Dnešní utkání je u konce! UD Las Palmas nezvládlo dnešní domácí utkání, a s SD Eibar prohrálo 0:2 !

První poločas začal ve velkém stylu! Hned v první minutě napálil břevno Adrián González. Na druhé straně nebezpečně pálil domácí Mesa. V sedmé minutě se již však mohl radovat Eibar! Z levé strany poslal ideální centr Junca, který našel ve vápně Saúla Berjóna, ten míč doklepl do sítě! Povedenou akci předvedl ve 32. minutě domácí tým, a do zakončení se dostal Roque Mesa. Velmi dobrý zákrok předvedl Riesgo. V samotném závěru mohl navýšit vedení Eibaru Bastón, avšak se do zakončení ve vápně nedostal!

V 62. minutě se hostující celek dostal do dvoubrankového vedení! Odražený míč se dostal ve vápně na nohu Borja Bastóna, který mířil přesně k tyči! Domácí tým se pokoušel v závěru alespoň snížit, velkou šanci měl střídající Willian, avšak Riesga nepřekonal!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
90+4
90+3
V samotném závěru měl ještě velkou šanci střídající Keko, který postupoval do vápna, nicméně jeho postup zastavil povedeným obranným zákrokem stoper Artiles!
90+2
Ve středu hřiště se dostal k míči hostující Eddy Pascual, který nepřemýšlel, a odkopl míč na soupeřovu polovinu. O vítězi je již rozhodnuto, a čeká se pouze na závěrečný hvizd!
90+1
Aktivní Las Palmas se pokoušelo alespoň snížit! Z levé strany poslal do vápna centr střídající El Zhar, který našel Jonathana Vieru. Jeho hlavička však i v tomto případě skončila mimo!
90
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby! Las Palmas tak již příliš času nemá!
89
Na pravé straně se tentokrát dokázal uvolnit El Zhar, který svým centrem našel před brankou Jonathana Vieru. Jeho hlavička nakonec skončila mimo!
88
Střídající El Zhar dostal z levé straně míč do středu na Valeróna, který se pokoušel přenést hru na pravou stranu, kam si nabíhal David Simón. Těsně před ním však míč odhlavičkoval stoper Pantić!
87
Aktivní Willian José je v posledních minutách jednoznačně nejaktivnějším hráčem na trávníku. Tentokrát to brazilský záložník zkusil z velké dálky. Jeho střela však mířila vysoko nad!
86
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Keko.
85
Hned poté Las Palmas dosáhlo snižující branky, ta však není uznána pro ofsajd! Krásnou přihrávku za obranu na Valeróna vymyslel Willian José. Prvně jmenovaný se však dle opakovaných záběrů skutečně nacházel v ofsajdu!
84
Do velké šance se dostal domácí celek! Do vápna Eibaru "zavezl" míč Walaso Mubarak, který našel ve vápně Williana Josého, jehož střelu však lapil brankář Riesgo!
83
Střídající Sergi Enrich si to namířil do vápna po levé straně, a pokoušel si vymodlit pokutový kop. Hlavní rozhodčí však stál od jeho souboje s Davidem Garcíou hodně blízko ..
82
Las Palmas si vybojovalo další standardní situace po nedovoleném zákroku Eddyho Pascuala. Las Palmas však standardní situaci rozehrálo na krátko, a následně při kombinaci míč ztratilo.
81
Střídající El Zhar hru domácího týmu jednoznačně oživil. Tentokrát se pokoušel najít nadýchaným lobem ve vápně Jonathana Vieru. Španělský útočník se však k míči nedostal!
79
Na hranici vápna Eibaru se pokoušela kombinovat dvojice Araujo – Jonathan Viera. Do kombinace se však vložil jeden z bránících hráčů, a míč získal!
78
Hodně tvrdým zákrokem se teď prezentoval domácí Wakaso Mubarak, který nalétl do souboje s Eddym Pasucalem, kterého trefil loktem do krku. Domácí hráč žlutou kartu nedostal, a Pascual by měl být v pořádku!
