La Coruňa - Osasuna: Teď už bez šance. Andone poslal domácí hlavičkou do vedení

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 8:16.
Je dobojováno! Deportivo La Coruňa zvládlo utkání s poslední Osasunou a ovládlo dnešní duel 2:0! Domácí vlétli do utkání opravdu aktivně. Už po osmi minutách otevřel skóre hlavou Florin Andone ! Poté byli domácí nadále aktivnější, ale dlouho se nemohli dostat do šance. Až čtyři minuty před přestávkou si na parádní centr naskočil Ryan Babel a hlavou rozvlnil síť podruhé! O přestávce zhaslo na stadionu osvětlení. Vše se ale podařilo nahodit a mohlo se pokračovat. La Coruňa ve druhé půli kontrolovala hru a nepustila soupeře do šancí!
90+3
90+2
Alex Berenguer si na polovině hrací plochy vyšlápl na jednoho ze soupeřů a daroval míč domácímu celku. Deportivo už bude chtít dohrát zápas s míčem na kopačkách.
90+1
Nastavují se tři minuty!
90
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Ryan Babel, přichází Marlos Moreno.
89
Do kombinace Deportiva se zapojil také obránce Raúl Albentosa. Hosté už se míče nedotkli dobré tři minuty. Nikdo v zeleném rozehrávku Deportiva neatakuje.
88
Domácí se stále drží na polovině svého soupeře a přenášejí těžiště hry z jedné strany na druhou. Domácí fanoušci rozjeli v závěru utkání párty na tribunách.
87
Carlos Clerc doběhl prudký míč před Brunem Gamou. Hostující obránce z otočky odpálil balón daleko od hostující branky. Hosté už jen čekají na závěrečný hvizd.
86
Domácí zahrávali rohový kop. Emre Colak poslal centr na malé vápno. Nauzet Pérez poněkolikáté v utkání vyrazil mezi hlavičkáře a míč sebral do rukavic.
85
Ryan Babel postupoval do otevřené obrany Osasuny. K domácímu záložníkovi se stačil stáhnout Goran Čaušić a Babel se dlouhou kličkou připravil o možnost vystřelit.
84
Bruno Gama se na polovině hrací plochy pustil do souboje s Davidem Garcíou. Domácí útočník se v souboji se soupeřem provinil proti pravidlům. Osasuna bude rozehrávat.
83
La Coruňa drží míč na svých kopačkách a soupeři jej vůbec nepůjčuje. Domácí celek kráčí bez problémů za vítězstvím. Osasuna je naprosto bezzubá.
82
Domácí kombinovali u rohového praporku. Míč si zpracoval Emre Colak, ke kterému přistoupil Goran Čaušić. Srbský stoper hostů byl úspěšný.
81
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Florin Andone, přichází Joselu.
80
Carlos Clerc dojel jednoho z domácích fotbalistů na polovině hrací plochy. Hostující fotbalista vidí za odměnu žlutou kartu.
79
Kenan spěchal do pokutového území za pobídkou z pravé strany. Střídající fotbalista svedl souboj s Albentosou, ale domácí stoper byl úspěšnější.
78
Emre Colak vyslal prudký centr od rohového praporku. Nauzet Pérez vystartoval z brankové čáry na malé vápno, kde sebral míč do rukavic.
77
Emre Colak vymyslel nadýchaný centr před hostující branku. Po míči se vrhl Ivan Márquez, který ale netrefil balón podle svých představ a málem ohrozil vlastního brankáře.
76
Střídající Bruno Gama se okamžitě zapojil do útoku Deportiva. Nováček na hrací ploše potáhl míč na polovinu soupeře, ale poté zastavil akci přihrávkou ke svým obráncům.
75
Domácí nadále kontrolují svůj náskok a drží soupeře v uctivé vzdálenosti od své svatyně. Deportivo kráčí za důležitými třemi body.
74
Žlutou kartu dostává Ivan Márquez (CA Osasuna).
73
Osasuna vybojoval míč na polovině hrací plochy, ale místo útočení se hosté rozhodli pro postupnou kombinaci na vlastní polovině. Takto se jim vyrovnat nepodaří.
