SESTŘIH La Ligy: Málaga - Real Madrid 0:2. Bílý balet slaví po pěti letech titul

Hráči Realu stále na hrací ploše křepčí radostí a čekají na chvilku, kdy převezmou trofej pro ligové šampiony.
Je tu konec! Fotbalisté Realu Madrid zvedají ruce nad hlavy, protože vyhráli v Málaze 2:0, což jim zajišťuje zisk mistrovského titulu! Real se radkuje po dlouhé době, poprvé od roku 2012!
90+2
90+1
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
90
Střídající Castro mohl nyní snížit, jeho ránu ale Navas ztečoval do břevna, od kterého se míč odrazil zpět do hřiště.
90
Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. Real se již může těšit na trofej pro mistra Španělska.
89
Po rohu se k zakončení levačkou dostal Marcelo, jeho rána ale prolétla nad.
88
Dvě velké šance hostů. Nejprve nebezpečně pálil Morata a poté i Modrič, gólman Kameni ale dvakrát dobře zasáhl.
86
Domácí hrají hodně pasivně, což se přestává líbit fanouškům, kteří chvílemi hlasitě pískají.
84
Poslední minuty se hrají ve středu pole. Domácí fotbalisté sice drží balon, na zakončení ale čekáme.
82
Na trávníku zůstal ležet Danilo a hlavní rozhodčí raději přerušil hru. Brazilský bek ve službách Realu bude ale v pořádku.
82
Hráči Realu po získání balonu nikam nepospíchají. Moc dobře si uvědomují, že titul je velmi blízko.
80
Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut. Domácí se jen velmi těžko prokousávají k bráně Realu.
78
Hodně blízko ke snížení byl nyní Ignacio Camacho, jehož hlavička z dobré pozice se ale otřela jen o horní síť Navasovy brány.
77
Po třetím rohu v krátkém sledu se hosté již dokázali ubránit tak, že jsou u balonu.
77
Po rohu to zkusil Pablo Fornals, jeho ránu ztečoval na další roh Ronaldo.
76
Po rohu střídajícího Dudy bude následovat ještě jeden roh pro Málagu.
75
Domácí se už nikam moc neženou. Je jim jasné, že Real asi drama dnes nepřipustí.
73
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Álvaro Morata.
72
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Jony, přichází Duda.
71
James vyzval ke skórování Benzemu, který dokázal poslat míč do brány. Byl mu ale odmávaný a odpískaný minimálně metrový ofsajd.
69
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Charles.
68
Konec zápasu se rychle blíží a titul pro Real nabírá stále reálnější obrysy.
67
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Mateo Kovačić.
66
Isca vyprovázel hlasitý potlesk domácích fanoušků. Je vidět, že fanoušci Málagy na svou bývalou hvězdu nezapomněli.
66
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází James Rodríguez.
66
Marcelo hledal Ronalda, ten si ale příliš pomáhal rukama a je mu pískaný faul.
65
Domácí fotbalisté se snaží všemožně dostat do zakončení, defenziva Realu ale zatím funguje na jedničku.
63
Hosté z Madridu kontrolují své vedení a zbytečně se nika neženou.
62
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Keko, přichází Gonzalo Castro.
59
Až do zakončení se dostal Camacho, gólman Navas ale v pohodě efektivně zasáhl a míč schoval do rukavic.
57
Jony teď navíc fauloval a také on dostává žlutou kartu.
56
Žlutou kartu za protesty dostal Kameni.
55
Real Madrid právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu se k zakončení dostal Ramos, jehož tvrdou ránu doprostřed brány vyrazil Kameni jen do Varaneho, od kterého se míč odrazil ke KARIMU BENZEMOVI a ten v pohodě dopravil míč do brány – 0:2!
54
O centr do vápna se pokoušel Isco, míč ale zasáhl v defenzivě Hernández.
54
Místo šance Realu z toho byl rychlý protiútok, který ale domácí nedokázali dotáhnout do zakončení.
53
Ronaldo je již v pořádku a vybojoval hned rohový kop. U praporku ho dohrál lehce Camacho, avšak Portugalec zůstal v klidu.
