Leganés - Villarreal: Hosté mohli rozhodnout, ale brankář Herrerín se vyznamenal

Utkání mezi Leganés a Villarealem končí bez branek. Dlouho nebylo k vidění téměř nic, oba celky hrály velmi pasivně a bez vytvořených šancí. Až v samém závěru se hra rozhoupala a oba týmy mohly skórovat. Leganés bylo po celý zápas o něco aktivnější, ale gól nevstřelilo – stejně jako Villareal.
90+4
90+4
Ve vlastním vápně byl faulován bránící domácí Pérez, sudí nyní osvobozuje domácí od nápor Villarealu.
90+3
Až v závěrečných minutách zápasu začaly hrát oba celky aktivně a dočkali jsme se i několika brankových příležitostí.
90+2
Nyní propadl oblouček za obranu a do souboje s gólmanem běžel Bakambu, gólman Herrerín však na hranici vápna míč odhlavičkoval do bezpečí.
90
Sudí Melero nastavuje zápas o čtyři minuty!
90
Hostující dos Santos se dostal k míči ze druhé vlny a z hranice vápna pálil těsně nad branku!
89
Herrerín teď musel řešit svižnou střelu Villarealu, gólman domácích odvrátil míč na roh.
88
Villareal kombinuje, teď se domácí zatáhli.
87
Střídající Bakambu potáhl míč až k hranici vápna, pak si narazil se Sansonem, ale míč mu pak zpod kopaček sebral gólman Herrerín.
86
Leganés i v závěru utkání drží míč a snaží se zápas rozhodnout ve svůj prospěch.
84
Leganés by si za dnešní výkon vstřelený gól zasloužilo, ale domácím to tam dnes nepadá i přes aktivnější výkon.
83
Sansone byl faulován, Villareal bude rozehrávat.
82
Villareal se rohovému kopu ubránil, ale následně domácí podnikli další útočnou akci. Centr z levé strany pak zakončil Guerrero nad branku.
81
Střídající Guerrero napřáhl ke střele na hranici vápna a jeho pokus byl tečován nad branku! Následuje rohový kop.
80
Hosté uvízli v ofsajdu.
79
Villareal se nadechuje ke kombinační akci a drží míč.
78
Leganés se rohovému kopu ubránilo, mezitím zraněný Castillejo kulhá do šatny a v utkání pokračovat nebude.
77
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Luciano, přichází Miguel Ángel Guerrero.
77
Centr Triguerose odvrátili domácí na roh.
76
Castillejo upadl v souboji u pomezní čáry a drží se za stehno, současně se hlásí o vystřídání.
74
Nyní útočnou akci Leganés zastavil ofsajd.
73
Stále stejný obrázek hry. Bojovný výkon Leganés naráží na pevnou obranu Villarealu.
72
Kombinační akce domácích dostala Luciana až do vápna, pak mu ukopl míč bránící Ruiz.
71
Hru přerušil faul domácího týmu.
70
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Omar, přichází Unai López.
69
Obraz hry je stejný jako v prvním poločase. Mnoho soubojů a bojovnosti na obou stranách, šancí ale minimum. Diváci čekají na šance a góly zcela marně.
68
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Jonathan dos Santos.
66
Villareal napadá rozehrávku Leganés. Je možná překvapivé, že hosté hrají poměrně hodně pasivně a nechávají Leganés hrát.
65
Žlutou kartu dostává Roberto Soriano (Villarreal CF).
65
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alexandre Pato, přichází Cédric Bakambu.
63
Leganés má více ze hry, operuje za polovinou hřiště, ale to je stále daleko na to, aby bezprostředně ohrozili Asenja v brance.
62
Žlutou kartu dostává Samuel Castillejo (Villarreal CF).
61
Leganés rozehrává od vlastní branky. Villareal se zatahuje do obranného bloku.
60
Bustinza nejprve sebral míč hostujícímu hráči, pak pod tlakem ale poslal balon do zámezí.
59
Leganés hrají aktivně, rozhodně vzdorují favoritovi. Do větších šancí se ale domácí nedostávají.
57
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Toni Arranz, přichází Rubén Pérez.
56
Villareal drží míč ve středu pole, ani ve druhém poločase není tempo hry nijak závratné.
55
Villareal kopal rohový kop, ale domácí se ubránili.
54
Každopádně Leganés vypadá znovu aktivněji, stejně jako v prvním poločase. Přes kombinační hru se ale nedostává do větších šancí.
52
Domácí podnikali útočný výpad, centr Leganés ale zablokovala obrana Villarealu.
52
Žlutou kartu dostává Pablo Insua (CD Leganés).
51
Žlutou kartu dostává David Timor (CD Leganés).
50
Domácí odvrátili centr hostujícího celku z levé strany.
49
Leganés drží míč ve středu pole, Villareal drží své obranné pozice.
47
Uvidíme, jak si oba celky povedou ve druhém poločase, v první půli to žádná hitparáda nebyla.
46
V prvním poločase jsme branku neviděli a ani to žádná fotbalová hitparáda nebyla. Aktivnější bylo domácí Leganés, ale pořádnou šanci si nevypracoval ani jeden tým. Často se ale přerušovalo pro fauly, sudí rozdali už pět žlutých karet.
45
44
Villareal nyní kombinuje s míčem a snaží se zaskočit pevnou defenzivu Leganés.
43
Villareal drží míč ve středu hřiště. Blíží se závěr poločasu. Uvidíme, zda do přestávky padne branka či nikoli.
41
Na druhé straně hřiště fauloval Sansone, v posledních minutách se přiostřuje a diváci pískají.
40
39
Sudí píská útočný faul Leganés, gólman Asenjo skončil na trávníku.
38
Domácí napadají rozehrávku Villarealu, který má pro kombinaci málo času.
37
Po faulu hostů kopali domácí trestný kop, ale vysoký míč skončil jen na zadní tyči v rukavicích Sergia Asenja.
36
Žlutou kartu dostává Mario Gaspar (Villarreal CF).
34
Leganés bojovalo na hranici vápna, nakonec se domácí hráči dopustili ofsajdu.
33
Střelu Alexandra Pata chytil gólman Leganés Herrerín do rukavic.
32
Za obranu propadl míč na Luciana, ten se proboural k hlavičce, sudí ale přerušuje hru pro ofsajd.
30
Leganés působí dobrým dojmem, domácí zatím mají rozhodně více ze hry a hýří aktivitou.
29
Žlutou kartu dostává Omar (CD Leganés).
28
Villareal se rohovému kopu ubránil.
27
Domácí Omar střílel, ale obránce Villarealu míč tečoval následně do ruky Víctora Ruíze, avšak sudí penaltu nepíská. Situace pokračovala a vyústila ve střelu domácích z úhlu, následně Asenjo vyrazil míč na roh.
25
Zatím sledujeme opravdu dietní fotbal z obou stran, na šance čekáme.
24
Víctor Díaz už nestihl míč na trávníku, vhazovat bude Villareal.
23
Nyní skončila v ofsajdu i útočná akce Villarealu, mimo hru stál Sansone.
22
Nyní zastavil rodící se akci Leganés ofsajd.
21
Po výkopu Asenja hosté drží míč.
20
Žlutou kartu dostává Jaume Costa (Villarreal CF).
20
Zatím jsme toho v utkání mnoho neviděli, domácí se snaží, ale Villareal dobře brání. Hosté se zatím příliš do útoku nehrnou.
18
Do vápna Villarealu mířil další trestný kop, ale domácí z něj nic nevytěžili, nakonec z toho nebude ani roh.
17
Leganés nadále vypadá aktivněji, ale na větší šance v utkání stále čekáme.
16
Žlutou kartu dostává Gabriel (CD Leganés).
15
Domácí Víctor Díaz rozehrával trestný kop nakrátko, ale Leganés záhy o míč přišlo.
13
Nyní mířil vysoký nákop do vápna Villarealu po trestném kopu domácích. Nejprve se hosté ubránili, ale akce pokračovala a poprvé v utkání musel zasahovat brankář "Žlutých ponorek" Sergio Asenjo.
12
Hosté podnikají další útočný výpad.
11
Nyní ale Villareal zahrozil, po centru Gaspara se ze druhé vlny dostal k míči Sansone, avšak jeho střela byla zablokována.
10
Tempo hry je zatím pozvolné, oba celky vyčkávají a čekají na svůj okamžik. Častěji drží míč ale domácí Leganés.
9
Hostující Samu Castillejo si došel pro faul, Villareal bude rozehrávat.
8
Míč se znovu pohybuje ve středu pole. Villareal nyní bude vhazovat.
7
V rohu hřiště bojoval domácí Machís, ale rohový kop pro svůj tým nezískal. Následuje odkop od branky.
6
Villareal je zatím poměrně pasivní, domácí tvoří hru...
4
Trestný kop domácích skončil ve zdi bránících hráčů Villarealu.
3
Roberto Soriano fauloval a domácí budou kopat trestný kop z blízkosti pokutového území.
2
Domácí v úvodu utkání drží míč ve středu hřiště, zatím se hraje opatrně.
1

