Villarreal - Real Madrid: Dos Santos mohl ještě vyrovnat! To by ale musel z velmi slušné pozice mířit mezi tři tyče

A je tu konec! Pokud byl první poločas jen průměrný, po změně stran jsme sledovali opravdovou fotbalovou jízdu. Domácí byli lepší a zcela po zásluze se dostali do dvoubrankového vedení. Hosté ale dokázali v 64. minutě snížit, když se prosadil Gareth Bale. Pak se obraz hry totálně změnil a Real měl velkou převahu. V 74. minuty srovnal z penalty za ruku Ronaldo a o devět minut později dokonal obrat střídající Morata.
90+4
90+4
Definitivně mohl rozhodnout Morata, jenže po přihrávce z pravé strany netrefil dobře balon a poslal ho mimo.
90+3
Míč do vápna dostával Bakambu, včas proti němu ale vystartoval Navas.
90+3
Domácí fotbalisté se vehementně snaží o vyrovnání, čas se jim ale rychle krátí.
90+1
Jen o malou chvilku později dostal žlutou kartu také Pepe, který fauloval takticky na polovině hřiště.
90+1
Mario Gaspar fauloval Ronalda a dostává žlutou kartu.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90
Teď chtěli pro změnu pokutový kop domácí. Za hru rukou Marcela ve vlastním vápně, avšak rozhodčí Gil zůstal v klidu.
89
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Lucas Vázquez.
88
Bale musí být ošetřovaný. Určitě nebude pokračovat ve hře, a to i přesto, že hrací plochu nakonec asi opustí po svých.
87
Velká nepříjemnost pro Real. Kus za vápnem chtěl nyní střílet Bale, jenže bez cizího zavinění špětně trefil balon a očividně se zranil. Zůstává ležet na trávníku.
85
Nyní je vše jinak a na tahu jsou domácí. Ti během necelých dvaceti minut ztratili dvoubrankové vedení a musí to být oni, kdo se musí tlačit do útoku.
83
Real Madrid právě vstřelil branku!
Neskutečný obrat v podání Realu Madrid! Ronaldo krásně vysunul do křídla Marcela, ten okamžitě odcentroval do vápna, kde se hlavou prosadil střídající ÁLVARO MORATA.
82
Útočné snažení Realu nyní přerušil velmi nepovedeným pasem do vápna Kroos. Následuje odkop od domácí brány.
81
U míče jsou ale opět hosté, kteří se rychle blíží k bráně soupeře.
80
Velkou smůlu má stále ale Ronaldo, který mohl nyní dokonat obrat, jenže ve vápně prakticky netrefil v gólové pozici balon.
79
Hosté mají nyní drtivý tlak. Domácí se jen brání a s vypětím všech sil odrážejí jen míče mimo vápno.
77
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Álvaro Morata.
75
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Rodrigo Hernández Cascante.
74
CRISTIANO RONALDO vsadil na razanci a tvrdou polovysokou ranou propálil domácího gólmana Andrése Fernándeze.
73
Domácí lavička se hodně zlobí a za velké protesty dostává žlutou kartu Roberto Soldado, hráč na lavičce!
72
Bruno Soriano zahrál ve vápně rukou a je pískán pokutový kop pro Real!
71
Penalta pro Real!
69
Zdravotní problémy má očividně ale i Modrič, který si bez cizího zavinění natáhl sval. Zatím ale bude pokračovat ve hře.
68
Bale tvrdou ranou trefil Costu, který zůstal ležet na trávníku. Bude muset být ošetřovaný, což se domácím náramně hodí. V posledních minutách jsou pod velkým tlakem.
66
Real ale potřebuje přidávat další góly. Stále jsou to domácí , kteří mají jednobrankový náskok.
64
Hosté zápas dramatizují, když se po přesném centru Carvajala z pravé strany hlavou prosadil GARETH BALE.
63
Do velmi zajímavé střelecké pozice se dostal Samu Castillejo, míč ale poslal mimo.
62
Po rohu již domácí bránu soupeře opět neohrozili.
61
Teď byl ke snížení velmi blízko Ronaldo, jenže svou parádní ránu poslal jen do tyče! Následnou dorážku Benzemy ztečovala defenziva nad bránu.
59
Hosté jsou zralí na ručník. Dnešní zápas jim vůbec nevychází a nedá se zatím vůbec očekávat, že by mohli zabojovat o nějaký obrat v utkání.
