La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : D. Alavés - 16. prosince 2017   20:45

Atlético
74' F. Torres (Vrsaljko)
1:0
(0:0)
Atlético
Oblak – Vrsaljko, Savić, Godín, Luís – Partey (46. Á. Correa), Gabi (C), Saúl Ñíguez (69. F. Torres), Koke – Gameiro (69. Ferreira-Carrasco), Griezmann.
Gil – Nevado, Martínez
Estadio Wanda Metropolitano (Madrid)
49 937 diváků
D. Alavés
Pacheco – Aguirregabiria, Maripán, Alexis, R. Duarte – Pina (77. Krkić), García (C) – Pedraza, Burgui (63. Medrán), I. Gómez (84. Santos) – Munir.
Sivera – Diéguez, D. Torres, Medrán, Wakaso, Santos, Krkić.

SESTŘIH LA LIGY: Atlético Madrid - Alavés 1:0. Domácí se dotahují na Barcelonu

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:16.
Je dobojováno. Domácí Atlético Madrid nakonec zvítězilo 1:0, když se trefil střídající Fernando Torres a díky jeho trefě berou domácí hráč tři body do tabulky. Hosté, ač statečně bojovali, nakonec z madridského hřiště neodvezou ani jeden bod.
90+3'
90+3'
Ještě pokus o střelu ze strany domácích, která končí v moci hostujícího brankáře a ten tak zřejmě provede poslední odkop od své branky a poté už hlavní sudí zápas ukončí.
90+2'
Po nepřesné střele Guillerma Maripána následoval odkop od branky domácích, který provedl Jan Oblak.
90+1'
Ofsajd nyní zastavil další akci hostujícího celku a ten tak ztrácí balón. Naopak do další útočné akce mohou proniknout zase domácí fotbalisté.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločasu se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.
89'
Hosté svou akci před brankou domácích nedotáhli do zdárného konce a je tu další brejk Atlética.
88'
Antoine Griezmann těsně před brankářem Pachecem poslal míč na jeho branku a hostující brankář byl znovu na svém místě!
88'
Žlutou kartu dostává Alexis (Deportivo Alavés).
86'
Fernando Torres se natlačil na levou stranu a před velkým vápnem chtěl vystřelit. Ale nakonec mu míč sebrali hosté a zastavili tak další útok tohoto hráče.
85'
Hostující Alexis se dostal do ofsajdové pasti a to neuniklo postrannímu sudímu. Je máváno a na druhou stranu tak mohou projít zase domácí hráči.
84'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Christian Santos.
83'
Po delší době také akce na straně hostů. Munir založil další akci a vypadalo to, že se hosté dostanou před domácí branku. Jenže těsně před velkým vápnem došlo k faulu domácího hráče a akce hostů je také u konce.
81'
Fernando Torres číhal v pokutovém území, přihrávky se ale nedočkal a rázem tak skončila akce domácího celku.
80'
Útok hostů byl zastaven také na druhé straně domácími obránci a Atlético se tak přemisťuje bleskově na opačný konec hřiště, tedy před branku Alavésu.
79'
Domácí hráči zvyšují svůj tlak a snaží se o pojistku v podobě druhé branky. Obrana Alavésu ovšem byla proti a další akci domácích tak zastavila.
78'
Po rohovém kopu domácích hlavičkoval uvnitř pokutového území Antoine Griezmann, ale znovu si Fernando Pacheco připsal důležitý zákrok.
77'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Bojan Krkić.
76'
Domácí ještě více ožili a i nyní se natlačili před hostující branku, ale Fernando Pacheco byl tentokráte pozorný a míč ukryl ve svých rukavicích.
74'
Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí se ujímají vedení a otevírají účet dnešního duelu. Šime Vrsaljko centroval balón z pravé strany a nabíhající FERNANDO TORRES měl jednoduchou pozici, a sice sklepnout svou levačkou míč do odkryté části branky hostů – 1:0. Asistence: Šime Vrsaljko.
73'
Medrán zakládal další akci hostů, ale míč poté skončil v zámezí a domácí hráči tak mají k dispozici autové vhazování.
71'
Domácí hráči měli k dispozici další slušnou pozici ke střele, ale Fernando Torres branku hostů minul.
69'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Yannick Ferreira-Carrasco.
69'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Saúl Ñíguez, přichází Fernando Torres.
68'
