To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:12.
Je dobojováno. Domácí vstoupili do zápasu skvěle, protože už v první minutě šli do vedení. Jenže Osasuna pak zabrala, dvakrát se prosadila vedla nad Eibarem 2:1. Poslední slovo v prvním poločase ale měl Sergi Enrich, který se prosadil hlavou a srovnal na 2:2. Ve druhém dějství se prosadil pouze Roberto Torres, který tak rozhodl o překvapivé výhře Osasuny.
90+3
90+2
Pedro León to zkusil z dálky, ale s jeho projektilem si Nauzet Pérez dokázal poradit a míč vyrazil.
90+1
Rozhodčí přidal tři minuty.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Domácí to už zkouší dlouhými nákopy, ale zatím se Osasuna v pohodě brání.
87
Hráči Osasuny se usadili na polovině svého soupeře a ušetřili minimálně dobrou minutku.
86
Domácí zahrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo a Osasuna stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.
85
Domácí se snaží, tlačí se dopředu, ale šance nepřicházejí a vypadá to, že všechny body trochu překvapivě získá hostující Osasuna.
83
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Javi Álamo.
81
Ve vápně se k míči dostal domácí Pedro León, ale zakončení z úhlu nezvládl a branku nakonec vůbec netrefil.
79
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Miguel de las Cuevas, přichází Antonio Otegui.
77
Domácí se nyní hodně zlobí na rozhodčího, ale verdikt nezmění a rozehrávat tak budou hosté, kteří nikam nepospíchají.
76
Žlutou kartu dostává Sergio León (CA Osasuna).
75
Domácí už sazí vše na útočnou kartu, naopak hosté pouze brání. Uvidíme, jak to celé dopadne.
74
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Didier Digard, přichází Fausto.
72
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Bébé, přichází Jota.
70
Domácí se dostali k několika centrům, ale ani jeden se neujal. Osasuna se velmi dobře brání.
68
Domácí se snaží něco vymyslet na polovině svého soupeře, ale ve druhém poločase se jim ve finální fázi příliš nedaří.
66
Po centru z pravé strany se do zakončení prodral domácí Fran Rico, ale s jeho slabým zakončením neměl brankář žádný problém.
64
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Mauro dos Santos, přichází Iván Ramis.
62
Žlutou kartu dostává Ander Capa (SD Eibar).
60
Domácí mají posledních třicet minut na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělal. Bude to ještě hodně zajímavé.
58
Osasuna právě vstřelila branku!
Hostující celek jde znovu do vedení! Po centru si na zadní tyči počkal ROBERTO TORRES, který se zbavil obránce a pohotově překonal Riesga.
56
Akce hostujících hráčů skončila hodně nepřesným centrem a od své branky bude rozehrávat Asier Riesgo.
54
Bébé dostal dlouhou přihrávku za obranu, ale nezvládl zpracování míče a na tahu jsou tedy hostující fotbalisté.
52
Po stříleném centru z levé strany měl práci Asier Riesgo, ale ten byl na svém místě a v pohodě si poradil.
50
Začalo silně pršet, tak uvidíme, jak se s tím hráči vypořádají. Zatím je druhý poločas plný nepřesností.
48
Po dlouhém nákopu se do zakončení dostal Oriol Riera, ale jeho střela přesná nebyla a Asier Riesgo práci neměl.
46
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Nano.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Hráči se vrací zpět na trávník, takže duel bude pokračovat za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
První poločas je za námi. Domácí do něj vstoupili skvěle, protože už v první minutě šli do vedení. Jenže Osasuna pak zabrala, dvakrát se prosadila vedla nad Eibarem 2:1. Poslední slovo ale měl Sergi Enrich, který se prosadil hlavou a srovnal na 2:2.
45+1
45
Eibar právě vstřelil branku!
Domácí dokázali z rychlé akce vyrovnat na 2:2! Po centru z levé strany se k hlavičce dostal SERGI ENRICH a Nauzet Pérez byl bez šance!
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácím se úplně přestalo dařit. Nic jim nevychází a myslím si, že si přejí, aby už byl poločas.
42
Ale hosté opět skvěle napadali a nakonec se málem dostali k míči, naštěstí pro domácí se ale odrazil do zámezí.
40
Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale ten přesný nebyl a u míče jsou hráči Eibaru, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
