La Liga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Celta Vigo - 11. března 2018   16:15

Atlético
44' Griezmann (J. Giménez) • 56' Vitolo (Griezmann) • 63' Á. Correa
3:0
(1:0)
Atlético
Oblak – Vrsaljko, J. Giménez, Godín, Lucas Hernández – Vitolo (58. Á. Correa), Gabi, Saúl Ñíguez, Koke – D. Costa (80. F. Torres), Griezmann (69. Gameiro).
Werner – Luís, Partey, F. Torres, Á. Correa, Juanfran, Gameiro.
Alberola – Hernández, Cerdán
Wanda Metropolitano, Madrid
Celta Vigo
Blanco – Mallo, Roncaglia, Sergi Gómez (77. Cabral), J. Castro – P. Hernández, Lobotka, Radoja (66. Portela) – Aspas (72. Boyé), Gómez, Mor.
S. Álvarez – Boyé, Sisto, Mazáň, Jozabed, Cabral, Portela.

SESTŘIH LA LIGY: Atlético Madrid - Celta Vigo 3:0

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání zvládlo favorizované Atlético, byť hosté, zejména v první půli, dlouho kladli odpor. Celta Vigo odehrála výborný první poločas a kdo ví, jak by hra ve druhé půli vypadala, kdyby hosté neinkasovali gól do šatny. Ve druhé půli to byl již koncert domácích.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty, odkop od branky Atlética.
90'
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, zápas je již dávno rozhodnutý a pouze se tak dohrává.
89'
Šime Vrsaljko (Atl. Madrid) centruje z pravé strany, ale znovu hodně nepřesně.
88'
Fernando Torres (Atl. Madrid) se snažil prodrat po pravé straně do vápna, ale Facundo Roncaglia mu ukopl míč, je z toho roh pro Atlético.
86'
Maximiliano Gómez (Celta de Vigo) byl s míčem ve vápně, ale v pravý moment ho odkopl obránce Lucas Hernández.
85'
Poslední pětiminutovka, Atlético již zápas chce dohrát v poklidu.
84'
Jan Oblak nic nevymýšlí a odkopává od vlastní branky, poté musí hosté vracet míč až k vlastnímu brankáři.
81'
Maximiliano Gómez (Celta de Vigo) pálí ze střední vzdálenosti, Jan Oblak měl co dělat, aby jeho přízemní střelu vyrazil.
80'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Fernando Torres.
78'
Rubén Blanco (Celta de Vigo) nyní nemá čas na to, něco vymýšlet, musí míč bleskově odehrát, což se také daří.
77'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Sergi Gómez, přichází Gustavo Cabral.
76'
Šime Vrsaljko (Atl. Madrid) fauluje na vlastní polovině, je z toho volný kop pro Celtu, z levé strany, od postranní čáry.
74'
A to i přesto, že Atlético již viditelně polevilo a spíše čeká na to, co předvede soupeř.
73'
Celtě se nyní nedaří kombinace, to, co hostům vycházelo v první půli, se nyní nedaří.
72'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Lucas Boyé.
70'
Poslední dvacetiminutovka zápasu, Atlético nyní nechává prostor svému soupeři a čeká na jeho chybu.
69'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Kévin Gameiro.
67'
Ángel Correa (Atl. Madrid) nyní zkoušel prostrčit míč do vápna, kam si nabíhal Diego Costa, ale přihrál pouze na paty obránci.
66'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Brais Méndez Portela.
66'
Antoine Griezmann (Atl. Madrid) odcentroval z levé strany, ale míč skončil v rukavicích Blanca.
65'
Atlético získalo herní pohodu a i nyní dotírá na obranu Celty.
63'
Atlético právě vstřelilo branku!
ÁNGEL CORREA je na trávníku necelých pět minut a hned skóruje. Correa se ve vápně soupeře dostal napodruhé k míči, trochu se štěstím a v souboji s dvěma obránci Celty, poté z pravé strany prostřelil Blanca.
62'
Od branky Atlética se nyní rozehrává, domácí pochopitelně nikam nespěchají.
61'
Hodina hry za námi, domácí vedou již o dva góly a pomalu, ale jistě, směřují k povinným třem bodům.
59'
Střelec druhé branky Atlética se nyní již v klidu na lavičce hladí ve vlasech, coby obránce odvedl velmi dobrou práci!
58'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Ángel Correa.
