Las Palmas - Betis: Kosmetická úprava, ale paráda. Hostující Navarro napálil mír pod břevno

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Las Palmas dnes potvrdilo skvělou bilanci na domácím hřišti, na Estadio de Gran Canaria se prostě v této sezóně body nezískají a dnes to na vlastní kůži poznal Real Betis. Hosté nehráli špatný fotbal, hlavně v první půli, ale gól do šatny jako by je zlomil a ve druhé půli do jejich sítě napadaly tři góly, takže bylo po zápase.
90+3
90+3
Žlutou kartu dostává Rafa Navarro (Real Betis).
90+2
Jesé faulován na vlastní polovině, míč pro Las Palmas.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Betis se ještě snaží o vstřelení druhého gólu.
88
Real Betis právě vstřelil branku!
RAFA NAVARRO se prosazuje střelou z pravé strany a alespoň kosmeticky upravuje skóre.
87
Míč ve středu hřiště, hosté v klidu kombinují.
85
Posledních pět minut před námi, Betis se ve druhém poločase doslova sesypal a nyní tak bude rád, když neinkasuje ještě pátý gól.
83
Las Palmas právě vstřelilo branku!
JESÉ s přehledem proměňuje pokutový kop a domácí vedou již 4:0.
82
Byla nařízena penalta ve prospěch Las Palmas, Pezzella fauluje ve vlastním vápně Jesého a sudí neváhal, penalta!
79
Joaquín (Real Betis) rozehrává z pravé strany a pozor, Lizoainovi vypadl míč z rukou, ale může být v klidu, je pískán ofsajd.
78
Antonio Sanabria (Real Betis) vybojoval rohový kop pro svůj tým.
77
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Kevin-Prince Boateng, přichází Marko Livaja.
76
Joaquín (Real Betis) přenáší hru na levou stranu, odkud jde centr před branku Las Palmas, Raúl Lizoain jde do souboje a chytá míč.
75
Kevin-Prince Boateng (Las Palmas) pohotově zakončil ve vápně Betisu, ale Antonio Adán v pohodě chytá.
75
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Pedro Bigas, přichází David García.
74
Žlutou kartu dostává Germán Pezzella (Real Betis).
73
Joaquín (Real Betis) poslal míč před vápno, odkud pálí Ceballos, ale Raúl Lizoain byl připravený a míč lapil.
72
Rohový kop pro Real Betis, hosté rozehrají z pravé strany.
70
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Alex Alegría, přichází Antonio Sanabria.
69
Kevin-Prince Boateng (Las Palmas) šel do souboje s gólmanem Betisu a nyní těžko došlapuje na pravou nohu.
69
Betis s míčem u půlící čáry, ale chyba na levé straně a zaútočit mohou domácí.
68
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Jonathan Viera, přichází Mateo.
65
Žlutou kartu dostává Aïssa Mandi (Real Betis).
62
A domácí celek vede již rozdílem tříbranek! Nádhernou individuální akci předvedl JONATHAN VIERA, který si dokázal najít cestu skrz hostující obranu a přesnou střelou k tyči navýšil vedení domácího celku!
62
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rubén Pardo, přichází Jonas Martin.
61
Domácí celek si je vědom dvoubrankového vedení, a tak při rozehrávce nikam nepospíchá. Obránci Las Palmas trpělivě rozehrávají z vlastní poloviny.
59
Betis se nyní řítil do zajímavé situace, ze které mohl přijít kontaktní gól! Castro obral ve středu hřiště Vieru o míč a postupoval vpřed. Křížnou přihrávkou chtěl vysunout Alegríiu, avšak míč sebral Lemos!
58
Hostující Tosca ve středu hřiště ostrým skluzem poslal k zemi Gómeze a od sudího Sanchéze vidí zaslouženě žlutou kartu!
57
Obránce Michél si dělal prostor na pravé straně, na které podnikl odvážný průnik. Pravý bek Las Palmas i odcentroval, avšak obrana Betisu si s centrem poradila.
56
Betis rozehrával z vlastní poloviny, avšak domácí fotbalisté dostali kvalitním presinkem svého soupeře pod tlak, a tak rozehrávka Pezzella nebyla příliš přesná.
54
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Petros, přichází Joaquín.
53
Jeden takový nyní domácí přesně předvedli. Na levé straně si převazl míč Jesé, který postupoval vpřed společně s Boatengem, avšak přihrávka prvně jmenovaného nebyla přesná.
52
Klub z Kanárských ostrovů je na začátku druhého poločasu velmi aktivní a většinou hrozí z nebezpečných protiútoků.
49
Domácí celek se hned na začátku druhého poločasu dostává do dvoubrankového vedení! Postaral se o to KEVIN-PRINCE BOATENG, který zužitkoval nahrávku Jesého.
46
45+2
44
Střelec prvního gólu zápasu ani neslaví, svíjí se nyní v bolestech před brankou Betisu, po souboji s gólmanem Adánem! Po hlavičce Boatenga totiž VICENTE GÓMEZ ještě dokázal špičkou kopačky usměrnit míč za záda Adána, ale právě po střetu s ním si odnesl bolestivé zranění.
43
Volný kop Las Palmas, na útočné polovině, z této vzdálenosti již lze ohrozit branku soupeře.
42
Dani Ceballos (Real Betis) fauluje Roque Mesu, míč pro Las Palmas.
41
Probíhá poslední pětiminutovka první půle a v posledních minutách se zase ke slovu více dostávají hosté.
39
Míč letí do autu, hosté budou vhazovat z pravé strany, na polovině Las Palmas.
38
Žlutou kartu dostává Vicente Gómez (UD Las Palmas).
36
Alex Alegría (Real Betis) padá na hranici pokutového území Las Palmas, ale nebyl to faul.
35
Rubén Pardo rozehrál rohový kop z pravé strany, ale ani z tohoto rohu se gólu nedočkáme.
34
Alex Alegría (Real Betis) se dostal ke střele ve vápně Las Palmas, nebyla to špatná pozice, ale jeho pokus dokázal bránící Bigas zablokovat.
33
Akce Betisu končí střelou z pravé strany, Raúl Lizoain (Las Palmas) ale v pohodě chytá.
32
Raúl Lizoain (Las Palmas) se zapojuje do rozehrávky, odkop od branky, hosté ale získávají míč.
31
Las Palmas rozehrává rohový kop z levé strany, ale hosté se ubránili.
30
Žlutou kartu dostává Mauricio Lemos (UD Las Palmas).
29
Žlutou kartu dostává Kevin-Prince Boateng (UD Las Palmas).
29
Betisu odpískán další útočný faul, míč mají opět domácí.
28
Útočný faul Álexe Martíneze, který se bolestivě srazil s gólmanem Las Palmas.
27
Rubén Pardo (Real Betis) rozehrál z pravé strany, ale domácí odkopávají míč, hosté ale budou znovu útočit.
26
Obrana Las Palmas se ale dostala pod tlak a chybovala, míč získali hosté, kteří vybojovali rohový kop.
25
Až k Raúlu Lizoainovi jde míč, domácí gólman rozehrává na levou stranu.
24
Míč se dostává až k půlící čáře, ale stále je v držení fotbalistů Las Palmas.
23
Autové vhazování domácích z pravé strany, na útočné polovině.
22
Kevin-Prince Boateng (Las Palmas) si nabíhá před branku Betisu, kde čeká centr z levé strany, ale Antonio Adán před ním dokázal míč lapit.
21
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, která již nabídla zajímavé akce a pokud bude fotbal pokračovat v podobném tempu, máme se na co těšit.
19
Odkop od branky Betisu, který nyní s velkým vypětím zastavoval útočné akce soupeře.
18
Do první šance se ale dostali domácí, z levé strany se dostal ke střele Bigas, který ale nevyzrál na Adána!
16
Míč získávají hosté, jejichž akce jsou o něco přímočarejší, Betis se spoléhá hlavně na rychlá křídla.
15
Las Palmas se drží na útočné polovině, ale k brance Betisu zatím marně hledají cestu.
14
Zatím hodně opatrný úvod zápasu, Betis má mírnou převahu.
13
Vypadá to na Daniho Ceballose, který odchází v doprovodu lékaře týmu za postranní čáru.
12
Jeden z hráčů Betisu musí být nyní ošetřován na vlastní polovině.
11
Domácí se v pohodě ubránili a dostávají míč na útočnou polovinu.
10
Betis vybojoval další roh, tentokrát bude Rubén Pardo rozehrávat z pravé strany.
8
Las Palmas se poprvé v zápase delší dobu drží na útočné polovině.
7
Na opačné straně se odhodlal ke střele zpoza vápna Roque Mesa (Las Palmas), který ale branku přestřelil.
6
Hosté znovu s míčem u vápna soupeře, znovu jdou přes levou stranu, centr na Rubéna Castra dokázal odvrátit obránce Las Palmas.
5
Další pas hostů na levou stranu, kde si nyní nabíhá Álex Martínez, který ale nedokázal míč zastihnout ještě na hrací ploše.
4
Nákop hostů na levou stranu, kam si sbíhá Rubén Pardo, ten dokázal odcentrovat, jenže pouze na nohu obránce UD.
3
Domácí se v pohodě ubránili, rohovému kopu předcházela zajímavá střela právě Martíneze z levé strany.
2
Hosté vybojovali rohový kop, který bude Álex Martínez rozehrávat z levé strany.
1

