Je tu konec zápasu 14. kola mezi Realem Madrid a Getafe. Domácí fotbalisté dominovali hlavně v prvním poločase, který vyhráli 4:0. Po změně stran jsme viděli spíše průměrnou podívanou a byli to dokonce hosté, kteří zaznamenali jediný gól a zápas tak skončil 4:1.
90+2
90+2
V závěru mají míč opět hosté. Zatím to nevypadá, že by měli stihnout ještě jedno zakončení.
90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o dvě minuty.
90+1
Z dálky nebezpečně vystřelil Sarabia, gólman Navas musel být ve střehu a jeho ránu schoval do rukavic.
90
Začala poslední minuta normální hrací doby. Nikdo se už nikam nežene a čeká se na závěrečný hvizd.
88
Zápas se dohrává, míč se pohybuje v okolí půlící čáry.
87
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Pepe, přichází Álvaro Arbeloa.
86
Zpoza vápna zkusil po zemi vystřelit Kroos, jeho pokus ale nenadělal brankáři Guaitovi žádné velké problémy.
85
Zápas rychle spěje ke konci, sledujeme poklidnou pasáž hry.
83
Teď jsou to ale hosté, kteří drží balon a hledají cestu k bráně soupeře.
81
Pomalu se začíná blížit konec dnešního zápasu. Domácí by rádi druhý poločas vyhráli, to by ale museli vstřelit dva góly.
80
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Víctor, přichází Bernard Mensah.
79
Již se opět pokračuje ve hře, u balonu jsou sice domácí, avšak pod tlakem soupeře se jim nehraje dobře.
78
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Jesé.
76
Ronaldo tvrdou ranou trefil přímo do obličeje Alexise, který byl doslova knokautovaný a bezvládně zůstal ležet na trávníku. Rozhodčí Lahoz tak raději přerušil hru.
75
Další zaváhání defenzivy Realu musel zachraňovat za cenu svého zdraví Pepe. Ten dostal od soupeře po odehrání balonu pěkně naloženo a zůszal ležet na trávníku.
74
Přímo po rozehrávce Leóna se sice hosté k zakončení nedostali, avšak zůstali u balonu a po dalším centru z toho byl pěkný závar.
73
Hosté nyní vybojovali další rohový kop.
72
Podobně jako v zápase Ligy mistrů proti Šachtaru domácí jakoby znervózněli a přestalo se jim dařit.
70
Getafe právě vstřelilo branku!
Na rohový kop Pedra Leóna si naskočil perfektně ALEXIS a hlavou snižuje na 4:1.
70
Po defenzivním zákroku Danila budou hosté zahrávat rohový kop.
69
Balon doputoval až k brankáři Guaitovi, ten dlouhým nákopem hledal spoluhráče na polovině soupeře.
68
Hráči bílého baletu kombinují na polovině soupeře a stále čekají na chvilku, kdy se dostanou k ohrožení brány soupeře.
66
Pokus o rychlou kombinaci domácích skončil na levé straně ofsajdem, ve kterém byl James.
64
Druhý poločas není stále nijak strhující. Domácí ve velké pohodě kontrolují své vedení.
62
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Maciel Wanderson, přichází Pedro León.
62
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Mateo Kovačić.
61
Do vápna soupeře dobře vnikl Modrič, jeho přihrávku na Ronalda pokryla defenziva Getafe.
60
Po centru do vápna narazil Juan Cala do Navase, který zůstal ležet na trávníku. Je pískaný faul na domácího brankáře.
59
Pepe šlapákem dohrál soupeře a je pískáno.
58
Tlak domácího celku se začíná opět pomalu zvyšovat. Hraje se na polovině Getafe.
56
Centr do vápna posílal z levé strany Danilo, míč mířící do nebezpečného prostoru v pohodě pokryl gólman Guaita.
55
Bale si chtěl narazit balon s Ronaldem, hostující defenziva jejich záměr ale přečetla.