58
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Isco.
57
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Adrián López, přichází Denis Čeryšev.
56
Villarreal právě vstřelil branku!
CÉDRIC BAKAMBU dostal balon za obranu, a přestože mu na záda dýchal Sergio Ramos, dokázal domácí útočník překonat gólmana Navase – 2:0!
55
Hosté kopali přímý kop, avšak po centru do vápna se domácí defenziva zachovala chladně a míč v pohodě odvrátila mimo vápno.
53
Domácí celek ale po vstřelení gólu samozřejmě ještě více ožil a hosté jsou pod neustálým tlakem.
51
Tak jestli Real chtěl hrát na nulu v defenzivě, nyní již musí naopak hrát tak, aby vstřelil gól.
50
Hosté mají velký problém. Po centru do vápna se balon od bránícího Marcela odrazil přímo proti noze MANU TRIGUEROSE, který parádní ranou propálil vše, co mu stálo v cestě.
47
Přesto to byl Karim Benzema, který se jako první dostal do velmi dobré střelecké pozice uvnitř vápna. Svou ránu bez přípravy poslal po zemi jen doprostřed brány, kde byl připravený Andrés Fernández.
47
Domácí i do druhého poločasu vstoupili s velkou chutí. Hosté se musí od úvodních vteřin bránit.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Máme za sebou první poločas zápasu mezi Villarrealem a Realem Madrid. Sledujeme hodně průměrnou podívanou, avšak jednoznačně se dá konstatovat, že aktivnějším týmem jsou domácí. Real se po většinu poločasu jen bránil a může být rád, že domácí nedokázali žádnou ze svých nadějných akcí dotáhnout až do nebezpečného zakončení.
45+3
45+3
Kroos poslal do vápna míč z přímého kopu, jenže nejvýše vyskakující Pepe byl v ofsajdu a je pískáno.
45+2
Utrápený Real Madrid se snaží poločas dohrát s míčem na kopačkách. Do druhé půle bude muset svou hru změnit, pokud bude chtít vyhrát.
45+1
První poločas se bude nastavovat o tři minuty.
45
Hrjae se poslední minuta prvního poločasu, je ale jasné, že se bude pravděpodobně dost nastavovat kvůli ošetřování Asenja.
44
Hosté se již pomalu dostávali opět do složité situace, dobře ale ve v'pně zapracoval Pepe, který nepustil soupeře k zakončení. Navíc následuje odkop od brány.
42
Balon doputoval až k domácímu gólmanovi Andrési Fernándezovi, ten v pohodě rozehrál na své spoluhráče.
40
Po rohu se hosté sice ubránili, zatím se jim ale ani zdaleka nedaří ohrozit bránu soupeře.
39
První poločas spěje pomalu do finále. Domácí jsou opět nastěhovaní na polovině soupeře a po zákroku Ramose je tu další roh pro Villarreal.
37
Andrés Fernández musel hned malou chvilku po svém příchodu na hřiště zasahovat proti střele Benzemy. Nebylo to nic složitého a se slabým pokusem z velkého úhlu si domácí gólman poradil.
36
Již se opět konečně pokračuje ve hře. Téměř dvouminutová pauza může pomoci hlavně asi Realu, který byl v posledních minutách pod tlakem.
35
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Sergio Asenjo, přichází Andrés Fernández.
33
Problém pro domácí. Gólman Asenjo má nadále problémy a bude muset střídat.
32
A další šance domácích! Ke střele z úhlu se dostal nyní Bakambu a Navas musel proti jeho střele na přední tyči zasahovat.
31
Po dalším centru do vápna Realu sice Bakambu na balon nedosáhl, avšak míč propadl na zadní tyč ke zcela volnému Castillejovi, který z malého vápna ve skluzu přestřelil odkrytou bránu!
29
Domácí se nyní dostali k rychlému protiútoku a po velkém tlaku na bránu Realu se do odraženého míče na hranici vápna opřel dos Santos, defenziva Realu jeho ránu zblokovala na roh.
28
Domácí ale pokračují s velkou chutí a je jasné, že Real to dnes nebude mít ani v dalším průběhu hry vůbec jednoduché.
26
Již se opět pokračuje ve hře. Asenjo je v bráně a je připraven chytat.
25
Asenjo se při svém zákroku lehce zranil a musí být ošetřovaný. Očividně ale bude v pořádku.