72
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Carles Gil, přichází Bruno Gama.
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Miguel de las Cuevas, přichází Kenan.
72
71
Zajímavá akce domácího celku! Emre Colak se v pokutovém území otočil kolem svého strážce a vypálil po zemi! Nauzet Pérez jeho ránu vyrazil!
70
Emmanuel Rivière proběhl s míčem do pokutového území, přihrával pod sebe, ale Sergio León už nestačil zastavit svůj pohyb. Míč prolétl šestnáctkou bez teče.
69
Juanfran kombinoval na pravé straně s Carlosem Clercem. Druhý jmenovaný měl spoustu času na střelu, ale nakonec se rozhodl roztáhnout hru do kraje.
68
Dnešní utkání sleduje 22 863 diváků!
67
Juanfran na polovině hrací plochy nevybíravě dojel Torrese a může být rád, že vidí jen žlutou kartu! Tohle byl hodně nebezpečný zákrok.
66
Domácí fanoušci si zatím užívají vedení svého celku a podporují Deportivo hlasitým skandováním. Na hrací ploše se mezitím bojuje v blízkosti půlící čáry.
65
Jenže La Coruňa hned vzápětí zahrávala další standardní situaci. Centrovaný míč tentokrát vyslal Guilherme, avšak jeho pobídka dopadla naprosto stejně.
64
Deportivo zahrávalo přímý kop. Emre Colak však poslal příliš krátký centr, který už na hranici pokutového území odhlavičkoval do bezpečí Alex Berenguer.
63
Domácí si nyní troufli na hodně riskantní akci. Carles Gil potáhl míč do středu hřiště mezi dva soupeře a riskantní pobídkou na vlastní zadáky uklidnil hru.
62
Naopak na druhé straně si Ryan Babel nabíhal na přetažený centr na zadní tyč. Domácí záložník se natahoval po odraženém míči, avšak z úhlu už Péreze neohrozil.
61
Do konce utkání zbývá půlhodina hry a domácí La Coruňa stále nepouští svého soupeře do šancí. Przemysław Tytoń v domácí brance dnes neměl moc práce.
60
Emre Colak vyhnal prudkou přihrávkou spoluhráče až na brankovou čáru. Zpětnou přihrávku do pokutového území bez váhání odkopl David García.
59
Ryan Babel se pustil do hlavičkového souboje s jedním z obránců. Hostující zadák měl ve vzdušném souboji navrch a nepustil domácího střelce k míči.
58
Miguel de las Cuevas si nepotykal se zpracováním na půlící čáře. Hostující záložník si předkopl míč daleko od nohy a napadající soupeř mu balón sebral.
57
Na míč si po delší době sáhl také hostující brankář Nauzet Pérez. Gólman Osasuny rozjel další akci hostujícího celku po pravé straně. Na šance ve druhé půli zatím čekáme.
56
Další ofsajd na straně Osasuny. Střídající Emmanuel Rivière ale dělá domácím zadákům velké problémy. Naštěstí pro Deportivo se nyní trošku pozapomněl.
55
Emmanuel Rivière ve dosáhl na prudkou pobídku na malé vápno. Střídající útočník Osasuny sice stačil nasměrovat míč na branku, ale jeho slabý pokus Przemysław Tytoń ukryl v rukavicích.
54
Hra je přerušena. Na trávníku totiž zůstává ležet jeden z domácích fotbalistů, který se drží ze levé koleno. Uvidíme, zda bude muset opustit hrací plochu.
53
Na světě je první žlutá karta! Miguel de las Cuevas dojel na polovině hřiště jednoho ze soupeřů a za ostrý skluz vidí žlutou kartu.
52
Před domácí branku přilétl další centr. Carlos Clerc hledal z levé strany rozběhnutého Leóna, avšak hostující útočník se nenatlačil před stopery.
51
Osasuna zahrávala přímý kop. Centrovaný míč přilétl na zadní tyč, kde číhal Cayetano Bonnin, nicméně hostující obránce z ostrého úhlu branku netrefil.
50
La Coruňa zatím hraje hodně zkušeně. Domácí drží míč na svých kopačkách a nechtějí k němu pustit fotbalisty Osasuny. Deportivo se nikam nežene.
