Valencia - Betis Sevilla: Gól! Rubén Castro zmrazil domácí gólem v nastavení

Střely mimo: 11:4.
Rohy: 5:5.
Ofsajdy: 2:4.
Fauly: 15:21.
Neuvěřitelný zápas jsme mohli sledovat na stadionu Valencie. První poločas jako by se oba týmy jen připravovali na to co mělo přijít ve druhé části hry. Rubén Castro dal sice vedoucí branku, ale druhé poločas byl naprosto o něčem jiném. V 52. minutě zajel do soupeře domácí kapitán Enzo Peréz a musel předčasně pod sprchy. S domácím týmem bylo ještě hůře, když se prosadil o tři minuty později Joaquín. Deset minutě před koncem se ale domácí zmohli na dva slepené góly a bylo rázem vyrovnáno. V nastaveném čase ale naprosto zmrazil všechny diváky na stadionu svou druhou brankou Rubén Castro, který dal všechny tři body Betisu.

Valencia ani na třetí pokus v letošním ročníku neuhrála ani bod!
90+3
90+3
Real Betis právě vstřelil branku!
Šílený zápas vrcholí gólem hostů! Betis se v poslední nastavené minutě dostává znovu do vedení. Na pravém kraji skvěle vykombinovali soupeře Piccini s Gutiérrezem a právě prvně jmenovaný poslal perfektní nahrávku na zadní tyč, kde byl osamocený RUBÉN CASTRO a ten musel jenom uklidit míč do upuštěné branky.
90+2
Rozhodčí nastavuje ve druhé poločase tři minuty.
90+1
Už v nastaveném čase se vyznamenal Adán, který táhlou střelu z velké vzdálenosti vytáhl perfektním zákrokem. Nani mohl rozhodnout.
90
V poslední minutě zápasu se dostal k míči hostující Petros. Ten ale našel jen obsazeného Zozulju. Ten byl navíc v ofsajdovém postavení a musí odevzdat míč.
89
Po dlouhé době se mohli radovat také hosté. Na poslední chvíli uklidil míč přes Musondou ve vápně Garay.
88
Znovu Dani Parejo byl tím kdo rozehrál celou akci. Zatáhl míč po pravém kraji až do pozice pro centr. Rodrigo si naběhl na přední tyč a Parejo ho parádně trefil, ale domácí útočník zklamal a netrefil branku.
87
Parejo postupoval středem až k vápnu, ještě nabízel možnost Nanimu. Ten ale byl ve vápně postrčen a portugalský rychlík se skácel k zemi.
86
Valencia i v deseti nyní vaří soupeře ve vlastním vápně. Dani Parejo vybojoval míč u postranní lajny. Ihned posílal míč do vápna, kde už byli připraveni Nani i Rodrigo, ale Mandi drží svůj tým pohotovou hlavičkou.
85
Domácí se snaží ještě zápas naprosto točit. A nebyli k tomu daleko. Munir se dostal ke střele z osy hřiště, ale nyní zachránil hosty Adán.
84
Rubén Castro ztratil míč na polovině hřiště a do útoku se už už hnal střelec první branky domácího týmu Rodrigo, ale i ten je odzbrojen soupeřem ještě před vápnem.
82
Vše je srovnáno a oba týmy tak mají zhruba deset minuty, aby vstřelenou branou rozhodly dnešní utkání.
81
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Alex Alegría, přichází Roman Zozulja.
80
Hosté ale nechtějí přijít o vítězství, ještě navíc když hrají proti oslabenému soupeři. Musonda, ale netrefil míč v dobré pozici.
79
Valencia právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Valencia využívá rohový kop! Na ten si naskočil Munir, ten však na první tyči jen prodloučil míč na EZEQUIELA GARAYE, který doklepl míč do branky.
78
Petro si vyměnil míč s Musondou a ten vypálil z nepřipravené pozice. Míč se mu ale svezl po kopačce a končí daleko vedle branky.
76
Valencia se ještě nevzdává. RODRIGO se dostal z ničeho nic za obranu a sám proti brankáři hostů se nemýlil. Míč poslal kolem pravé nohy stojícího Adána. Domácí hráči mají ještě dostatek času na vyrovnání.
75
Dani Parejo se dostal do vápna, ještě přistrčil míč do strany Cancelovi. Ten však z velkého úhlu napálil jen boční síť.
74
Musonda čaroval s míčem u postranní lajny, ale nic z toho nevytěžil. Míč mu velmi rychle odebral od kopaček Mangala.
72
Domácím se ale vůbec nepovedlo rozehrál volný přímý kop a do rychlého protiútoku se hnal Musonda. Ten však ztratil míč a poté fauluje a vití také žlutou kartu.
71
Domácí se otřepali po vyloučení kapitána a začínají také útočit. Petros zastavil nedovoleně hráče u vápna a vidí také žluté napomenutí.
70
Zápas se přiostřuje. Nani byl v souboji velmi pozdě a došlápl na nohu hráče, který již dávno odehrál míč. Vidí za to žlutou kartu.
69
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Charly Musonda.
68
Mohlo výt sníženo! Rodrigo se otočil s míčem na hranici vápna a vypálil na zadní tyč. Adán plachtil za míčem, ale nedosáhl na něj. Ten končí ale jen na tyči. Velká smůla pro domácí tým.
67
Rodrigo se prodral podél brankové lajny až do vápna. Tam na něj ale čekala přesila soupeřů. Útočník domácího týmu nedostal míč na nabíhajícího Naniho.
