To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Levante, které dnes vydřelo veledůležité tři body! S Espanyolem sice od sedmé minuty domácí prohrávali, ale v dalším průběhu dokázali otočit vývoj zápasu ve prospěch a mohou slavit důležité vítězství. Sledovali jsme průměrné ligové utkání, bez šancí na jedné či druhé straně.
90+5
90+5
Poslední minuta nastaveného času, Espanyol na polovině soupeře.
90+4
Rohový kop Espanyolu z pravé strany. Rozehrává Víctor Sánchez, míč letí do vápna Levante, kde ale úřadují obránci domácího týmu.
90+2
Deyverson padá na vlastní polovině a sudí píská útočný faul Espanyolu.
90+1
Sudí Hernández nastavil pět minut, šance hostů na vyrovnání tak stále žije.
90
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Víctor Camarasa.
85
Vypadá to na problém s levou rukou či loktem. Důležité pro domácí je fakt, že Mariño pokračuje v zápase.
84
Po souboji na vlastním malém vápně zůstává na trávníku brankář Levante Mariño.
83
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Abraham González, přichází Enzo Pablo Roco.
82
Z něhož nakonec vybojovali svůj čtvrtý rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
81
Ten rozehrál Abraham González, ale Mariño vyboxovává a domácí jdou do rychlého brejku.
80
Hosté mají posledních deset minut alespoň na vyrovnání, povést se jim to může již nyní z rohového kopu.
79
Mauricio Cuero pálí zpoza vápna Espanyolu, ale branku vysoko přestřeluje.
78
Žlutou kartu dostává Verza (Levante UD).
77
Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
76
Znovu míč létá z jedné strany na druhou, hráči obou týmů si nekomplikují rozehrávku.
74
Domácí se v pohodě ubránili a míč se dostává až na polovinu Espanyolu.
73
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Giuseppe Rossi, přichází Simão.
73
Rohový kop pro Espanyol, hosté rozehrají z pravé strany, ale až po vystřídání v sestavě Levante.
72
Žlutou kartu dostává Juanfran (Levante UD).
71
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Gerard Moreno.
70
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Burgui.
70
Posledních dvacet minut utkání, které by si domácí přáli mít co nejkratších.
68
Za tohoto stavu se samozřejmě dá čekat, že oba týmy začnou konečně hrát fotbal, platí to dvojnásob hlavně pro Espanyol.
66
Levante právě vstřelilo branku!
Verdú rozehrál volný kop z pravé strany, poslal míč do vápna Espanyolu, kde "zaspala" obrana hostů, která nechala volného CARLA MEDJANIHO, jež dává svůj první gól v dresu Levante.
66
Volný kop pro Levante, po faulu na Deyvesona.
65
V. Sánchez pálí zpoza vápna, ale střela je hodně nepřesná, Mariño rozehrává.
64
Diváci pískají, těžko uvěřitelné kiksy v rozehrávce, nyní zejména domácích, jsou do nebe volající.
63
Domácí s míčem ve středu hřiště, domácí se nikdo nehrne.
61
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Pedro López, přichází Mauricio Cuero.
60
Nakonec žádné nebezpečí pro branku Espanyolu.
59
Rohový kop Levante, domácí rozehrají z pravé strany.
58
Místo do vápna vracejí domácí míč zpět do obrany.
57
Statistika držení míče: 48% : 52%.
56
Álvaro González zasáhl míč ve vápně, ale ne zrovna ideálně, míč letí hodně vysoko nad branku Levante.
55
Asensio nakonec rozehraje další roh z levé strany.
54
Marco Asensio vybojoval rohový kop pro Espanyol, teprve druhý v dnešním utkání.
54
Nepřesným centrem končí akce Levante a hosté se nadechují k protiútoku.
53
Hernán Pérez posílá lehký centr do vápna Levante, Mariño s přehledem chytá.
52
Zřejmě hraní rukou domácích postřehl sudí Hernández a přerušil akci Levante, míč získávají hosté.
51
Rohový kop pro Levante, Verdú rozehraje z pravé strany.
50
Již se opět hraje, domácí se drží na polovině soupeře.
48
Je to Rubén Duarte, který se před vlastním vápnem srazil s útočícím Rossim.
47
Hernán Pérez zahrává míč do autu, jeden z jeho spoluhráčů zůstává na trávníku.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:32.
Sudí Hernández ukončil trápení obou týmů po vypršení pětačtyřicáté minuty, což je jen dobře, vzhledem k tomu, co je na hřišti k vidění. Sledujeme hodně podprůměrný ligový fotbal, kterému bohužel uškodily dva vstřelené góly. Do té doby se oba týmy snažily, ale poté jako by se přestaly tak hnát do útoku a stačí jim odkopávat míče.
45
44
Série nepřesností na obou stranách, kvalita hry neskutečně trpí.
43
Rubén Duarte centruje z levé strany, k míči se dostává Juanfran, hrají tak domácí.
42
Lerma hledá Deyversona na pravém křídle, ale posílá nepřesný pas, míč končí v autu, Rubén Duarte může vhazovat.
41
Mariño má míč ve své moci, to je asi nejdůležitější informace pro příznivce Levante.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, hosté se chystají rozehrát volný kop ze vzdálenosti zhruba čtyřiceti metrů od branky soupeře.
39
Žlutou kartu dostává Jefferson Lerma (Levante UD) za faul na Hernána Péreze na vlastní polovině.
