Vargase z volného kopu nakonec strhli vedení na svou stranu.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, Bruno González si nekomplikuje situaci a míč odkopává daleko dopředu.
44
Domácí si tentýž roh zopakovali ještě jednou, tentokrát již míč dolétl do vápna, ale je tam hlavička, která míč poslal mimo branku.
43
Rohový kop Deportiva, na levé straně opět připravený Lucas.
42
Razantním odkopem Vargase končí celé útočné snažení domácích.
41
Rubén Castro fauluje na své polovině Sidneiho, domácí rozehrávají.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, domácí se snaží něco vymyslet na polovině soupeře.
38
Real Betis právě vstřelil branku!
Hosté této skvělé standardky dokázali využít, konkrétně JUAN VARGAS, který přízemní střelou prostřelil zeď, Lux se po míči natahoval marně.
36
Rubén Castro padá po souboji s Pedro Mosquerou, to byl zákrok na hranici pokutového území, skvělá pozice pro volný kop!
35
Ale střela byla tečována, domácí mají roh. Lucas již rozehrál, ale míč získávají hosté.
34
Cani v dobré pozici uvnitř vápna, po sklepnutí hlavou Lucasem, ale branku trestuhodně přestřeluje!
34
Až faulem končí hosté nápor Deportiva, které má výhodu volného kopu.
33
Šance – domácí Luis Alberto pálí pohotově zpoza vápna, přízemní střelu vyráží nohou sedící Adán!
32
Mosquera fauluje na útočné polovině, míč mají hosté.
31
Oba gólmani si nyní vyměnili "zdravice" v podobě výkopů.
30
Je za námi úvodní půl hodina hry, v níž padly dva góly a hra dostala po těchto zásazích potřebný náboj.
29
Tentokrát rozehrál Cani, bylo to "na krátko", centr do vápna domácí odvrací.
28
Juanfran centruje z pravé strany, míč je ale sražen mimo hřiště, bude z toho rohový kop z pravé strany.
27
Foued Kadir se provinil na polovině soupeře a míč tak získávají domácí. Ti rozehrávají přes Luxe, který nakopl míč dopředu.
26
Statistika držení míče – 60% : 40%.
25
Kadir daleko s míčem nedošel, přihrávku na Mosqueru soupeř vystihl. Cani pálí zpoza vápna, Adán střelu, byť s menšími potížemi, chytá.
24
Deportivo zůstává na polovině Betisu.
23
Ale hosté mohli jít do brejku, jenže skvěle rychlostně vybavený Sidnei se nenechal přesprintovat Castrem a odstavit od míče.
22
Míč na polovině Betisu, Juanfran neodcentroval z pravé strany, ale domácí zůstávají u míče.
20
Tentokrát pro změnu "zaspala" obrana Deportiva, z levé strany odcentroval Juan Vargas, míč do branky poslal před malým vápnem hlavou CHARLY MUSONDA, kterého také obránci nechali o samotě.
19
Hosté s míčem na polovině soupeře, ale drží se spíše v blízkosti půlící čáry.
18
Rubén Castro fauluje bránícího Sidneiho a míč tak může akorát odevzdat soupeři.
17
A domácí jsou při chuti a nyní opět kombinují na polovině soupeře.
15
Lucas poslal míč na malé vápno, kde si obrana Betisu nepohlídala volného ÁLEXE BERGANTIÑOSE, který hlavou poslal míč do branky.
15
Cani ve vápně hlavičkuje, míč na malém vápně bránící Westermann hlavou vytěsnil nad branku.
14
Obránce Betisu odvrací míč mimo vlastní branku, roh pro Deportivo, který z levé strany Lucas.
13
Gólman Adán si staví zeď, domácí mají výhodu volného kopu, ale z velké dálky od branky Betisu.
12
Domácí pouze odkopávají míč, hrát tak mohou opět hosté.
11
Musonda se snaží s míčem dostat co nejblíže k pokutovému území soupeře, ale nakonec přichází o míč.
10
Petros sprintuje za míčem do vápna soupeře, po souboji s gólmanem Betisu padá, ale není to faul.
8
Zatím hodně nervózní fotbal, oba týmy často ztrácejí míče.
7
Útočný faul Fernanda Navarra v souboji s Kadirem, míč mají hosté.
5
Míč má Adán, hosté nikam s rozehrávkou nespěchají.
4
Míč má v moci gólman Lux, který rozehrává od své branky.
3
Vargas s míčem na levé straně, na polovině Deportiva, autové vhazování pro hosty.
2
Petros se pokusil rychlou finální přihrávkou dostat do šance Castra, ale míč zachytil obránce Deportiva.
1

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Arribas, Sidnei, F. Navarro – Cani, Bergantiños, Mosquera, Fajr – Alberto, Lucas.
Náhradníci: Manu – O. Riera, Laure, Luisinho, C. Borges, Cartabia, Gutiérrez.

Real Betis: Adán – Montoya, Westermann, Bruno González, J. Vargas – Kadir, Petros, N'Diaye, Musonda – van Wolfswinkel, Rubén Castro.
Náhradníci: D. Giménez – X. Torres, Cejudo, Portillo, Molina, D. Ceballos, Molinero.

Betis – La Coruňa 0:3
Deportivo La Coruňa má na svém kontě 31 bodů a v tabulce se nachází na devátém místě. V posledních týdnech se ale domácí celek trápí, protože z posledních pěti zápasů urval čtyři body za čtyři remízy. Dnes by domácí potřebovali nutně bodovat za plný počet bodů, ale lehké to nebude.

Real Betis má o šest bodů méně, na svém kontě má tak bodů 25. Hosté mají problémy hlavně v útočné fázi, protože zatím vstřelili pouze 16 branek, což je nejméně ze všech týmů. Betis naposledy hostil Valencii a vyhrál po boji těsně 1:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu poslední sobotní zápas 24. kolo ve kterém vyzve La Coruňa celek Betisu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:05.