Las Palmas - Villarreal: Hostující Trigueros poslal míč do šibenice, ale brankář opět skvěle zasáhl

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který nakonec rozhodla jedna jediná branka. Tu vstřelil Kevin-Prince Boateng a rozhodl tak o tom, že Las Palmas porazil Villarreal 1:0. Duel hodně ovlivnila červená karta, kterou už ve 20. minutě vyfasoval Víctor Ruiz. Domácí ale byli aktivnější a vyhráli zaslouženě.
90+4
90+4
Žlutou kartu dostává Mario Gaspar (Villarreal CF).
90+3
Cédric Bakambu fauloval a nic se už zřejmě nestane.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Nyní jsme viděli několik střeleckých pokusů, ale ani jeden neměl gólové parametry.
86
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, naopak dopředu šli domácí, ale s propagačním pokusem si Andrés Fernández poradil.
85
Cédric Bakambu se hned dral dopředu a nakonec vybojoval rohový kop.
83
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Cédric Bakambu.
82
Ani z tohoto rohu hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají nejtěsnějším možným rozdílem.
82
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Tana, přichází Alen Halilović.
81
Rohový kop pro Villarreal.
80
Po centru hlavičkoval jeden z hostujících hráčů, ale měl to složité a branku nakonec trefit nedokázal.
79
Hosté se tlačí dopředu a nyní jsou jasně lepším celkem, tak uvidíme, zda se jim podaří alespoň vyrovnat, zatím to ovšem nevypadá.
77
Bruno Soriano vytřelil z dálky, ale jeho rána přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Raúl Lizoain.
76
Momo zatáhl za záchranou brzdu, zastavil unikajícího protihráče a může být rád, že je to pouze žlutá karta.
75
Žlutou kartu dostává Mauricio Lemos (UD Las Palmas).
74
Z rohu ale nic nebylo. Domácí se už nikam příliš netlačí, ale stále je před námi zhruba dvacet minutek.
74
Rohový kop pro Las Palmas.
73
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Kevin-Prince Boateng, přichází Jesé.
71
Žlutou kartu dostává Jonathan Viera (UD Las Palmas).
70
Po střele z hranice velkého vápna musel zasahovat Andrés Fernández, ale s tímto slabým pokusem si dokázal v pohodě poradit.
68
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Santos Borré.
66
Ale ani z tohoto rohu nic nehylo. Čas se pomalu krátí a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
65
Z rohu ale nic nebylo a dopředu hned šli domácí, kteří také vybojovali rohový kop.
64
Z dálky to vyzkoušel hostující Manu Trigueros, ale Raúl Lizoain míč směřující do šibenice skvěle vyrazil na rohový kop!
62
Hosté jsou ve druhém poločase lepším celkem, ale domácí zatím stále dobře brání a ke třem bodům mají podstatně blíže.
60
Z rohu ale nic nebylo a stav se nemění. Je před námi posledních třicet minut.
59
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Mateo, přichází Momo.
59
Po bleskové akci střílel z hranice velkého vápna Nicola Sansone a Raúl Lizoain míč konečky prstů vyrazil na rohový kop!
58
Kevin-Prince Boateng si na malém vápně naskočil na centrovaný míč, ale z dobré pozice branku Villarrealu vůbec netrefil!
57
55
Hosté drží míč, ale kombinují daleko od branky, kterou střeží Raúl Lizoain. Ten zatím dnes příliš práce neměl.
53
Druhý poločas je zatím plný nepřesností a na druhou branku tedy stále čekáme. Las Palmas i nadále vede 1:0.
51
Na druhé straně hřiště vše skončilo nepřesnou přihrávkou a od své branky tak bude rozehrávat Andrés Fernández.
50
Po další rychlé akci pálil Jonathan dos Santos, ale trefil pouze hráče stojícího na hranici penalty.
48
Hosté se hned vydali dopředu, ale Manu Trigueros míč do vápna Las Palmas neprocpal.
47
Ani jeden celek v poločase nestřídal, tak pokračujeme ve stejném složení, jako na konci prvního poločasu.
46
Hráči se vrací zpět na trávník a druhý poločas tak začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
První poločas je za námi. Viděli jsme jednu branku, kterou vstřelil Kevin-Prince Boateng a Las Palmas tak vede nad Villrrealem 1:0. Nutno dodat, že hosté hrají od 20. minuty bez vyloučeného Ruize, takže to ve druhém dějství budou mít nesmírně těžké.
45+2
45+1
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí stále drží míč na polovině Villarrealu a snaží se ještě něco vymyslet.
42
Domácí přidali a nyní je to znát. Las Palmas se stále tlačí dopředu a má i šance, ale na druhou branku stále čekáme.
40
Dvě šance domácích! Nejdříve se dělovkou prezentoval Roque Mesa, ale Andrés Fernández míč vyrazil. Vzápětí musel znovu zasahovat, ale se střelou z hranice malého vápna si poradil!
39
39
Nyní to z hranice velkého vápna vyzkoušel Kevin-Prince Boateng, ale s jeho propagačním pokusem si brankář v pohodě poradil.
38
Obraz hry je stále stejný. Domácí kombinují, ale nikam nepospíchají.
36
Domácí opět drží míč a nikam nepospíchají. Hosté brání svou polovinu a před jejich vápnem je to hodně zahuštěné.
34
Rychlou akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, protože Nicola Sansone byl v ofsajdu.
33
Po střele z úhlu měl práci Andrés Fernández, ale byl na svém místě a nakonec si s tímto nepříliš razantním pokusem dokázal poradit.
31
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo. Na tahu je tedy Villarreal, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
30
Vicente Gómez dostal skvělou přihrávku do vápna, ale nakonec vybojoval pouze rohový kop pro Las Palmas.
29
Hosté se dostali k míči a nakonec se vydali dopředu, ale jejich kombinace k ničemu nevedla.
27
Domácí drží míč a kombinují na polovině svého soupeře. Villarreal to bude mít nesmírně těžké v deseti hráčích.
25
Z rohu ale nic nebylo a stav duelu se nemění. Las Palmas tak stále vede o jednu branku.
24
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Álvaro González.
24
Z další standardní situace poslal Mauricio Lemos míč přesně pod břevno, ale Andrés Fernández ho skvělým zákrokem vyrazil na rohový kop!
23
Žlutou kartu dostává Mateo Musacchio (Villarreal CF).
22
Domácí navíc zahrávali standardní situaci z hranice velkého vápna, ale míč skončil jen na zdi.
20
Kevin-Prince Boateng získal na polovině hřiště míč a šel sám na branku, ovšem za záchranou brzdu zatáhl Víctor Ruiz a vyfasoval červenou kartu, velká komplikace pro hosty!
19
Domácí hráč se dostal do vápna Villarrealu, kde nakonec po souboji upadl, ale následně mu byl odpískán útočný faul, což se divákům samozřejmě nelíbí.
18
Na trávníku zůstal po souboji ležet David Simón a rozhodčí hru raději okamžitě přerušil, bude se ošetřovat.
16
Nyní se hosté konečně dostali k míči a šli dopředu, ale po chvilce je opět zradila přihrávka a k míči se dostal Jonathan Viera.
15
Hráči Las Palmas jsou stále u míče, ale směrem dopředu se jim nedaří.
14
Domácí dobře kombinují na své polovině a nikam nepospíchají, což je po jejich úvodní brance zcela pochopitelné.
12
Hosté se samozřejmě hned vydali dopředu, ale z jejich kombinace nic nebylo. Domácí zatím skvěle napadají.
10
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Hosté nedali a domácí šli hned dopředu a nakonec jdou do vedení právě oni. Dani Castellano vymyslel parádní centr, na malém vápně se k hlavičce dostal zkušený KEVIN-PRINCE BOATENG, který přesnou hlavičkou nedal brankáři vůbec žádnou šanci.
10
Na hranici velkého vápna se k míči dostal Jonathan dos Santos, který byl v poměrně dobré pozici, ale zakončení vůbec nezvládl a míč skončil vysoko nad břevnem.
8
Nyní ale hosty zastavil rozhodčí, protože Samuel Castillejo se provinil útočným faulem a u míče už jsou domácí borci.
7
U míče jsou opět hosté, kteří se snaží najít skulinku v obraně Las Palmas, ale zatím se jim to vůbec nedaří.
5
V úvodu jsou aktivnější hosté, kteří se stále tlačí dopředu, ale domácí zatím skvěle napadají a s útoky Villarrealu nemají žádné problémy.
3
Hned dvakrát poslal hostující hráč míč do vápna Las Palmas, ale ani jeden centre se neujal. Mauricio Lemos nakonec míč uklidil do zámezí.
3
Hosté z první akce vybojovali první rohový kop.
2
Nakonec z toho byl dlouhý nákop, ale tomu scházela přesnost, takže z úvodní akce v tomto duelu nebylo vůbec nic a na tahu je Villarreal.
2
Domácí drží míč a kombinují, ale zatím trpělivě na své polovině a nikam nepospíchají.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří hrají ve žlutých dresech. Hosté hrají dnes v černém.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Las Palmas a Villarrealem začne za malý okamžik.

