Je dobojováno! Druhý poločas měl snad ještě nižší úroveň než půle úvodní. Není tak divu, že nebyla k vidění žádná vážnější branková příležitost. Po tristním výkonu si tak oba celky rozdělily bod za remízu 0:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku:
90+4
90+3
Následný volný kop vzrušení nepřinesl. Následoval ještě neúspěšný kop od rohového praporku.
90+2
Bude se udělovat žlutá karta, kterou dostává hostující Antonio Rukavina.
90
K základní hrací době utkání budou nastaveny čtyři minuty.
89
Ofsajd domácího celku, rozehrávat bude Villarreal. Polapený Araujo ani neprotestuje.
88
Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci, k vidění zatím nebyla ani jedna vstřelená branka.
87
Poslední střídání také na domácí straně. Místo Tanausa naskakuje do zápasu José.
86
Utkání se již chýlí ke svému závěru, ve druhém poločase jsme nebyli svědky ani jedné pohledné akce. Nyní se ale bude opět žlutit, potrestán je dos Santos (VLR).
85
Rukavina se hned zapojil do akce a poslal centr z pravé strany hrací plochy. Obrana Las Palmas však zasáhla včas a nebezpečí odvrátila. Následuje autové vhazování.
84
Las Palmas hraje velice sympaticky na polovině svého soka. K zisku cenného bodu domácím již příliš mnoho nechybí.
83
Hosté naposledy střídají. Místo Bonery naskakuje Antonio Rukavina.
82
Další nepovedená akce, která končí v náručí domácího muže s rukavicemi. Villarrealu se nadále nedaří příliš vážněji zahrozit.
81
Araujo se tlačil do velkého vápna, kam přicházel centr z pravé strany. Obrana Villarrealu však byla koncentrovaná a včas zasáhla.
80
Po delší době se na polovině svého soupeře objevilo opět Las Palmas. Toto je pro domácí přijatelný stav, netřeba se hnát do přehnaných ofenzivních akcí.
79
Je to skutečně tak, místo El Zhara do utkání zasáhne Nauzet Alemán.
78
Villarreal je na polovině svého soka, ovšem zatím se mu zde nic kloudného nedaří vymyslet. Domácí chystají další střídání.
77
Další akce, která nekončí úspěchem, míč do své moci získal brankář Varas. Domácí družina se stále velice obětavě drží.
76
Již delší dobu však hosté okupují útočné prostory. Závěrečné minuty budou pro Las Palmas velice horké.
75
A další akce v podání hostujícího celku, po níž následoval rohový kop. Ani tentokráte se však fotbalisté v červeném kýžené branky nedočkali, Las Palmas stále odolává.
74
Dalekonosný pokus z kopačky Suáreze mezi tři tyče nezamířil, bude se tak kopat od domácí branky. Čas se stále krátí, a to především hostům. Pro domácí by byl bod úspěchem.
73
Po rohovém kopu se domácí dostali k hlavičce, kterou však Aréola v poklidu lapil a podržel ve svém náručí. Poté neotálel a bleskově rozehrál.
72
Střídání na domácí straně. Ze hřiště putuje Gómez, kterého nahradí Hernán.
71
Po nepovedené akci bude následovat odkop od domácí branky. Stále se nezdá, že by hosté měli potvrdit roli papírového favorita.
70
Do konce základní hrací doby zbývá pouze dvacet minut, stále sledujeme bezbrankové utkání. Nyní bude po hostujícím faulu rozehrávat celek Las Palmas.
69
Araujo se hnal za volným balonem, načež byl dostižen a zastaven defenzivou Villarrealu. Celá situace byla na hranici pravidel, avšak sudí trestat nebude.
68
Další akce Villarrealu. Zdá se, že hosté začínají přece jenom mírně přebírat iniciativu. Centr od rohového praporku ale kýžené ovoce nepřinesl.
67
Hosté opět střídají, a to velice rychle. Místo Leivy naskočí na zbytek utkání Samuel.
66
Villarreal se chtěl protáhnout podél levé postranní lajny, ovšem nevyšlo mu to. Následovat bude další autové vhazování.
65
Čas plyne velice rychle, k vidění přitom opět nejsou žádné zajímavé akce. Toto utkání je zatím silně podprůměrné. Ještě však není konec.