54
Z pravé strany zkoušel před bránu přihrávat Vázquez, jeho pas byl ale pokrytý hostující defenzivou.
53
Dnešní utkání sleduje 64.897 diváků.
52
Je to tak, pokračuje se ve hře a Danilo se vrátil na trávník. U míče jsou domácí.
51
U lajny je už připravený Arbeloa, avšak začíná se zdát, že se Danilo nakonec vrátí na hřiště.
49
Ny trávníku zůstal sedět Danilo. Má problémy s pravou nohou a asi bude muset stř´diat.
47
Vstup do druhého poločasu je oboustranně opatrný. Nikdo se nikam moc nežene.
46
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Álvaro Vázquez, přichází Stefan Šćepović.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Madridský Real může být maximálně spokojený. Bílý balet v zápase jasně dominuje a zcela po zásluze vede nad Getafe vysoko 4:0. Ani ve druhém poločase se nedá moc očekávat jiný scénář a otázkou tak zůstává jen to, jestli domácí přidají ještě nějaké další branky.
45
45
Již se hraje poslední minuta první půle. Vzhledem ke stavu zápasu a plynulosti hry je jasné, že se moc nastavovat nebude.
44
Po centru Jamese vyrazil Guaita míč jen k volnému Baleovi, ten ale nedokáza dobře zakončit a bránu netrefil.
43
Domácí dohrávají závěr prvního poločasu ve velké euforii. Fanoušci mohou být maximálně spokojeni, protože Real jednoznačně vládne zápasu.
42
Zdecimovaní hosté nejsou schopni odpovědět a nadále se hraje ve středu pole a nebo v okolí vápna Getafe.
40
O vítězi dnešního zápasu je tak již rozhodnuto, a to nemáme za sebou ještě ani konec prvního poločasu.
38
Real právě vstřelil branku!
Lepší náladu bude mít už také CRISTIANO RONALDO, který po pasu od Toniho Kroose postupoval sám na gólmana a ranou na zadní tyč zvýšil na 4:0!
35
Po centru do vápna poslal Ronaldo míč hlavou na volného GARETHA BALEA, který si míč v klidu zpracoval a poté překonal brankáře Guaitu.
33
Domácí opět dominují a hraje se na jednu bránu.
31
Přímý kop Realu zahrával z dálky Ronaldo. Vypálil hodně tvrdě, avšak míč prolétl po zemi těsně vedle hostující brány.
29
Levačkou se pokusil prosadit Bale, odražený balon napálil směrem k bráně, trefil ale jen obránce před sebou.
28
Tak trochu se štěstím se míč na hranici vápna odrazil k Pablu Sarabiovi, jeho rána ale nenadělala Navasovi příliš starostí.
27
Na druhé straně vypálil po zemi James, také jeho střela ale postrádala přesnost a nemířila mezi tři tyče.
26
Zpoza vápna zkusil vystřelit Damián Suárez, povedenou ránu poslal těsně nad břevno. Gólman Navas celou situaci v pohodě kontroloval.
25
Z levé strany zkusil centr do vápna poslat James, gólman Guaita s lehkými problémy nadvakrát míč zkrotil.
23
Z velké dálky zkusil vypálit Bale, jeho tvrdá rána se ale mezi tři tyče nevešla.
21
Domácí s velkou chutí kombinují a vymýšlejí cesty, jak se dostat k ohrožení brány soupeře.
19
Domácí fotbalisté jsou ve velké pohodě a opět jsou již nastěhovaní na polovině soupeře. Zatím sledujeme zcela jednoznačnou podívanou.
17
Jediný, kdo se z hráčů Realu po gólu příliš neradoval, byl Cristiano Ronaldo. Na hvězdném Portugalci je vidět, že se nenachází v ideálním rozpoložení.
16
Domácí navyšují své vedení a opět je u toho dnes výborný KARIM BENZEMA! Po centru do vápna následovala zpětná hlavička Balea před bránu, kde se k zakončení nedostal Ronaldo, avšak opět byl na svém místě KARIM BENZEMA, který si míč pusunul více vlevo a poté zamířil přesně k tyči – 2:0!