UD Las Palmas: Lizoain – Simón, Lemos, Bigas, D. Castellano – V. Gómez, Mesa, Viera – Tana, K-P. Boateng, Mateo.
Náhradníci: Varas – David García, Momo, Livaja, Jesé, Hernán, Halilović.

Villarreal CF: Andrés Fernández – M. Gaspar, Musacchio, V. Ruiz, J. Costa – Trigueros, B. Soriano – Castillejo, R. Soriano, J. dos Santos – N. Sansone.
Náhradníci: Barbosa – Álvaro González, Hernández Cascante, Bakambu, Antonio Rukavina, Borré, Poveda Romera..
Poslední vzájemné zápasy

Villarreal – Las Palmas 2:1
Villarreal – Las Palmas 0:1
Las Palmas – Villarreal 0:0
Villarreal – Las Palmas 1:1
Las Palmas – Villarreal 2:2
UD Las Palmas má zatím na svém kontě 32 bodů a v tabulce se nachází na dvanácté pozici. Domácí celek z posledních pěti zápasů jednou vyhrál, jednou remizoval a třikrát prohrál, takže dnes by potřeboval zabrat a získat plný počet bodů, což ale samozřejmě nebude vůbec jednoduché.

Villarreal CF je na tom o poznání lépe. Hostujcí borci vybojovali zatím 48 bodů a nachází se na páté pozici. Villarreal stále bojuje o čtvrtou příčku, která zaručuje předkoly Ligy mistrů, a na Atlético ztrácí čtyři body, takže dnes by hosté potřebovali vyhrát.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská LaLiga má na programu úvodní duel 28. kola, ve kterém vyzve Las Palmas celek Villarrealu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.