To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám hezký zbytek nedělního večera.
Je dobojováno! Levante z pozice posledního týmu tabulky porazilo lídra celé soutěže výsledkem 1:0 a zaznamenal svou první výhru v ligové sezoně. Hosté jsou naopak poprvé poraženi, ale přesto zůstává Žlutá ponorka v čele Primera División. Villarreal v dnešním zápase nepředvedl vůbec nic a minimálně za snahu si Levante dnes tři body rozhodně zaslouží.
90+4
90+4
Ghilas měl obrovskou šanci při rychlém protiútoku, při němž proti němu Aréola vyběhl mimo svou šestnáctku, jenže domácí útočník se včas neodhodlal ke střele.
90+3
Vysoký míč do domácí šestnáctky končí v rukavicích brankáře Rubéna.
90+2
Rubén bude odkopávat od brány a do konce zápasu už zbývá pouhá jedna minuta.
90+1
Nastavují se tři minuty.
90
Mari má nějaké zdravotní potíže a nyní odešel za postranní čáru.
88
Hosté se teď snaží tlačit do útoku, ale Triguerova přízemní střela teď mířila jen přímo doprostřed brány, kde stál připravený Rubén.
87
Žlutou kartu dostává Víctor Ruiz (Villarreal CF).
86
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Deyverson, přichází Víctor Casadesús.
85
Žlutou kartu dostává José Mari (Levante UD).
Žlutou kartu dostává Roberto Soldado (Villarreal CF).
85
83
Levante právě vstřelilo branku!
Levante je blízko nečekané výhře! Sedm minut před koncem posílá Ghilas výborný centr do vápna, kde se DEYVERSON dostal před bránícího hráče a z voleje poslal nekompromisní střelou míč za záda hostujícího gólmana. Asistence: Nabil Ghilas.
80
Domácí teď předvedli pěknou akci na jeden dotek, ale finální přihrávka před bránu byla vystižena obranou Villarrealu.
79
Ve druhé půli stále marně vyhlížíme první vážnější šanci. Levante má optickou převahu, ale není příliš nebezpečné.
76
Rohový kop měli nyní k dispozici domácí, ale centr Jeffersona Lermy odvrátila obrana Žluté ponorky.
74
K centrovanému míči se dostal Soldado, jehož slabá hlavička sice vůbec nebyla nebezpečná, ale v 74. znamenala důležitý záznam do statistik, jelikož byla první střelou Villarrealu.
73
Villarreal bude mít ojedinělou příležitost v podobě rohového kopu.
70
Camarasa si krásně zpracoval odražený míč, který si poté přehodil na pravačku, ale následná střela byla hodně nepřesná.
69
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger, přichází Nabil Ghilas.
66
Jaume Costa poslal centr do šestnáctky Levante, v níž se snažil dostat k hlavičce Soldado, který však na vysoký míč nedosáhl.
65
Villarreal vede ve statistice držení míče, ale na střely je to v tuto chvíli 9:0 pro Levante, což dokonale znázorňuje, co se děje na hřišti. Hosté jsou směrem dopředu naprosto neškodní, což ještě umocnilo vyloučení Jokiće.
64
Tentokrát Lermovi centr hodně nevyšel a bez další pomoci doletěl míč až do zámezí.
63
Lerma se chystá rozehrát další rohový kop Levante.
62
Hosté se po delší době dostali do útoku, jenže ten byl záhy zastaven odpískaným ofsajdem.
61
Roger vracel přetažený míč zpátky před bránu, ale tam si balón našel Aréola.
60
Po obranném zákroku Baillyho budou domácí zahrávat rohový kop.
58
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel, přichází Jonathan dos Santos.
58
Pěkná kombinace domácích skončila zblokovanou střelou Mari. Následně se ještě po centru do vápna dostal k hlavičce Morales, který však z těžké pozice mířil mimo bránu.
56
Toňo centroval do vápna, ale jeho přetažený balón přeletěl všechny nabíhající spoluhráče. Hosté však následně brzy přišli a o míč a Levante pokračuje v tlaku.
54
Juanfran se ve vápně neúspěšně pokusil o nůžky, ale Levante nadále pokračuje v útočné snaze.
53
Tak ne, nakonec to byla snaha o signál s přízemní rozehrávkou, ale následná přihrávka do vápna byla sražena na rohový kop.
52
Domácí budou mít na útočné polovině k dispozici standardní situaci a dá se očekávat centr do šestnáctky Villarrealu.
50
Žlutou kartu dostává José Luis Morales (Levante UD).
48
Jefferson Lerma hledal centrem do vápna někoho ze spoluhráčů, ale míč skončil jen u bránícího hráče.
46
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Samuel Castillejo.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:20.
První poločas je za námi a výkon Villarrealu zůstal hodně za očekáváním. Hosté za celý první poločas ani jednou nevystřelili, v útoku byli zcela bezzubí a svůj zmar podtrhli ve 36. minutě, kdy se po druhé žluté kartě předčasně odporoučel do sprch Jokić, takže zbytek zápasu musí Žlutá ponorka dohrávat v oslabení. Levante bylo v první půli lepším týmem a ve druhém poločase by zajisté rádo využilo početní převahy.
45+2
45+2
V samém závěru první půle se ještě ve vápně dostal do zakončení Deyverson, jenže byl v úhlu a jeho střelu dokázal Aréola zneškodnit.
45
Hosté už čekali, že míč skončí v zámezí, ale Mari ještě dokázal najít zpětnou přihrávkou Rogera, který z nebezpečné pozice vystřelil jen přímo do brankáře!
43
Feddal se odhodlal ke střele z více než dvaceti metrů, jenže z této vzdálenosti nedokázal míč nasměrovat mezi tři tyče a Aréola mohl zůstat v klidu.
41
Domácí se po nepřehledné situaci v pokutovém území dožadovali odpískání penalty, ale rozhodčí naopak přisuzuje míč hostům.
40
Domácí budou mít k dispozici rohový kop.
38
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Iván López, přichází Víctor Camarasa.
38
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Nahuel Leiva, přichází Jaume Costa.
37
Iván Lopéz musel být ze hřiště odnesen na nosítkách a zcela jistě nebude moci pokračovat ve hře.
36
Komplikace pro hostující tým! Jokić ve středu hřiště nevybíravě srazil k zemi Ivána Lopéze a za svůj zákrok vidí druhou žlutou kartu, a tím pádem následně červenou.
34
Další nepřesnost v útoku Villarrealu a Rubén může odkopávat od brány.
32
Deyverson si teď na útočné polovině chtěl narazit s Lermou, který mu však dal míč příliš do běhu a z rodícího se rychlého útoku nakonec sešlo.
30
Půlhodina hry je za námi a Villarreal zatím nepředvedl nic, čím by prokázal, že patří na první příčku Primera División.
27
Roger se z pravé strany dostal s míčem do vápna a zkusil vystřelit z úhlu, ale Aréola byl na svém místě a míč vyrazil. K balónu se poté sice ještě dostal Lerma, ale jeho střílený centr pro změnu zablokoval jeden z obránců.
25
Domácí jsou při hře bez balónu hodně zataženi a Villarreal si s tím neví rady. Hosté se zdlouhavě snaží o postupný útok, který však dosud v tomto zápase ani jednou k ničemu nevedl.
22
Zouhair Feddal se u penaltového puntíku dostal k hlavičce, kterou však nasměroval přibližně metr nad břevno.
21
Levante bylo v druhé desetiminutovce hry častěji u míče a nyní získalo svůj druhý rohový kop.
19
Žlutou kartu dostává Juanfran (Levante UD).
19
Roh si vzal na starost Jefferson Lerma, jehož centr odvrátila obrana Žluté ponorky.
18
Nyní však Levante získalo k dispozici alespoň rohový kop.
17
Domácím se daří podržet míč na útočné polovině, ale k šestnáctce je Villarreal zatím nepouští.
15
Kdepak, domácí obrana si s centrovaným míčem bez potíží poradila.
15
Žlutá ponorka vybojovala první rohový kop zápasu. Dočkáme se konečně ohrožení brány?
12
Ani Levante se však zatím není schopno dostat na dostřel Aréolovy brány. Hře obou týmů schází přímočarost a gólmani jsou zatím nepotřebnou součástí týmu.
10
Domácí obrana si ve své šestnáctce dala pozor na centrovaný míč a útočná snaha hostujícího týmu opět vyšla vniveč.
8
V úvodních minutách je k vidění opatrný fotbal. Ani na jedné straně dosud nedošlo k nebezpečné situaci a brankáři jsou zatím zcela bez práce.
5
Přímáku se ujal Jefferson Lerma, který se snažil o zakroucený centr do vápna, ale nikdo z domácích se k hlavičce nedostal.
5
Domácí se chystají zahrávat přímý kop těsně před šestnáctkou Villarrealu.
4
Žlutou kartu dostává Bojan Jokić (Villarreal CF).
4
Dlouhý nákop nenašel nikoho z hráčů ve žlutém a míč doletěl až do náruče brankáře Rubéna.
3
Hosté drží míč a snaží se o postupný útok. Levante se zatím projevilo pouze faulem na polovině hřiště.
1

