Sevilla – Atlético Madrid: Skvělý Rico! Godín mohl vyrovnat, domácí brankář byl proti

Domácí Sevilla je tak po neúplném devátém kole španělské ligy na prvním místě s dvaceti body, čtvrtý Real Madrid má o dva body méně a večerní zápas s Athleticem Bilbao na domácím hřišti k dobru. Je se s vámi budu muset rozloučit. Poděkuji vám za pozornost a popřeji krásný zbytek víkendu a příjemný vstup do nového pracovního týdne!
Tak Sevilla to dokázala a poprvé od roku 2010 poráží Atlético Madrid. Z prvního poločasu můžeme vyzdvihnout šanci hostujícího Correy, jinak se ale nic zásadního v úvodních pětačtyřiceti minutách nestalo. Ve druhé půli byla lepší Sevilla. Samir Nasri ve 49. minutě nastřelil levou tyč branky Jana Oblaka, ale v 73. minutě Steven N´Zonzi utekl hostující obraně a Jan Oblak inkasoval po dobře umístěném pokusu na vzdálenější tyč. Ve zbývajícím průběhu zápasu to měli domácí snazší, protože cestu za třemi body jim usnadnil Koke, který se po druhé žluté kartě nechal vyloučit. Druhý zákrok byl možná otázku frustrace hostujícího záložníka. I tak se ale svěřenci argentinského kouče Sampaoliho strachovali o výhru do posledních sekund. V posledních zhruba deseti minutách byli hráči v bílém pasivní směrem dopředu, nicméně Sergio Rico nepustil míč do své svatyně.
90+3
90+3
Jan Oblak rychle rozehrává a na programu dne je zřejmě poslední šance pro svěřence Davida Simeoneho.
90+2
Po centru Felipeho Luise z levé strany přišel o míč obránce Atlética Madrid Diego Godín.
90+2
Sevilla je blízko výhře nad Atléticem Madrid. Domácí fotbalista odkopává míč na polovinu hostujícího mužstva. Španělský sudí Martinéz nastavuje tři minuty.
90+1
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Luciano Vietto, přichází Joaquín Correa.
90
Atlético svírá svého soupeře v kleštích, ale tenhle pokus neletí na branku Sergia Rica.
88
Tak tohle asi nebylo to nejpříjemnější pro nervy fanoušků Atlética. Filipe Luis prodloužil centr z levé strany, ale naštěstí pro domácí fanoušky hlavičkoval hráč Atlética do náruče Sergia Rica. Mezitím přichází na hřiště Iborra, odchází Vázquez.
87
Nico Parenja, kapitán domácích, stínoval svého soupeře v černém a v tom jej podrazil. Atlético už musí riskovat. Moc času na srovnání mu nezbývá.
86
Zdá se, že si domácí celek bude moci rozehrát v klidu z vlastní poloviny, protože hostující fotbalista se provinil útočným faulem.
86
Antoine Griezmann našel svého spoluhráče Nica Gaitana. Tak takhle přesně začala akce hostů vedená přes obránce Luise.
85
David Simeone pobíhá po lajně, co to dá a tlačí Atlético za srovnáním. Myslím si, že mu je úplně jedno, že v Seville hustě prší.
84
A Sevilla kombinuje na polovině hřiště. Je blízko tomu, aby porazila poprvé od roku 2010 Atlético Madrid. A pouze obrovská hloupost domácích fotbalistů by vzala svěřencům Argentince Sampaoliho tři body.
83
Vázquez to neměl špatně rozehrané, ale druhou branku nepřidal, protože postupem času ztrácel na rychlosti až ho předběhl v souboji Filipe Luis.
82
Centr z levé strany poslal z vápna Sevilly pryč Sergio Rico, ale brankář domácích nebyl při svém výběhu z branky zrovna dvakrát jistý.
82
Mariano si prohlédl něco, co už asi viděl v kariéře a rozhodně by nechtěl sbírku žlutých karet ve zbývajícím průběhu zápasu rozšířit.
