Real Betis - CD Leganes: Domácí si pojistili vedení! Alegría a Piccini využili chybu v rozehrávce

To je ode mě pro tuto chvíli vše, na shledanou u nějakého dalšího onlajnu!
Tři body zůstávají v Seville, kde domácí Real Betis poráží hostující CD Leganés 2:0! O výsledku zápasu rozhodl druhý poločas, v němž nejprve otevřel v 51. minutě skóre Rubén Castro a v 85. minutě vstřelil pojišťovací branku Cristiano Piccini. Domácí navázali ve druhé půli na aktivní výkon z většiny prvního poločasu a za předvedenou hru si vítězství zaslouží. Hosté se během celého zápasu skoro k ničemu nedostali.
90+3
90+3
Nepřesný centr hostujícího týmu končí v zámezí. Zdá se, že známe konečný výsledek.
90+2
Hosté se dostali až do šestnáctky Betisu, ale nakonec z toho nebylo ani zakončení. Do protiútoku se naopak vydali domácí, kteří teď drží míč.
90
Rozhodčí Fernandez nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.
89
Betis drží míč na vlastní polovině hřiště a čas hraje jasně v jeho prospěch.
87
Domácí mají k dispozici přímý kop. Zdá se, že Leganés už se nezmůže na větší odpor.
85
Real Betis právě vstřelil branku!
Zdá se, že je rozhodnuto! Hosté udělali obrovskou chybu při rozehrávce, k míči se dostal Alegría, který v přečíslení přihrál na volného CRISTIANA PICCINIHO, a ten měl hodně snadnou střeleckou pozici. Asistence: Alex Alegría.
82
Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (CD Leganés).
81
Začíná poslední desetiminutovka. Hosté sice prohrávají o gól, ale přesto se neustále brání, protože Betis hraje velmi aktivně.
79
Po Bustinzově faulu následoval volný přímý kop, z něhož zahrozil Rubén Castro, ale jeho střela prolétla vedle vzdálenější tyče.
78
Žlutou kartu dostává Unai Bustinza (CD Leganés).
77
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Unai López, přichází Rubén Pérez.
75
Jonas Martin v další dobré příležitosti! Tentokrát jeho zakončení zablokoval jeden z bránících hráčů a stejně dopadla i dorážka dalšího z hráčů Betisu.
74
Žlutou kartu dostává Omar (CD Leganés).
72
Rubén Castro chytře posunul míč na Jonase Martina, který byl v ofsajdu, ale praporek pomezního zůstal dole. Jonas se na brankáře snažil vyzrát střelou ke vzdálenější tyči, jenže bránu zcela minul.
70
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rafa Navarro, přichází Cristiano Piccini.
69
Rafael Navarro se sice ještě zapojil do hry, ale bude se střídat. Indisponovaného hráče nahradí čerstvý Piccini.
67
Zápas je přerušen kvůli jednomu z domácích hráčů, kterého nejspíš postihla křeč. Uvidíme, zda bude muset Betis sáhnout k dalšímu vynucenému střídání.
65
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Petros, přichází Darko Brašanac.
64
Unai López prověřil Adána střelou k bližší tyči, ale domácí brankář předvedl jistý zákrok.
62
Betis už se nežene tolik dopředu, jako na začátku druhého poločasu. Hra se teď pohybuje v blízkosti středového kruhu.
60
Žlutou kartu dostává Unai López (CD Leganés).
60
Hosté se teď snaží být více na balónu. Leganés musí zvýšit svou aktivitu, pokud si chce ze Sevilly odvést nějaké body.
59
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Víctor Díaz, přichází Gabriel.
58
Žlutou kartu dostává Bruno González (Real Betis).
55
Hosté měli k dispozici nebezpečný přímák, jenž si vzal na starost David Timor, který pořádně vystrašil domácí příznivce, protože jeho přízemní střela prolétla jen těsně vedle tyče!
52
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Alberto Martín, přichází Omar.
51
Aktivní RUBÉN CASTRO posílá v 51. minutě domácí do vedení! Útočník Betisu dostal od Ceballose skvělou kolmou přihrávku za obranu a střelou ke vzdálenější tyči si poradil s poslední překážkou v podobě brankáře Champahgneho. Asistence: Daniel Ceballos.
50
Domácí rozehrávali rohový kop, ale Champagne vyrazil centrovaný míč do zámezí.
49
Na levé straně šestnáctky si míč zpracoval Rubén Castro, který zkoušel střílet na přední tyč, jenže tam byl připravený Champagne.
47
Ceballos centroval z přímého kopu, ale v šestnáctce Leganésu našel jen připravenou obranu hostů.
46
Zápas sleduje přímo na stadionu 36 328 diváků.
46
První poločas je za námi. Branku ani příliš mnoho zajímavých situací jsme v Seville zatím neviděli. Domácí Betis vstoupil do zápasu hodně pasivně, ale postupem času se stal lepším týmem na hřišti, svou převahu však zatím nevyužil. Druhý poločas začne přibližně v 17:17.