Levante UD: Rubén – Iván López (38. Camarasa), Simão, Feddal, García Juanfran (C), Toňo – Lerma, Mari, Morales – Roger (69. Ghilas), Deyverson (86. V. Casadesús).
Náhradníci: Mariño – Camarasa, V. Casadesús, Ghilas, Karabelas, D. Navarro, Xumetra.

Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar (C), Bailly, V. Ruiz, Jokić – Samuel (58. J. dos Santos), Trigueros, Pina, Pedraza (46. Castillejo) – Leiva (38. J. Costa), Soldado.
Náhradníci: Barbosa – Castillejo, J. Costa, J. dos Santos, Antonio Rukavina, B. Soriano.

Rozhodčí: Alfonso Álvarez – Juan Barranco José Carrera.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Sedmé kolo španělské Primera División nabídne souboj dvou týmů z opačných pólů tabulky. Poslední Levante, které v lize dosud jako jediné ještě nevyhrálo, přivítá vedoucí Villarreal, který je naopak stále neporažený. Domácí budou chtít odčinit prohru 3:0 s Getafe z minulého kola, zatímco Villarreal vítězí nejen v lize, ale před třemi dny uspěl i v Evropské lize, kde porazil plzeňskou Viktorii. Bude se favorizovaná Žlutá ponorka radovat i dnes?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.