39
Rossi ztrácí míč před pokutovým územím soupeře a hrát mohou hosté.
38
Stále platí, že se hraje převážně ve středu hřiště, bez šancí na jedné či druhé straně.
36
Rubén Duarte centruje na nikoho z levé strany, odkop od branky Levante.
35
Hra se nám po gólech trochu propadla do průměru, to je velká škoda.
33
Mariño rozehrál od své branky, míč končí u půlící čáry, domácí postupně rozehrávají.
32
Levante na polovině Espanyolu, ale domácí ztrácejí míč, do brejku se dostávají hosté, nakonec pálil Caicedo, který však branku přestřelil.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav je stále nerozhodný, ovšem tentokrát již 1:1. Výsledek zatím odpovídá tomu, co je vidění na hřišti.
29
Verze rozehrál rohový kop z levé strany, ale vše ukončil svým zákrokem Pau López.
28
Střela Deyversona zblokována a míč se odrazil nad branku Espanyolu.
27
Hlavičkový souboj ve středu hřiště ve prospěch hostů, ti ale dlouho míč neudrželi.
25
Hraje se ve středu hřiště, míč končí v autu, vhazují hosté.
23
A domácí této šance využívají k vyrovnání, GIUSEPPE ROSSI rozehrál z pravé strany a míč skončil v brance.
23
Na druhé straně vybojovali domácí nadějnou standardku, z těsné blízkosti pokutového území Espanyolu!
22
Obrana Levante ale nepřipustila nebezpečí ve vlastním vápně a dostává míč až k půlicí čáře.
21
Volný kop pro Espanyol, hosté rozehraje na polovině Levante.
20
Diváci pískají, sudí totiž nechal vhazovat soupeře místo domácího týmu.
19
Deyverson v ofsajdu, míč získává Pau López, který nechvátá s odkopem od vlastní branky.
18
Juanfran posílá pas z levé strany před branku Espanyolu, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
16
Deyverson si šel až příliš okatě pro faul v pokutovém území soupeře, sudí správně nepískl.
15
Akce Levante končí nepovedenou střelou Pedo Lópeze, který posílá míč vedle branky.
14
Domácí ale zůstanou na polovině soupeře, mají k dispozici autové vhazování.
14
Morales zkoušel individuální průnik po levém křídle, ale ztratil míč.
13
Žlutou kartu dostává Deyverson (Levante UD) za faul na Rubéna Duarteho, kterého zasáhl do obličeje.
12
José Luis Morales chce prověřit Pau Lópeze v brance Espanyolu, jeho střela ale byla hodně nepřesná.
11
Jenže Verdú fauluje ještě na své polovině a k míči se tak znovu dostanou hosté.
10
Caicedo zpracovává nákop z pravé strany již v ofsajdu, míč tak vrací soupeři.
9
Mariño rozehrává od své branky, ale míč se k němu záhy vrací zpětí.
7
Espanyol právě vstřelil branku!
Výbornou přihrávkou "z první" vyslal Víctor Sánchez za obranu Levante HERNÁNE PÉREZE, který prostřelil Mariña v brance domácího týmu a hosté vedou 1:0.
6
Pěkná střela Moralese, která však zamířila vedle branky soupeře.
5
Pedro López ztrácí míč u pokutového území Espanyolu.
4
Víctor Sánchez rozehrál z pravé strany, na bližší tyči ale odhlavičkovává bránící hráč.
3
První rohový kop získávají hosté, kteří rozehrají z pravé strany.
2
Deyverson prošel s míčem z pravé strany až k pokutovému území Espanyolu, vystřelil, Mariño chytá.
1
Již v první minutě si oba brankáři sáhli na míč.
1
Kapitány týmů dnes jsou García Juanfran na straně domácích a Javi López v sestavě Espanyolu.
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Levante UD: Mariño – Pedro López, Medjani, D. Navarro, García Juanfran – Verdú, Verza, Lerma, Morales – Rossi, Deyverson.
Náhradníci: Rubén – Simão, Camarasa, Cuero, Rubén García, V. Casadesús, Feddal.

Espanyol Barcelona: Pau López – Javi López, Álvaro González, Ó. Duarte, R. Duarte – V. Sánchez, Diop, Abraham González – H. Pérez, F. Caicedo, Asensio.
Náhradníci: Arlauskis – V. Álvarez, Roco, G. Moreno, Sevilla, Burgui, Sylla.

Rozhodčí: A. Hernández – Sobrino, Naranjo.
Espanyol Barcelona
Ani Espanyol bodově nijak nezáří, ale přesto má na patnáctém místě slušný náskok osmi bodů před týmy na sestupových příčkách. V dnešním utkání budou hosté mírnými favority.
Levante UD
Domácí stále marně bojují o záchranu. Na posledním místě Primera Division ztrácejí na záchranu pět bodů, což sice není tolik, ale Levante nezvládá sbírat body tak, jak by si příznivci klubu představovali. Ze tří posledních zápasů vybojovali pouze bod za domácí remízu 0:0 s Gijónem, což je hodně chabá bilance na tým, bojující o holé přežití.
07.12.2015 • Espanyol – Levante UD 1:1
Vítejte u onlajn přenosu utkání třiatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí LEVANTE UD přivítá ESPANYOL BARCELONU. Utkání se odehraje na Estadiu Ciudad de Valencia ve Valencii a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní Alejandro Hernández, na čarách s asistenty Teodorem Sobrinem a José Naranjem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.