51
Pozdě do souboje s Reciem přišel nyní Ronaldo, který po tvrdém střetu zůstal ležet na trávníku. Vypadalo to nebezpečně, nakonec ale Ronaldo opustil hřiště po svých.
49
Velmi snadno do vápna Realu vnikl Recio, jeho tvrdou ránu Navas spolehlivě pokryl.
47
Oba celky se v úvodu druhého poločasu oťukávají a hledají skulinky v defenzivách soupeřů.
46
Nutno ale podotknout, že Málaga nehraje nijak odevzdaně a v první půli si připsala hned několik velmi zajímavých šancí. Real je ale momentálně v komfortní situaci, protože k titulu mu stačí i remíza.
Máme za sebou první poločas, po kterém je Real Madrid hodně blízko zisku titulu ve španělské lize. Bílý balet totiž vede nad Málagou díky brance Ronalda 1:0 a navíc Barcelona prohrává s Eibarem 0:1.
45+1
45+1
První poločas se bude nastavovat o jednu minutu.
45
Centr do vápna ale mířil do ofsajdu a je pískáno. Rozehrávat bude Navas.
45
Ramos ve výskoku trefil Sandra Ramíreze a je pískáno. V závěru poločasu je tu standardka pro Málagu.
44
Ronaldo přiťukával balon na Benzemu, ten byl ale v ofsajdu.
43
Nyní se hostům přeci jen daří držet balon daleko od vlastní brány. Očividně se ale stále nikam neženou a pomalu vyhlížejí konec poločasu.
41
Po centru z levé strany hlavičkoval ze slibné pozice Keko, míč ale poslal asi metr nad břevno Navasovy brány.
40
Domácí jsou v závěru první půle hodně aktivní a Real má co dělat, aby se bránil nájezdům soupeře.
38
Domácí kopali dva rohy. Po tom druhém pálil Sandro Ramírez, jehož ránu lehounce tečoval Keko. Chybělo jen málo, aby míč zapadl za záda bezmocného Navase!
36
Zpoza vápna tvrdě vypálil Kroos a gólman Kameni měl co dělat, aby míč nadvakrát pokryl.
34
Druhý gól měl nyní na kopačce Ronaldo, ke kterému ve vápně propadl balon. Jeho ránu ale bravurně vyrazil Kameni!
33
Real opět začíná vystrkovat růžky a častěji drží balon. Nadále ale sledujeme velmi zajímavou podívanou.
31
Marcelo teď zkoušel kolmou přihrávkou hledat mezi obránci Ronalda, ten ale neměl šanci na balon dosáhnout.
30
Domácí kopali rohový kop, po kterém Camacho zkoušel zakončovat přes hlavu. Při pádu na zem ho lehce nakopl do hlavy Marcelo, což se domácímu středopolaři vůbec nelíbilo. Již se ale opět pokračuje ve hře.
29
O těžkou ránu bez přípravy se pokoušel hostující Toni Kroos, jeho pokus ale mířil vysoko nad bránu.
28
Jakmile hosté získají balon, snaží se hru zpomalit. Nechtějí se bezhlavě hnát do útočení a snaží se čekat na chybičky v defenzivě.
26
Poslední minuty se hraje hlavně ve středu hřiště. Oba celky se přetahují o balon, na zakončení čekáme.
24
Čas rychle plyne a máme za sebou již polovinu prvního poločasu. Domácí se snaží srovnat, avšak Real se zatím výborně brání.
22
Navas bude v pořádku a může pokračovat ve hře.
21
Sandro Ramírez vyslal na bránu Realu parádní přímý kop a skvělý zákrok si připsal Navas. Ten následně narazil nepříjemně do tyče a musí být ošetřovaný.
20
Danilo nechal v souboji s Jonym zbytečně nohu a je pískaný faul. Standardka pro domácí.
19
Fornals ve snaze získat balon na polovině Realu fauloval Casemira a míč tak získávají hosté.
18
Velmi zajímavý centr z pravé strany posílal do vápna Realu Keko, výborně si v defenzivě počínal Varane, který míč odhlavičkoval mimo velké vápno.
17
Marcelo poslal míč na Isca, ten byl ale u lajny zastavený defenzivou a je z toho jen aut pro Real.
