To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím Vallecana, které udávalo tón zápasu. Hosté se v podstatě na nic nezmohly a z průběhu utkání stojí za zmínku jedna, možná dvě, akce, které však neskončily gólem. Vallecano se po přestávce prosadilo hned dvakrát a po zásluze si tak připisuje cenné tři body.
90+3
90+3
Burgui (Espanyol Barcelona) neproměňuje pokutový kop, domácí gólman vystihl směr střely a míč vyrazil!
90+2
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Tito (Rayo Vallecano).
90+1
Pozor – bránící Tito zahrál ve vápně rukou, pokutový kop pro hosty!
90
Poslední minuta utkání, v němž hosté již nemají sílu na jakoukoli akci a v podstatě jen statují exhibici domácího týmu.
89
Míč létá z pravé strany na levou, každopádně stále v držení domácích.
87
Nakonec nepovedený centr z levé strany končí útočné snažení Vallecana.
86
Kombinace Vallecana ve středu hřiště, domácí to nyní zkouší přes pravou stranu.
85
Míč putuje k domácí brance, domácí jsou aktivnější, ovšem již se tolik neženou do útoku.
83
Hosté znovu zatlačeni na své polovině.
82
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Javi Guerra, přichází Manucho.
80
Posledních deset minut tohoto utkání, resp. řádné hrací doby, domácí již zřejmě rozhodli o svém vítězství.
78
Vallecano právě vstřelilo branku!
A JAVI GUERRA přidává hned vzápětí další gól! Pěkná akce domácích, znovu po levé straně, kdy Jozabed Sánchez přiťukl míč Guerrovi, ten si naběhl k pokutovému území soupeře, odkud parádně vystřelil nechytatelnou střelu!
77
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Mamadou Sylla.
76
Bebé si naběhl s míčem u nohy do vápna, měl volnou cestu, nikdo ho neatakoval, poté poslal náramný pas na vzdálenější tyč, kde JAVI GUERRA dokázal zakončit a nasměrovat míč do branky.
75
Postup Bebého z levé strany.
74
Míč se dostal před pokutové území Vallecana, odkud z voleje pálí Arbilla, který ale branku netrefuje.
73
Asensio vybojoval rohový kop pro Espanyol, který také sám rozehrává z levé strany.
72
Žlutou kartu dostává Tito (Rayo Vallecano).
71
Tiago se blýskl pěknou střelou, ale branku soupeře minul.
68
Tiago rozehrál volný kop, ovšem branku soupeře neohrozil, Pau López bude vykopávat od své branky.
67
Emoce na trávníku, sudí je ale neoblomný, Sánchez musí ze hřiště!
66
Pozor, druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Víctor Sánchez (Espanyol Barcelona), který se dopustil faulu na vlastní polovině.
65
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Hernán Pérez, přichází Burgui.
64
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Víctor Álvarez, přichází Paco Montañés.
63
Míč končí u Lópeze, hosté rozehrávají, míč se ale celkem rychle dostává mimo hrací plochu.
61
V hledišti to pouze zahučelo poté, co se Tito dostal ke střele ve vápně Espanyolu, ale pod nohy se mu vrhl obránce Álvaro, který mu střelu zablokoval.
60
Špatná rozehrávka se nyní málem domácím vymstila, ale Caicedo zamířil pouze mimo branku soupeře.
59
Domácí vhazují, míč se vrací až k brance, Toño rozehrává.
58
Hosté se dostávají pod tlak, Vallecano diktuje tempo hry.
57
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Patrick Ebert, přichází Adrián Embarba.
54
Žlutou kartu dostává Patrick Ebert (Rayo Vallecano).
53
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Lass Bangoura, přichází Bébé.
50
Souboj o míč ve středu hřiště, domácí úspěšnější.
49
Asensio rozehraje první rohový kop druhého poločasu.
48
Jozabed jako první ve druhé půli střílí, ovšem zblokovanou střelu Pau López v pohodě chytá.
47
Žádný z týmů neprovedl změnu v sestavě, hraje se tak ve stejném složení, v jakém oba týmy zápasy zahájily.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:33.
První poločas právě skončil a spokojenější odchází do šaten domácí, kteří vedou, díky proměněnému pokutovému kopu Trashorrase, 1:0 a hosté mají o čem přemýšlet. Hra se zatím Espanyolu vůbec nedaří a hosté v podstatě vůbec neohrozili domácí branku.
45
45
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, sledujeme kombinaci domácích na polovině hostů.
44
Střela Zé Castra zpoza vápna končí mimo branku Espanyolu.
44
Rohový kop pro Rayo, navýší domácí své vedení?
43
Toño má míč a rozehrává od své branky, hosté to zkouší po pravé straně.
42
Autové vhazování Espanyolu, ale na vlastní polovině.
41
Žlutou kartu dostává Víctor Sánchez (Espanyol Barcelona).