81
Střelec první branky zápasu Steven N´Zonzi poslal k zemi Antoina Greizmanna a samozřejmě, že Davide Simeone začíná tento zápas pořádně prožívat. Asi ví, že to je s Atléticem hodně nahnuté.
80
A Samir Nasri samozřejmě nespěchá s rozehrávkou rohového kopu. Přihrál si nakrátko se spoluhráčem. To, že hraje Atlético v deseti, to bude hodně znát.
77
No a hostům bude pořádně horko v posledních minutách zápasu. Koke totiž může jít zkontrolovat, jestli Sevilla zaplatila včas dodávku teplé vody. Druhá žlutá karta pro hostující šestku. Úplně zbytečně šel hráč Atlética do Parenjy nohama napřed. Jestli jste v tomhle příspěvku našli rozum, tak to tedy klobouk dolů...
76
David Simeone dnes nemůže být spokojený vůbec s ničím, co finalista Ligy mistrů 2014 a 2016 předvádí v Seville. Tým ostřílený Evropskou ligou a účastník letošní Ligy mistrů má více ze hry a zatím je to hlavně ve druhém poločase slabé v podání týmu z hlavního města Španělska.
75
Vzhledem k tomu, co na hřišti vidíme ve druhém poločase, tak je to branka lepšího mužstva. Domácí vedou patnáct minut před koncem základní hrací doby nad svěřenci Davida Simeoneho.
73
Sevilla právě vstřelila branku!
Tak tohle je lekce z jednoduchosti a z rychlosti, kterou dal STEVEN N´ZONZI hostující obraně. Sevillská patnáctka dostala od Vietta ideální pas do běhu. Hráč Sevilly utekl všem mužům v černém a míč poslal po zemi na vzdálenější tyč Jana Oblaka. 1:0.
72
A Jan Oblack si zapsal rutinní zákrok, když si brankář Atlética došel pro centr z levé strany. To by bylo hodně možná až podprůměrné, když by z tohohle inkasoval Madrid.
71
Filipe Luis se nedostal se svým celkem ani přes polovinu hřiště, nicméně Jan Oblack si nepřipsal žádný zákrok, protože domácí Vázquez si ukopl míč zhruba pětatřicet metrů před doposud nedobytným bungrem fotbalistů v černém.
71
Ono do konce zápasu až tak moc nezbývá a klidně může zápas rozhodnout jedna branka. Třeba ji vstřelí Filipe Luis, který začíná akci Atlética Madrid.
69
Ne! Tak tohle se hostujícímu celku nepovedlo ani trochu. Juanfran Torres nevyhrál souboji s domácím kapitánem Parenjou a zase se nestalo nic zásadního před skrýší Sergia Ryca, kterou tvoří tři tyče a sítě.
68
David Simeone navíc vyčerpal poslední možnost střídání v dnešním zápase. To jeho protějšek ještě dnes nestřídal. Osobně jsem hodně zvědavý na Fernarda Torrese.
68
A uvidíme, jestli budou mít domácí fanoušci pochopení pro to, jak skončí akce Atlética, kterou začínají obránci mužstva v černožlutém.
67
Moc nechápu Davida Simeoneho, protože právě Francouz Gameiro byl jedním z těch, kteří tvořili hru hostů a hlavně s Greizmannem mu to klapalo na jedničku.
66
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Fernando Torres.
65
Čekali jsme sice velice napjatě, ale ničeho jsme se nedočkali. Hlavně jsme se nedočkali branky, respektive míče za zády Jana Oblaka. Vypadá to, že do hry zasáhne Fernardo Torres.
65
A Sevilla může kontrovat standardní situací, protože je tu rohový kop. Od Godína šel míč do zámezí a my čekáme, co se stane před Janem Oblakem.
64
Tiago začal akci Madridu, která pokračovala přihrávkou Gameira na Filipe Luise, ale po centru hostujícího hráče z levé strany, nebyl nikdo před brankou Sergia Rica, kdo byl měl na sobě černý dres.
