To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 8:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byl o něco aktivnější domácí celek, který se nakonec prosadil a to stačilo na těsnou výhru 1:0. Málaga tedy porazila Gijón 1:0 a nutno dodat, že zřejmě zaslouženě.
90+4
90+3
Hosté zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nevytěžili.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Obraz hry je stále stejný. Hosté se tlačí dopředu, ale domácí dobře brání a kráčí za vítězstvím.
87
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanpi Añor, přichází Christian Atsu.
85
Domácí se v pohodě ubránili a stále tak vedou o jednu branku. Bude to ještě hodně zajímavé.
84
Rohový kop pro Gijón.
83
Žlutou kartu dostává Alen Halilović (Sporting Gijón).
81
Žlutou kartu dostává Pablo Pérez (Sporting Gijón).
79
Hosté už vsadili vše na jednu kartu a tlačí se dopředu, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
77
Dvě obrovské šance hostů! Po přihrávce do vápna nejdříve skvěle zasáhl Guillermo Ochoa, který míč po střele vyrazil a poté měl před sebou prázdnou branku Castro, ale poslal kulatý nesmysl jen do tyče!
75
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Carlos Carmona, přichází Pablo Pérez.
74
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Duda.
72
Žlutou kartu dostává Roberto Rosales (Málaga CF).
70
Dvacet minutek mají hosté na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali, zatím to ale na nějaký obrat nevypadá.
68
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Alen Halilović.
67
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ikechukwu Uche, přichází Juan Pérez Carlos.
65
Na druhé straně se mezi obránci k míči prodral Ikechukwu Uche, ale z dobré pozice branku těsně minul!
63
Antonio Sanabria měl na hlavě vyrovnání! Po skvělém centru se dostal ve vápně k hlavičce, ale pozorný Guillermo Ochoa si s jeho pokusem výborně poradil!
61
Do míče se opřel domácí Rosales, ale jeho dělovce scházela přesnost a nic z toho nebylo.
60
Je před námi posledních třicet minutek, domácí stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem, takže to bude ještě hodně zajímavé.
58
Domácí celek zahrával třetí roh, ale hosté se opět v pohodě ubránili.
57
Po centru z levé strany měl práci i domácí brankář, ale zvládl to na jedničku a kulatý nesmysl pohodlně sebral.
55
Ze standardní situace to vyzkoušel Juanpi Añor, ale nedokázal trefit hostující branku a rozehrávat tak bude Iván Cuéllar.
54
Žlutou kartu dostává Sergio Álvarez (Sporting Gijón).
52
Nyní se domácí hráč hnal do velké šance, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
50
Domácí se stále tlačí dopředu a snaží se přidat druhou branku, ale Gijón zatím dobře brání.
48
Ze svého druhého rohu ale domácí celek nic nevytěžil a stav se tedy nemění.
47
Rohový kop pro domácí celek.
46
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Dani Ndi, přichází Carlos Castro.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
První poločas je za námi. Lépe do něj vstoupili hosté, ale pak domácí přidali a byli lepším celkem. Nakonec se prosadil Juanpi Añor a Málaga tak vede nad Gijónem 1:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Ani na druhé straně nemířil domácí hráč přesně, takže míč skončil na branku, kterou střeží Iván Cuéllar.
41
Po další akci hostů se do zakončení dostal Jony, ale branku netrefil a rozehrávat tak bude Guillermo Ochoa.
39
Míč poslal do vápna Mascarell, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal, takže Málaga i nadále vede o jednu branku.
38
37
Sergio Álvarez se prezentoval hodně ostrým šlapákem a může být rád, že neuviděl žlutou kartu.
35
Hosté poměrně dlouho kombinovali na polovině domácího celku, ale nakonec z toho byl jen nepřesný centr a stav zápasu se tedy nemění.
33
Gijón v posledních minutách vůbec neví, co má hrát. Domácí jsou jasně lepší a diktují tempo hry.
31
Je za námi úvodních třicet minutek. Moc jsme toho neviděli, ale jedné branky jsme se přeci jen dočkali, tak uvidíme, co hráči ještě vymyslí.
29
Domácí celek tedy vede 1:0 a je i nadále aktivnější a stále se tlačí dopředu. Gijón to bude mít hodně těžké.
27
Žlutou kartu dostává Juanpi Añor (Málaga CF).
26
Málaga právě vstřelila branku!
A domácí jdou po parádní brance do vedení 1:0! JUANPI AÑOR se na hranici velkého vápna dostal k míči, přehodil si ho na levačku a poté ho poslal přesně do pravé šibenice, nádherná branka.
26
Domácí přidali a je to znát. Nyní je aktivnější Málaga, která se stále tlačí dopředu, ale zatím nic kloudného nevymyslela.
24
Na zpětnou přihrávku si naběhl Pablo Fornals, který to vyzkoušel z dobrých dvaceti metrů, ale jeho přízemní střela byla hodně nepovedená.
22
Charles se dostal k hlavičce, ale měl to hodně těžké a míč skončil těsně nad břevnem. Rozehrávat od své branky tak bude Iván Cuéllar.
21
Rohový kop pro Málagu.
20
Žlutou kartu dostává Isma López (Sporting Gijón).
18
Charles byl při snaze získat míč hodně agresivní, ale nakonec se podle rozhodčího dopustil faulu a akce Málagy tedy skončila neúspěchem.
16
Jony utekl po levé straně a cpal míč před branku, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.
14
Vzápětí to hráči Málagy vyzkoušel dlouhým nákopem, ale ani ten se neujal, protože hostující zadáci byli pozorní a míč sebral Luis Hernández.
12
Domácí se prokombinovali až před vápno svého soupeře, ale ke střele se žádný z hráčů nedostal.
10
K vidění je stále mnoho nepřesných přihrávek a tvrdých osobních zákroků a následně i faulů. Žádná velká podívaná to zatím není.
8
Ale snažení domácích skončilo faulem. Zatím se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a na první branku tedy stále čekáme.
6
Na levé straně to vzal na sebe hostující Omar Mascarell, ale nakonec se i s míčem dostal do zámezí a na tahu je tak Málaga.
5
Hosté jsou zatím stále aktivnější a tlačí se dopředu. Málaga, která je favoritem zápasu, zatím nepředvedla vůbec nic.
3
Následnou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
2
Z prvního rohu nic nebylo. Hosté ale vstoupili do zápasu velmi aktivně.
1
Po rychlé akci se ve vápně objevil Antonio Sanabria, ale z úhlu brankáře nepřekonal! Rohový kop pro Gijón.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1
Úvodní oficiality jsou za námi, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Málaga CF: Ochoa – Rosales, Albentosa, Weligton (C), Miguel Torres – Añor, Recio, Fornals, G. Castro – Uche, Charles.
Náhradníci: A. Escandell – J. P. Carlos, Atsu, Horta, Ricca, Duda, Filipenko.