65
Dani Parejo se přihlásil o slovo ve druhém poločase. Z velké dálky se snažil překvapit Adána, ale ten byl připravený a zasahuje.
64
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Munir.
63
S domácím týmem mohlo být ještě hůře, ale po neproměněném útoku se dostal do brejku Mina a byl faulován Piccinim, který dostává žlutou kartu.
62
V souboji střídajících hráčů si chtěl udělat stojící figurínu Gutiérrez z Montoyi. Ten mu ale výborně vypíchl míč a zastavil celou akci.
60
Po hodině hry domácí ztrácejí ve skóre dvě branky a v poli jednoho hráče. Po kombinaci na pravé straně se mohl po delší době dostal až k vápnu Santi Mina, ale ztroskotal na Mandim.
59
Hosté stále pokračují v tlaku na polovině Valencie. Vše nyní vyřešil Mangala, který nepustil do útoku Naniho.
58
Piccini rozehrál útok po pravém kraji. Jeho přihrávku do vápna, ale srazil mimo hrací plochu Mangala.
57
Domácí jsou zcela bez šance, nemohou se dostat přes svojí polovinu. Nyní však ale postavil stoličku Brašanac a vidí také žlutou kartu.
55
A nejspíše je rozhodnuto. Do rychlého protiútoku se dostal JOAQUÍN, který poslal Diaega Alvese na opačnou stranu a samostatný únik zakončil k tyči. Hosté vedou již o dvě branky a jdou si za vítězstvím.
54
Valencia to bude mít hodně těžké, aby v oslabení obrátila nepříznivý stav zápasu. Navíc stále útočí hostující hráči.
53
Hostující Durmisi se sice zvedl z trávníku po likvidačním faulu, ale ještě chvíli mu bude trvat než se zapojí do hry.
52
Enzo Peréz velmi zákeřně zajel do unikajícího soupeře a vidí rovnou červenou kartu! Domácí budou dohrávat v deseti.
50
Hosté ale nevyužili zisk míče ve středu pole. Naopak Castro jen odevzdal míč soupeři. Santi Mina se pokusil o dalekonosnou střelu, ale Adán byl připravený.
49
Poprvé ve druhém poločase se do útoku dostali také domácí hráči. Střídající Medrán ale přišel velmi rychle o míč ve středu pole a musí se vracet do obrany.
48
Právě kapitán hostů Joaquín se postavil k rohovému praporku, ale jeho nepovedený centr končí jen na brance a Alves nemusí zasahovat.
47
Hosté začíná opět náporem. Joaquín cpal míč do vápna, ale ten byl zablokován na rohový kop.
46
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Mario Suárez, přichází Álvaro Medrán.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
Trápení Valencie v letoším ročníku pokračuje. V prvním poločase měli hráči domácího celku šance, ale žádnou neproměnil Santi Mina ani Nani. A tak neefektivitu v zakončení potrestal na druhé straně Rubén Castro, který dostal přehrávku do vápna od Picciniho a po zpracování si ještě narovnal míč na pravačku a s střelou na zadní tyč poslal hosty do vedení. První poločas nedohráli také dva hráči. Na hostující straně musel již v jednadvacáté minutě střídat pro zranění Fabián Ruiz. Na druhé straně byl José Gayá střídán v závěru poločasu.
45+3
45+3
Adán musel ještě v poslední nastavené minutě likvidovat kratší rohový kop domácího týmu. Ale přeskočil všechny hráče a vzal si míč do rukavic.
45+2
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase tři minuty.
45+1
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází José Gayá, přichází Martín Montoya.
45
V poslední minutě se ještě hnal do vápna hosté Santi Mina. Po dokonalé přihrávce Pareja mohl ihned zakončovat, ale jeho pokos na zadní tyč je nepřesná.
43
Hosté si výborně počínali v napadání až u rohového praporku a Petros vybojoval faul ve velmi dobré pozici pro centr do vápna. K míči se opět postavil Joaquín. Ale Mangala s Garayem byli velmi přesní v obraně.
42
V závěru poločase se ještě domácí snaží o odpověď, ale ani nástřel před branku do Naniho nebyl úspěšný. Adán si míč pohlídal.
41
Hosté mohli přidal druhou branku během krátké chvíle. Joaquín střílel z volného přímého kopu překvapivě na přední tyč, ale míč stočil vedle tyče.
39
Hosté jdou do vedení. Po přihrávce přes celé vápno se k míči dostal střední útočník Betisu RUBÉN CASTRO, který si ještě postrčil míč do středu a střelou na zadní tyč dává první branku zápasu.
38
Joaquín rozehrál i rohový kop po kterém se dostal k míči jen Santi Mina. Ten si poradil i v obraně a pomohl svému brankáři.
37
Nani na pravé straně fauloval v obraně Joaquína a hosté měli k dispozici volný přímý kop. Ten rozehrál právě hostující kapitán, který ale vybojoval jen rohový kop.
35
Následný rohový kop si už domácí stoper Mangala pohlídal, když si naskočil na vysoký centr a odhlavičkoval ho mimo vápno.
34