Álvaro Medrán zahrával volný přímý kop z pravé strany, míč se dostal na kopačku jeho spoluhráče a poté jeho střela končí mimo tři tyče.
67'
Žlutou kartu dostává Diego Godín (Atlético Madrid).
65'
Ángel Correa se prodral mezi dva obránce Alavésu, ovšem ve finální fázi se pak nakonec ke střele nedostal a míč má v moci Fernando Pacheco.
63'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Burgui, přichází Álvaro Medrán.
62'
Antoine Griezmann napálil míč na branku hostů, tam se hlavičkovat pokoušel Koke, ale nakonec míč skončil za zadní čárou a následovat tak bude jen odkop od hostující branky.
61'
Rubén Duarte podkopl soupeře a dostává za to žlutou kartu. Hlavní sudí tak dnes musel udělit už pět karet této barvy.
59'
Střelu Garcíi z pravé strany ukryl do svých rukavic domácí brankář Jan Oblak a okamžitě poslal balón zase zpátky do hry.
58'
Pacheco musel znovu zasahovat proti další domácí střele a následně pak odkopl míč do bezpečí.
57'
Dnes hodně agilní Antoine Griezmann se málem proháčkoval obranou hostů až do blízkosti brankáře Alavésu. Ale nakonec se ke střele nedostal. Obrana hostů jeho akci zastavila.
56'
Jenomže s touto standardkou moc dobře nenaložili. Míč poslal Koke přímo do připravené zdi a hosté ho tak mají zase ve své moci.
55'
Pina zastavil nečistě unikajícího Griezmanna a dostává žlutou kartu. Domácí budou mít k dispozici volný přímý kop těsně před velkým vápnem.
54'
Šime Vrsaljko vyslal dalekonosnou střelu na hostující branku a Fernando Pacheco si tak připsal další přesný zákrok.
52'
Hlavička jednoho z hostujících hráčů skončila jen na boční síti domácí branky. Madridští fotbalisté jsou i nadále jasně lepším týmem. Branku to ovšem znovu nepřineslo
51'
Rohový kop zahrávali hosté, ale s touto standardní situací příliš dobře nenaložili. U balónu jsou tak opět hráči domácího celku.
49'
Dnešnímu utkání přihlíží 49 937 diváků!
48'
Ángel Correa se řítil do blízkosti brankáře hostů. Sekundoval mu Antoine Griezmann, ale prvně jmenovaný se nakonec rozhodl sám zakončit a neudělal dobře. Brankář Fernando Pacheco mu totiž míč sebral přímo z kopačky.
47'
Antoine Griezmann střílel kus za velkým vápnem a svou střelu poslal vysoko nad hostující branku. Poté se chytal za hlavu, sám věděl, že celou akci příliš uspěchal.
46'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Ángel Correa.
46'
Střely na branku: 1 – 0
První poločas tohoto duelu je za námi. V něm jsme neviděli ani jednu branku. Oba celky si ale vytvořily dobré pozice ke střelám, nicméně ke gólovému efektu to z ani jedné strany nevedlo. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 21:50.
45+1'
45+1'
Volný přímý kop z levé strany zahrával Koke a míč jen prosvištěl kolem branky hostů a skončil u levé tyče.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase se bude nastavovat ještě jedna minuta navíc.
44'
Jan Oblak si z výskoku sáhl na míč po volném přímém kopu hostů a následně pak ho poslal zpět do hry a posílá svůj celek směrem dopředu.
42'
Obrana Atlética se nyní musela vracet zpět, když hosté založili bleskovou akci. Nakonec vše dobře dopadlo pro domácí a Jan Oblak odkopl míč do bezpečí.
41'
Gameiro potáhl balón těsně před velké vápno a v momentě, kdy chtěl přihrávat na spoluhráče, nakonec o míč přišel a v moci ho tak mají znovu hosté z Deportiva.
39'
Následnou akci Atlética hasila opět pozorná obrana hostů a do zakončení je tak nepustila.
38'
Hlavička Alexise uvnitř pokutového území skončila jen těsně vedle levé tyče z pohledu Jana Oblaka.
37'
Domácí zahrávali volný přímý kop. Po několika odrazech míče pak napálil balón jeden z domácích hráčů a jeho prudká střela pak končí v moci Fernanda Pachecoa.
35'
A znovu se žlutí, tentokráte na druhé straně. Maripán podkopl Antoineho Griezmanna zezadu a také on dostává žlutý kartónek.
34'
Stefan Savić řekl něco ostrého směrem k hlavnímu sudímu a dostává tak žlutou kartu.
33'
Další akce hostů. Rubén Duarte střílel z velké dálky, ale zařízení netrefil. Následoval tak další odkop od branky Jana Oblaka.
31'
