SESTŘIH La Ligy: Valencia - Alavés 2:1

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:2.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byla Valencia jasně lepší a nakonec se štěstím vyhrála 2:1. Domácí šli do vedení, ale v závěru prvního poločasu Deportivo srovnalo. Pak se domácí stále tlačili dopředu, ale dočkali se až na konci, kdy Parejo proměnil penaltu a vystřelil svému týmu cenné vítězství.
90+3
90+2
Žlutou kartu dostává Diego Alves (Valencia CF).
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Valencia právě vstřelila branku!
K míči se postavil DANI PAREJO, který to udělal zkušeně a s velkým přehledem pokutový kop proměnil a poslal Valencii do vedení 2:1.
87
Žlutou kartu dostává Alexis (Deportivo Alavés).
87
Penalta pro Valencii!
87
Parejo se zjevil ve velké šanci, ale hostující Fernando Pacheco vytasil dobrý zákrok a míč vyrazil!
87
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Deyverson, přichází Christian Santos.
86
Zahrozil hostující rychlík Deyverson, ale jeho projektil postrádal přesnost a dopředu už pospíchají domácí fotbalisté.
84
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Munir, přichází Zakaria Bakkali.
82
Žlutou kartu dostává Theo Hernández (Deportivo Alavés).
80
Valencia má posledních deset minut na to, aby duel rozhodla. Je jasné, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.
78
Munir upadl ve vápně Deportiva, ale rozhodčí byl blízko a domácím pokutový kop neodpískal.
76
Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje. Domácí jsou lepší, ale ve finální fázi se trápí a Fernando Pacheco je téměř bez práce.
73
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Aleksandar Katai, přichází Ibai Gómez.
71
Neuspěl ani José Gayá a dvacet minutek před koncem je stav stále nerozhodný. Bude to ještě hodně zajímavé.
69
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Álvaro Medrán, přichází João Cancelo.
67
Ani ze šestého rohu domácího celku nic nebylo. Hráči Valencie jsou ale stále u míče a pospíchají dopředu.
66
Enzo Pérez to vyzkoušel z úhlu, ale rána byla sražena. Rohový kop pro Valencii.
65
Domácí se tlačí dopředu, bojují a stále útočí, ale v útočné fázi se velmi trápí a zatím to na vítěznou branku tedy rozhodně nevypadá.
63
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Nenad Krstičić, přichází Víctor Camarasa.
61
Žlutou kartu dostává Daniel Torres (Deportivo Alavés).
59
Žlutou kartu dostává Eliaquim Mangala (Valencia CF).
57
Domácí zahrávali rohový kop, ale Deportivo se i nyní ubránilo.
56
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale jejich akce skončila nepřesným dlouhým nákopem. Na tahu je tak opět domácí celek.
54
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet, ale Deportivo velmi dobře brání a drží cennou remízu.
52
O střelu se nyní postaral Álvaro Medrán, ale jeho rána přesná nebyla a od branky bude rozehrávat Fernando Pacheco.
50
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a Valencia tak hraje s Deportivem stále 1:1.
49
A další rohový kop pro domácí.
49
Rohový kop pro Valencii.
48
Domácí začali aktivně a hned se tlačí dopředu, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Fernando Pacheco.
46
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Santiago Mina.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 23:01.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém je o něco aktivnější domácí Valencia, který se také dostala do vedení. Na konci prvního poločasu se ale trefil Gaizka Toquero a vyrovnal tak na 1:1. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Po dalším rohovém kopu je ale vyrovnáno! Na centrovaný míč si naskočil GAIZKA TOQUERO, který zamířil přesně a Diego Alves byl bez šance.
45
Hraje se posledním minuta prvního poločasu.
44
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
43
Rohový kop pro hosty.
42
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Domácí kontrolují své vedení a v závěru poločasu nechtějí udělat chybu.
40
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minut, tak uvidíme, co nám hráči ještě předvedou.
38
Několik hostujících hráčů se dralo do zakončení, ale žádný se k míči nedostal.
37
Rohový kop pro Deportivo.
36
Po skvělé přihrávce do vápna se do zakončení dral Rodrigo, ale výborně zasáhl Fernando Pacheco, který míč dokázal vyrazit.
35
Hosté se ale dokázali dostat k míči a rychlou akci zakončil Deyverson, ovšem jeho pokus neměl gólové parametry.
33
Po krátkém ošetření se opět hraje. U míče jsou domácí borci, kteří kombinují a nikam nyní příliš nepospíchají.
31
Domácí jsou při chuti a tlačí se opět dopředu. Deportivo to nyní bude mít velmi těžké.
29
A domácí jdou nakonec přeci jen do vedení 1:0. Gayá se na levé straně dostal k centru, k míči se jako první dostal hostující obránce VÍCTOR LAGUARDIA, který ho hlavou zasáhl tak nešťastně, že ho poslal za bezmocného Pacheca. Výstavní vlastní branka.
27
Ze svého prvního rohu ale Deportivo nic nevytěžilo a na tahu už je domácí celek.
26
Rohový kop pro Alavés.
25
Ale hosté se dostali k míči a hned se vydali dopředu, jenže Deyverson si v souboji pomohl faulem a celé snažení zastavil.
23
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale Daniel Torres nezvládl přihrávku a na tahu je tedy opět Valencia.
21
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Stav se tedy ani po dvaceti minutách nemění.
20
Rohový kop pro domácí.
19
Nani dostal míč do vápna, ale nezvládl zpracování a nakonec o kulatý nesmysl přišel. Škoda pro domácí, protože z tohohle šlo určitě vytěžit více.
17
Domácí jsou stále aktivnější a tlačí se dopředu, ale Deportivo zatím odolává a drží nerozhodný stav.
15
Nyní už musel Fernando Pacheco zasahovat, ale s propagačním přízemním pokusem si v pohodě poradil.
13
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel Rodrigo, ale míč skončil těsně vedle levé tyče! Stav utkání se tedy stále nemění.
11
Valencia prohrála poslední čtyři zápasy a dnes tedy domácí musí zabrat. Nutno ale dodat, že domácí dnes začali velmi aktivně.
10
Slibnou akci Valencie zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
8
Zahrozili i hosté. Marcos Llorente se skvěle uvolnil a poslal míč před branku, ale tam byl u něj jako první zkušený Eliaquim Mangala.
7
Hodně aktivní je zatím Nani, který motá hlavu hostujícím hráčům. Na portugalského kouzelníka si hráči Deportiva musí dát velký pozor.
5
Ze svého prvního rohu ale Valencia nic nevytěžila. Domácí jsou však stále u míče a kombinují na polovině svého soupeře.
4
3
Po kombinační akci vystřelil z velké dálky Enzo Pérez, ale kulatý nesmysl skončil vysoko nad brankou Deportiva.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří hrají v modrých dresech. Domácí jsou v bílém.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Valencia CF: Diego Alves – Montoya, Santos, Mangala, Gayá – Parejo, E. Pérez (C), Medrán – Nani, Munir, Rodrigo.
Náhradníci: Doménech – Cancelo, Mario Suárez, Bakkali, S. Mina, Abdennour, Soler.