CD Leganés: Herrerín – Díaz, Insua, Mantovani, Bustinza – Arranz, Timor – Machís, Gabriel, Omar – Luciano.
Náhradníci: Brignoli – Guerrero, Unai López, R. Pérez, Medjani.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, V. Ruiz, J. Costa – Castillejo, Trigueros, Hernández Cascante, R. Soriano – Pato, N. Sansone.
Náhradníci: Andrés Fernández – J. dos Santos, Álvaro González, Antonio Rukavina, Bakambu, Borré.

Rozhodčí: Melero – Torre, Martínez.
V dalším kole španělské nejvyšší soutěže budeme sledovat souboj mezi týmem Leganés a Villarealem.

Favoritem utkání je rozhodně Villareal, byť nastoupí na venkovním trávníku. Žluté ponorky se nacházejí na 6. místě tabulky a atakují pozice zaručující postup do Evropské ligy. Villareal nasbíral 22 bodů a ztrácí jen několik bodů k absolutní špičce Primera Division.

Villareal naposledy porazil v poháru Toledo 3:0, předtím ale podlehl v ligové soutěži Deportivu La Coruňa 0:2. Současně Villareal bojuje i v základní skupině Evropské ligy.

Leganés se nachází v tabulce na 15. místě se ziskem 13 bodů. Tým bojuje o záchranu, ale zatím má těsný náskok na sestupové pásmo. Má náskok čtyř bodů na Gijón, který již je na sestupové pozici. Na druhou stranu Leganés nemá ani tak vysokou ztrátu na střed tabulky.

Leganés má za sebou dvě porážky v řadě v lize, s Valencií prohrálo 1:3 a Espanyolu Barcelona 0:3.

Domácím budou v zápase chybět hned čtyři hráči: Koné, Marín, Szymanowski a Diego Rico. V dresu Villarealu bude chybět zraněný Roberto Soldado.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.