64
Hosté kombinují na polovině hrací plochy a nikam se příliš neženou. Uvidíme, jak se bude utkání nadále vyvíjet.
63
Bigas (LPA) to nyní přehnal s aktivitou a přemírou bojovnosti si za skluz vysloužil žlutou kartu. Rozehrávat bude Villarreal.
63
Tak to nebyl vůbec špatná akce domácího celku, Viera vyslal z levé strany centr, který procestoval velkým vápnem. Nikdo z domácích na něj ale nedosáhl.
62
Centr od rohového praporku ve velkém vápně příliš problémů nenadělal, domácí se v poklidu osvobodili a odkopli míč do klidných vod.
61
Další rohový kop, tentokráte však na straně Villarrealu. Domácí se tomuto výroku diví, ovšem duí je neoblomný.
60
Villarreal se snažil probít skrze defenzivu Las Palmas, Bruno Soriano se nakonec odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, která ale byla zblokována.
59
Hosté poprvé v utkání střídají. Místo Bakamba naskočí do hry Roberto Soldado. Jak se tato výměna projeví na ofenzivě Villarrealu?
58
Rozehrávky standardní situace se ujal Tana, načež se celá akce opakovala. Ani napodruhé však domácí nebyli schopni vážněji ohrozit branku Villarrealu.
57
Na druhé straně se pokoušel centrovat El Zhar, ovšem ani on nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Získal alespoň možnost v podobě rohového kopu.
56
Další nepovedená akce, tentokráte v podání hostujícího celku. Varas si dlouhý nákop v poklidu stáhl ze vzduchu a nedopustil žádné komplikace.
O míč nyní přišel Tanausu, vhazovat budou fotbalisté Villarrealu. Je za námi deset minut druhého poločasu.
54
Dění na trávníku je opravdu bez šťávy a jakéhokoliv náboje. Nyní hosté opět ztratili balon, a to po průniku podél pravé postranní lajny.
53
Hraje se převážně ve středu pole, ani jedna z družin nemá více ze hry. Uvidíme, jak se bude klání nadále vyvíjet.
52
Nyní je pro změnu v ofenzivě Las Palmas, ovšem ani domácí ekipa nic výrazného nepředvedla. Pokračuje tak vyrovnaná bitva bez šancí.
51
Leiva zkoušel centrovat z pravé strany, ovšem jeho snaha byla zmařena. Hostující fotbalisté budou mít k dispozici alespoň autové vhazování.
50
Druhý poločas pokračuje stejně jako předchozí. Minimum šancí a ofenzivních akcí. Doufejme, že se ještě utkání rozhýbe.
49
Stále sledujeme vyrovnaný fotbal, kde ani jedno z mužstev nemá výraznější převahu. Za postranní lajnou se již připravují fotbalisté obou celků.
48
Bonera šikovně překazil domácí protiofenzivu, a tak bude Las Palmas pouze vhazovat. Vše se odehraje v dostatečné vzdálenosti od obou branek.
47
Následoval volný kop Villarrealu, ovšem Suárezův pas zablokovala ideálně postavená zeď domácího celku.
46
Las Palmas zahájilo druhý poločas aktivně, ovšem akce podél postranní lajny se nevydařila. Villarreal bude mít k dispozici autové vhazování.
46
Je za námi úvodní poločas, který příliš zajímavého nepřinesl. Za zmínku stojí pouze domácí možnost z deváté minuty, jinak byl k vidění vyrovnaný fotbal. Doufejme, že ve druhé půli nastane výrazné zlepšení. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:0
45
45
Následně akci Las Palmas ukončil faul, jehož se dopustil Tanausu. Obě mužstva se již spíše vidí v kabině, pokračuje se na polovině kolbiště.
44
El Zhar se po pravé straně prodral do slušné pozice, ovšem centr z ní již tak povedený nebyl. Obrana Villarrealu zapracovala na výbornou.
42
Momentálně se hraje na polovině hrací plochy, ani jedna z družin se do přílišného ofenzivního snažení nežene. Ještě je ale šance na ohrožení branky.
41
Villarreal se v samotném závěru půle pokouší překvapit a končeně potvrdit roli favorita. Rovněž další akce ale končí fiaskem.