Přihrávku Maripána vystihla obrana Atlética a následně pak Filipe Luís zakládá další útočnou akci svého celku, který tak míří opět před hostující bránu.
30'
Ač mají domácí hráči jasnou územní převahu, znovu z toho není úvodní branka. Obrana hostů zatím pracuje velmi dobře v čele s pozorným brankářem Pachecoem.
28'
Madridští se pokoušeli o další akci. Nakonec se ale museli před dotírající obranou Alavésu vrátit zpět a z vlastní poloviny ji založit znovu od začátku.
27'
Domácí byli znovu v ohrožení, ale obrana červenomodrých dokázala opět včas zareagovat a nic víc hostům nepovolila.
26'
Dlouhý nákop prakticky z poloviny hřiště nyní hasil Jan Oblak, který tak balón sebral nabíhajícímu útočníkovi Deportiva Alavés.
24'
Kévin Gameiro se natlačil až před hostujícího brankáře, ale svou střelou ho poté nepřekonal. Ten tak bude mít další odkop od své brány k dispozici.
23'
Zatím stále čekáme na úvodní branku tohoto utkání. Oba celky si už nějaké šance vypracovaly, ale ke gólovému efektu to zatím nevedlo.
22'
Domácí hráči se nedostali za obranu hostů, která pokryla celé pásmo a znovu tak berou balón na své kopačky a míří s ním za vlastní polovinu.
21'
Jan Oblak si připsal důležitý zákrok, když chytil dalekonosnou střelu hostujícího hráče. Díky tomu pomohl svému celku.
20'
Domácí znovu zahrozili, ale nic z toho ani tentokráte nebylo. Do akce tak mohou zase zamířit hosté z Alavésu.
18'
Thomas Partey podkopl soupeře a ten padl k zemi. Hlavní sudí tak neváhá a ukazuje mu napomenutí v podobě žluté karty.
17'
Nepřesná střela hostů a další ztrátě míče. Ten tak odkopne od své branky domácí gólman Jan Oblak.
16'
Další střelu vyslal domácí Antoine Griezmann, avšak mezi tři tyče jeho projektil nezamířil.
14'
Hned na to pak na druhé straně střílel Burgui, ale také on neuspěl. Míč si tak do své moci berou znovu domácí hráči a míří na opačnou stranu.
13'
Dosud asi největší šance v utkání. Na hranici velkého vápna se do střely opřel Saúl Ñíguez a jeho bomba se stočila k pravé tyči hostující branky a skončila jen na boční síti.
11'
Alexis musel zahrát míč na malou domů a v krátkém sledu po sobě tak bude balón odkopávat zase Fernando Pacheco.
10'
Kévin Gameiro uháněl za míčem na hostující branku, nakonec ale na něho nedosáhl. Sebral si ho Fernando Pacheco a bude ho tak odkopávat znovu od své branky.
9'
Tomás Pina kopal z hranice velkého vápna, trefil ale pouze připravenou domácí obranu a také hostům velmi rychle skončilo jejich počínání na polovině Atlética.
9'
Po něm se ale ke střele nikdo z domácích fotbalistů nedostal, a tak Fernando Pacheco provedl další odkop od svého zařízení.
8'
Atlético sice neuspělo střelecky v pokutovém území, nicméně vybojovalo alespoň rohový kop.
7'
Dobrou akci nyní předvedli domácí hráči, kteří po několika přihrávkách dostali míč do pokutového území. To ale bylo z jejich strany vše. Znovu o něj totiž přichází.
6'
Šime Vrsaljko opět pokoušel štěstí v úniku po pravé straně, ale znovu ztroskotal na obraně hostů. Ti tak mají míč ve své moci a okamžitě se přemisťují na druhou stranu.
5'
Alfonso Pedraza dotíral na obranu domácích, dostal se kousek před velké vápno. Dobře mu ovšem sekundoval obránce Diego Godín, který akci zastavil.
4'
Antoine Griezmann chtěl přihrát nabíhajícímu spoluhráči, ale nakonec sám přišel o míč a hosté tak během chvilky otáčejí hru na druhou stranu.
3'
Po faulu na Gabiho zůstali domácí fotbalisté u balónu a už také rozvíjejí další akci na polovině svého dnešního soupeře.
2'
Po další nepřesně střele hráčů Atlética Madrid měl odkop od své branky Fernando Pacheco a poslal tak hosty do další útočné akce.
1'
Na druhé straně pak založili akci také hosté z Alavésu, ale dalekonosná střela Gómeze končí v moci domácího brankáře Jana Oblaka.
1'
Od úvodního výkopu měli míč na svých kopačkách domácí hráči a snažili se dostat do útoku. Šime Vrsaljko po pravé straně unikl před branku hostů, ale jeho střela neměla gólové parametry.
1'
Oba celky už nastupují na hrací plochu a utkání tak bude moci za malý okamžik začít.