40
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, domácí vedou o gól díky proměněnému pokutovému kopu.
39
Zablokovaná střela domácího Javi Guerry, Pau López snadno chytá a hned rozehrává.
38
Pau López má míč ve své moci a bude vykopávat od své branky.
37
Tímto gólem by mohlo utkání dostat očekávaný spád, hosté budou chtít alespoň do poločasové přestávky vyrovnat.
36
Autorem branky z pokutového kopu je ROBERTO TRASHORRAS, který střelou k tyči nedal Lópezovi šanci, byť gólman Espanyolu vystihl směr.
35
Žlutou kartu dostává Enzo Pablo Roco (Espanyol Barcelona).
34
Byla nařízena penalta ve prospěch Vallecana, po faulu Pabla Roca.
33
Domácí kombinují ve středu hřiště, zkouší zaútočit po pravé straně.
32
Druhý rohový kop Espanyolu již nebyl povedený, míč se postupně dostal až k Lópezovi.
31
Z pravé strany letí míč do vápna, před brankou dokázal míč jeden z obránců odhlavičkovat mimo, ovšem pouze na další roh.
30
Po volném kopu vybojovali hosté rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
29
Žlutou kartu dostává Zé Castro (Rayo Vallecano) za zatahání Marca Asensia za dres.
28
Bangoura posílá pas do vápna Espanyolu, ale obrana hostů odvrací.
26
Míč končí v autu, domácí vhazují, ale na své polovině, míč tak jde k Lópezovi.
25
Toño chytá míč a okamžitě rozehrává od své branky.
23
Lass Bangoura nezachytil míč na polovině hostů, na pravém křídle, míč pro Espanyol.
22
Marco Asensio se u rohového praporku, na polovině Raya, provinil útočným faulem.
21
Răzvan Raţ nakopává míč dopředu, ale nepřesně.
20
Ani po dvaceti minutách se nic na skóre nemění, hrají hosté.
15
Míč mají hosté, Asensio rozehrává po předchozím faulu domácích.
14
Pau López znovu u míče, tentokrát chytá míč po volném kopu soupeře.
12
Pau López má míč ve své moci a bude opět vykopávat od své branky.
10
Odkop od branky Espanyolu.
9
Stále čekáme na první gól či gólovou šanci, hraje se na polovině Vallecana.
7
Víctor Álvarez vystřelil z pravé strany, branku Vallecana ale neohrozil.
6
Míč ale nedolétl do vápna, naopak, domácí se musí bleskově vracet.
5
Ale nyní se již bude rohový kop zahrávat, rozehrají ho domácí, a to z levé strany.
4
Marco Asensio se pokoušel vybojovat roh na levé straně, ale nebyl úspěšný, domácí vhazují.
3
Nepřesným centrem z levé strany, na který si nabíhal Tito, skončila útočná akce Raya.
2
Javi Guerra si nabíhal z levé strany za obranu Espanyolu, ale je pískán ofsajd, odkop od branky hostů.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Rayo Vallecano: Toño – Tito, D. Llorente, Zé Castro, Raţ – Trashorras, Baena, Jo. Sánchez – Bangoura, Ebert, Guerra.
Náhradníci: Carlos – N. Martínez, Dorado, Manucho, Embarba, Fariña, Bébé.

Espanyol Barcelona: Pau López – Roco, Álvaro González, Fuentes, Arbilla – Cañas, H. Pérez, Asensio, V. Sánchez – V. Álvarez, F. Caicedo.
Náhradníci: Sevilla, Burgui, Montañés, Javi López, Raíllo, Sylla, Prieto..
ESPANYOL BARCELONA
Hosté jsou na tom v ligovém pořadí mnohem lépe, mají na svém kontě o pět bodů více (12) a aktuálně bojují o evropské poháry! Na ty Espanyolu schází pouze jeden bod! Jedno ale oba dnešní soupeře spojuje – se sedmnácti obdrženými brankami jsou vůbec nejhůře bránícími týmy v celé Primera Division!
RAYO VALLECANO
V dnešní předehrávce 9. kola budou chtít domácí "Vallecas" přerušit nepříznivou ligovou bilanci, která čítá tři porážky v řadě. Nejprve se statečně rvalo o body v Seville, kde nakonec místní FC podlehlo 2:3, poté následovala nečekaná domácí porážka od Betisu a vše dovršil debakl na Nou Campu, kde domácí Barcelona triumfovala 5:2. I díky této nepříznivé bilanci se Vallecano přiblížilo sestupovám příčkám, na které má nyní náskok pouhého bodu!
Vítejte u onlajn přenosu utkání devátého kola španělské Primera División, v němž domácí RAYO VALLECANO přivítá ESPANYOL BARCELONU. Utkání se odehraje na Estadio Teresa Rivero v Madridu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.