40
Ze slušné vzdálenosti se do míče opřel domácí Viera, který ale mezi tři tyče nezamířil. Areola zasahovat nemusel, nyní se postará o výkop.
39
Villarreal byl chycen v ofsajdové pasti, na své polovině tak bude rozehrávat celek Las Palmas.
38
Prachbídně, celou možnost zmařil útočný faul, jehož se dopustil Araujo. První poločas se již pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci.
37
Po nedovoleném zákroku ze strany Soriana bude mít domácí celek možnost v podobě volného kopu. Jak s ním fotbalisté Las Palmas naloží?
36
Las Palmas rozvážně kombinuje a snaží se přejít do ofenzivy. Zatím ale obrana Villarrealu odolává a nepříjemnosti si nepřipouští.
35
Opět v akci Suárez, tentokráte si pro změnu přidržel protihráče, načež se ještě divil. Zákrok byl ale posouzený zcela správně.
34
Suárez se opřel do míče, ovšem rána z pětadvaceti metrů mezi tři tyče nezamířilo. Bude se tak znovu kopat od branky Las Palmas.
33
Na hrací ploše se objevilo pár ostrých zákroků, po nichž pelášil za nakopnutým balonem Viera. Areola byl ale u míče dřív a žádné komplikace nepřipustil.
32
Stejně tak fotbalisté v červeném se vydali kupředu. Celou akci hatí nepovedená přihrávka, po níž bude hrát domácí muž s rukavicemi.
31
Las Palmas se pokusil o bleskový protiútok, ovšem Araujo byl u levé postranní lajny zastaven. Vše bylo v souladu s pravidly, a tak bude hrát Villarreal.
30
Průnik po levé straně kolbiště se hostům nevydařil, budou alespoň vhazovat. Je za námi půl hodiny čistého času hry.
29
Diváci se snaží vytvářet příjemnou atmosféru, což se jim celkem daří. Nevidí sice festival ofenzivních akcí, avšak odměnou jim je svědomitý výkon, díky němuž Las Palmas odolává favoritovi.
28
Costa zkoušel dát svému spoluhráči přihrávku do běhu, leč balonu dal příliš velkou razanci, a tak se bude kopat od domácí svatyně.
27
Villarreal nyní sevřel svého soka v brankovišti, ovšem tlak se minul účinkem. Pevná defenziva Las Palmas nepovolila a odklidila míč do bezpečí.
26
Rohový kop Las Palmas se minul účinkem, prudký centr hosté odvrátili do bezpečí. Následná protiofenziva však nevyšla dle představ, balon končí v zámezí.
25
Stále stejný obraz hry. Kombinace bez kloudného konce. Také proto na světelné tabuli stále svítí nerozhodný stav. Uvidíme, jak tomu bude nadále.
24
Suárez se provinil útočným faulem, což neuniklo hlavnímu sudímu. Po odpískaném nedovoleném zákroku tak bude rozehrávat Las Palmas.
23
Villarreal se nyní zrychlil ve svém napadání, hráči Las Palmas najednou mají poměrně velké problémy. Řeší je však s grácií a nedopouštějí žádné komplikace.
22
Snaha o přenesení hry na pravou stranu Villarrealu příliš nevyšla. Jediné, co hosté získali bylo autové vhazování. Opět však daleko od branky.
21
Po další nepovedené akci se míče zmocnili domácí, kteří vytrvale napadají. Uvidíme, zda jim tento způsob hry přinese kýžené ovoce.
20
Je za námi úvodních dvacet minut hry, které zatím příliš pohledného nepřinesly. Jedinou vážnější možnost měli v deváté minutě domácí. Hraje se převážně ve středu pole.
19
Castillejo se dostal do solidní palebné pozice, leč na hranici velkého vápna poslal svůj projektil vysoko nad. Hostující středopolař se tak drží za hlavu, domácí brankář bude vykopávat.
18
Diváci si v tomto utkání na své příliš nepřijdou, zatím nebylo k vidění nic, co by je zvedlo ze sedadel. Doufejme, že nastane zlepšení.
17
Protiofenziva Villarrealu neměla dlouhého trvání, míč se dokutálel k připravenému Varasovi. Ten následně neotálel a ihned rozehrál mezi své spoluhráče.
