Sevilla - Real Sociedad: Selhání! Hostující Zurutuza dostal dvě žluté za pět minut a šel ven

90+4
90+4
Gerónimo Rulli od své branky rozehraje míč.
90+3
V poklidném tempu se dohrávají poslední minuty zápasu, ani jeden celek se nikam nežene, hraje se zejména na polovině hrací plochy.
90+2
Sergio Canales rozehrával rohový kop, jeho centr do předbrankového prostoru postrádal přesnost.
90+1
Nastavovat se bou nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.
90
V poklidném tempu se zápas dohrává. Ani jeden celek se nikam nežene, hraje se na polovině hrací plochy.
89
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Esteban Granero.
86
Tým vedený jako domácí má více ze hry, snaží se vstřelit rozhodující branku, zatím ale na vážnější šanci čekáme.
86
Steven N'Zonzi se dostal k hlavičce, ale jeho pokus končí mimo branku. Mnoho času do konce druhého poločasu nezbývá.
85
Pablo Sarabia rozehrával rohový kop. Jeho centr od rohového praporku nenašel nikoho ze spoluhráčů.
83
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene, vypadá to, že oba týmy chtějí zápas dohrát za nerozhodného stavu.
82
Mnoho času do konce zápasu nezbývá, dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
81
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Vicente Iborra.
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Samir Nasri, přichází Vicente Iborra.
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Vela, přichází Igor Zubeldia.
81
81
79
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává David Zurutuza (Real Sociedad San Sebastian).
77
Sledujeme závěr zápasu, stav utkání je 1:1, ani jeden tým není nechce chybovat. Fotbalisté hrají na polovině hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat.
75
Sergio Escudero se probojoval do střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.
74
Žlutou kartu dostává David Zurutuza (Real Sociedad San Sebastian).
73
Pablo Sarabia se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus ale byl zablokovaný.
71
Iñigo Martínez rozehrával rohový kop, ale jeho centr před branku nebyl podle jeho představ. San Sebastian hraje na remízu.
71
Žlutou kartu dostává Iñigo Martínez (Real Sociedad San Sebastian).
70
Carlos Vela mohl rozhodnout, ale jeho pokus minul branku soupeře, nechybělo mnoho a hosté mohli rozhodnout.
69
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
68
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Franco Vázquez, přichází Ganso.
68
Žlutou kartu dostává Pablo Sarabia (Sevilla FC).
67
Žlutou kartu dostává Sergio Canales (Real Sociedad San Sebastian).
65
Sledujeme klidnější hru, která mnoho šancí nenabízí, hraje se ve střední polovině hrací plochy.
63
Za stavu 1:41 se domácí fotbalisté snaží vstřelit rozhodující branku.
61
Real Sociedad právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Domácí fotbalisté se dočkávají vyrovnávajíc branky, CARLOS VELA poslal míč za brankovou čáru. Bez asistence.
61
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Álvaro Odriozola Arzallus, přichází Sergio Canales.
58
Asier Illarramendi od své branky rozehraje volný kop, protihráč jej fauloval.
58
Žlutou kartu dostává Gabriel Mercado (Sevilla FC).
56
Gerónimo Rulli od své branky rozehraje míč. Volí dlouhý výkop přes velkou část hrací plochy. Hosté pokračují v útočné akci.
54
Domácí fotbalisté hrají aktivněji, snaží se něco vymyslet, ale nedaří se jim něco vymyslet před brankou soupeře.
53
Do zajímavé střelecké pozice se po delší době dostal Vitolo, ale jeho pokus však končí mimo branku.
50
Carlos Vela rozehrával rohový kop. Jeho centr před branku se neujal, míč vybojoval obránce, který míč odehrál daleko od své vlastní branky.
48
Samir Nasri se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus velmi dobře zablokoval Asier Illarramendi.
46
Úvod druhého poločasu nabízí velmi kombinační fotbal, ani jeden celek se nikam nežene.
46
Po první třetině má více radosti celek vedený jako domácí, Sevilla vede o jednu branku. San Sebastian má co zlepšovat do druhého poločasu.
45+1
45+1
Jedna minuta se nastaví nad rámec základní hrací doby.
45
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nastavovat.
44
Žlutou kartu dostává Franco Vázquez (Sevilla FC).
43
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu.
42
Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).
41
Sevilla právě vstřelila branku!
Domácí fotbalisté se dostávají do jednobrankového vedení, krásnou pohotovou ránou se prosazuje zkušený PABLO SARABIA. Asistence: Wissam Ben Yedder.
38
Samir Nasri nadvakrát rozehrával rohový kop, nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji centrovat před branku.
33
Pablo Sarabia se probojoval do zakončení, s jeho ránou si dokázal brankář Gerónimo Rulli poradit celkem snadno.
30
Samir Nasri rozehrával rohový kop, ale do střelecké pozice se nikdo z jeho spoluhráčů proprobovat nedokázal.
29
Pablo Sarabia dostal ještě jednou možnost rozehrávat rohový kop, ale ani tentokrát nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů přesněji rozehrát.
28
Pablo Sarabia rozehrával rohový kop, nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji poslat míč do předbrankového prostoru.
20
Zatím je stav zápasu nerozhodný, více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří se zatím marně dostávají do šancí. Domácí mají více ze hry.
18
Sergio Escudero velmi dobře vystihl útočnou akci soupeře, dokázal si poradit následně domácí obránce s akcí soupeře.
18
Asier Illarramendi rozehrával volný kop, ale jeho pokus nenašel nikoho ze spoluhráčů. San Sabastian se k hlavičce nedostal.
15
Samir Nasri rozehával rohový kop, jeho centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.
12
Álvaro Odriozola Arzallus nedokázal hned na dvakrát trefit branku v dobré střelecké pozici, hostující defenziva si dokázala poradit.
12
Hosté hrají aktivněji, ale hostující hráč nedokázal přesněji trefit branku v dobré střelecké pozici,
9
Samir Nasri rozehrávalrohový kop, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče.
5
Sergio Rico musel zasahovat proti výborné ráně hostujícího hráče. Raúl Navas si dokázal poradit s jeho akcí, ale pokus o zakončení nebyl přesný.
5
Asier Illarramendi vystřelil z dobré pozice, jeho pokus zastavil dobrým pohybem obránce domácího týmu.
5
Navas velmi dobře zastavil pokus Illarramendia.
4
Žlutou kartu dostává Lenglet (Sevilla FC). Domácí hráč dostává žlutou kartu za nevybíravý faul.
3
Carlos Vela rozehrával rohový kop, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k zakončení probojovat nedokázal. Domácí si dokázali poradit s šancí soupeře.
2
Vela rozehrával rohový kop, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal rozehrát.
1
Z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrál San Sebastian hned tři.
Domácí jsou v tabulce čtvrtí (20-8-7; 68 bodů), hosté jsou sedmí (19-4-12; 61 bodů).
Sevilla FC z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Uspěla s La Curuňou 4:2, Granadou 2:0, Calta Vigem 2:1. Remizovala s Valencií bez branek a podlehla Malaze 2:4.
Real Sociedad San Sebastian z posledních pěti zápasů hned čtyřikrát vyhrál. Poradil si s Gijonem 3:1, La Coruňou 1:0, Valencií 3:2 a Granadou 2:1. Tým nestačil na Barcelonu 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Španělské Primera Division. V tomto zápase proti sobě nastoupí Sevilla FC a Real Sociedad San Sebastian
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.