Je dobojováno. Rovněž ve druhém poločase nebyl k vidění nikterak pohledný fotbal, ovšem nakonec jsme se dočkali branky. Hosty poslal do vedení nešťastným vlastním gólem Fernando Tissone. Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu, a tak Villarreal zdolal Málagu těsně 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 4:4
90+3
90+2
Stále stejný obraz hry, domácí již působí poněkud rezignovaným dojmem. Ještě ale zbývá minuta, fotbal je nevyzpytatelný.
90+1
Villarreal se přesunul na polovinu soupeře, kde šetří cenné sekundy. Málaze čas utíká pekelně rychle.
90
K základní hrací době utkání budou nastaveny tři minuty. Co zajímavého ještě přinesou?
89
Rovněž další akci hosté eliminovali. Domácí naposledy střídají. Místo Boky nastupuje na trávník Carlos.
88
Čop zkusil své štěstí ze zhruba třiceti metrů, ovšem rána zamířila nad branku. Opět se tak bude kopat od hostující svatyně. Konec utkání se neúprosně blíží.
87
Po rychlé akci Málagy bude následovat pouze odkop od branky, i když se to domácím nelíbí. Následný opakovaný záznam však dává za pravdu sudímu.
85
Do konce základní hrací doby již zbývá pouze pět minut. Podaří se ještě domácí družině klání zdramatizovat a následně vyrovnat?
84
Po sérii hlaviček míč sbalil do své moci brankář Aréola, který tak uklidňuje své spoluhráče. S výkopem pochopitelně příliš nepospíchá.
83
Ani další rohový kop se domácímu celku příliš nepovedl. Villarreal je ale momentálně v těžké defenzivě. Uvidíme, zda vedení udrží do konce utkání.
81
Marné dobývání branky Villarrealu v podání domácích pokračuje, domácím se zatím prakticky nic nedaří.
80
Po zblokovaném centru následoval rohový kop, ale ani jeho exekuce nedopadla dle domácích představ. Villarreal se osvobodil.
79
Rovněž další dlouhý centr odvrací pozorná defenziva hostujícího celku. Další žlutou kartu navíc dostává Suárez, po jehož faulu se bude kopat volný kop.
78
Málaga skutečně navyšuje svou aktivitu, Villarreal si svým defenzivním pojetím utkání značně komplikuje. Zatím ale drží vydobyté vedení.
77
Další zajímavý centr do velkého vápna, po němž se natahoval Charles. Nakonec jej ale nedostihl. Následný rohový kop neměl úspěch.
76
Střídání v domácím táboře. Místo Hosty nastupuje na zelený pažit Tighadouini.
75
Prachbídně, míč se snesl do rukou připraveného hostujícího muže s rukavicemi. Domácí fotbalisté však navyšují svou aktivitu.
74
Málaga bude rozehrávat volný kop, avšak z dostatečné vzdálenosti od Aréolovy svatyně. Uvidíme, jak s touto možností naloží.
72
Málaga se snaží odpovědět a získat zpět bezbrankový stav, ovšem zatím se jí to příliš nedaří. Další centr z pravé strany hrací plochy končí v zámezí.
71
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak to je velká smůla pro domácí celek, který dlouho odolával favoritovi. Centr ze standardní situace doputoval přesně na hlavu FERNANDA TISSONEHO, který si jej nešťastně srazil přesně k pravé tyči. Kameni neměl šanci zasáhnout.
69
Utkání pomalu, ale jistě směřuje do svých závěrečných minut. Stále čekáme na branku, která by klání rozhoupala. Po Weligtonově faulu budou mít hosté k dispozici volný kop.
68
Villarreal využívá i poslední možnost střídání. Místo Dos Santose naskočí do zápasu Trigueros.
67
Další žlutá karta, kterou za ostrý skluz dostává hostující Bailly (VLR).
66
Následnou Čopovu prudkou ránu Aréola bez sebemenších potíží likviduje a dopřává svému mužstvu trochu klidu. Zdá se však, že Villarreal je spíše nervózní, pouhý bod by jistě byla ztráta.