49
Střídající Emmanuel Rivière si počkal na přihrávku mezi obránce a rázem se hnal sám na domácího brankáře. Hostující útočník si však rovněž nedal pozor na ofsajd.
48
Na druhé straně vybídl Goran Čaušić ke střele Berenguera. Druhý jmenovaný si ještě potáhl míč na hranici pokutového území, odkud jej napálil vysoko na tribunu.
47
Domácí pokračují i na začátku druhého poločasu v aktivním pojetí hry. Za obranu Osasuny si naběhl Florin Andone, nicméně domácí útočník si poněkolikáté v utkání nedal pozor na ofsajd.
46
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Fran Mérida, přichází Emmanuel Rivière.
46
Světla začínají pomalu naskakovat! Vypadá to, že druhý poločas by měl začít během několika minut! Hostující fotbalisté už jsou zpátky na trávníku!
Fanoušci se o přestávce skvěle baví hlasitým skandováním. Uvidíme, zda se dnes vůbec dočkáme pokračování.
Rozhodčí posílá fotbalisty z tunelu zpátky do šaten! Tady se nějakou chvíli hrát nebude!
Začátek druhého poločasu se opozdí! Na stadionu v La Coruni totiž přestalo svítit osvětlení! Fanoušci si mezitím svítí mobilními telefony!
První poločas je minulostí! Deportivo La Coruňa potvrzuje od úvodních minut roli favorita a svého soupeře zatím k ničemu nepouští. Už v sedmé minutě mohl otevřít skóre Ryan Babel, ale jeho ránu vyrazil Pérez na roh. Po něm už se však La Coruňa radovala. Florin Andone hlavou poslal domácí celek do vedení! Deportivo bylo nadále aktivnější, ale nemohlo si vypracovat šance. Až tři minuty před přestávkou odcentroval Gil na zadní tyč a Ryan Babel přidal druhou branku! Do kabin se proto odchází za stavu 2:0.
45
45
V samotném závěru prvního poločasu se mezi stopery Osasuny řítil Florin Andone. Domácí útočník však zatáhl za dres Davida Garcíu. Hosté budou rozehrávat.
44
Domácí nadále pokračují v aktivní hře. Právě Ryan Babel nyní spěchal vpřed po levé straně hřiště. Stopku mu však za cenu nedovoleného zákroku vystavil Berenguer.
42
La Coruňa právě vstřelila branku!
Domácí v závěru prvního poločasu navyšují své vedení na 2:0! RYAN BABEL vlétl do pokutového území a na zadní tyči si naskočil na parádní centr. Babel vyslal prudkou hlavičku k tyči, na kterou Pérez nemohl dosáhnout!
42
Cayetano Bonnin centroval do pokutového území z pravé strany. Hostujícímu obránci se centr vůbec nepovedl a Przemysław Tytoń měl snadnou práci.
41
Goran Čaušić roztáhl hru na levou stranu. Alex Berenguer si chtěl zaseknout míč okolo Juanfrana, ale domácí obránce jeho úmysl přečetl a odkopl míč do zámezí.
40
Domácí stopeři odhlavičkovali další vysoký míč na hranici pokutového území. Osasuna se zatím marně dere do útoku. Obrana Deportiva pracuje na jedničku.
39
Cayetano Bonnin posunul míč vpřed po pravé straně. V akci chtěl pokračovat Goran Čaušić, nicméně hostující záložník naivní kličkou odevzdal balón soupeři.
38
Na druhé straně si Sergio León sbíhal pro míč až k postranní čáře. Do parády si jej vzal Fernando Navarro, jež mu v souboji pořádně naložil.
37
Ryan Babel chtěl patičkou uvolnit rozběhnutého Guilhermeho. Babel však vyslal příliš prudkou pobídku a druhý jmenovaný už na míč nedosáhl.
36
Juanfran se dral po pravé stran do pokutového území. Krajní obránce domácího celku ale nenašel recept na svého obránce, který mu míč odkopl.
35
La Coruňa zatím s naprostým přehledem kontroluje své vedení. Domácí celek kombinuje na polovině hřiště a čeká na skulinky v zadních řadách hostů.