76
Ukázalo se, že střela Arauja byla tečovaná, tudíž Las Palmas zahrávalo další rohový kop. Tentokrát se však El Zharovi rohový kop vůbec nepovedl, a hostující obrana v klidu centr odvrátila.
75
Domácí celek se probojoval k rohovému kopu, kterého se ujal střídající El Zhar. Ve vápně se míč odrazil na nohu Arauja, jehož rána však mířila těsně mimo!
74
Rozehrávky standardní situace se ujal Jonathan Viera, který však trefil pouze hostující zeď, ve které míč zablokoval obránce Escalante. Kombinace domácích na útočné polovině však pokračuje!
73
Před vápnem Eibaru se prezentoval nedovoleným zákrokem střídající Eddy Pascual, který poslal k zemi domácího El Zhara. Las Palmas tak má k dispozici zajímavou standardní situaci!
72
Hostující celek je nadále aktivní! Tentokrát se na levé straně pokoušel uvolnit Junca, kterému se nakonec podařilo odcentrovat přes bránícího hráče. Ve vápně byl však pozorný stoper Artiles, který míč odkopl.
71
Hned po vystřídání měl velkou příležitost hostující Eibar! Na pravé straně se dokázal uvolnit střídající Pascual, který tvrdě vypálil. Brankář Varas však jeho skákavou ránu vyrazil!
70
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Roque Mesa, přichází Willian José.
69
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Adrián González, přichází Eddy Pascual.
69
Další žlutou kartu udělil hlavní rozhodčí Antonio Mateu domácímu Roque Mesovi, který se ve středu hřiště prezentoval zbytečný zákrokem v souboji s Sergi Enrichem.
68
Japonský záložník Inuj se dokázal uvolnit na levé straně, a namířil si to do středu. Následně svou přihrávkou hledal na pravé straně naběhlého Berjóna. Na poslední chvíli však přihrávku zastavil domácí Artiles!
67
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Emmanuel Culio, přichází Juan Carlos Valerón.
66
Zcela zbytečným zákrokem se prezentoval hostující Adrián González, který zasáhl rukou do obličeje domácího Wakasa Mubaraka. Vše se však obešlo bez karty!
65
Hostující obránce Escalante našel dlouhým centrem na útočné polovině střídajícího Sergi Enricha, který se nehnal do zakončení, ncméně raději akci zabrzdil, a čeká na náběh svých spoluhráčů.
64
Las Palmas se vzápětí dostalo do kombinace před vápno svého soupeře. Přihrávku do vápna dostal Jonathan Viera, který spadl po souboji s Alexanderem Pantićem. Hlavní rozhodčí však penaltu nehodlá odpískat!
63
I hostující celek provádí své druhé střídání v tomto zápase! Borja Bastón hned po svém zásahu odchází ze hřiště. Na jeho místo přichází Sergi Enrich!
62
Eibar právě vstřelil branku!
Tak to je pro domácí celek hodně kruté! Eibar je ve druhém poločase jednoznačně horším týmem, nicméně se dostává do dvoubrankového vedení! Ve středu hřiště se dostal k míči Jurca, jehož rána byla zblokovaná, a míč se dostal do míst, kde se nacházel BORJA BASTÓN, který poslal míč přesně k tyči!
60
Po levé straně postupoval střídající El Zhar, který následně odcentroval před branku Eibaru. Do zakončení se sice Roque Mesa nedostal, nicméně zasáhl kopačkou do hlavy Riesga! Hostující brankář by však měl být v pořádku!
58
Domácí trenér Paco Herrera provádí své první střídání v tomto zápase. Ze hřiště odchází obránce Dani Castellano, který dnes podal dobrý výkon. Na jeho místo přichází ofenzivní záložník El Zhar!
57
Domácí celek si zatím na útočné polovině počíná ve druhém poločase velmi dobře. Tentokrát ve středu hřiště dostal hodně prostoru Jonathan Viera, který natáhl ke střele. Brankář Riesgo však střelu lapil!