Rubén Casto se dostal opět s míčem až do vápna. Přesprintoval Mangalu, který mu vůbec nestačil a poté vypálil do Garaye, který zažehnal nebezpečí.
33
Právě po rohovém kopu bylo před Adánem velmi horko. Nani nacentroval ze zkrácené přihrávky a míč jen tak proletěl kolem zadní tyče.
32
Santi Mina se nyní s míčem dostal až k rohovému praporku, kde si ale počínal nejlépe jak mohl a vybojoval právě roh.
30
První střelecký pokus si připsal také Rodrigo. Jeho tvrdá rána ale nevyděsila hostujícího gólmana, který jen jistil směr střely.
29
Záložníci domácího týmu nyní překombinovali střed hřiště a přicházejí o míč. Naopak velmi lehce přešel do útoku Castro, který ještě hledal ve vápně Alegríu. Ten byl ale přikrytý Mangalou.
28
Odnesl to střídající Gutiérrez, který nastavil míči hlavu a poté se skácel k zemi. Po ošetření ale bude pokračovat ve hře.
27
Dani Parejo byl faulován na hranici vápna. Domácí tak měli k dispozici výbornou možnost ke střelení úvodní branky. Ale právě Parejo se postavil k rozehrávce a nastřelil jen hráče ve zdi.
26
Rubén Castro hraje velmi aktivně v prvním poločase. Nyní se pokoušel doběhnout nastřelený míč na polovinu Valencie. Byl však v ofsajdovém postavení a musel odevzdat míč.
25
Domácí přehráli střed hřiště. Nani se dostal k centru, ale jeho přízemní pokus zastavil ještě před hráčem Valencie Mandi.
24
Z volného přímého kopu se hosté nedostali do zakončení. Petros rozehrál velmi nepřesně a Mangala si poradil v hlavičkovém souboji.
23
Enzo Peréz zastavil nebezpečný protiútok skluzem a vidí první žlutou kartu v zápase.
22
Cancelo si to namířil od postranní lajny až do vápna, ale tam ho nepodpořil žádný spoluhráč a proti přesile obránce domácího týmu ztrácí míč.
21
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Felipe Gutiérrez.
20
Domácí se snaží střílet z každé pozice. Znovu to vyzkoušel Santi Mina, ale byl nepřesný. Přesto se musel Adán proletět vzduchem, aby kontroloval míč.
19
Na druhé straně trávníku fauloval Parejo a hosté měli k dispozici volný přímý kop. Joaquín však přetáhl míč na zadní tyč, kde si s míčem poradil Alves.
18
Poprvé v zápase se připomněl na trávníku Nani. Jeho střela ale končí jen vedle branky. Adán tak nemusí zasahovat.
17
Na poslední chvíli musel do skluzu přes dotírajícím Castrem Cancelo. Naštěstí pro domácí důležitý zákrok zvládl a hostující útočník se nedostal k míči.
16
Znovu byl u míče Parejo, který uvolnil na pravém kraji Cancela. Ten si chtěl udělat místo k centru zasekávačkou, ale míč mu ukradl Durmisi.
15
Na pravé straně byl znovu velmi přesný v kombinaci Parejo, našel na hranici vápna Minu. Ten však pálil jen do středu branky, kde byl připravený Adán.
13
Fabián Ruiz zůstal ležet na trávníku, ale hosté pokračovali v útoku. Nakonec ale končí akce neúspěšnou přihrávkou do vápna a středopolař Betis může být ošetřen.
12
Durmisi měl problémy se zpracováním míče u postranní lajny. Z nepříjemné situace ho ale vysvobodil Pérez, který ho fauluje.
11
Santi Mina nyní aktivně napadal rozehrávku hostů. Tu však nezastavil a do útoku se hnal Rubén Castro. Jeho přihrávka před branku nenašla nabíhajícího Joaquína.
10
Nakonec domácí rozehráli do kombinace a po několika přihrávkách se ke střele ze střední vzdálenosti dostal Santi Mina, ale ani jeho pokus nekončil v brance.
9
Na třiceti metrech od hostující branky byl stažen k zemi Suaréz a domácí mají k dispozici rozehrávku v dobré pozici.
8
Z rohového kopu ale nic nebezpečného nevzniklo. Adán vyboxoval míč mimo pokutové území, ale tlak domácího celku pokračuje.
7
Také na druhé straně bylo horko. Gayá se vydal ze strany až k ose hřiště a vypálil. Adán musel vyrážet míč na rohový kop.
5
Aktivněji začali určitě hostující hráči. Fabián Ruiz měl na pravé straně trochu prostoru k centru, ale míč zblokoval Gayá. Míč se ale dostal ještě na hranici vápna, kde byl Alegría a i ten prověřil domácího brankáře.
4
Betis měl opět výhodu volného přímého kopu, ale Mangala byl připravený zasáhnout v obraně. Pohlídal si Castra, který nemohl zakončovat.
3
A hned tu je nebezpečí. Rubén Castro se krkolomně dostal až do vápna, tam se štěstím prošel přes obránce a vystřelil. Jeho pokus končí jen vedle pravé tyče.
2
Domácí hráči rozehráli první polovinu dnešního zápasu. Na pravé straně se míč dostal k Dani Parejovi, který ale nepřešel přes prvního bránícího hráče Betisu.
1
Hráči obou týmů za doprovodu rozhodčího přicházejí na hrací plochu. Zápas třetího kola španělské Primera Division může za několik málo okamžiků začít.