65
Málaga se po delší době dostala kupředu, leč agilní Charles byl obrán o balon těsně před hranicí velkého vápna.
64
Charlesův útočný faul dává balon opět Villarrealu. Do hry jej uvede brankář Aréola. Druhý poločas nadále plyne bez vážnější brankové příležitosti.
63
Hosté se nyní ve vzdušném souboji dopustili nedovoleného zákroku, a tak bude rozehrávat Málaga, pro níž by zřejmě remíza byla solidním výsledkem.
62
Je tomu skutečně tak, dochází ke střídání, místo Piny naskočí do zápasu Bruno Soriano. Jak se tato změna projeví na hře Villarrealu?
61
Za postranní lajnou Villarrealu se zřejmě chystá další střídání. Uvidíme, kdo se pokusí rozhýbat skomírající ofenzivu žlutého celku.
60
Bude se udělovat žlutá karta. Za svůj přečin proti regulím je "odměněn" Boka (MLG).
59
Baptistão byl poté v zajímavé střelecké pozici, kterou ale nedokázal patřičně zužitkovat. Balon mu sklouzl a zamířil vysoko nad.
58
Ani tato situace vytouženou branku nepřinesla, fotbalisté Málagy byli při bránění pozorní. Následně míč odkopli do klidných vod.
57
Centr z pravé strany byl sražen, následně s do zakončení dostal Baptistão, jehož pokus byl zblokován. Bude se tak kopat od rohového praporku.
56
Chutný pamlsek pro Aréolu, který si stáhl ze vzduchu letící centr. Tento zásah mu nenadělal žádné vážnější starosti.
55
Domácí navíc budou střídat. Místo Añora naskočé do hry Čop.
55
Ani ten ale nebyl úspěšný, i když k tomu neměl příliš daleko. Těsně před hostujícím borce totiž zasáhl Angeleri.
54
Pokus o dlouhé přenesení hry Villarrealu vyšel, Leiva se pokusil vypálit zpoza obránce, leč napálil míč vysoko nad branku. Po teči se bude kopat rohový kop.
53
Velice nudná fotbalová podívaná, na trávníku je k vidění série nepřesností a mizerných přihrávek. Doufejme, že dojde ke zlepšení.
51
Duda si proklestil cestu až k centru, který ale naneštěstí pro Málagu nenalezl žádného z jejich hráčů. Villarreal se posléze odkopem osvobodil.
50
Oba celky se pohybují v okolí středového kruhu, kde žádné vážnější nebezpečí nehrozí.
49
Charles byl chycen v ofsajdové pasti, o uvedení balonu do hry se postará Aréola. Ve druhém poločase zatím sledujeme spíše ospalou podívanou.
48
Dos Santosův centr eliminuje Kameni, který ihned posílá míč do hry. Protiofenziva Málagy se však poté záhy zbrzdila.
47
Suárez se chtěl prodrat podél pravé postranní lajny, ovšem to mu nevyšlo. Přesto pro Villarreal vybojoval alespoň autové vhazování.
46
Málaga se poměrně aktivně vydala kupředu, ovšem její akce velmi záhy končí. Hrát tak bude opět Villarreal.
46
Je za námi první půle, která přinesla poměrně aktivní podívanou. Do větších šancí se však jeho aktéři dostávali až později. Ani jedna ale nebyla využita, tudíž se do kabin odchází za bezbrankového stavu. Jak se bude duel nadále vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:3
45+1
45
K základní hrací době prvního poločasu se bude nastavovat rovná minuta, která začíná autovým vhazováním v podání Málagy.
44
První dějství se chýlí do své finiše, již zbývá pouze jedna minuta plus případné nastavení. Míč mají na svých kopačkách domácí borci.
43
Rohový kop nebyl příliš nebezpečný, následná Pinova hlavička zamířila vysoko nad. Bude se tak kopat od branky Málagy, o což se postará Kameni.
42
Hosté aktivně napadají, ovšem zatím jim to není nic platné. Dočkáme se ještě před koncem poločasu zajímavé akce.
41
Suárez se po svém zastavení zlobí, leč hlavní arbitr tento zákrok faulem neshledal. Hrát tak mohou opět domácí fotbalisté.