Deportivo Alavés: Pacheco – Femenía, Alexis, Laguardia, Hernández – Krstičić, M. Llorente, D. Torres, Katai – Toquero (C), Deyverson.
Náhradníci: Ortolá – Pantić, Carnero García, Camarasa, Santos, I. Gómez, C. Espinoza.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.
DEPORTIVO ALAVÉS

Kdo by to byl řekl, že na tom nováček z Alavésu bude po čtyřech kolech mnohem lépe než jeho dnešní vyzyvatel. Deportivu patří solidní devátá příčka v našlapané tabulce, svěřenci Mauricia Pellegrina navíc zůstávají jako jeden z pěti týmů neporaženi. Alavéští v prvním kole přivezli cenný bod ze hřiště madridského Atlética, v domácí premiéře remizovali i s Gijónem, ve třetím kole šokovali celý fotbalový svět vítězstvím v Barceloně a uplynulý víkend Deportivo hrálo bez branek s La Coruňou.
VALENCIA CF

Netopýři mají za sebou hororovou minulou sezónu, v níž skončili ve spodních patrech tabulky Primera División. Ambiciózní klub v létě posílil, valencijské zakletí ale pokračuje – východošpanělský celek po čtyřech kolech nemá na kontě ani bod, když postupně nestačil na Las Palmas, Eibar, Betis a Athletic Bilbao, tedy kluby, které by měl celek kalibru Valencie pravidelně porážet. Prolomí Los Che své trápení proti nováčkovi?
Hezký čtvrteční večer všem, kteří se ještě neodebrali do říše snů a rozhodli se spolu s námi sledovat poslední duel dnešního programu Primera División. Od 22 hodin změří Valencia CF v rámci pátého kola s nováčkem Deportivo Alavés, tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.