63
Už nám běží poslední půl hodina hry a s přibývajícím časem bude tohle utkání určitě gradovat. Nebude nouze o zajímavé situace na obou stranách, ale i tak by duelu pomohla první branka. Zatím mi přijde lepší Sevilla.
62
A právě Koke zatahal na polovině hřiště soupeře za dres. Rozhodčí vytáhl žlutou kartu.
61
Tak nůžkama nám střihnul do vzduchu fotbalista v černém posléze, co k odraženému míči se dostal hráč Atlética Koké, ale i kdyby přišel první gól zápasu, tak by pro ofsajdové postavení neplatil.
58
Tak tohle asi bolelo, jelikož přišel šlapák domácího Mercada na hostujícího fotbalistu. David Simeone čekal jako student na začátek prázdnin na to, co přijde z přímého kopu, ale nepřišlo nic, co by obohatilo historii zápasu mezi Sevillou a Atléticem.
57
Sergio Rico bez problémů vyběhl z branky. Byl u míče dříve než jakýkoliv fotbalista Atlética Madrid a už se rozmýšlí, co provede s míčem.
56
Po přihrávce hostující sedmičky Greizmanna, který se snaží tvořit hru, ale nenabízí se mu spoluhráči, přišel nepřesný centr z levé strany, jehož autorem byl střídající Gaitan. Do hry již dnes nezasáhne Carrasco, nahradí jej Tiago.
55
Gameiro a Griezmann, to jsou dva hráči, kteří mají přijmení na G, ale spíše mnohem podstatnější je, že pokud se tým v černém dostane před Rica, tak hlavně tihle dva se postarají o rozruch před brankou Sevilly.
55
Rico se zatím nedočkal návštěvy v černém ve svém vápně a nepřipsal si jediný zákrok ve druhém poločase. Změnit to chce levý bek hostujícího mužstva Felipe Luis.
54
Ono to byl spíš výborný reflex Jana Oblaka na brankové čáře, ale tohle by se asi mělo dávat. Myslím si, že Vietto o tom bude přesvědčený hlavně po zápase, pokud Sevilla ztratí body.
53
Sevilla více drží míč v kontextu celého zápasu a do druhého poločasu vstoupila aktivnější než výše postavený celek v tabulce španělské ligy. Nervová soustava Davida Simeoneho asi nezažívá zrovna dobré období.
52
Tak ačkoliv nejsou Velikonoce, tak si fotbalisté v černém koledují o dárek v podobě míče v síti Johna Oblaka. Po centru Mariana z pravé strany měl možná šanci z kategorie stoprocentních Vietto, ale trefil brankáře Atlética.
51
O tom, jak se proti vám dokáže prosadit Samir Nasri, tak o tom by mohli vyprávět v Chorvatsku, konkrétně v Záhřebu, také tam to bylo z předbrankového prostoru.
49
Samir Nasri mohl otevřít skóre dnešního zápasu, ale domácí fotbalista si nerozuměl s levou tyčí, protože právě do ní poslal francouzský fotbalista míč po střele z hranice vápna. John Oblak a celé Atlético Madrid s ním mělo obrovské štěstí.
48
Domácím fanouškům se to zrovna dvakrát nezdá, nicméně rozhodnutí hlavního arbitra, Španěla Martinéze, se už nezmění. Uvidíme autové vhazování z rukou obránce Atlética Madrid Felipe Luise.
47
Nemysleli vůbec nic a posléze měli co dělat, aby jim Gameiro nenadělal potíže před Ricem. Jenže o to se postarala uklízecí četa v podobě obránce Ramiho.
47
A právě obrana Atlética už je připravena na to, aby pokryla střed hřiště, uvidíme, co vymyslí fotbalisté v bílém na začátku své akce.
46
Začal druhý poločas a začíná akcí Sevilly po pravé straně hřiště. Obránce Atlética Filipe Luis už diriguje defenzivu svěřenců kouče Davida Simeoneho.