14
Domácí v úvodu zápasu jasně dominují. Zatím se potvrzuje, že hosté nepodávají na hřištích soupeřů dobré výkony.
12
Po následném rohovém kopu domácí bránu soupeře již ohrozit nedokázali.
11
Po centru Jamese se k hlavičce dostal Benzema a gólman Guita si připsal další nesmírně těžký zákrok.
10
Domácí mají trvalý tlak a soupeř musí myslet hlavně na defenzivu.
8
Ronaldo vypálil hodně tvrdě a gólman Guaita měl co dělat, aby míč lehkou tečí vytěsnil mimo brankový prostor. Následuje rohový kop.
7
Alexis nyní poslal na levé straně hřiště k zemi Benzemu a bude z toho standardka pro domácí. K míči jde Ronaldo, který možná bude zkoušet střílet. I když se jedná o pozici spíše na centr.
7
Po faulu na Modriče budou nyní přímý kop zahrávat domácí. Je to ale hodně daleko na přímou střelu na bránu.
6
Po centru do pokutového území se domácí dokázali ubránit.
5
Hosté budou moci odpovědět rohovým kopem.
4
To je začátek jako hrom. Pepe se dostal až na pravou stranu k centru do vápna a na zadní tyči se dobře zorientoval KARIM BENZEMA, který pohodlně poslal míč do brány. Hosté si až příliš hleděli Ronalda a nechali Benzemu zcela volného.
3
Damián Suárez v těžké pozici dobře napálil míč do Danila a bude následovat odkop od hostující brány.
3
Hosté ale opět rychle přisli o míč a musí se nyní bránit.
2
Danilo při rychlé akci přiťukával balon Ronaldovi, ten na něj ale nedosáhl.
1
Domácí prakticky okamžitě získali balon a již se tlačí do útoku.
1
Mateu Lahoz je již připravený začít dnešní utkání. O výkop se postarají hosté.
Hráči jsou již na trávníku a zápas 14. kola za pár chvilek může začít.

Real Madrid CF: Navas – L. Vázquez, Pepe, Nacho Fernández, Danilo – Modrić, Kroos – James Rodríguez, Bale, Ronaldo – Benzema.
Náhradníci: Casilla – Casemiro, Kovačić, Arbeloa, Jesé, Čeryšev, M. Llorente.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Cala, Alexis, Lago – Wanderson, Lacen – Sarabia, Víctor, Lafita – Á. Vázquez.
Náhradníci: Megyeri – Vergini, Yoda, Šćepović, León, B. Mensah, Moisés Gómez.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Núñez.
Los Blancos řeší v posledních dnech velmi nepříjemnou záležitost. V pohárovém zápase proti Cádizu sice Real vyhrál 3:1, již v průběhu prvního poločasu ale vedení klubu zjistilo, že na hřišti se pohybující Denis Čeryšev nesměl kvůli karetnímu trestu nastoupit. V těchto dnech se tak řeší, jak to bude s Realem v dalším průběhu Copa del Rey. Velmi reálně bílému baletu hrozí, že bude zápas s Cádizem kontumovaný a že navíc bude Real ze soutěže vyloučený.
Aktuální forma hovoří pro Real, který vyhrál tři poslední soutěžné utkání. Naopak hostům se moc nedaří a především na hřištích soupeřů navíc letos dostávají pořádné příděly. Z tohoto pohledu je tak Real jasným favoritem zápasu.
Hezké odpoledne všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 14. kola Primera Division mezi Realem Madrid a Getafe. Domácí celek hraje v letošní sezoně za očekáváním a na třetí příčce ztrácí na vedoucí Barcelonu již šest bodů. Především z tohoto důvodu si již nemůže dovolit ztrtit a v zápase proti třináctému Getafe bude hrát určitě na vítězství.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.