34
Florin Andone sice přidal svou druhou branku, ale vzrušení je zbytečné! Domácí útočník se v době přihrávky pohyboval dobré dva metry za posledním obráncem!
33
Centr od rohového praporku nebezpečí pro Przemysława Tytońe nepřinesl. Polský brankář sice vyrazil mezi hlavičkáře, ale práci mu usnadnili obránci.
32
Alex Berenguer vybídl k náběhu de las Cuevase. Druhý jmenovaný si udělal prostor k odcentrování, nicméně jeho pobídku do vápna srazila obrana domácích na roh.
31
Roberto Torres vyslal vysoký centr do pokutového území, kam spěcha Miguel de las Cuevas. Před rozběhnutým záložníkem Osasuny odhlavičkoval míč Juanfran.
30
Sergio León bojoval na polovině hrací plochy o odražený míč. Hostující útočník sváděl souboj s domácími stopery. Jako vítěz nakonec vyšel Raúl Albentosa.
29
Před branku hostujícího celku přilétl prudký centr, na který si na přední tyči naskočil Florin Andone, jenže tentokrát neměl seřízené mířidla a poslal balón daleko vedle branky.
28
Juanfran znovu podpořil domácí útok. Tentokrát ale raději přihrál míč na jistotu a La Coruňa může pokračovat v kombinaci na polovině Osasuny.
27
Juanfran se vydal na výlet po pravé straně. Domácí obránce chtěl předložil míč na hranici pokutového území, nicméně jeho čitelnou přihrávku ukradl Miguel de las Cuevas.
26
Ke střele zpoza hranice pokutového území napřáhl Roberto Torres. Rána mu však vůbec nesedla a jeho skákavý projektil zastavil obránce Albentosa.
25
Fernando Navarro byl na polovině hrací plochy faulován Berenguerem a nyní se zlobí na rozhodčího, že hostujícímu fotbalistovi neudělil žlutou kartu.
24
Miguel de las Cuevas mohl rozjet rychlý protiútok hostujícího celku. Záložník Osasuny ale přibrzdil akci zpětnou přihrávkou na Meridu a domácí obránci se stačili vrátit.
23
Tempo hry v posledních minutách hodně opadlo. Ani jeden z týmů se nyní netlačí do útoku. Hraje se spíše v blízkosti půlící čáry a hra je plná nepřesností.
22
Babel se nyní ocitl v roli faulujícího fotbalisty. Domácí záložník na polovině hrací plochy přidržel jednoho ze soupeřů za dres a sudí nařídil míč pro Osasunu.
21
Ryan Babel se podruhé v prvním poločase ocitl v dobré střelecké pozici. Domácí fotbalista tentokrát střílel bez přípravy a jeho pokus skončil vysoko na tribuně.
20
Carles Gil se vydal do rychlého protiútoku. Samotný Gil si poté nabíhal na kolmou přihrávku do pokutového území, jenže Ivan Márquez stačil míč odkopnout.
19
Carlos Clerc si na levém kraji hostující obrany zbytečně nepřidělával práci a jednoduše napálil míč před napadajícím soupeřem na tribunu.
18
Juanfran potáhl míč na polovinu Osasuny po pravé straně. Domácí obránce poté ale svůj průnik zastavil a vrátil balón kolegům z domácí defenzívy.
17
Do kombinace hostujícího celku se zapojil také Nauzet Pérez. Osasuna drží v posledních minutách míč na svých kopačkách a snaží se najít skulinky v domácí defenzívě.
16
Alex Berenguer si navedl míč na hranici pokutového území z pravé strany a opřel se do něj levačkou. Pokus hostujícího fotbalisty směřoval doprostřed branky a Przemysław Tytoń neměl problémy.
15
Po dlouhé době se do útoku vydala Osasuna. Sergio León postupoval vpřed po pravé straně, zasekávačkou se zbavil obránce, jenže jeho ránu levačkou srazil Sidnei.
14
Florin Andone obdržel přihrávku do pokutového území, natlačil se před Davida Garcíu a chtěl odcentrovat. Hostující obránce mu ale v přihrávce zamezil.