46
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Nicolás Gaitán.
46
A Samir Nasri odchází stejně jako dalších jednadvacet mužů ze hřiště do šatny. V prvním poločase jsme branku neviděli. Na konci úvodní půle se nám sice trošku roztrhl pytel s kartami, nicméně oba trenéři budou muset na své svěřence zvýšit hlas, protože ani jeden z koučů asi tohle neočekává od svého mužstva. První poločas tedy skončil remízou. Ani jeden z klubů neměl převahu, takže je to zasloužená plichta. Druhý poločas začne zhruba v 17:20
45
45
Vittolo mohl na konci prvního poločasu klidně překonat Johna Oblaka, jenže to byl si musel hráč Sevilly lépe zpracovat míč na hranici pokutového území. Posléze dostal žlutou kartu Samir Nasri za faul na polovině hřiště.
44
A až bude poločasová přestávka, tak si Correa může popovídat s Gabim o tom, jaké to je dostat žlutou kartu od sudího Martinéze.
43
A právě autor největší šance hostů, Argentinec Correa, bude rád, když půjde do kabin pouze s jednou žlutou kartou. Druhé žluté napomenutí by zřejmě znamenalo pohovor mezi čtyřmi orgány zraku s Davidem Simeonem.
42
To domácí se před Johnem Oblakem nedostali k větší šanci. K šanci, která by zaváněla překonání jediného hráče Atlética, který dnes navlékl modrý dres.
41
Rohový kop ale změnu skóre zápasu zatím nepřinesl. Stále se hraje bez branek a to už se nám rozeběhla jednačtyřicátá minuta. Více brankových příležitostí měla družina kolem pana Griezmanna.
40
Mercado se s Marianem vrhl na rozhodčího Martinéze jako vosy. Domácí hráči nevěří tomu, že míč šel od Mercada do autu, takže je z toho rohový kop pro hráče v černém.
39
Tohle se dá nedat ve španělské lize v souboji druhého se čtvrtým? Correa zůstal úplně volný za obranou domácích, ale zpanikařil v zakončení a míč poslal vedle pravé tyče branky Sevilly.
38
Francouz N´Zonzi si zblízka prohlédne barvu, kterou by asi nechtěl vidět podruhé. A sice žlutou.
37
Ale hraje se také s minimem střeleckých pokusů na obou stranách. Carrasco si nerozuměl se spoluhráčem, ale aspoň na sebe hoši mávli jako nádražáci.
36
Co se týče rychlosti, práce s míčem, tak tím disponuje každý hráč na trávníku a je jedno, jestli to je brankář, záložník, útočník, prostě kdokoliv. Hraje se v dobré rychlosti. To je něco, co můžeme třeba v české lize vidět maximálně v pěti zápasech za celou sezonu.
35
Sergio Escudero si dobře pokryl míč a navíc získal faul na svojí osobu. Domácím hráčům se to vůbec nelíbí a domácí trenér vylétl z lavičky asi jako když člověk zaspí do školy, popřípadě do práce. Mezitím začíná v Seville pršet.
34
Mariano nemůže vést hádky ani s Vittolem, protože pas prvně jmenovaného přistál na prsou jeho spoluhráče, takže akce domácího celku nekončí, ale pouze se přesouvá na levou stranu hřiště.
33
Antoine Griezmann si s míčem rozumí, nevede s ním žádné hádky a přiznám se, že je radost se na takového hráče Atlética Madrid dívat.
32
Na poslední útok Sevilly bude určitě vzpomínat v dobrém, protože domácí se nedostali ke střele a momentálně je brankář Atlética svědkem toho, že gólman Sevilly Rico rozdává míč svým obráncům.
31
Tak tentokráte se nám o zábavu stará levá strana zálohy Sevilly, domácí hráči rychle kombinují, rychle si vyměňují míč, tak uvidíme, jestli na to bude v dobrém vzpomínat John Oblak.