56
Eibar vyrazil po úspěšné ubráněném rohovém kopu znovu dopředu, nicméně Las Palmas svého soupeře do zakončení nepustil.
55
Ze střední vzdálenosti to zkusil aktivní Wakaso Mubarak, jehož rána byla tečovaná, a byl z toho rohový kop. Exekuce se ujal Culio, jehož centr však nebyl povedený a obrana Eibaru ho odvrátila!
53
Dani Castellano se pokoušel najít cestu do vápna přes levou stranu. Proti sobě měl však Escalanteho, který čistým způsobem domácího obránce obral o míč!
53
Domácí celek je zatím ve druhém poločase jednoznačně aktivnější! Tentokrát Las Palmas vedlo svůj útok přes levou stranu, Mubarak posílal míč na Vieru, ten se však do zakončení nedostal.
52
Následné rozehrávky standardní situace se zhostil Jonathan Viera, kterému se však centr vůbec nepovedl, a míč odkopl obránce Alexander Pantic!
51
Hostující celek se velmi často uchyluje k nedovoleným zákrokům! Na pravé straně poslal domácího Mesu k zemi Escalante, který dostává žlutou kartu!
50
Exekuce standardní situace se ujal Wakaso Mubarak, který vyslal tvrdou střelu, ta však mířila pouze do středu branky, kde se nacházel připravený brankář Riesgo!
49
Do středu hřiště dostal přihrávku Ruqe Mesa, kterého však stíhala dvojice protihráčů, a tak raději předal míč Jonathanu Vierovi. Toho však poslal k zemi Junca, a je z toho zajímavá standardní situace!
47
Exekuce následné standardní sitace se ujal Saúl Berjón, který nevystřelil vůbec špatně, nicméně jeho střela mířila nad břevno branky Varase!
46
Hned na začátku druhého poločasu dostává žlutou kartu domácí Mubarak Wakaso, který zastavil protiútok Eibaru úmyslnou rukou. Hlavní rozhodčí Antonio Mateu neváhal a udělil žlutou kartu!
46

Druhý poločas začne přibližně v 23:04!
45
45
V poslední minutě řádné hrací doby měl velkou šanci hostující Eibar! Po levé straně unikl Inuj, který poslal přízemní centr před branku. Naběhnutý Bastón se však do zakončení nedostal!
44
V závěru prvního poločasu kontroluje hru hostující Eibar, který kombinuje na vlastní polovině. Do kombinace se zapojuje i hostující brankář. Eibar rozhodně nikam nespěchá!
42
Bohužel v posledních minutách vidíme daleko více nedovolených zákroků než brankových příležitosti! Domácí Roque Mesa přistrčil Borju Bastóna, ten spadl na zem.
41
Dalším nedovoleným zákrokem se prezentoval ve středu hřiště hostující Adrián González, který tak zastavil rychlý protiútok. Hlavní rozhodčí ani v tomto případě žlutou kartu neudělil.
40
U postranní čáry na levé straně dokázal udržet míč Wakaso Mubarak, který poslal míč na Dani Castellana, který poslal míč do vápna. K hlavičce se však nabíhající Jonathan Viera nedostal, a míč skončil v zámezí.
39
Dlouhý nákop domácího brankáře Varase našel na útočné polovině Wakasa, který hlavičkou sklepl míč pro Mesu, a Las Palmas se dostává do kombinace na útočné polovině.
38
Ve středu hřiště se zajímavě uvolnil domácí Wakaso Mubarak, který je v posledních minutách velmi aktivní. K zemi ho však poslal nedovoleným zákrokem Saúl Berjón, který však za svůj zákrok žlutou kartu neuviděl.
37
Exekuce následné standardní situace se ujal domácí Wakaso Mubarak, jehož centr se snášel na hranici malého vápno. Z branky však šel Riesgo, který míč vyboxoval!