40
Ofenziva Villarrealu byla velmi záhy zastavena zvednutím praporku pomezního arbitra, který spatřil postavení mimo hru. Rozehrávat tak bude Málaga.
39
Bude se udělovat žlutá karta, kterou za svůj nedovolený zákrok obdržel domácí Recio.
38
Baptistão si zaběhl za obranu Málagy, načež ale vypálil pouze do boční sítě. Bude se tak pouze kopat od branky Málagy. Kameni s rozehrávkou příliš nepospíchá.
37
Další slušná možnost, na centr z pravé strany hrací plochy si zaběhl Ricardo Horta. Rána mu ale vůbec nesedla, míč zhruba o metr minul levou tyč.
35
Do konce prvního poločasu již zbývá pouze deset minut. Uvidíme, co ještě obě družiny vymyslí.
34
Hra se opět uklidnila, znovu se všichni aktéři klání pohybují ve středu pole.
32
První výraznější branková příležitosti, v níž se ocitl Leiva. Kameni však proti ráně z velkého vápna zasáhl bez sebemenších problémů. Stále tak panuje nerozhodné skóre.
31
Momentálně se hraje v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné vážnější nebezpečí nehrozí. První poločas se přehoupl do své závěrečné části.
30
Po domácím nedorozumění se bude kopat od branky Villarrealu. Stále čekáme na zajímavou brankovou příležitost, která ne a ne přijít.
29
Tissone nyní odvracel balon pouze za cenu rohového kopu, o který se postará hostující celek. Nakrátko rozehraná situace ale kýžené ovoce nenesla.
28
Málaga se pokusila projít podél pravé lajny, což se jí ale nepodařila. Defenziva Villarrealu se včas vrátila a prostor uzavřela.
27
Spíše než fotbalovost je k vidění celá řada nedovolených zákroků. Doufejme, že utkání dostane opět patřičný náboj.
26
Po tvrdém střetu zůstal na trávníku ležet Añor, který ale také bude pokračovat ve hře, Z ochozů se ozývá pískot, domácím fanouškům se tento přístup nezamlouvá.
25
A opět domácí, tentokráte vybojovali rohový kop. Balon se však snesl pouze na nohu obránce Villarrealu, který jej dopravil do klidných vod.
24
Prudký centr do velkého vápna hosté odhlavičkovali, a tak z nadějně vypadající akce nakonec nic závažného nebylo.
23
Baptistão byl sražen na pravé straně hrací plochy, ovšem zranění jistě nebude vážnějšího charakteru. O uvedení balonu do hry se postará Málaga.
22
Další nedovolený zákrok, tentokráte se provinil domácí Tissone. Rozehrávat tak budou hosté, ovšem z dostatečné vzdálenosti od branky Málagy. Kameni si zatím příliš nezachytal.
21
Suárez byl chycen v ofsajdové pasti, což znamená rozehrávku pro Málagu. Ta s ní příliš nepospíchá, rozehrává velice střídmě.
20
K vidění je poměrně aktivní fotbalová podívaná, ovšem zatím jsme nebyli svědky brankové příležitosti. Uvidíme, kterak se bude zápas nadále vyvíjet.
19
Horta se pokusil vypálit ze zhruba dvaceti metrů, leč střela se mu příliš nepovedla. Aréola si míč stáhl ze vzduchu a poté v poklidu rozehrál.
18
Další nedovolený zákrok hostí, tentokráte se ale žlutit nebude. Málaga má k dispozici pouze volný kop, a to z poměrně solidní vzdálenosti.
17
První žlutá karta utkání, kterou za podražení dostává hostující Dos Santos (VLR).
16
K vidění je také celá řada nedovolených zákroků. Sudí je ale zatím benevolentní a hru nechává plynout. Stále více se ale přiostřuje.
15
Momentálně se oba celky uklidnily, hraje se převážně ve středu pole. Nakonec se po dlouhém nákopu dostal k míči opět hostující brankář.
