Granada - Villarreal: Hostům chyběl kousek! Sansone trefil před prázdnou jen břevno

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženou remízou, k níž se oba týmy doslova protrápily. Hosté sice šli zásluhou Castilleja do vedení, ale čtyři minuty poté, v 65. minutě, srovnal na konečných 1:1 Ponce. Remíza je zasloužená, Villarreal v závěru již pouze bránil výsledek, domácí pak branku Assenja neohrozili, byť měli více ze hry.
90+2
90+2
Dnešní utkání sleduje 15 101 diváků.
90+2
Statistika držení míče: 60% : 40%.
90+1
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alexandre Pato, přichází Mario González.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále na útočné polovině.
89
Villarreal na své polovině, hosté jako by se již zaměřili pouze na bránění nerozhodného výsledku.
88
Nakonec si zahraje až gólman Ochoa, který rychle rozehrává od své branky.
87
Domácí nyní svírají svého soupeře, jenže nakonec je z toho nepochopitelná přihrávka Krhina dozadu...
86
Boga s míčem u pokutového území soupeře, jsou proti němu dva bránící hráči, je z toho centr na druhou stranu, tam míč získává Barral.
84
Útočný faul Barrala, míč mají hosté. Ti ale posílají další z řady nepřesných nákopů dopředu.
83
Boga se neohroženě vřítil do vápna Villarrealu, dokonce i odcentroval (nepřesně), ale poté sebou hodil na trávník... již několikátá snaha domácích o odpískání pokutového kopu.
82
Bezradnost obou týmů dokreslují nepřesné nákopy z jedné strany na druhou, kdy míče končí zpravidla u gólmanů.
81
David Barral fauluje ve středu hřiště a míč získávají hosté.
80
Čeká nás posledních deset minut dnešní podívané, která bohužel tolik fotbalové krásy nenabídla. Je to spíše podprůměrný fotbal a ani dva góly na tom nic nemění.
78
Sergio Asenjo zahrál nyní na nervy domácích fanoušků, když vyčkával s rozehrávkou.
77
Sudí musí nyní zklidňovat horké hlavy dvou protihráčů na polovině Villarrealu.
75
Sansone šel proti dvěma obráncům Granady, ale nakonec upadl a z této akce nic nebude.
74
Statistika držení míče: 57% : 43%.
73
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Jon Toral, přichází Luís Martins.
70
Odkop od branky Villarrrealu, Asenjo nikam nespěchá.
69
Žlutou kartu dostává David Barral (Granada) za nafilmovaný pád v pokutovém území Villarrealu, byť tam kontakt s nohou bránícího Musacchia byl.
69
Castillejo centruje z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Sansone a míč končí na břevně!
68
Dlouho se tak hosté z vedení neradovali, doufejme, že dva góly pomohou utkání a snad uvidíme lepší fotbalovou podívanou.
67
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Javi Márquez, přichází David Barral.
65
Granada právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno, po rohovém kopu z pravé strany prošel míč až na malé vápno, kde stál nikým neobsazený EZEQUIEL PONCE, který pohotově doklepl míč do branky.
64
Uche Henry Agbo nyní neuhlídal Sansoneho, který z pravé strany pálí na branku Granady, Ochoa byl ale venku z branky a chytá.
63
Ani druhá útočná akce Granady nebyla úspěšný, Tito nepřesně odcentroval a útočí hosté.
62
Granada zkouší okamžitou odpověď, ale akce končí za půlící čárou.
61
Villarreal právě vstřelil branku!
A SAMUEL CASTILLEJO se gólově prosazuje, nikdo v bránící zdi nevyskočil a míč nad hlavami bránících hráčů zaplul přesně k tyči, gólman Ochoa byl bez šance.
61
Šanci na skórování budou mít nyní hosté, kteří získávají, po faulu bránícího Uche Henry Agba, velmi zajímavou standardku v těsné blízkosti pokutového území Granady.
60
Je za námi hodina hry, stav stále bezbrankový, ale registrujeme již alespoň jednu šanci, kterou si připravili před pěti minutami hosté, Roberto Soriano ale trefil pouze tyč.
59
Nepřesný nákop hostů na Castilleja, ale míč skončil v náruči Ochoy.
58
Isaac Cuenca rozehrál volný kop Granady, hosté se ubránili a posílají míč daleko do autu.
57
Velké množství faulů k vidění na trávníku, po zákroku Musacchia mají volný kop domácí.
55
Hosté zahrozili, Roberto Soriano vystřelil zpoza vápna a trefil tyč domácí branky, první gólová šance zápasu!
54
Série faulů pokračuje, nyní fauluje Pato, volný kop pro Granadu.
53
Žlutou kartu dostává Manu Trigueros (Villarreal CF).
52
Villarreal vstoupil do druhé půle rozhodně v lepším rozpoložení, než v kterém hosté odehráli první půli.
50
Odpovědnost na sebe bere Alexandre Pato, který ale branku Granady přestřeluje.
49
A pozor, Villarreal získává velmi slibnou standardku, po faulu Foulquiera před šestnáctkou Granady.
48
Po přihrávce Lombána se v ofsajdu ocitá Ponce.
47
Žlutou kartu dostává Alfred N'Diaye (Villarreal CF).
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:16.
Sudí Estrada ukončil trápení obou týmů, které jsme sledovali téměř celý poločas. Je to urputná bitva o každý míč, oba týmy bojují hlavně sami se sebou a vlastními chybami. Mírně aktivnější jsou domácí, ale ani oni si šanci vypracovat nedokázali.
45
44
To by ale nesměl letět centr z levé strany do území nikoho.
44
V závěru poločasu rohový kop Granady, dočkáme se konečně nějaké šance či gólu?
43
Lombán vrací míč Ochoovi, ten rozehrává na levou stranu.
42
Ne, ani jeden tým nyní není schopen podržet delší dobu míč, ten létá z jedné poloviny na druhou.
41
Míč ve středu hřiště, bitva o míč.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, který je zatím poznamenán spoustou nepřesností, fotbal má pouze průměrnou úroveň.
39
Nepřesný nákop domácích, zaútočit mohli hosté, kdyby ale o míč vzápětí nepřišli.
37
Útočný faul na Márqueze předcházel zablokované střele N'Diayeho, míč získávají domácí.
35
Nakonec je z toho centr z pravé strany, který odvrací bránící Ruiz raději na roh.
34
Z vlastní poloviny začínají domácí útočnou akci, která se po přechodu přes půlící čáru přibrzdila.
33
Odkop od branky Villarrealu.
32
Míč se dostává až k brance Granady, to znamená jediné, domácí se prosadit nedokázali.
31
Možné se šance dočkáme nyní, kdy mají výhodu rohového kopu domácí.
30
Prvních třicet minut příliš fotbalového vzruchu nenabídlo, na první vyloženou šanci stále čekáme.
28
Žlutou kartu dostává Nicola Sansone (Villarreal CF) za nafilmovaný pád v pokutovém území Granady.
26
Villarreal měl k dispozici rohový kop, ale ani z něho hosté skórovat nedokázali.
25
A do šance se dostal Roberto Soriano, který pálí uvnitř vápna, ale fantasticky jeho střelu zablokoval bránící hráč Granady.
24
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.
23
A nakonec Tito posílá takovou spíše propagační střelu na Sergia Asenja.
22
Přetahovaná ve středu hřiště, úspěšnější nyní domácí, Toral uniká po levém křídle, ale poté se celá akce Granady zastavuje.
21
Jon Toral se nyní sbírá z trávníku po hlavičkovém souboji s Triguerosem.
20
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto utkání, zatím se hraje vyrovnaný fotbal.
18
Nepřesný centr domácích z levé strany, před Toralem sbírá míč Asenjo.
16
Volný kop se Villarrealu také nevydařil, míč zablokoval bránící hráč ve zdi a poté domácí odkopli do bezpečí.
15
Žlutou kartu dostává David Lombán (Granada) za nafilmovaný faul před vlastním vápnem.
13
To bylo, ze strany domácích, absolutně nepovedené, míč končí v autu, vhazují hosté.
12
Volný kop se nabízí domácím, na útočné polovině, z levé strany, ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky Villarrealu.
11
Ofsajd hostujícího Soriana a míč tak získávají domácí.
10
Nadýchaný centr do vápna Villarrealu, kde ale Ponce padá, není to pokutový kop.
8
První rohový kop domácích, z levé strany. Míč letí do vápna Villarrealu, tam ale jeden z domácích fauluje gólmana.
7
Domácí s míčem na vlastní polovině, hosté napadají hned ve třech hráčích.
6
Snahu domácích přerušil hvizd sudího, který viděl ofsajd.
5
Míč končí v autu, domácí budou vhazovat z pravé strany, na útočné polovině.
3
Nepřesný pas hostů, míč končí v rukavicích domácího gólmana.
2
Hraje se ve středu hřiště, domácí se pokouší překonat defenzivu soupeře.
1

