Je tu konec zápasu 3. kola La Ligy mezi Málagou a Eibarem. Sledovali jsme skoro až podprůměrné utkání, které přineslo minimum gólových šancí. Paradoxně to byli bránící se hosté, kteří se dostali do většího počtu šancí. Ani jednu z nich ale neproměnili a zápas tak končí remízou 0:0.
90+3
90+3
Již se hraje poslední minuta nastavení a zdá se, že se gólu již nedočkáme.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
Hosté se ale dožadovali odpískání ofsajdu po střele Čopa. To se ale nestalo a následně za protesty dostal žlutou kartu Ramis.
89
Nyní měli na druhé straně šanci také domácí. Po rohovém kopu se do míče opřel Čop, jeho dvakrát tečovaná rána skončila ale mimo.
87
Naopak to mohli být hráči Eibaru, kteří mohli skórovat! Po dlouhém přetaženém pasu do vápna se hostům podařilo vrátit balon před vápno na Borju Bastóna, který ale tísněn protihráčem v gólové šanci nezamířil přesně!
85
Domácí se sice snaží, ale hosté výborně brání a zdá se, že už Málagu do šance nepustí.
83
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Nordin Amrabat, přichází Adnane Tighadouini.
82
Opět se začíná zdát, že se domácí pokusí o nějaký závěrečný nápor. Tempo hry ale stále nyní nijak vysoké a nedá se očekávat, že by se v závěru nějak zvýšilo.
81
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Borja Bastón.
80
Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut. Zatím to na žádné velké drama v závěru nevypadá.
77
Následný přímý kop zahrával Duda, jeho pas do vápna ale odvrátila hostující defenziva.
77
A další žlutá karta. Tu si nyní vysloužil Keko, který zastavil rodící se brejk domácího celku.
75
Jen o malou chvilku později si žlutou kartu vysloužil také domácí stoper Angeleri.
74
Hodně ostrý skluz nyní předvedl Eddy Pascual a dostává po právu žlutou kartu.
73
Domácí jsou přeci jen o něco málo aktivnější. Spíše se hraje na polovině Eibaru.
71
Dvacet minut před koncem sledujeme stále urputnou podívanou. Ani jedno z mužstev si nedokáže vytvářet výraznější šance.
69
Čop poslal do vápna dobrý pas na Amrabata, který ve snaze zakončit trefil lehce do krku gólmana Riesga, ten se jen velmi pomalu staví zpět na nohy.
68
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juan Pérez Carlos, přichází Duje Čop.
68
Recio zastavil ještě na polovině soupeře rodící se protiútok a dostává žlutou kartu.
67
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Saúl Berjón, přichází David Juncà.
66
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Eddy Pascual.
64
Na druhé straně pak zkoušel zprava poslat centr do vápna Keko, nikdo z jeho spoluhráčů se ale ve vápně k hlavičce nedostal.
63
Přeci jen jsme se dočkali zakončení, jenže střela Charlese byla opět hodně nepřesná a mezi tři tyče se nevešla.
62
Už se zdálo, že se do šance dostane Keko, byl mu ale odmávaný a odpískaný ofsajd.
60
Máme za sebou skoro již hodinu hry a stav zápasu je nadále bezbrankový 0:0.
58
Aktivní Amrabat se znovu hnal až do vápna soupeře, tentokrát byl ale odzbrojen a vystřelit ani přihrát nestihl.
56
Právě Duda se hned pokoušel vniknout do vápna soupeře, byl ale dobře pokrytý a pro balon si došel Riesgo.
55
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Duda.
54
Až do vápna se s míčem na kopačkách dostal Amrabat, svou ranou ale brankáře Riesga příliš nezaměstnal.
52
Domácí měli o malou chvilku později výhodu rohového kopu, opět se ale až k zakončení nedostali.
51
Přímý kop zahrával Arthur Boka, jeho rána ale nebyla přesná a míč šel hodně nad bránu.
50
Po faulu Escalanteho je tu první žlutá karta zápasu a následovat také bude přímý kop pro domácí ze zajímavé pozice.
48
Obraz hry ve druhém poločase je hodně podobný tomu z prvního poločasu. Ani jedno z mužstev nijak výrazně nedominuje a sledujeme spíše boj.
46
Do vápna se hned v úvodu poločasu pokoušel Boka, defenziva soupeře byla ale pozorná.
46
Hráči se již pomalu trousí zpět na hrací plochu. Zápas bude pokračovat druhým poločasem.
Je za námi první poločas zápasu mezi Málagou a Eibarem. Zatím sledujeme hodně průměrné utkání s minimem šancí na obou stranách. Blízko ke gólu byl až v samém závěru poločasu Charles, toho ale skvěle vychytal gólman Riesgo.
45
45
Poločas rychle spěje ke svému konci, moc se asi nastavovat nebude.
44
A nyní byli domácí velmi blízko gólu na 1:0. Po parádním centru od Amrabata se do zakončení dostal Charles, toho ale skvěle vychytal gólman Riesgo.
42
Recio se nakonec nenechal ošetřovat a bude pokračovat ve hře. Následuje odkop od hostující brány.
41
Po centru do vápna zůstal po srážce s protihráčem ležet na trávníku Recio a hra je přerušena.
40
Luna nyní kousek od rohu vlastního velkého vápna fauloval a bude z toho standardka pro Málagu.
39
Centr do pokutového území v pohodě odvrátila domácí defenziva.
