Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne.
Levante po kvalitním výkonu poráží Valencii 1:0 a připisuje si velice důležité tři body v boji o záchranu. Domácí sice nadále zůstanou na poslední příčce, ale stáhnou náskok na týmy před sebou. Valencia dnes nemůže být v žádném případě spokojená.
90+5
90+5
Valencia zakládá poslední útok dnešního utkání. Podaří se jí vyrovnat?
90+3
López Pedro dostal za následné protesty k sudímu žlutou kartu.
90+3
Pedro López šlápl na domácího brankáře a ten zůstal ležet na trávníku.
90+1
Ve druhém poločase bude nastaveno pět minut.
90
Levante nyní hraje velmi chytře a drží čas na útočné polovině.
89
Morales se na útočné polovině prodral k míči a vystřelil. Abdennour jeho pokus srazil na rohový kop.
88
Parejo se z levé strany dostal k centru do vápna, který však skončil v rukavicích Marina. Domácí brankář jistým zákrokem uklidnil hru.
87
Po závaru před brankou Marina se k zakončení dostal Negredo, ale španělský fotbalista byl v ofsajdovém postavení a hra je správně přerušena.
86
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Deyverson, přichází Víctor Camarasa.
84
Žlutou kartu dostává Shkodran Mustafi (Valencia CF).
83
Hosté stále kombinují na útočné polovině, ale daleko od branky Marina. Domácí zvládají závěr utkání na výbornou.
80
Valencia se začíná více tlačit na útočnou polovinu a pokouší se o vyrovnání. Domácí ovšem velmi dobře brání.
78
Deyverson se z levé strany pokusil dostat do zakončení, ale Abdennour ho dokázal o míč připravit.
77
Domácí měli k dispozici volný kop, ale k centrovanému míči se ve vápně dostal Mustafi a odkopl jej do bezpečí.
77
Žlutou kartu dostává Javi Fuego (Valencia CF).
76
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Giuseppe Rossi, přichází Víctor Casadesús.
75
Na straně Levante se připravuje další střídání. V posledních minutách se příliš nehraje.
74
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Simão, přichází Pedro López.
73
Simão se je ze hřiště odnášen na nosítkách.
71
Na trávníku zůstává ležet jeden z domácích fotbalistů. Hra je přerušena.
70
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Álvaro Negredo.
68
Na straně Valencie se připravuje střídání.
67
Levante po vstřelené brance hraje nadále aktivně a kombinuje na útočné polovině.
65
Levante právě vstřelilo branku!
Levante se dostává v derby do vedení! Na centr z levé strany si naběhl GIUSEPPE ROSSI a pohotovou střelou uklidil míč ke vzdálenější tyči.
64
Verzům centr ve vápně nikoho z jeho spoluhráčů nenašel, obrana odvrátila míč do bezpečí.
64
Levante bude po rychlém protiútoku zahrávat již šestý rohový kop v utkání.
63
Valencii se směrem dopředu vůbec nedaří, domácí pozorně brání.
61
Žlutou kartu dostává Simão (Levante UD).
61
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází André Gomes, přichází Rodrigo.
60
Levante bude zahrávat volný kop. Barragán zahrál na vlastní polovině rukou.
59
Hosté kombinují na útočné, ale nedaří se jim dostat k brance Marina.
58
Domácím chybí na útočné polovině přesnost ve finální fázi. Valencia se úspěšně brání.
56
Verdú se dopustil útočného faulu, hra je přerušena.
55
Valencii se nedaří dostat k míči, natož se usadit na útočné polovině. Levante je lepším týmem i na začátku druhého poločasu.
53
Levante kombinuje na středu hřiště.
51
Hráči domácího celku sehráli standardní situaci na výbornou, ale vynikajícím zákrokem se blýskl Diego Alves.
50
Žlutou kartu dostává Aymen Abdennour (Valencia CF).
50
Hráčům domácího celku se nepodařilo nijak ohrozit branku z rohového kopu, ale stále jsou u míče.
49
Domácí celek bude zahrávat rohový kop.
48
Hosté si míče příliš neužili, neboť o něj přišli ještě na vlastní polovině. Levante přechází do útoku po pravé straně.
47
Obrana Valencie si dokázala s tímto útokem poradit.
46
Domácí celek se okamžitě po rozehrávce posunul na útočnou polovinu.
46
Levante zahájilo druhý poločas dnešního utkání.
46
Druhý poločas začne přibližně v 13:03.
První poločas žádnou branku nepřinesl. Levante bylo mírně lepším týmem, avšak ani jedna šance brankou neskončila. Výkon hostí zůstává za očekáváním.
45+3
45+3
Feghouli vystřelil zpoza velkého vápna vedle pravé tyče. První poločas je u konce.
45+2
Parejo se z levé strany pokoušel dostat do vápna, ale míč mu při kličce utekl. Domácí se ubránili.
45
V prvním poločase budou nastaveny tři minuty.
44
Deyverson se po centru z levé stranu dostal k hlavičce, ale míč nenasměroval na branku.
42
Feddal se dostal k hlavičce a nasměroval jej pod břevno. Diego Alves však dokázal zasáhnout a poslal míč mimo tři tyče.
41
Barragán srazil míč smolně za postranní lajnu, bude to rohový kop.
41
Od obou celků je to v posledních minutách velmi nepřesné, hraje se převážně na středu hřiště.
38
Celý stadion se dožaduje potrestání faulu Abdennoura, ale sudí zůstává klidný.
37
Morales dostal dobrý pas za obranu a pokoušel se něco vymyslet na levém křídle. Na nic kloudného však nepřišel a míč si ukopl do zámezí.
35
Levante kombinuje na útočné polovině a snaží se propracovat k další střele na branku.
33
Na druhé straně se do pokutového území z pravé strany dostal Deyverson, ale technickou střelou z úhlu si na Diega Alvese nepřišel.
32
Feghouli se na pravém křídle dostal k centru do vápna, ale centrovaný míč dokázala domácí obrana odvrátit.
30
Kvůli ošetřování hostujícího hráče byla hra na malou chvíli přerušena. Nyní můžeme pokračovat.
29
Na hřišti se toho v posledních minutách příliš neděje. Domácí převážně kombinují na útočné polovině.
26
Zajímavá situace před brankou Levante! Feghouli se z pravé strany natlačil do vápna a vypálil. Míč se zatočil těsně vedle protější tyče.
25
Obránce Valencie se po krátkém pobytu za postranní lajnou vrací do akce.
24
Na trávníku zůstává ležet Abdennour. To by byla pro hosty další nepříjemnost.
22
Rossi se v pokutovém území dostal k odraženému míči a vypálil z levé strany do protější tyče! Domácí byli velmi blízko úvodní brance.
21
Morales se pokoušel z levé strany dostat do vápna, ale upadl a míč mu utekl.
19
Simão je ve vzduchu hodně aktivní a nyní se po volném kopu dostal k další hlavičce. Tentokrát jeho pokus skončil v rukavicích Diega Alvese.
17
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází João Cancelo, přichází Antonio Barragán.
17
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Medjani, ale nedokázal přesně zamířit. Hosté však nebrání tyto standardní situace dobře.
16
Morales si na útočné polovině zpracoval dlouhý pas a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
14
Parejo to přehnal při napadání a dopustil se faulu. Za ten dostává žlutou kartu.
13
Hosté se poprvé v utkání dostali ke střele a nebyli daleko od úvodní branky zápasu. Alcácer střílel z levé strany a Mariño musel zasahovat.
11
Valencia zatím nehraje vůbec dobře, jelikož se de facto pouze brání. Levante naopak překvapuje aktivitou.
9
Deyverson se ve vápně dostal k centru z pravé strany, ale míč si špatně zpracoval a ten mu utekl do zámezí.
8
Domácí fotbalisté jsou v úvodních minutách aktivnější a snaží se dostat do vedení. Na útočné polovině však domácím chybí potřebná kvalita.
6
Po rohovém kopu se k hlavičce procpal Simão, ale nedokázal přesně zakončit. Míč přeletěl branku.
5
Levante podniklo rychlý protiútok a vybojovalo rohový kop.
4
První útočná akce Valencie se rovněž nezdařila. Feghouli se pokoušel dostat do vápna z pravé strany, ale tento záměr mu nevyšel.
3
Domácí se ke střele na branku nedostali. Simão se ve vápně dopustil faulu a hra byla sudím přerušena.
2
Fotbalisté Levante se okamžitě vydali napadat a získali míč na své kopačky.
1
Valencia se ujala úvodního výkopu a zahájila dnešní utkání.
1
Fotbalisté jsou nastoupeni na trávníku. Zápas během krátké chvíle začne.