36
Tentokrát však hlavní rozhodčí Antonio Mateu uděluje první žlutou kartu tohoto utkání! Na pravé straně se provinil nedovoleným zákrok Adrián González, který zatahal za dresu domácího Mesu!
34
Tentokrát však u míče zůstane hostující Eibar, neboť se ve středu hřiště prezentoval nedovoleným zákrokem Wakaso Mubarak, který tvrdě zajel pod nohy Dani Garcii.
33
O minutu později měl další šanci domácího celku právě Roque Mesa, kterého ve vápně našel centrem Dani Castellano. Hlavička španělského záložníka mířila mimo!
32
Parádní práci odvedl na levé straně Jonathan Viera, který prošel do středu hřiště, a přihrávkou našel naběhlého Roque Mesu, jehož zakončení však nebylo ideální. Brankář Riesgo navíc střelu krásně vyrazil!
30
Na pravé straně se dokázal proti Juncovi uvolnit David Simón, který posílal centr před branku Riesga. Hostující obrana však velmi dobře zafungovala, a centr dokázala odvrátit!
29
Po souboji s Jonathanem Vierem skončil na trávníku hostující Dani Garcia, který však ani nepotřeboval ošetření. Španělský záložník tak nadále pokračuje v zápase!
27
Las Palmas se následně skutečně dostalo k míči! Středopolař Culio si však v souboji s Alexanderem Pantićem počínal nedovoleně, a hra je přerušena!
26
Eibar uklidňuje hru na vlastní polovině, a kombinuje. Hráči Las Palmas však velmi aktivně napadají, a stoperům Eibaru slušně znepříjemňují život!
25
Tentokrát mohl zahrozit z pravé straně Jonathan Viera. Jeho tvrdou ránu však zablokoval pohotový Pantić. Eibar následně vyrazil do rychlého protiútoku, nicméně na pravé straně neuspěl Bastón, kterému vystavil stopku obránce David García.
24
Hostující celek však velmi rychle ztratil míč, a do zajímavé šance se mohl dostat Araújo, kterého našel na hranici vápna Jonathan Viera. Argentinský útočník si však špatně zpracoval míč, a do zakončení se nakonec nedostal!
23
U postranní čáry na pravé straně se prezentoval dalším nedovoleným zákrokem domácí obránce Simon, který poslal k zemi Alexandera Pantiće. Dopředu tak může zamířit Eibar!
21
Exekuce standardní sitauce se nakonec zhostil domácí útočník Jonathan Viera. Španělskému hráči však střela příliš nesedla, neboť poslal míč vysoko nad branku Riesga!
20
Las Palmas bude mít k dispozici zajímavou standardní situaci! Ve středu hřiště operoval s míčem středopolař Araujo, který byl atakován hned dvojicí protihráčů. Faulem se nakonec provinil Dani Garcia!
18
Kombinaci domácího celku tentokrát zastavil domácí Dani Castellano, který se provinil nedovoleným zákrokem v souboji s Escalantem.
16
Na konci kombinace hostujícího celku se nacházel útočník Bastón, který se pokoušel nacentrovat míč pro Berjóna. Střelec úvodní branky dnešního utkání však míč nestihl na hrací ploše!
15
Eibar se propracoval k prvnímu rohovému kopu v tomto utkání. Exekuce se ujal Adrián González, který však rohový kop rozehrál na krátko s Berjóně, a Eibar se usazuje na útočné polovině.
12
Hostující Eibar se dostal opět do kombinace na levé straně, nicméně tentokrát kombinace mezi Berjónem a Adriánem Gonzálezem nebyla přesná.
10
Domácí celek mohl velmi rychle odpověděl! Na pravé straně dobře zabojoval David Garcia, který našel Mesu, jehož rána mířila mimo!
7
Hostující celek se dostává již v sedmé minutě do vedení! Z levé strany poslal do vápna parádní centr hostující Junca, který na zadní tyči našel SAÚLA BERJÓNA, který doklepl míč do sítě!