38
Nyní se dostali hosté až k vápnu soupeře a hned se jim podařilo vybojovat rohový kop.
36
Domácí se znovu dostali až k vápnu soupeře, opět tomu ale chybělo jediné – zakončení.
34
Zpoza vápna se nyní pokusil zakončit Adrián, jeho rána byla ale nepřesná.
32
Když už to vypadalo na rychlý protiútok domácích, byl odmávaný a odpískaný ofsajd, ve kterém byl podle rozhodčích Juan Carlos.
30
Když už se hráči Málagy dostali k bráně soupeře, jejich zakončení bylo velmi nepovedené a odkopávat bude Riesgo.
29
Domácím se v posledních minutách přestalo dařit a sledujeme spíše boj o každý metr hřiště.
27
Hráči Eibaru se stále více osmělují a pomalu se hra začíná vyrovnávat. Na opravdovou gólovou šanci ale zatím čekáme.
25
Na druhé straně mohl odpovědět Amrabat, jenže jeho přízemní střela nakonec nebyla vůbec nebezpečná a gólman Riesgo ji v pohodě pokryl.
23
Teď se výrazně připomněli také hosté. Tak trochu šťastně se do vápna dostal s míčem Saúl Berjón, jehož zpětnou přihrávku na malé vápno nedokázal žádný ze spoluhráčů usměrnit do brány.
22
Domácí se znovu tlačili až do vápna soupeře, zakončení jsme se ale tentokrát nedočkali.
20
Střílený pas do vápna si dobře našel Horta, kterou zkoušel okamžitě z otočky zakončit. Jeho rána ale postrádala razanci a Riesgo v pohodě zasáhl.
19
Hodně daleko mimo vápno nyní vyběhl gólman Riesgo, který musel hlavou odvracet balon před dorážejícím útočníkem Charlesem.
17
Boka hodně důrazně bojoval o balon a po jeho zákroku budou rozehrávat hosté.
16
Akce Eibaru ale pokračovala a po dalším centru z pravé strany propadl míč na zadní tyč na Escalanteho, jehož rána byla ale nepřesná.
15
První roh v zápase si vyzkoušeli také hosté. Po centru do vápna se pokoušel hlavou zakončit Adrián González, byl ale dobře pokrytý.
14
Do vápna se nyní za balonem hnal Charles, po střele z velkého úhlu, která skončila jen na boční síti, se dožadoval rohového kopu, následovat bude ale jen odkop od brány.
14
Hráči Málagy jsou stále u míče a již opět hledají cestu, jak překonat defenzivu soupeře.
12
Centr z rohového kopu posílal do vápna Horta, hostující defenziva ale dobře zasáhla.
12
Na levé straně aktivní Boka vybojoval další rohový kop pro Málagu.
11
Domácí začínají mít územní převahu. Je na nich vidět, že dnes chtějí bezpodmínečně poprvé letos naplno bodovat.
10
Dobrý centr do vápna posílal právě Boka, nikdo z jeho spoluhráčů ale nedokázal balon usměrnit do brány.
9
Dobře se na levé straně uvolňoval domácí Boka, po faulu na jeho osobu tady bude přímý kop pro domácí celek.
8
Domácí kopali následně rohový kop, k ohrožení brány soupeře se ale nedostali.
7
Až do vápna dostal přihrávku Juan Carlos, gólman Riesgo ale dobře vyběhl a znemožnil mu zakončení.
6
Tempo hry zatím není nijak závratné. Ani jedno z mužstev se nikam moc nežene.
4
Když už se zdálo, že se domácí dostanou do šance, dobře na hranici velkého vápna zasáhl Berjón.
3
Fotbalisté Málagy zatím drží balon, hraje se ale stále hlavně v okolí půlící čáry.
1
O rozehrávku se postarali ve světlých dresech hrající domácí, zatím sledujeme ale jen boj ve středu pole.
1
Známý rozhodčí Undiano již kontroluje rozmístění hráčů a pomezních rozhodčích, zápas může začít.
Start utkání mezi Málagou a Eibarem se již rychle blíží. Oba celky již nastupují na hrací plochu Estadio La Rosaleda.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Albentosa, Angeleri, Boka – Recio, Tissone – Horta, N. Amrabat, J. P. Carlos – Charles.
Náhradníci: Ochoa – Čop, Miguel Torres, Duda, Espinho, Añor, Tighadouini.

SD Eibar: Riesgo – Capa, dos Santos, Ramis, Luna – Dani García, Adrián González – Keko, Escalante, Berjón – Enrich.
Náhradníci: Irureta – Juncà, Pantić, Arruabarrena, Verdi, Bastón, E. Pascual.

Rozhodčí: Undiano – Cabañero, Zancada.
Přitom ambice obou celků by měly být opačné. Hostující Eibar totiž v loňské sezoně až do posledního kola bojoval o záchranu a jeho ambice neměly být letos o mnoho vyšší. Naopak Málaga se pravidelně pohybuje v horní polovině tabulky a po dvou nezdarech by tak ráda dnes poprvé naplno bodovala.
Hezký nedělní večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 3. kola španělské Primera Division mezi domácí Málagou a hostujícím Eibarem. Čeká nás souboj dvou celků, který byly v úvodních dvou kolech zcela odlišně úspěšné. Zatímco domácí Málaga uhrála zatím jediný bod, hosté z Eibaru byli naopak úspěšní stoprocentně a na kontě tak mají šest bodů za dvě vítězství.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.