30
Juanfran Torres přihrál soupeři, ten mu ještě chtěl míč vrátit, ale v tom také akce mužů v černém skončila, protože o slovo se jako malý žáček přihlásil domácí brankář Rico.
29
Francouz N´Zonzi připomněl Brazilci Filipe Luisovi své umění ze školních let, protože nyní si na obránce Atlética Madrid naskočil jako na kozu. Nicméně pro hráče hostů to mělo lepší následky, protože John Oblak šel ven z branky pro míč.
28
A zase je hlavním dirigentem hry Sevilly na pravé straně hřiště agilní Samir Nasri. Uvidíme, jestli se dnes trefí proti soupeři ze španělské metropole zvané Madrid.
27
Domácí Vázquez je naopak potěšen tím, že posléze co kombinovali na malém prostoru čtyři muži v černém, tak jeden z nich se pokusil o první branku zápasu. Nicméně jeho snaha byla marná, neboť pokus z pětadvaceti metrů byl zblokovaný a posléze si pro míče došel Rico, brankář Sevilly.
26
A určitě potěšilo francouzského hráče a nejlepšího střelce tohoto ročníku La Ligy, že jeho spoluhráč v modrém John Oblak nemusel předvést nikterak těžký zákrok po akci domácího Vázqueze.
25
Ale právě Griezmann se bude nyní se svými spoluhráči z týmu finalisty Ligy mistrů 2014 a 2016 pokoušet o to, aby jeho soupeři ze Sevilly, co nejrychleji přišli o hrací předmět.
24
Sevilla určitě ví, že Antoine Griezmann je přesně tím Antoinem Griezmannem, který dovedl málem Francouze k titulu mistrů Evropy na letošním EURU. Zatím se tento hráč nedostal do větší šance, ale například našel krajana Gameira v dobré pozici. Před pár sekundami se hostující útočník připomněl divákům v Seville přihrávkou na bývalého obránce Chelsea Filipa Luise.
23
Tenhle hráč si může na chvilku oddychnout od práce v obraně Madridu, protože zaměstnáni jsou jeho protějškové v bílém na druhé straně hrací plochy v Seville.
22
Na branku Johna Oblaka se hnalo nebezpečí po levé straně, jenže to odvrátil obránce mužstva z hlavního města Španělska, a sice Torres Juanfran.
21
Oba týmy jsou střelecky aktivní, o čemž svědčí to, že Sevilla vede ve statistice střel 4:3. Posledním pokusem z takových pětadvacetimetrů přestřelil Savič branku Oblaka.
20
Na konci dvacáté minuty zápasu mezi Sevillou a Atléticem Madrid, tedy jednoho z těch zajímavější duelů, které o tomto víkendu nabízí španělská nejvyšší soutěž, směřují zraky fanoušků na obrannou čtyřku Sevilly.
19
Belgičan Carrasco trošku zpomalil akci favorita zápasu a místo toho, aby se hnal nadále na branku Rica, tak zvolil přihrávku na francouzského kolegu Griezmanna. Jenže z útoku hostujícího celku nic zásadního nebylo.
18
Tak zatímco plzeňští házenkáři psali dnes ráno detektivku na to jak uhlídat Jiřího Motla, tak obrana Atlética může napsat dílo o tom, jak ubránit Samira Nasriho, protože francouzský hráč se zase dostal k ohrožení branky Madridu a zase to nebyla vůbec špatná pozice pro domácí devítku.
18
Ale skóre zůstává stále nerozhodné, stále bezbrankové, rozhodně ale nudou netrpíme. Uvidíme, co předvede brankář Sevilly Rico v rozehrávce.
16
Na druhé straně mohli kontrovat hráči Atlética první brankou zápasu a byla to ryze francouzská hrozba, která se hnala na branku Rica. Po přihrávce Griezmanna byl ale brankář Sevilly připravený na pokus Gameira na vzdálenější tyč branky domácího mužstva.