56'
Nedáš – dostaneš v praxi! Hosté měli gólovou šanci, nedali, naopak inkasují... Antoine Griezmann krásnou přihrávkou do vápna vyslal do zakončení VITOLA, který elegantně přehodil gólmana a poslal míč do branky.
55'
Na druhé straně velká šance hostů, Iago Aspas dokázal zasáhnout míč na malém vápně, který se odrazil od tyče mimo!
55'
Diego Costa (Atl. Madrid) hlavičkuje po rohovém kopu, míč se od obránce odráží a dostává se k němu Giménez, který ho nasměroval vedle branky.
54'
Atlético vybojovalo rohový kop z pravé strany.
53'
Jan Oblak (Atl. Madrid) bude rozehrávat od vlastní branky.
51'
Žlutou kartu dostává Sergi Gómez (Real Club Celta de Vigo).
51'
Nemanja Radoja (Celta de Vigo) tam zezadu přišlápl, velmi ostře, Diega Costu, ten nyní kulhá a zákrok ho hodně bolel, to byl další zákrok na kartu.
50'
Další zbytečně ostrý zákrok jednoho z hráčů Celty.
49'
Iago Aspas (Celta de Vigo) nyní trochu v návalu frustrace z neodpískané penalty zbytečně ostře fauluje na své polovině a dostává žlutou kartu.
49'
Pablo Hernández (Celta de Vigo) padá ve vápně Atlética, zkoušel vymodlit penaltu, ale sudí stál blízko a nechal pokračovat ve hře.
48'
Žlutou kartu dostává Saúl Ñíguez (Atlético Madrid).
47'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:15.
A na tvářích borců v bílomodrých dresech je vidět zklamání, není divu. Celta hrála výborně, několikrát i zatlačila Atlético na jeho vlastní polovině, ale v tom je síla druhého nejlepšího týmu LaLigy – stačí jedna povedená akce a je z toho gól.
45'
45'
Pro Celtu je to hodně nepříjemné, navíc i kruté, hosté odehráli skvělý první poločas!
44'
Atlético rozehrálo roh z pravé strany, u vzdálenější tyče se dostal do zakončení ANTOINE GRIEZMANN, který si položil obránce a vlastně i gólmana a střelou od tyče poslal míč do branky.
43'
Rubén Blanco (Celta de Vigo) musí bleskově ven z branky, Diego Costa se proti němu řítí za míčem, brankář Celty to zvládl!
42'
Z akce Celty Vigo nakonec nic není, jen odkop od branky.
41'
Antoine Griezmann (Atl. Madrid) ztrácí míč, dopředu se žene Jonny Castro, jenže ten ztrácí míč, zpět pro Celtu ho vybojoval Emre Mor.
40'
Chyba domácích v rozehrávce, kterou nakonec ale hosté nedokázali potrestat.
38'
Šime Vrsaljko (Atl. Madrid) to z pravé strany opět zkusil, byl to takový polocentr, polostřela, každopádně míč končí vedle branky.
36'
A nakonec je domácím odpískán útočný faul.
35'
Středem to nyní neúspěšně zkouší domácí, přihrávku Atlética ale zachytil bránící Hugo Mallo.
34'
Domácí s míčem na polovině soupeře, Celta se pozorně brání.
32'
Sergi Gómez (Celta de Vigo) se dostal do zajímavé pozice, ale branku Atlética netrefuje, do střely mu totiž vložil nohu obránce, parádní zákrok.
31'
Hosté již rozehráli, bránící Lucas Hernández odvrací míč, k němuž se ale hosté znovu dostávají, je z toho roh.
30'
Po faulu Šime Vrsaljka mají hosté výhodu volného kopu z levé strany, v blízkosti vápna soupeře.
29'
První gólová šance zápasu, po rohovém kopu z pravé strany hlavičkuje Diego Godín (Atl. Madrid) těsně vedle branky soupeře!
29'
Šime Vrsaljko (Atl. Madrid) vybojoval roh z pravé strany pro svůj tým.
28'
Celta nyní aktivní, drží se na polovině soupeře, následně ale míč získávají domácí, nákop za obranu soupeře, Koke ale v ofsajdu.
27'
Celta v útoku, centr z pravé strany poslal bránící Lucas Hernández (Atl. Madrid) na roh.
26'
Koke (Atl. Madrid) byl ale faulován, takže domácí zůstanou na polovině Celty.