6
U postranní čáry na levé straně kombinoval hostující Pantić s útočníkem Bastónem. Do jejich kombinace se však vložil Simon a míč skončil v zámezí!
4
Hostující celek se dostal do kombinace na útočné polovině, avšak přihrávka Berjóna na Bastóna, který mohl zamířit do úniku, nebyla přesná!
3
Už to vypadalo, že se Las Palmas dostalo do vedení, a většina fanoušků na Estadio de Gran Canaria již slavila! Ve středu hřiště natáhl ke střele domácí Mesa, jehož rána však skončila těsně mimo!
1
Tak to je bleskový úvod hostujícího týmu! Před vápne Las Palmas se dostal k míči Adrián González, který vyslal velmi povedenou střelu, ta orazítkovala břevno branky Varase!
1

UD Las Palmas: Varas – Simón, David García, Artiles, Bigas, D. Castellano – Culio, Mesa, Wakaso – Araujo, Viera.
Náhradníci: Lizoain – V. Gómez, Alemán, José, Valerón, Garrido, El Zhar.

SD Eibar: Riesgo – Capa, dos Santos, Pantić, Juncà – Dani García, Escalante – Berjón, Adrián González, Inuj – Bastón.
Náhradníci: Irureta – Verdi, Ramis, E. Pascual, Enrich, Hajrović, Keko.

Rozhodčí: Antonio Mateu – Pau Cebrián, Ignacio Rubio (vš. Španělsko).
Příjemný sobotní večer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Španělská Primera Division má o tomto víkendu na programu své sedmé kolo. My se společně zaměříme na dnešní poslední utkání, ve kterém se střetně UD Las Palmas s SD Eibar. Úvodní výkop je naplánován v 22:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
UD LAS PALMAS
Klub z Kanárský ostrovů působil v loňské sezóně v Segunda Division. V této soutěži obsadil čtvrté místo, a musel zabojovat o postup v play-off! V něm se Las Palmas probojovalo přes Valladolid až do finále, ve kterém zdolalo Zaragozu 1:3 a 2:0! V aktuálním ligovém ročníku se UD nachází na čtvrnácté pozici tabulky se ziskem pěti bodů!

V posledních zápasech však Las Palmas podává velmi nevyrovnané výkony. Nejdříve sehrálo skvělý duel se Celtou de Vigu, kde remízovalo 3:3. Následovala však domácí prohra s Rayo Vallecano 0:1. Svěřenci trenéra Paca Herrery si v následujícím utkání připsali cenný skalp, když doma porazili Sevillu 2:0. V posledním ligovém utkání však přišla další porážka, nicméně tahle se očekávala. Na hřišti Barcelony Las Palmas prohrálo "pouze" 1:2! Jak to dopadne dnes?
SD EIBAR
V loňské sezóně byl Eibar nováčkem v Primera Division. Podával však dobré výkony, nicméně závěr soutěže mu příliš nevyšel. Nakonec Eibar obsadil v loňské sezóně osmnácté místo, a hrozil sestup. Nakonec však administrativně sestoupilo třinácté Elche.

Začátek sezóny však klubu s velmi malým rozpočtem vyšel! Momentálně se nachází na sedmé příčce tabulky, a má na svém kontě velmi slušných devět bodů. V domácím utkání prohrál Eibar s Atléticem 0:2. Následně však sehrál vyrovnané utkání na hřišti Levante, kde ještě v nastavení vedl 2:1. Ve třetí nastavené minutě však srovnal na 2:2 domácí Deyverson. Trenér Mendilibar však mohl být s výkonem svých svěřenců spokojený. I v posledním ligovém utkání předvedl Eibar velmi dobrý výkon! V zápase pro Celtě de Vigo nebyl považován za favorita, nicméně již ve třetí minutě šel zásluhou Bastóna do vedení. Hosté však stihli ve druhém poločase vyrovnat, a body se nakonec dělily!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.