15
A můžeme si zapsat první z těžších zákroků pro Johna Oblaka v dnešním odpoledne na hřišti čtvrtého celku španělské ligy. Samir Nasri hlavičkoval z dobré pozice v blízkosti penalty po rohovém kopu z pravé strany do náruče brankáře hostů, ale fanoušci druhého celku La Ligy se museli pořádně zpotit!
14
Mariano, obránce Sevilly osvobodil domácí fotbalisty. Hra se přestěhovala před branku Johna Oblaka a navštěvníci, kterými jsou hráči domácích budou mít k dispozici rohový kop!
13
Po dvou hlavičkách přilétl před Rica centr, který ale nenašel nikoho v barvách Atlética Madrid. Strážce domácí svatyně nemusel zasahovat.
12
Co se týče držení míče, tak jsou na tom hůře zřejmě hráči Atlética Madrid, ale paradoxně největší šanci měl hostující útočník Antoine Greizmann. Mezitím si Argentinec Vietto předkopl míč před sebe a tím pádem se obrana Sevilly bude muset bránit.
11
Oba týmy nechtějí bránit a to je pro hru zvanou fotbal, která se momentálně provozuje systémem jedenáct proti jedenácti v Seville jedině dobře.
10
A domácí tým nikam nepospíchá. Zdá se, že si zahraje také brankář Rico. Uvidíme, co vymyslí obranná čtyřka můžu v bílých dresech.
10
Vittolo otřel míč na polovině hřiště při pokusu o pas po lajně o svého soupeře, takže domácí fotbalisté budou nadále mít míč na svých kopačkách.
8
Tak v madridských restauracích bylo asi pořádně horko, protože jeden z domácích, a sice Rami fauloval soupeře – podrazil ho- k míči se postavila dvojice Carrasco- Griezmann. Na sebe to vzal francouzský fantom letošního evropského šampionátu, ale trefil pouze zeď Sevilly. Hráč Sevilly Rami navíc dostal žlutou kartu.
6
První centr zápasu přilétl před branku Atlética Madrid a sice z přímého kopu, jehož exekuce se ujmul domácí kapitán Parenja. Brankář hostů míč vyboxoval.
6
A krajan Vietta, a sice obránce Mercado si také zahraje v době, kdy na polovině hřiště kombinují obránci domácí FC Sevilla!
4
V souboji za polovinou hrací plochy došlo na jihoamerickou konfrontaci mezi domácím Viettem z Argentiny a hostujícím Uruguaycem Godínem. Výsledkem je zisk míče pro hráče v bílém.
4
A Diego Simeone už samozřejmě diriguje hru svého týmu z hlavního města Španělska. Je to hodně impulzivní trenér, který prožívá jakýkoliv zápas.
3
V ryze francouzském souboji nebyl úspěšný bývalý hráč Arsenalu a Manchesteru City a mimochodem také autor jediné branky zápasu Sevilly v Záhřebu. Jeho sokem byl krajan N´Zonzi. Vše už se ale přesouvá před Rica, který si zahraje nohama.
2
Pomezní rozhodčí jasně ukazuje, že od hráče hostů šel míč za čáru, takže poprvé si na míč sáhne brankář Sevilly Rico, který vychytal čisté konto v týdnu v Champions League proti Dinamu Záhřeb.
1
A jako první se žene do útoku finalista posledního ročníku Ligy mistrů. Z pravé strany bude vhazovat obránce Atlética Juanfran.
1
Hlavní sudí Martinéz ze Španělska poprvé pískal do píšťalky. Domácí v bílém, hosté v černém.
1

Sevilla FC: S. Rico – Mercado, Pareja, Rami, Escudero – Mariano, N'Zonzi, F. Vázquez – Vitolo, Vietto, Nasri.
Náhradníci: Sirigu – Kolodziejczak, Iborra, Correa, Ben Yedder, Sarabia, Ganso.

Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, Savić, Godín, Luís – Á. Correa, Koke, Gabi, Ferreira-Carrasco – Griezmann, Gameiro.
Náhradníci: Moreira – Tiago, Ñíguez, F. Torres, Vrsaljko, Lucas Hernández, Gaitán..

