Eibar – Celta Vigo: Kuriózní moment. Náhradní brankář si vykoledoval červenou

To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný a hodně vyhecovaný zápas, který nakonec rozhodla jedna jediná branka. V prvním poločase se trefil Fran Rico a rozhodl tak o tom, že Eibar porazil Celtu 1:0.
90+4
90+4
Tak ještě jedna červená pro hosty, kteří konec zápasu vůbec nezvládají. Vyfasoval ji Mallo.
90+4
Žlutou kartu dostává John Guidetti (Real Club Celta de Vigo).
90+3
Žlutou kartu dostává Pablo Hernández (Real Club Celta de Vigo).
90+2
Náhradní brankář Sergio Álvarez, který je pouze na střídačce, zřejmě tak hlasitě protestoval, až vyfasoval červenou kartu!
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Žlutou kartu dostává Rubén Blanco (Real Club Celta de Vigo).
88
Žlutou kartu dostává Facundo Roncaglia (Real Club Celta de Vigo).
86
Hosté už vsadili vše na jednu kartu, a to samozřejmě na tu útočnou, ale zatím se jim směrem dopředu vůbec nedaří.
84
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Iván Ramis, přichází Alejandro Gálvez.
82
Hostující hráč upadl na hranici velkého vápna, ale rozhodčí zůstal zcela klidný a faul neodpískal.
80
Žlutou kartu dostává Iván Ramis (SD Eibar).
78
Na sebe to vzal hostující Bongonda, ale jeho projektil postrádal přesnost.
76
Žlutou kartu dostává Rubén Peña (SD Eibar).
74
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Carles Planas, přichází John Guidetti.
72
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Gonzalo Escalante.
70
Posledních dvacet minut mají hosté na to, aby alespoň vyrovnali, ale zatím to vypadá, že všechny body získá Eibar.
68
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Josep Señé, přichází Pione Sisto.
66
Andreu Fontàs to zkoušel vzít na sebe, uvolnil se, ale následný centr vůbec nezvládl a míč poslal do zámezí.
64
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Rubén Peña.
61
Je před námi posledních třicet minutek a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé a máme se tak na co těšit.
59
A další ofsajd, tentokrát pomezní rozhodčí zastavil slibnou akci Celty.
57
Ani pátý roh domácích druhou branku nepřinesl. Hosté se ale v posledních minutách pouze brání.
56
Rohový kop pro Eibar.
55
Domácí jsou stále o něco aktivnější, hlavně tedy směrem dopředu, ale na další branku stále čekáme.
53
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Pablo Hernández.
51
Nakonec ale celé snažení skončilo ofsajdem.
50
Ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí však zůstávají u míče a snaží se ještě něco vymyslet.
49
Rohový kop pro Eibar
48
Domácí začali hodně svižně! Po kombinaci to vzal na sebe Adrián González a po jeho pokusu skončil míč na brankové konstrukci!
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
První poločas je za námi. Domácí byli o něco aktivnější a nakonec vedou 1:0. Ve druhém poločase je ale stále o co hrát a myslím si, že se máme na co těšit.
45+1
45
Z ničeho nic se sám před brankářem objevil Andreu Fontàs, ale z bezprostřední blízkosti ho nepřekonal!
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Po zisku míče šli hosté hned dopředu, ale opět je zastavila nepřesná přihrávka.
42
Domácí se ještě tlačí dopředu, ale hosté pozorně brání a nechtějí v závěru poločasu podruhé inkasovat, což je pochopitelné.
40
Do konce prvního poločasu zbývá pět minutek a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
38
Ani nyní to hráčů Celty nevyšlo podle představ a přihrávce do vápna opět scházela potřebná přesnost.
36
Hosté se snaží, bojují, ale zatím se jim na polovině soupeře příliš nedaří.
34
Po skvělém centru se na zadní tyči zjevil Adrián González, ale měl to hodně těžké a zakončit nakonec vůbec nedokázal.
32
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože jeden z hráčů se provinil faulem a rozehrávat tak budou hosté.
31
29
Žlutou kartu dostává Théo Bongonda (Real Club Celta de Vigo).
27
Takaši Inuj skvěle pronikl do vápna a tlačil míč před branku, ale ještě lépe zasáhl Rubén Blanco, který výborně zareagoval a míč vyrazil.
25
Nyní je k vidění pouze mnoho nepřesností na obou stranách a míč létá ze strany na stranu.
23
Ani dlouhý nákop hostů nevyšel, takže u míče jsou zase domácí.
22
Domácí to po delší době zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl velmi nepřesný a kulatý nesmysl tak pohodlně sebrali hostující zadáci.
20
Asier Riesgo musel zasahovat, ale s přízemním pokusem z dálky si v pohodě poradil.
18
Ale ani ze svého druhého rohu domácí nic nevytěžili. Hosté míč pouze odkopli a hráči Eibaru jsou tak opět na tahu.
17
15
Domácí jsou po vstřelené brance při chuti a směrem dopředu jsou nyní o poznání aktivnější, než v úvodu utkání.
13
Hostující hráč byl ošetřován, ale už je v pořádku a duel může pokračovat.
12
Hosté se samozřejmě hned vydali dopředu, ale z této akce se nic neurodilo a u míče už jsou zase domácí fotbalisté.
10
Eibar právě vstřelil branku!
Máme tu úvodní branku! Po centru hlavičkoval Adrián González, ale míč skončil pouze na břevně, jenže nejrychleji se k němu dostal FRAN RICO, který ho nekompromisně napálil za bezmocného Blanca.
8
Z úvodního rohu ale nic nebylo. Celta se v pohodě ubránila, je u míče a tlačí se před branku, kterou střeží Asier Riesgo.
7
Domácí celek vybojoval první rohový kop.
5
Oba celky se od úvodního hvizdu tlačí dopředu, ale zatím jsme se dočkali pouze několika nepřesností.
3
Po nepřesném centru měl práci Rubén Blanco, který si ale poradil na jedničku a kulatý nesmysl lehce sebral.
2
Z první akcí nic nebylo. Nyní jsou u míče domácí fotbalisté, kteří kombinují, ale zatím pouze na své polovině.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

SD Eibar: Riesgo – Arbilla, Ramis, Lejeune, Luna – F. Rico, Dani García – León, Adrián González, Inuj – Enrich.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Gálvez, Capa, Escalante, Peña, Nano, Bébé.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Sergi Gómez, Roncaglia, Fontàs, Planas – Señé, Radoja, Wass, Bongonda – Rossi.
Náhradníci: S. Álvarez – Díaz, Guidetti, P. Hernández, Sisto, J. Castro, Cabral..
Poslední vzájemné zápasy

Celta – Eibar 3:2
Eibar – Celta 1:1
Eibar – Celta 0:1
Celta – Vigo 0:1
Celta – Vigo 1:2
SD Eibar si v této sezoně nevede vůbec špatně. Domácí mají na svém kontě patnáct bodů a při skóre 16:15 jsou na jedenáctém místě. Z posledních pěti zápasů ale Eibar pouze jednou vyhrál, když porazil porazil 2:1 Villarreal. Naposledy ale Eibar zaváhal, když prohrál na hřišti Las Palmas.

Real Club Celta de Vigo je na tom ještě o něco lépe. Hosté mají na svém kontě sedmnáct bodů a při skóre 18:21 jsou na osmém místě. Celtě se v posledních týdnech daří, protože z posledních pěti zápasů třikrát vyhrála, jednou remizovala a jednou prohrála.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Eibarem a Celtou Vigo. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.