Eibar - Villarreal: Gól! Pedro León dokonal domácích obrat na 2:1

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek odpoledne a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Domácí po skvělém druhém poločase nakonec poráží Villarreal 2:1! V 80. minutě dokázal vyrovnat Ramis a následně v 87. minutě dokonal obrat León. Domácí se tak po dnešní výhře posunují v tabulce na sedmou příčku. Hosté se prakticky ve druhém poločase nedostali do žádné větší šance, krom šance Bakambua, který v 84. minutě poslal míč svou hlavou těsně vedle pravé tyče Riesgovy branky.

Držení míče: 47% – 53%
Střely celkem: 13 – 6
Střely na branku: 9 – 1
90+4
90+3
Ale ani tentokrát nedokázali z rohového kopu udeřit a rozhodčí následně ukončuje dnešní utkání.
90+3
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže, ale budou mít možnost to napravit z dalšího rohu.
90+3
Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.
90+3
Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že domácí si z dnešního zápasu připíší do tabulky plný počet bodů.
90+2
Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se příliš neženou.
90+1
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Denis Čeryšev.
90+1
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Rubén Peña.
87
Eibar právě vstřelil branku!
Domácí otáčejí vývoj utkání a vedou již 2:1! Enrich dostal skvělou přihrávku za obránce od Adriána. Enrich se následně dostal kolem jednoho z obránců s míčem do vápna, kde místo střely zvolil přihrávku na úplně volného PEDRA LEÓNA, a ten se střelou, která se ještě odrazila od jednoho z hostujících hráčů nemýlil.
86
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
84
Bakambu dostal skvělý centr do vápna z pravé strany hřiště. Jeho následný hlavičkový pokus z hranice malého vápna však skončil těsně vedle pravé tyče Riesgovy svatyně.
83
Hosté se momentálně snaží oplatit branku soupeře stejnou mincí, ale zatím se jim to příliš nedaří.
81
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Adrián González.
80
Domácí vyrovnávají na 1:1! Domácí zahrávali přímý kop zhruba ze třiceti metrů. León poslal do vápna centr, který se odrazil od jednoho z hostujících hráčů na hranici vápna k Lejeunemu. Ten poslal hlavou míč zpět do vápna, kde se k míči dostal IVÁN RAMIS, a ten už se střelou k pravé tyči nemýlil.
79
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Santos Borré.
78
Domácí poslali míč až ke svému brankáři, od kterého načnou novou akci směrem dopředu.
77
Asenjovi se příliš nepovedl odkop od branky a míč tak zadarmo daroval svému soupeři.
76
Samu Castillejo vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za simulování.
75
Arbilla poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře Asenja.
74
Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.
73
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Ander Capa, přichází Anaitz Arbilla.
72
Domácí si mezi sebou špatně přihráli zhruba na polovině hřiště a míč tak celkem zbytečně ztratili.
71
Costa poslal do vápna centr z levé strany, který však skončil pouze v rukavicích brankáře Riesga.
70
Hra se momentálně pohybuje ve středu hřiště.
69
Domácí jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu a tvrdě si jdou za vyrovnáním. Uvidíme, zda se jim to podaří. Mají na to zhruba dvacet minut.
68
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Jonathan dos Santos.
67
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
66
León se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a hrát tak mohou hosté.
65
Enrich se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho prudkou střelu dokázal Asenjo vyrazit pouze před sebe, kde se nacházel Kike, ale ani on nedokázal prostřelit Asenja, který teď podržel svůj tým!
64
Costa poslal do vápna centr z levé strany, ale ve vápně se nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů a hrát tak mohou domácí.
63
Kike se snažil poslat do vápna centr z levé strany. Trefil však pouze Gaspara, od kterého se míč odrazil do zámezí.
62
Hosté si mezi sebou špatně přihráli poblíž hranice vápna soupeře a o míč tak přišli.
61
Dnešní utkání sleduje 4 678 diváků. Vyprodáno tedy není.
60
Hosté ztratili míč na polovině soupeře a domácí tak mohou založit akci směrem dopředu.
59
León napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Jeho střele však chyběla razance a Asenjo tak míč v poklidu chytil.
58
Castillejo se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale trefil pouze jednoho z obránců.
57
Centr do vápna však skončil pouze na hlavě jednoho z domácích hráčů, který míč poslal mimo vápno.
57
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
56
Gaspar poslal do vápna centr z pravé strany. Ve vápně se však míč dostal pouze k Lejeunemu, který ho následně neměl problém poslat mimo vápno.
55
Pedro León to zkusil přímo na branku. Jeho střelecký pokus však skončil vysoko nad brankou.
54
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z osmadvaceti metrů.
53
Domácí si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a o míč tak zbytečně přišli.
52
51
León to ale i přes velký úhel zkusil přímo na branku, kterou však přestřelil.
50
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba ze třiadvaceti metrů, avšak z velkého úhlu.
49
Kike poslal nepřesnou přihrávku do vápna z levé strany hřiště a míč tak skončil pouze u Musacchia.
48
Druhý poločas začal s mnoha nepřestnostmi na obou stranách.
47
Další nepřesnost, tentokrát na straně hostů. Míč skončil pouze v rukavicích brankáře Riesga.
46
Po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů poblíž hranice vápna soupeře se míč dostal pouze k Asenjovi.
46
Domácí rozehráli druhý poločas a okamžitě se ženou s míčem směrem dopředu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 13:02.
První poločas je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný, avšak hosté měli obrovskou možnost otevřít skóre utkání z pokutového kopu, čehož využil Bruno Soriano a stav utkání je tak po prvním poločase 0:1. Domácí se v prvním poločase dostali prakticky do jediné větší šance, když León z přímého kopu vystrašil Asenja, který ale nakonec dokázal míč nadvakrát zkrotit.