Levante UD: Mariño – Lerma, Medjani, Feddal, García Juanfran (C) – Verdú, Simão, Verza, Morales – Deyverson, Rossi.
Náhradníci: Rubén – D. Navarro, Camarasa, Cuero, Rubén García, V. Casadesús, Pedro López.

Valencia CF: Diego Alves – Cancelo, Mustafi, Abdennour, Siqueira – Parejo, Fuego, A. Gomes – Feghouli, Alcácer (C), Piatti.
Náhradníci: Ryan – Vezo, Negredo, Danilo, Rodrigo, Diallo, Mina.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Álvarez.
Valencia CF

Valencia se v tabulce pohybuje v klidném středu na na příčky zaručující evropské soutěže ztrácí devět bodů. Pokud by Valencia začala znovu pravidelně vítězit, tak se klidně může na tyto příčky posunout.

V minulém kole prohrála Valencia s Atlétikem Madrid 1:3.
Levante UD

Levante pomalu míří do druhé ligy, protože v letošní sezóně nehraje dobře a nachází se na posledním místě. Na záchranu ztrácí v tuto chvíli šest bodů, tudíž mnoho času na zlepšení výkonů není. Začne Levante cestu za záchranou v zápase proti městskému rivalovi?

Levante v minulém kole remizovalo na hřišti Realu Sociedad 1:1.
Zdravím všechny fanoušky španělské Primera Division! Ta má dnes na programu čtyři zápasy a jedním z nich je souboj Levante UD – Valencia CF. Který celek se bude radovat z vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.