15
Po rohu se snažil zakončovat Varane, bránu Málagy ale neohrozil a následuje odkop od Kameniho brány.
14
Marcelo poslal míč na Benzemu, jehož pokus o zakončení byl ztečovaný na rohový kop.
13
Nebezpečně z levé strany pálil Sandro Ramírez, gólman Navas byl ale na přední tyči pozorný a mič v pohodě lapil.
12
Teď se nejhraje v nijak závratném tempu. Z míče jsou hosté, avšak zatím hodně daleko od brány Málagy.
10
Centr z levé strany mířil nebezpečně do pokutového území, hlavou ho odvrátil Sergio Ramos.
9
Domácí se sympaticky i za stavu 0:1 snaží a hrají aktivně. Jsou u balonu a hosté se musí bránit.
8
Standardku kopal Sandro Ramírez, hosté ale v pohodě balon odvrátili mimo vápno.
8
Hodně agresivně šel nyní do souboje Ramos a je mu pískaný šlapák.
5
K další střele se dostal na pravé straně Danilo, jeho pokus ale skončil jen na boční síti.
4
Hosté hrají s velkou chutí a tlačí se do útoku. Domácí fotbalisté jsou pod velkým tlakem.
2
Po velkém zaváhání domácích stoperů se míč dostal k Iscovi, ten ho okamžitě poslal na CRISTIANA RONALDA, který šel sám na Kameniho. Měl dostatek času a prostoru na kličku a pohodové zakončení do odkryté brány – 0:1!
1
Hosté začali podle očekávání s míčem na kopačkách. Hned od úvodních vteřin mají hráči Realu tlak.
1
Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše. Boj Realu o zisk mistrovského titulu za pár chvil začne!
Hostující trenér Zinedine Zidane nikoho nešetří a do zápasu staví nejsilnější možnou sestavu.

Málaga CF: Kameni – Miguel Torres, Villanueva, L. Hernández, Ricca – Recio, Camacho – Keko, Fornals, Jony – Sandro Ramírez.
Náhradníci: Bojko – Demichelis, J. P. Carlos, Santos, Charles, G. Castro, Duda.

Real Madrid CF: Navas – Danilo, Varane, Ramos, Marcelo – Casemiro – Isco, Kroos, Modrić – Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, James Rodríguez, Kovačić, L. Vázquez, Morata, Asensio.

Rozhodčí: De Burgos – García, De Francisco.
Další pikantností dnešní zápasu je situace ohledně Isca. Ten v roce 2013 přestoupil do Realu právě z Málagy a zajímavá je především klauzule ve smlouvě, podle které by měl Real od roku 2013 po dobu pěti let Málaze vyplatit vždy 1 milion Euro v případě, že Real získá titul. Od roku 2013 může tato situace dnes nastat poprvé, Real ale musí v Málaze uhrát alespoň bod.
Pro Real Madrid bude před zápasem hrát také to, že Málaze dnes již o nic nejde. Málaga je aktuálně jedenáctá a ani případné vítězství ji v tabulce neposune výše. V případě ztráty bodů může maximálně klesnout o dvě příčky níže, o čemž se rozhodne až v neděli během dne, kdy se hrají zápasy Valencia – Villarreal a Celta Vigo – San Sebastian.
Velkým otazníkem bude, jak k dnešnímu zápasu přistoupí domácí celek. Málagu totiž trénuje obrovská legenda Realu Madrid, bývalý fotbalista Míchel, který dlouhé roky oblékal dres Bílého baletu. Ten se již v minulosti netajil tím, že z každého titulu pro Real Madrid má obrovskou radost. Právě on může dnes výrazně ovlivnit, jak moc trnitá cesta Real v posledním zápase čeká.
Hezký sobotní večer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže ze závěrečného zápasu 38. kola Primera Division mezi domácím celkem Málagou a Realem Madrid. Právě v tomto zápase bude Real Madrid usilovat o zisk mistrovského titulu. Matematika je velmi jednoduchá, svěřencům trenéra Zinedina Zidana stačí jeden jediný bod, aby po zápase zvedli nad hlavu trofej pro ligové mistry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.