44
Enrich se dostal k míči poblíž hranice vápna soupeře. Následně se s ním dostal do vápna, odkud však poslal krkolomnou přihrávku na Kikeho, který se tak k míči nakonec ani nedostal.
43
41
Villarreal právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení! BRUNO SORIANO poslal míč nekompromisně do levé poloviny branky a tímto gólem otevřel skóre dnešního utkání. Riesgo si to namířil na opačnou stranu a penaltu tak neměl šanci chytit.
40
Hosté budou zahrávat pokutový kop! Sansone byl ve vápně faulován jedním z protihráčů a rozhodčí nezaváhal a odpískal penaltu.
40
Hosté si mezi sebou příliš neporozuměli poblíž hranice vlastního vápna a všechno tak musel hasit pohotový Asenjo, který si pro míč ve vlastním vápně došel dříve, než Kike.
39
Ramis byl faulován poblíž hranice vlastního vápna Sansonem a míč tak získávají na své kopačky domácí.
38
Inuj vyslal na branku zajímavou střelu poblíž hranice vápna. S jeho prudkou střelou si však Asenjo poradil.
37
Sansone tentokrát dostal skvělou přihrávku za obránce, ale teď se pro změnu nacházel v ofsajdu.
36
Castillejo poslal příliš nepřesnou přihrávku za obránce na Sansoneho a míč tak skončil pouze v rukavicích Riesga.
35
Bakambu dostal přihrávku do těsného ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
34
Castillejo ho následně sám rozehrál, ale míč poslal pouze na hlavu jednoho z domácích hráčů, který ho následně poslal pohodlně mimo vápno.
33
Hosté budou zahrávat rohový kop, který vybojoval na pravé straně hřiště Castillejo.
32
Luna se jako levý bek dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Míč si však na poslední chvíli příliš předkopl, a ten tak následně skončil pouze v zámezí.
31
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč zbytečně přišli.
30
29
Následný rohový kop skončil pouze v rukavicích připraveného Riesga.
29
Míč se z následného rohového kopu dostal v malém vápně k úplně osamocenému Musacchiovi. Ten si však míč špatně zpracoval a jeden z obránců mu ho nakonec na poslední chvíli dokázal odkopnout od nohy do zámezí.
28
Centr do vápna prodloužil v malém vápně do zámezí Ramis. Hosté budou zahrávat rohový kop.
27
Costa byl faulován zhruba pětadvacet metrů od branky soupeře Pedro Leónem, který následně za zbytečné řeči směrem k rozhodčímu ještě vyfasoval žlutou kartu. Hosté tedy budou zahrávat zajímavý přímý kop, avšak z poměrně velkého úhlu.
26
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.
25
Hosté vybojovali rohový kop na pravé straně hřiště.
25
Soriano poslal do vápna centr z levé strany. Míč se však ve vápně dostal pouze na hlavu Ramise, a ten už ho neměl problém poslat mimo vápno.
24
Nyní je ale ze své poloviny domácí dokázali vytlačit.
23
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
22
Gasparův centr z pravé strany skončil u Soriana. Ten si však v souboji s obráncem pomohl faulem, a tak z této šance nic nebude.
21
20
Sergi Enrich vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za tvrdý faul zhruba na polovině hřiště.
20
Trigueros poslal nepřesnou přihrávku na pravou stranu hřiště ke Gasparovi a míč tak skončil zhruba na polovině hřiště v zámezí.
19
Rico poslal do vápna příliš nepřesný centr z pravé strany, se kterým si obránci soupeře v pohodě poradili.
18
León si špatně zpracoval míč zhruba na hranici vápna soupeře a následně tak o něj přišel.
18
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil od Kikeho pouze v zámezí.
17
Gaspar poslal do vápna centr z pravé strany. Centrovaný míč však skončil pouze u Lejeuneho, který ho následně poslal dlouhým odkopem daleko od své branky.
16
Další nepřesná přihrávka. Tentokrát z kopačky Costy, který míč poslal pouze do rukavic brankáře Riesga.
15
Capa poslal nepřesnou přihrávku na Kikeho a míč tak skončil pouze v zámezí.
14
León poslal do vápna centr, který však odvrátil mimo něj jeden z pozorných hráčů ve žlutém dresu.
13
Victor Ruiz musel zatáhnout za záchranou brzdu a zhruba třicet metrů od branky fauloval nešetrně Leóna, za což následně vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.
12
Trigueros napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Jeho střelecký pokus však zablokoval jeden z obránců.
11
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
9
León to zkusil přímo na branku. Jeho střelecký pokus dokázal Asenjo chytit až napodruhé.
8
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů. Postiženým hráčem je Ramis, který musí být navíc ještě ošetřen. Za tento tvrdý faul vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu Nicola Sansone.
8
Capův centr do vápna z pravé strany skončil pouze u Musacchia.
7
Centr do vápna však neznamenal pro domácí větší potíže.
7
Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu. Faulu se dopustil Inuj.
6
Costa poslal do vápna přízemní centr z levé strany. Ve vápně se však k míči dostal pouze Lejeune, který ho následně poslal dlouhým odkopem dalko od své branky.
5
Enrich se dopustil faulu poblíž hranice vápna soupeře a k míči se tak dostávají hosté.
4
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
3
Tento rohový kop však hostům nenadělal větší potíže.
3
Domácí budou zahrávat první rohový kop v dnešním utkání.
2
Sansone dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
1
Hosté rozehráli první poločas a momentálně s míčem kombinují na vlastní polovině.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v tmavě červených dresech, hosté dnes oblékli žluté dresy.