14
Nedorozumění v rozehrávce domácího celku znamená odkop pro Villarreal. Balon uvede do hry brankář Aréola. Na světelné tabuli stále svítí bezbrankový stav.
13
Pina poslal z pravé strany kolbiště nadýchaný centr, který ale odhlavičkovala domácí obrana. Málaga se zatím brání dobře.
12
Málaga kombinuje na polovině svého soka, ovšem zatím se nemůže dostat ke střele. Stále pokračuje poměrně pohledný fotbal.
11
Villarreal vystihl špatnou rozehrávku Málagy, kupředu se dral Leiva. Nově příchozí borec ale záhy skončil, defenziva domácích se zkonsolidovala.
10
Je za námi úvodní desetiminutovka, která přinesla poměrně aktivní podívanou. O brankové příležitosti však zatím byla nouze. Uvidíme, jak tomu bude nadále.
9
Nakonec ale zdravotní patálie nedovolí pokračován. Místo Adriána Lópeze naskočí do hry Leiva.
9
Duda zkusil své štěstí z hranice velkého vápna, ovšem nesprávně si seřídil mířidla. Bude se kopat od branky Villarrealu, což se ale uděje po drobném ošetření.
8
Stejná situace se nakonec opakovala, v obou případech rozehrál standardní situaci Duda. Ani v jednom případě se ale domácí ekipa výrazněji neprosadila.
7
Centr z pravé strany hrací plochy srazil Jokić. Následovat bude rohový kop, což je slušná příležitost pro Málagu. Uvidíme, kterak se s ní popasuje.
6
Málaga kombinuje na vlastní polovině, Villarreal se zatím nemá k aktivnějšímu napadání.
5
Adrián López pelášil za volným balon, leč byl chycen v ofsajdové pasti. Pomezní sudí byl velice pozorný a daný moment mu neunikl
4
Dos Santos se marně natahoval po balonu, načež mu také byla odpískána hra vysokou nohou. Rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.
3
Villarreal je v úvodu utkání více na balonu, ovšem má poměrně velký problém s aktivním napadáním Málagy. Tentokráte za míčem sprintoval Charles, který se posléze těžce zvedal z trávníku. Je ale připraven pokračovat ve hře.
2
Recio zkusil odcentrovat z pravé strany kolbiště, ovšem míč doputoval pouze k Aréolovi, který jej schoval do své rukavice. Poté dlouhým odkopem rozehrál.
1
Oba celky začaly velice aktivně, ovšem momentálně se hraje v okolí středového kruhu, kde ani jedné z družin vážnější nebezpečí nehrozí.
1
Oba celky jsou nastoupeny na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno.

Málaga CF: Kameni – Boka, Weligton, Angeleri, Rosales – Recio, Tissone – Duda, Añor, Horta – Charles.
Náhradníci: Ochoa – Albentosa, Miguel Torres, J. P. Carlos, Espinho, Čop, Tighadouini.

Villarreal CF: Aréola – Antonio Rukavina, M. Gaspar (C), Bailly, Jokić – Samuel, Pina, J. dos Santos, Denis Suárez – Baptistão, Adrián López.
Náhradníci: Barbosa – J. Costa, P. Iñiguez, Trigueros, Castillejo, B. Soriano, Leiva.

Rozhodčí: De Burgos – García, De Francisco.
Pohled do statistik

Málaze se zatím příliš nedaří, v dosavadním průběhu soutěže si připsala pouze dva body, což ji řadí na osmnáctou příčku tabulky. V posledním ligovém duelu odešla bez bodu, když na půdě Getafe padla v poměru 0:1.

Villarreal zahájil soutěž výborně, po dosavadních kolech je na třetí pozici, kde se pere s největšími giganty španělského fotbalu. Doposud posbíral 10 bodů. V předchozím kole zdolal v domácím prostřední Bilbao v poměru 3:1. V rámci Evropské ligy ale mužstvo poměrně nečekaně podlehlo 1:2 Rapidu Vídeň.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera Division má na programu své páté kolo. V jeho rámci změří síly celky Málaga CF a Villarreal CF. Úvodní výkop je na domácí půdě Málagy naplánován na 22:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.