Sporting Gijón: Cuéllar – Lora (C), L. Hernández, Meré, Isma López – S. Álvarez, Mascarell – Carmona, Ndi, Jony – A. Sanabria.
Náhradníci: Alberto García – Lichnovsky, Espinosa, C. Castro, Aït-Atmane, Halilović, P. Pérez.

Rozhodčí: De Burgos – García, De Francisco.
Poslední vzájemný zápas

Gijón – Málaga 1:0
Málaga – Gijón 1:0
Gijón – Málaga 2:1
Málaga – Gijón 2:0
Gijón – Málaga 1:2
Málaga CF má zatím na svém kontě 33 bodů a v tabulce ji patří dvanácté místo, to vše při skóre 27:28. V posledních týdnech se ale Málaga trápí, protože z posledních pěti zápasů ani jednou nevyhrála, pouze třikrát remizovala a dvakrát prohrála. Dnes by tedy potřeboval zase získat plný počet bodů.

Sporting Gijón je na tom o něco hůře, protože zatím nasbíral jen 24 bodů a v tabulce je na devatenáctém místě. Hosté z posledních pěti zápasů uhráli jen jeden bod a dnes by potřebovali bodovat, aby se dostali z předposlední sestupového místa.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu úvodní zápas 29. kola a my budeme sledovat duel mezi Málagou a Gijónem. Favoritem tohoto utkání je podle sázkových kanceláří domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.