Valencia CF: Diego Alves – Cancelo, Garay, Mangala, Gayá – Parejo, Mario Suárez, E. Pérez (C) – S. Mina, Rodrigo, Nani.
Náhradníci: Ryan – Santos, Munir, Medrán, Montoya, Mir, Soler.

Real Betis: Adán – Piccini, Mandi, Pezzella, Durmisi – Ruiz, Brašanac, Petros – Joaquín (C), Rubén Castro, Alegría.
Náhradníci: D. Giménez – Bruno González, Gutiérrez, Musonda, Nahuel, Cejudo, Zozulja.

Rozhodčí: González – Sánchez, Rubio (vš. Španělsko).
Vzájemné zápasy v loňské sezóně

07.02. 2016 Betis – Valencia 1:0
19.09. 2015 Valencia – Betis 0:0
Real Betis

Real Betis byl v konečném účtování loňské sezóně jen o dvě příčky výše než dnešní soupeř. V přípravných zápase vše Betisu klapalo, když z z devíti zápasů podlehlo jen v tom posledním francouzskému Montpellier. Betis si poradil třeba s Werderem Brémy nebo dvojicí z Premier League, Middlesbrough a Evertonem. úvodním kole však Betis vyrazil do Barcelony, kde po třech brankách Suaréze odjel s výpraskem 2:6. Ve druhém kole na domácím trávníku z toho byla jen bezbranková remíza s La Coruňou.
Valencia CF

Valencia obsadila v loňském ročníku španělské nejvyšší soutěže až dvanácté místo. Ani letos to nevypadá zatím nijak dobře, když má na svém kontě dvě porážky! Navíc proti slabším soupeřům. V prvním zápase sezóny se Valencia představila před domácím publikem. Proti Las Palmas prohráli svěřenci trenéra Ayestarana 2:4. Ve druhém zápase zavítala Valencia na stadion Eibaru a utkání rozhodla jediná branka domácího Leona. O obě branky v utkání s Las Palmas se postaral španělský útočník Santi Mina.
Krásné nedělní odpoledne, vítám všechny příznivce fotbalu. Španělská Primera Division pokračuje třetím kolem nové sezóny, my se zaměříme na zápas Valencie CF, která na své stadionu přivítá Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.