38
Domácím se nyní vůbec nedaří. Lehce ztrácejí míče a hráči Osasuny si na hřišti dělají, co chtějí.
36
A hosté jsou při chuti. Po rychlé akci poslal Alex Berenguer míč před branku a domácí měli štěstí, že nakonec doputoval do zámezí.
34
Domácí se hned vydali dopředu, ale Pedro León to celé uspěchal a nepovedenou střelou akci ukončil.
32
A SERGIO LEÓN udeřil domácímu celku další ránu, protože po další akci už jde Osasuna do vedení! Domácí brankář tak dlouho váhal s odkopem, až trefil právě Leóna, který poté jen uklidil míč do prázdné branky.
30
Je vyrovnáno! Po povedeném centru se na zadní tyči zjevil SERGIO LEÓN, který přesnou hlavičkou nedal brankáři šanci a začínáme tedy od začátku.
28
Ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se nemění. U míče jsou hosté, kteří trpělivě kombinují na své polovině.
27
Rohový kop pro Eibar.
25
Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a tempo hry nepatrně opadlo. Domácí stále vedou nad Osasunou 1:0.
23
K míči se nakonec postavil Tiago, ale jeho přízemní pokus přesný nebyl a z této velké příležitosti tedy nebylo vůbec nic.
22
Po ruce je tu hodně zajímavá standardní situace pro domácí, přesně z hranice velkého vápna.
21
Po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí a tím skončila i kombinační akce domácího celku.
20
Jeden z domácích hráčů se dostal k hlavičce, ale s tímto slabým pokusem neměl Nauzet Pérez vůbec žádný problém.
19
18
Žlutou kartu dostává Didier Digard (CA Osasuna).
16
Ani další akci hostům nevyšla, protože po nepřesné hlavičce, kterou se prezentoval Sergio León, skončil míč v zámezí.
14
Nyní to vzal na sebe Oriol Riera, ale jeho individuální akce skončila nezdarem a od své branky bude rozehrávat Asier Riesgo.
12
Domácí Antonio Luna nyní doslova sestřelil fotografa u postranní lajny. Nutno dodat, že to byl ukázkový skluz. Nezaviněná srážka ale skončila dobře a oba ve své práci budou pokračovat.
10
Skvělý míč poslal před branku Oriol Riera, ale na poslední chvíli se k němu dostal ve skluzu Antonio Luna, který velkou šanci zastavil.
9
Po brzkém gólu se hosté oklepali a nyní se stále tlačí dopředu. Zatím ale Eibar velmi dobře brání.
7
Po další akci upadl ve vápně domácích Sergio León, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
6
Osasuna se ale nakonec ubránila a hned to zkusila dlouhým nákopem, ale ten byl velmi nepřesný.
5
Po faulu jsou u míče stále domácí fotbalisté, kteří do tohoto utkání vstoupili opravdu ve velkém stylu.
4
Domácí jsou pochopitelně na koni. Nyní drží míč a trpělivě kombinují, zatím na své polovině.
2
Hosté se pochopitelně hned vydali dopředu, ale z první jejich akce nic nebylo.
1
Tak to je neuvěřitelný vstup do zápasu, protože domácí jdou do vedení už po nějakých čtyřiadvaceti vteřinách! Po dlouhém nákopu se k míči dostal na hranici velkého vápna GONZALO ESCALANTE, který ho parádní šajtlí poslal do břevna, od kterého se odrazil za Péreze, krásná branka.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

SD Eibar: Riesgo – Capa, dos Santos, Lejeune, Luna – Dani García (C), Escalante – León, F. Rico, Bébé – Enrich.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Ramis, Jota, Kike García, Nano, Adrián González, Juncà.

CA Osasuna: N. Pérez – Berenguer, D. García, M. Flaño (C), U. García, Oier – de las Cuevas, Digard, R. Torres – León, O. Riera.
Náhradníci: Fernández – Bonnin, Fausto, Rivière, Romero, Álamo, Otegui.

Eibar – Osasuna 0:0
SD Eibar si v nové sezoně zatím nevede vůbec špatně. Domácí celek má na svém kontě jedenáct bodů a při skóre 9:7 se nachází na osmém místě. Eibar dokázal remizovat na hřišti Realu Madrid, porazil Valencii či remizoval se Sevillou.

CA Osasuna je na tom podstatně hůře. Hostující celek zatím vybojoval pouze tři body a při skóre 7:15 se nachází na předposledním devatenáctém místě. Osasuna pouze třikrát remizovala a na úvodní vítězství tedy i nadále čeká.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská LaLiga má na programu poslední zápas osmého kola, ve kterém přivítá Eibar Osasunu. Mírným favoritem je domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.