25'
Diego Costa (Atl. Madrid) tentokrát z levé strany posílá míč do vápna, kde je ale jen jeden z jeho spoluhráčů, ten v obležení obránců neměl šanci.
24'
Od vlastní branky začínají domácí další postupný útok.
22'
Koke (Atl. Madrid) poslal míč z pravé strany do vápna, Diego Godín ho ve skluzu zkouší zasáhnout, to se mu ale nedaří.
22'
Šime Vrsaljko (Atl. Madrid) rychle rozehrál, na krátko, domácí se tak drží před vápnem.
21'
Po centru z pravé strany, který obránce Celty nasměroval mimo hřiště, rozehrají domácí roh z pravé strany.
20'
První dvacetiminutovka za námi, Atlético má převahu, ale zatím se mu nedaří prolomit pevnou defenzivu soupeře.
18'
Rubén Blanco posílá míč na pravou stranu, kde ho ale vzápětí vybojoval soupeř.
16'
Znovu je to Atlético, kdo drží míč, ovšem znovu pouze u půlící čáry.
15'
První patnáctiminutovka za námi, zatím nenabídla nic, co by stálo za to, hraje se převážně ve středu hřiště.
14'
Znovu směřuje míč k Rubénu Blancovi, který rozehrává na levou stranu.
13'
Přes Rubéna Blanca jde další kombinace hostů, domácí se snaží rozehrávku Celty napadat.
12'
Atlético se drží na útočné polovině, Šime Vrsaljko (Atl. Madrid) dokázal odcentrovat z pravé strany, ale míč skončil mimo hřiště.
10'
Maximiliano Gómez (Celta de Vigo) centruje z pravé strany, ale míč nenašel adresáta, přesto se hosté znovu k míči dostávají.
9'
Vitolo (Atl. Madrid) zkoušel poslat pas z pravé strany do vápna soupeře, ale byl to hodně nepřesný míč, který skončil vedle branky Celty.
8'
Atlético s míčem u půlící čáry, následuje ale zpětná přihrávka do obrany.
7'
Zatím poměrně opatrný úvod zápasu, Atlético, dle očekávání, aktivnější.
6'
Diego Costa (Atl. Madrid) se z levé strany dostal do vápna soupeře, ale tam nepřešel přes obránce.
5'
Rubén Blanco (Celta de Vigo) včasným výběhem sebral míč před dotírajícím Griezmannem.
4'
Diego Costa (Atl. Madrid) přihrává z pravé strany před branku Celty, kam si nabíhá Antoine Griezmann, jenže tomu něco málo k míči ještě scházelo.
3'
Ne na dlouho, pár metrů za půlící čárou ztrácí Celta míč.
2'
Atlético to nyní zkouší po levé straně, ale tam ztrácí míč, hrají hosté.
1'

Atlético Madrid: Oblak – Vrsaljko, J. Giménez, Godín, Lucas Hernández – Vitolo, Gabi, Saúl Ñíguez, Koke – D. Costa, Griezmann.
Náhradníci: Werner – Luís, Partey, F. Torres, Á. Correa, Juanfran, Gameiro.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – P. Hernández, Lobotka, Radoja – Aspas, Gómez, Mor.
Náhradníci: S. Álvarez – Boyé, Sisto, Mazáň, Jozabed, Cabral, Portela.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Cerdán.
CELTA VIGO
Celta nastoupí na stadionu Wanda Metropolitano s odpovídající pokorou ke svému soupeři. Atlético doma ještě neprohrálo a očekává se, že tomu tak bude i po duelu se Celtou Vigo. Ovšem pozor, Celta si na hřištích soupeřů nevede vůbec špatně, ve čtrnácti zápasech pětkrát vyhrála!
ATLÉTICO MADRID
Aktuálně druhý nejlepší tým španělské ligy bude chtít v duelu se Celtou Vigo uspět, to znamená získat plný počet bodů. Ostatně tak, jak se to, s výjimkou duelu na Nou Campu, zvykem již od konce ledna. Atltético kosí jednoho soupeře za druhým, včetně ruského Lokomotivu Moskva v rámci prvního utkání osmifinále Evropské ligy, který doma smetl výsledkem 3:1. Chce-li Atlético navýšit náskok na třetí Real Madrid, musí bodovat.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 28. kola španělské LaLigy, v němž ATLÉTICO MADRID přivítá na svém stadionu CELTU VIGO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.