Rozhodčí: Martinéz – Dias, Noval (všichni Španělsko)
Vzájemné zápasy
V posledním zápase mezi Sevillou a Atléticem diváci branku neviděli, předtím vyhráli hráči z Madridu jednoznačně 3:0. Naposledy dala Sevilla branku svému dnešnímu soupeři v lednu 2014. A pokud mě zrak nešálí, tak poslední výhra domácího celku se datuje do října 2010!
Atlético Madrid
V dresu hostujícího celku se naopak můžeme těšit na nejlepšího střelce španělské nejvyšší soutěže, a sice hlavního fantoma letošního mistrovství Evropy, Francouze Griezmanna. Tento hráč vedl zemi galského kohouta za evropským zlatem, ale ve finále narazili Francouzi na Portugalce, se kterými prohráli těsně 0:1 po prodloužení.

Jinak Griezmann má sestru, která byla přímou svědkyní teroristických útoku v Paříži v listopadu 2015, ale nakonec tento atak přežila.

Co se týče absencí Atlética, tak do hry zřejmě nenastoupí Uruguayec Gimenez (poraněné stehno) a Argentinec Fernandez (poraněné koleno). Hráči z hlavního města Španělska? Pro ty je tak trošku zakletá soutěž zvaná Liga mistrů. V roce 2014 ještě v nastaveném čase Atlético vedlo nad Realem Madrid, ale soupeř srovnal brankou Sergia Ramose a posléze ovládl prodloužení. Letos na jaře z toho byl další souboj s Ronaldem a spol. a opět vyhrál Bílý balet. Tentokráte na penalty po remíze 1:1. Rozhodující pokutový kop vstřelil právě zmiňovaný CR7.

Letos v La lize je zatím Atlético druhé, ale má utkání k dobru oproti první Barceloně. Co za tím stojí? Především výborná obrana. Vždyť za sedm odehraných zápasů obrana Atlética pouze třikrát inkasovala. Ještě v letošním ligovém ročníku neprohrálo. V posledním zápase z toho bylo trošku takové vraždění neviňátek proti poslední Granadě, kdy favorit utkání vyhrál i díky hattricku a dvěma přihrávkám Belgičana Yannicka Carrasca jednoznačně 7:1, ačkoliv inkasoval jako první.
Sevilla FC
Domácí fotbalisté jsou podle sázkových kanceláří mírnými outsidery dnešního zápasu. V týdnu sehráli utkání Ligy mistrů na půdě Dinama Záhřeb, kdy ačkoliv měli převahu, tak si z hlavního města Chorvatska odvezli hubenou výhru 1:0 díky brance bývalého záložníka Manchesteru City či Arsenalu Samira Nasriho z 37. minuty, kdy francouzský fotbalista chytře tečoval centr před brankářem Livakovičem.

V nejprestižnější fotbalové evropské soutěži se Seville vede velice dobře a má nakročeno k postupu do vyřazovacích bojů. Po třech odehraných zápasech je o skóre druhá za Juventusem. To samé platí o La Lize, kde je třetí se ziskem sedmnácti bodů a ztrátou jednoho bodu na svého dnešního soupeře.

V posledním utkání španělské ligy z toho byla ale pořádná dřina pro Sevillu na trávníku nováčka soutěže z Leganes, kde sice hosté vedli 2:0, ale domácí srovnali. Tři body pro favorita zápasu vybojoval v 85. minutě Sarabia.

Dnes se v dresu outsidera duelu určitě neobjeví tři hráči, a sice Gruzínec Aburjania, Španěl Fernandéz a Dán Krohn – Dehli. Poslední dva zmiňovaní kvůli zranění kolene.
Hezké odpoledne, je tady velice zajímavý duel španělské fotbalové ligy mezi Sevillou a Atléticem Madrid. Utkání začíná v 16:15 a textovým přenosem vás provede Vít Muzikář. Přeji příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.