To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 13:19.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nabídl mnoho šancí, ale branky jsme se nakonec nedočkali a Betis tak remizoval s Gijónem 0:0. Domácí byl lepší a dnes tedy body spíše ztratili, naopak hosté mohou být s remízou maximálně spokojení.
90+4
90+3
Žlutou kartu dostává Petros (Real Betis).
90+3
Domácí se ještě snaží něco vymyslet, ale dnes se branky zřejmě už nedočkáme.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Carlos Carmona, přichází Burgui.
88
Roh zahrávali po delší době i hosté, ale ani jim se nepodařilo ohrozit branku Betisu.
87
Žlutou kartu dostává Carlos Castro (Sporting Gijón).
85
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Jonas Martin, přichází Matías Nahuel.
83
Ale ani tento roh nic nepřinesl. Domácí se sice snaží, ale dnes se jim v útočné fáz příliš nedaří.
82
Rohový kop pro Betis.
80
Je před námi posledních deset minutek a zatím to vypadá, že duel skončí nerozhodně a celky si body rozdělí.
78
Ani z další akce Betisu nic nebylo, protože Germán Pezzella nezvládl přihrávku a míč poslal do zámezí.
76
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Duje Čop, přichází Carlos Castro.
74
Další kombinaci Betisu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
72
Stále se hraje na polovině Gijónu, ale zatím domácí kombinují daleko od branky, kterou střeží Iván Cuéllar.
70
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Domácí se stále tlačí dopředu, ale hosté se poměrně v pohodě brání a stav je stále 0:0.
67
Domácí hráč se skvěle prokličkoval do vápna a po souboji upadl, ale rozhodčí zůstal klidný a pokutový kop neodpískal.
66
Ale ani po tomto rohu jsme se nedočkali úvodní branky. Domácí jsou však stále u míče a snaží se něco vymyslet.
65
64
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Víctor Rodríguez, přichází Moisés Gómez.
63
Je před námi posledních třicet minut a vzhledem k tomu, že je to stále 0:0, tak je jisté, že to bude ještě hodně zajímavé.
61
Žlutou kartu dostává Dani Ceballos (Real Betis).
59
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale Sporting odolává a drží cennou remízu.
57
Domácí zahrávali už sedmý rohový kop, ale ani z něho nic nebylo, protože po centru byl u míče jako první pozorný Iván Cuéllar.
56
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Darko Brašanac, přichází Petros.
54
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Roman Zozulja, přichází Alex Alegría.
53
Domácí se stále tlačí dopředu a snaží se vstřelit úvodní branku, ale zatím se jim ve finální fázi nedaří podle představ.
51
Tohle bylo zajímavé! Roman Zozulja dostal přihrávku do vápna, ale jeho přízemní pokus byl hodně nepřesný a míč skončil několk metrů vedle pravé tyče.
49
Ve druhém poločase se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a na první střelecký pokus stále čekáme.
47
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže duel bude pokračovat za malou chvilku.
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
První poločas mezi Betisem a Gijónem je minulostí. Sledovali jsme zajímavé dějství, které nabídlo několik šancí, ale branky jsme se nedočkali. Domácí jsou aktivnější, ale zatím se neprosadili. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a myslím si, že se máme na co těšit.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Hosté vybojovali rohový kop, ale ani z tohoto nic nevytěžili. V prvním poločase se už zřejmě nic nestane.
42
Ale hosté nic nevymysleli. Domácí dobře napadají a v závěru prvního poločasu na trávníku dominují.
40
Z následného rohu nic nebylo a nyní jsou na tahu hráči Sportingu, kteří ale nikam nepospíchají.
39
Ale Riza Durmisi trefil pouze hráče ve zdi, od kterého se míč odrazil na rohový kop.
38
Po faulu je tu hodně zajímavá standardní situaci pro domácí celek, téměř z hranice velkého vápna.
36
Rohový kop zahrávali i domácí. Po centru hlavičkoval Bruno González, ale branku Sportingu trefit nedokázal.
34
Ale ani po tomto rohu se stav zápasu nemění a vypadá to, že v prvním poločase, který se blíží ke svému konci, se branky nedočkáme.
33
Hosté vybojoval svůj třetí rohový kop.
31
Úvodních třicet minut branku nepřineslo, ale zatím se rozhodně nenudíme, protože šancí už jsme viděli několik. Chybí tomu tedy jen branka.
29
Domácí hráč si všiml, že Iván Cuéllar je daleko ze své branky, tak to vyzkoušel téměř z poloviny hřiště, ale branku trefit nedokázal.
27
Domácí jsou na koni a hlavně jsou jasně lepší. Rubén Castro se nyní dostal do vápna, ale z rohu malého vápna poslal míč jen do boční sítě!
25
A další šance domácích! Po centru se na zadní tyči zjevil Germán Pezzella, ale s jeho hlavičkou si výborně poradil Iván Cuéllar!
23
Žlutou kartu dostává Jean-Sylvain Babin (Sporting Gijón).
21
Ve slibné šanci se po centru objevil Roman Zozulja, ale byl zády k brance a míč nakonec poslal jen do prostoru, kde byl připravený Iván Cuéllar!
19
Nakonec se hosté vydali dopředu, ale dopadli jak domácí, protože Xavi Torres si také pomohl útočným faulem, který rozhodčí viděl a následně i odpískal.
17
Snažení domácích ale tentokrát skončilo útočným faulem, takže u míče jsou hosté, kteří ale nikam nepospíchají.
15
V úvodu utkání byli aktivnější a lepší hosté, ale v posledních minutách Betis přidal a je lepším celkem, což se očekávalo.
13
Do zakončení se dostal Cristiano Piccini, ale byl hodně v záklonu a jeho pokus nebyl vůbec povedený, takže rozehrávat bude Iván Cuéllar.
12
Domácí na druhé straně hřiště vybojovali rohový kop.
11
Domácí chybovali a hosté šli do přečíslení, ale byla z toho jen střela Casese, ale ten trefil prvního hráče, takže Adán zasahovat nemusel.
9
Ale ani tento roh nic nepřinesl. Zatím se ale hraje ve svižném tempu a myslím si, že diváci se nenudí.
8
Hosté se vydali dopředu a vybojovali další roh.
7
Po centru se do zakončení dralo několik hráčů v zelených dresech, ale nakonec byl u míče jako první Nacho Cases, který ho poslal do bezpečí.
6
A domácí nakonec také vybojovali rohový kop.
6
Z úvodního rohu nic nebylo a na tahu jsou nyní domácí, kteří jsou u míče a trpělivě kombinují.
5
K míči se nakonec postavil Duje Čop a nebyl to vůbec špatný pokus, ale pozorný Antonio Adán míč jednou rukou vyrazil nad branku!
4
Po faulu je tu hodně zajímavá standardní situace pro hosty, téměř z hranice velkého vápna Betisu.
3
Hosté se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet, ale zatím si přihrávají spíše kolem středového kruhu.
2
První dlouhý nákop hostujících hráčů nic nepřinesl. Míč zkušeně sebral Bruno González.
1
Úvodní výkop obstarali fotbalisté hostujícího celku.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Betisem a Gijónem začne za malý okamžik.