24
Gól na hlavě měl nyní po centru Marcela útočník Benzema, jeho hlavičku mířící do brány ale na brankové čáře skvěle vyrazil Asenjo!
23
Domácí se po rohu k zakončení opět již nedostali, opticky se ale začíná pomalu zdát, že mají více ze hry.
22
Velmi snadno se nyní do vápna Realu dostal Adrián López. Jeho následnou střelu lehce tečoval Ramos a následuje roh pro domácí celek.
19
Do vápna Villarrealu centroval z levé strany nyní Ronaldo, k míči se díky spolupráci s obranou dostal Asenjo.
18
Po následném rohovém kopu se hráči Villarrealu k zakončení nedostali.
18
Z levé strany centroval do vápna Realu Costa a Casemiro měl co dělat, aby míč odvrátil alespoň na roh.
17
Hra se opět přesunula do středu pole. Domácí svého soupeře zatím do žádného velkého tlaku nepouštějí.
15
Následný rohový kop Kroose mířil pravděpodobně na přední tyč na Casemira, ten byl ale v těžké pozici a vůbec nezakončil.
14
Bale poslal nyní z levé strany velmi dobrý centr do vápna na Benzemu, jehož hlavičku domácí defenziva zblokovala na roh.
13
Real podobně jako v předešlých zápasech zatím nijak výrazně nedominuje. Sledujeme vyrovnanou podívanou.
12
Další útočná akce domácího celku skončila ofsajdem.
11
První ostrý zákrok si připsal hostující gólman Navas, který musel zasahovat po povedené střele Gaspara!
10
Hosté nyní rychle kombinovali, jenže Kroosovi odskočil balon a následně tak musel německý reprezentant poslat k zemi Castilleja. Je pískáno a míč mají domácí.
8
Opět se míč dostal k Modričovi, ten ho ale nyní ve snaze poslat Baleovi uklidil jen do zámezí. Aut pro domácí.
6
Bale hezky vnikl do vápna, následně poslal na křídlo míč na Balea, který se mu pokoušel balon stříleným centrem vrátit do pozice pro zakončení. Modriče ale dobře pokryl obránce a zakončení jsme se nedočkali.
5
Hosté začali podle očekávání aktivně. Neradi by zopakovali výkon z posledního zápasu, kdy prohráli na hřišti Valencie 1:2.
4
Zpoza vápna to zkusil Ronaldo, jeho rána byla ale nepovedená a Asenjo zasahovat nemusel.
2
Na dlouhý pas na pravé křídlo si zkoušel naběhnout Bale, míč na trávníku ale nestihl.
1
Hráči obou týmů jsou již nastoupeni v tunelu v útrobách stadionu ve Villarrealu. Za pár chvil vstoupí na trávník.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, V. Ruiz, J. Costa – J. dos Santos, Trigueros, B. Soriano, Castillejo – Bakambu, Adrián López.
Náhradníci: Andrés Fernández – Čeryšev, Soldado, Álvaro González, Hernández Cascante, R. Soriano, Antonio Rukavina.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, James Rodríguez, Kovačić, L. Vázquez, Morata, Isco.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Fernández.
Dnes hostující Real Madrid bude chtít rychle hodit za hlavu poslední zápas. V dohrávce 16. kola totiž Real v týdnu prohrál na hřišti Valencie 1:2 a kvůli tomu se mu přiblížily v tabulce týmy Sevilly a Barcelony. Pokud se nechce Real dostat do problémů, potřebuje dnes opět vyhrát. Podzimní vzájemný zápas dnešních soupeřů skončil v Madridu nerozhodně 1:1, a takový výsledek by Real dnes určitě nebral.
Domácí Villarreal CF může být s letošní sezonou spokojený. Ve španělské lize mu patří slušná šestá příčka a v Evropské lize se klub probojoval až do jarních bojů. Tam sice nestačil na na AS Řím, přesto patří k tomu lepšímu, co španělský fotbal nabízí. Poslední dva soutěžní zápasy hrál Villarreal na hřištích soupeřů a oba shodně vyhrál 1:0. Nejprve v lize se Sociedadem a poté i v odvetě Evropské ligy v Římě.
Hezký nedělní večer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 24. kola španělské Primera Division mezi domácím Villarrealem a hostujícím Realem Madrid. Dnešní utkání bude jedním ze šlágrů tohoto víkendu, nastoupí proti sobě totiž šestý tým proti prvnímu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.