Granada: Ochoa – Tito, Krhin, Lombán, Foulquier – Agbo, J. Márquez – Cuenca, Boga, Toral – Ponce.
Náhradníci: Olazábal – Angban, F. Rico, L. Martins, Barral, Silva, Guardiola.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, V. Ruiz, Antonio Rukavina – R. Soriano, N'Diaye, Trigueros, Castillejo – N. Sansone, Pato.
Náhradníci: Andrés Fernández – Hernández Cascante, Borré, Ángel Valdés, Cantalapiedra, Mario González, Larrea.

Rozhodčí: Estrada – Cabañero, Martín.
Villarreal CF
Villarreal si v minulé sezóně vybojoval účast v Evropské lize z konečného šestého místa. Pro letošní sezónu jsou tak cíle jasné – vybojovat lepší postavení v lize s postupem do fotbalové Ligy mistrů a když už Evropská liga, tak úspěch i v ní. Je otázka, jak se na mužstvu projeví konec oblíbeného kouče Marcelina, který tento měsíc nečekaně od mužstva odešel.
Granada
Granada vstupuje do nové sezóny s novým trenérem, kterým je úspěšný Paco Jémez z Raya Vallecano. Do Granady přišli před sezónou Ezequiel Ponce z AS Řím, o místo v základu bude usilovat také Ochoa, Silva, Saunier, Toral a Boga. V minulé sezóně se Granada zachránila s velkým štěstím, skončila sedmnáctá a osmnáctý Eibar měl stejný počet bodů, ostatně také jako šestnácté Deportivo La Coruňa.
Vítejte u onlajn přenosu utkání prvního kola španělské Primera División, v němž domácí FRANADA CF přivítá VILLAREAL CF. Utkání se odehraje na EstadiU Nuevo Los Cármenes v Granadě a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní Javier Estrada, na čarách s asistenty Raúlem Cabañerem a Francisco Martínem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.