Real Betis: Adán – Piccini, Bruno González, Donk, Pezzella, Durmisi – Martin, Brašanac, D. Ceballos – Rubén Castro, Zozulja.
Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Á. Martínez, Petros, Cejudo, Nahuel, Alegría.

Sporting Gijón: Cuéllar – Lillo, Babin, Amorebieta, Canella – V. Rodríguez, Carmona, X. Torres, Cases, Isma López – Čop.
Náhradníci: Mariño – Aït-Atmane, Lora, C. Castro, Burgui, Moisés Gómez, Viguera..
Poslední vzájemné zápasy

Betis – Gijón 1:1
Gijón – Betis 3:3
Betis – Gijón 2:0
Gijón – Betis 1:2
Betis – Gijón 0:3
Real Betis má na svém kontě zatím 21 bodů a v tabulce mu patří čtrnácté místo. Z posledních pěti zápasů domácí dvakrát prohráli, dvakrát vyhráli a jednou remizovali. V posledním kole nestačili na Atlético, takže dnes mají před svými fanoušky co napravovat.

Sporting Gijón je na tom o něco hůře. Hosté zatím nasbírali jen 12 bodů a v tabulce jsou na předposledním devatenáctém místě. Gijón z posledníc čtyř zápasů nezískal ani bod, takže dnes by nutně nějaký ten bodík získat potřeboval.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další zápasy 19. kola a my budeme sledovat duel mezi Betisem a Gijónem. Favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.