45+2
45+1
Rychlý brejk domácího týmu končí správně odpískaným ofsajdem.
45
Rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu.
43
Champagne si došel pro nepřesný centrovaný míč z kopačky Durmisiho.
42
Další útočnou snahu hostů ukončuje útočný faul na domácího Pezzellu.
40
Na druhé straně zkusil z dálky vypálit Machís, ale ani jeho střela nemířila mezi tři tyče.
38
Betis měl k dispozici přímák v těsné blízkosti hostující šestnáctky, ale vůbec s tím nenaložil dobře. Střela z dobré pozice mířila vysoko nad bránu.
37
Žlutou kartu dostává Alberto Martín (CD Leganés).
36
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Alex Alegría.
35
Domácí útočník nebude moci pokračovat ve hře. Betis chystá první střídání.
34
Sanabria absolvoval sprinterský souboj s protihráčem, a nejspíš si při něm přivodil problém se stehenním svalem, za nějž se nyní drží.
32
Díaz je v pořádku a hra pokračuje. Hosté se snaží něco vymyslet s míčem na polovině hřiště.
30
Žlutou kartu dostává Petros (Real Betis).
29
Domácí Petros na útočné polovině nevybíravě srazil hostujícího Díaze a zcela jistě uvidí žlutou kartu. Hráč hostujícího týmu je nyní ošetřován.
27
Domácí začínají mít znatelnou herní převahu. V úvodu působil Betis dost zakřiknutě, ale dostal svého soupeře pod trvalejší tlak.
25
Další nebezpečná situaci v hostující šestnáctce! Do vápna Leganésu poslal dobrou přihrávku Rubén Castro, jenže Champagne byl pohotový a míč nepustil k domácímu hráči.
23
Před domácím Navarrem se otevřel volný prostor na pravé straně, čehož krajní obránce dokázal využít, když potáhl míč až vedle šestnáctky. Následný centr na volného Rubéna Castra byl však příliš vysoký, což je pro domácí obrovská škoda, protože Castro byl v gólové pozici.
20
Jeden z domácích hráčů se před šestnáctkou opřel do míče, ale střela prolétla jen nad hostující bránou.
19
Centrovaný míč letěl přímo na bránícího Bruna, který trochu polekal vlastního brankáře, když hrudí usměrnil míč těsně vedle vlastní brány. Adán nechtěl riskovat, a tak raději po balónu skočil.
17
Domácí začínají přebírat iniciativu, ale hra se stále pohybuje mezi oběma šestnáctkami.
15
Rozehrání přímého kopu se ujal Durmisi, jehož střela prolétla těsně nad břevnem Champagneho brány.
14
Hostující Mantovani fauloval Sanabriu těsně před vlastní šestnáctkou, za což vidí žlutou kartu. Betis bude navíc rozehrávat z nebezpečné pozice.
12
Rohového kopu se chopil domácí Ceballos, jehož centr našel jen hlavu jednoho z bránících hráčů.
11
Betis se konečně dostal k hostující šestnáctce a nakonec získal alespoň rohový kop.
9
Domácí mají problém s rozehrávkou. Hosté aktivně napadají už na útočné polovině a Betis se tím dostává pod tlak.
8
V zajímavější střelecké pozici se teď ocitl hostující Machís, který však promarnil svou příležitost a stejně jako Guerrero bránu minul.
6
Jeden z hostujících hráčů našel přihrávkou pod sebe Guerrera, který se dostal do zakončení, ale bránu minul.
5
Hosté se snaží o rychlé přechody do útoku, ale tentokrát jen zastavil Lópezův ofsajd.
3
Hráči Betisu si nevěděli rady při přechod na útočnou polovinu a dlouhým odkopem nakonec jen odevzdali balón soupeři.
1
Hostující Díaz využil volného prostoru na pravé straně a nakonec míč odcentroval do vápna, kde však nenašel nikoho ze spoluhráčů.
1

Real Betis: Adán – R. Navarro, Bruno González (C), Pezzella, J. Carlos, Durmisi – Martin, Petros, D. Ceballos – A. Sanabria, Rubén Castro.
Náhradníci: D. Giménez – Brašanac, Donk, Alegría, Á. Martínez, Nahuel, Piccini.

CD Leganés: Champagne – Díaz, Mantovani (C), Insua, Bustinza, Marín – Unai López, Timor, A. Martín, Machís – Guerrero.
Náhradníci: Barrios – Gabriel, Luciano, Molina, Omar, R. Pérez, Siovas.

Rozhodčí: Fernandez J.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Sedmnácté kolo Primera División nám od 16:15 nabídne souboj Realu Betis s nováčkem CD Leganés. Oba týmy se v tuto chvíli drží nad sestupovým pásmem, ale rozhodně nemají vyhráno. Body ze vzájemného zápasu se budou hodit, ale divokou přestřelku čekat nelze, protože Leganés má nejméně vstřelených gólů ze všech týmů v lize a Betis na tom není v tomto směru také nijak slavně. Lepší formu mají v poslední době domácí. Podaří se jim to dnes potvrdit?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.