13
Hosté se zatím nemohou dostat přes půlící čáry. Cayetano Bonnin chtěl odkopnout míč od postranní čáry ,ale agilní Ryan Babel mu v odkopu zamezil.
12
Deportivo zahrávalo přímý kop. Na přední tyči hlavičkoval osamocený Guilherme, nicméně jeho pokus zády k brance prolétl kolem šibenice.
11
Miguel de las Cuevas se vrátil vypomoci hostujícího obraně, jenže v souboji u postranní čáry to přehnal s agresivitou a skolil na trávník Navarra.
10
La Coruňa je stále aktivnějším celkem. Ryan Babel nyní atakoval rozehrávku hostujícího celku a vynikajícím pohybem získal pro Deportivo vhazování.
8
La Coruňa se ujímá vedení! Domácí celek se ujímá vedení! Emre Colak vyslal centr od rohového praporku. Na malém vápně vyšplhal ze všech nejvýše Florin Andone a prudkou hlavičkou otevřel skóre!
7
První obrovská šance domácího celku! Ryan Babel obdržel zpětnou přihrávku na hranici pokutového území, mířil do horního rohu, ale Nauzet Pérez jeho pokus vytěsnil!
6
Hra je přerušena. Na trávníku zůstává ležet hostující Carlos Clerc. Obránce Osasuny se srazil s Colakem a drží se za pravý bok. Podle všeho bude schopen pokračovat.
5
Emre Colak si narazil míč s Gilem. První jmenovaný poté vyslal vysokou pobídku na malé vápno, ale David García nepustil domácí hráče k hlavičce.
4
Carlos Clerc pohlídal dlouhou přihrávku podél postranní čáry a bez váhání odkopl míč do zámezí. La Coruňa zůstane na polovině soupeře, domácí budou vhazovat.
3
Ofsajd také na druhé straně! Goran Čaušić poslal hlavou míč za záda domácí obrany, avšak Sergio León rovněž zaostal za obránci domácího celku.
2
Po levé straně postupoval vpřed Sidnei. Domácí fotbalista chtěl vybídnout do šance Florina Andoneho, ale druhý jmenovaný se pohyboval za hranicí ofsajdu.
1
Domácí La Coruňa zahájila dnešní utkání výkop. Domácí se ihned vydali do útoku, ale kombinace po pravé straně hrací plochy nepřinesla úspěch.
1

Deportivo La Coruňa: Tytoń – Juanfran, Albentosa, Sidnei, F. Navarro – Guilherme, C. Borges – Gil, Colak, Babel – Andone.
Náhradníci: Lux – Mosquera, Joselu, Moreno, A. Arribas, Luisinho, Gama.

CA Osasuna: N. Pérez – Bonnin, D. García, Márquez, C. Clerc – Čaušić, R. Torres – de las Cuevas, Mérida, Berenguer – León.
Náhradníci: Fernández – Rivière, Fuentes, U. García, Kenan, Romero, Buñuel.

Rozhodčí: Sánchez – Gallego, Martínez.
Vzájemné duely

Poslední vzájemné duely sehráli dnešní soupeři v sezóně 2012/2013. V obou případech se z výhry radoval domácí celek. La Coruňa doma na podzim vyhrála 2:0, zatímco Osasuna na jaře triumfovala 2:1.
Deportivo La Coruňa

La Coruňa na tom není o moc lépe. Deportivo zatím sehrálo patnáct duelů a vybojovalo třináct bodů. La Coruni patří šestnácté místo. Z posledních pěti duelů však získali jen tři body za domácí vítězství 5:1 s Realem Sociedad. V minulém kole ale prohrála 3:2 s Realem Madrid.
CA Osasuna

Osasuna zatím zažívá hrůzostrašnou sezónu. Dnešní hostující celek zatím v patnácti duelech nasbíral jen sedm bodů a nachází se na samotném dně ligové tabulky. Útok Osasuny je navíc nejhorší v celé soutěži. Osasuna totiž vstřelila jen třináct branek.
Příjemný nedělní podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Primera Division. Společně se zaměříme na duel mezi Deportivem La Coruňa a CA Osasuna. Duel startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.