SD Eibar: Riesgo – Capa, Ramis, Lejeune, Luna – León, F. Rico, Dani García (C), Inuj – Enrich, Kike García.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Gálvez, Escalante, Peña, Arbilla, Adrián González, Bébé.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, V. Ruiz, J. Costa – Castillejo, B. Soriano (C), Trigueros, R. Soriano – N. Sansone, Bakambu.
Náhradníci: Andrés Fernández – Ángel Valdés, Čeryšev, J. dos Santos, Álvaro González, Hernández Cascante, Borré.

Rozhodčí: David Fernández – César García, Iker De Francisco.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Eibar – Villarreal 1:2
Villarreal – Eibar 1:1
Villarreal – Eibar 1:0

Villarreal CF

Villarreal se momentálně nachází v tabulce na páté příčce s devatenácti body. Po devíti odehraných zápasech si připsal na své konto 5 výher a 4 remízy. Venku zatím Villarreal odehrál čtyři zápasy, ze kterých 1x vyhrál a 3x remizoval.

SD Eibar

Eibar se momentálně nachází v tabulce na desáté příčce s dvanácti body. Po devíti odehraných zápasech si připsal na své konto 3 výhry, 3 remízy a 3 porážky. Na domácí půdě zatím Eibar odehrál čtyři zápasy, ze kterých 2x vyhrál, 1x remizoval a 1x prohrál.

Espanyol – Eibar 3:3
Eibar – Osasuna 2:3
Eibar – Leganes 1:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Real Madrid – Eibar 1:1
Eibar – Real Sociedad 2:0
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 10. kola španělské LaLigy mezi SD Eibar a Villarreal CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.