UD Las Palmas: Lizoain – Michel, Lemos, Bigas, D. Castellano – V. Gómez, Mesa, Viera – Tana, K-P. Boateng, Jesé.
Náhradníci: Varas – David García, Montoro, Livaja, Artiles, Mateo, Halilović.

Real Betis: Adán – R. Navarro, Pezzella, Tosca, Mandi, Á. Martínez – Pardo, Petros, D. Ceballos – Alegría, Rubén Castro.
Náhradníci: D. Giménez – Bruno González, Martin, A. Sanabria, Joaquín, Cejudo, Durmisi.

Rozhodčí: J. Sánchez – M. Martínez, G. García.
REAL BETIS
Real Betis je na tom obdobně, co se posledních ligových výsledků týče. Nebýt domácí výhry 2:0 nad Osasunou, trvala by série bez výhry od konce února.
LAS PALMAS
Domácím nevyšly dva poslední ligové zápasy, které prohráli – nejprve 1:3 na hřišti Celty Vigo a poté stejným výsledkem na hřišti Eibaru. Las Palmas boduje hlavně doma, na hřišti soupeřů je druhým nejhorším ligovým týmem, hůře je na tom jen Granada.
Poslední vzájemné zápasy v LaLize /Primera División/
12.12.2015 • UD Las Palmas – Real Betis 1:0
19.04.2016 • Real Betis – UD Las Palmas 1:0
18.11.2016 • Real Betis – UD Las Palmas 2:0
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenatřicácého kola španělské LaLigy, v němž domácí UD LAS PALMAS přivítá REAL BETIS. Utkání se odehraje na Estadio de Gran Canaria v Las Palmas de Gran Canaria a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní José Sánchez, na čarách s asistenty Miguelem Martínezem a José Gallego Garcíou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.