16
Pokud bychom přece jenom chtěli určit lepší mužstvo, bude jím domácí Las Palmas. Borci ve žlutém působí odvážněji, a to navzdory faktu, že se jim nedaří ve finální fázi.
15
Další neúspěšná akce hosté končí vhazováním domácí družiny, a to na polovině hrací plochy. Nedá se tak hovořit o žádném vážnějším nebezpečí.
14
Villarreal má po delší době míč ve své moci, ovšem zatím se mu nedaří vážněji zahrozit. Doposud jsme příliš ofenzivních manévrů svědky nebyli.
13
Volný kop pro hosty, faulujícím se stal domácí Tana, obětí pak Castillejo. Vše se však odehraje poměrně daleko od branky Las Palmas.
12
Po delší době se opět hraje ve středu pole, kde hosté získali možnost autového vhazování. Stále sledujeme utkání bez branek.
11
Hned dvakrát hosté zahrávali rohový kop, do druhé se následně opřel Bruno Soriano. Kapitán Villarrealu si ale nesprávně seřídil mířidla, bude se pouze kopat od branky.
10
Rovněž další akce končí neúspěchem, ovšem domácí o sobě dali řádně vědět. Stav skóre je však neměnný, tedy nadále bezbrankový.
9
Centr z pravé strany v podání Mesy Areola velice nejistě vytěsnil do brankoviště, kde z otočky pálil další domácí borec. Brankář však svou chybu napravil a míč lapil do své moci.
8
Nyní se již trestat bude, Castillejo doslova sestřelil El Zhara, což neuniklo pozornosti arbitra. Domácí tak mají přímý kop ze slibné pozice.
7
Protiofenziva Las Palmas skončila rovněž záhy, a to u pravé postranní lajny, kterou si hosté velice pečlivě střežili.
6
Stále sledujeme lítý boj ve středu pole. Villarreal však stále častěji vysouvá své napadání. Momentálně se do centru opřel Castillejo, jehož pas domácí zadák odhlavičkoval do klidných vod.
5
Aythami fauloval na vlastní polovině, a tak měli hosté k dispozici volný kop. Z něj se jim ale nepodařilo nikterak zahrozit.
4
Suárez si v osobním souboji pomohl poněkud ostře, což ale sudí posoudil v souladu s pravidly. Hra tak pokračuje, k žádnému trestu nedojde.
3
Úvod zápasu je zatím poněkud opatrný. Villarreal se domácí kombinaci občas pokusí rozbít, což se mu ale zatím nedaří. Nyní bude vhazovat.
2
Domácí fotbalisté jsou zatím na balonu, leč doposud kombinují na vlastní polovině. Uvidíme, zda se jim postupný přechod do ofenzivy vyplatí.
1
Hosté se chtěli dlouhým nákopem vydat kupředu, ovšem míč se dostal až k Varasovi, který následně rychle rozehrál.
1
Oba celky již nastupují na hrací plochu, utkání bude za malou chvíli zahájeno.

UD Las Palmas: Varas – Garrido, Bigas, Artiles, Simón – V. Gómez, Mesa – Viera, Tana, El Zhar – Araujo.
Náhradníci: Lizoain – David García, Alemán, Hernán, Valerón, José, Momo.

Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar, Bonera, V. Ruiz, J. Costa – Denis Suárez, J. dos Santos, B. Soriano, Castillejo – Leiva, Bakambu.
Náhradníci: Barbosa – Jokić, Antonio Rukavina, Pina, Samuel, Trigueros, Soldado.

Rozhodčí: Estrada – Díaz, Martín.
Pohled do statistik

Las Palmas se zatím příliš nedaří, mužstvo se momentálně nachází na předposledním místě tablky. Na svém kontě má pouhých pět bodů. V posledním ligovém duelu navíc utrpělo debakl v poměru 0:4 na půdě Getafe.

Villarreal je na tom podstatně lépe, díky zisku 16 bodů mu náleží pátá pozice. V předchozím kole ale nebodoval, neboť v domácím prostředí podlehl Celtě Vigo 1:2.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera Division má na programu své deváté kolo. V jeho rámci změří síly celky UD Las Palmas a Villarreal CF. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Estadio Gran Canaria, tedy domovském stánku Las Palmas, naplánován na 16:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.