Atlético Madrid: Oblak – Vrsaljko, Savić, Godín, Luís – Partey, Gabi (C), Saúl Ñíguez, Koke – Gameiro, Griezmann.
Náhradníci: Moyà – Lucas Hernández, Torres Juanfran, Á. Correa, Augusto Fernández, Ferreira-Carrasco, F. Torres.

Deportivo Alavés: Pacheco – Aguirregabiria, Maripán, Alexis, R. Duarte – Pina, García (C) – Pedraza, Burgui, I. Gómez – Munir.
Náhradníci: Sivera – Diéguez, D. Torres, Medrán, Wakaso, Santos, Krkić.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Poslední duel, který mezi sebou oba celky sehrály, se odehrál v lednu letošního roku a došlo na dělbu bodů po bezbrankové remíze. Jak to dopadne dnes?
Deportivo Alavés

Hosté z Deportiva Alavés jsou na tom podstatně hůře. S dvanácti body okupují osmnácté místo a jsou tedy v pásmu ohrožujícího sestupem do druhé španělské ligy. Z něho by se hráči Alavésu nejraději co nejdříve dostali a musí tak sbírat jakékoli body, které jsou ve hře o záchranu velmi důležité. Dnes to ale na půdě Atlética Madrid nebudou mít vůbec jednoduché.
Atlético Madrid

Domácí Atlético Madrid si zatím vede velmi dobře. Jeho fotbalisté jsou na třetím místě s třiatřiceti body a drží tak postupovou pozici do skupinové fáze Ligy mistrů. Naposledy sehráli hráči Atlética duel v Betisu, kde vyhráli těsně 1:0 a na tuto výhru by rádi navázali i dnes na vlastním hřišti, kde budou rozhodně favoritem. Zda tuto roli naplní, nám napoví až samotné utkání.
Hezký večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu šestnácté kolo nejvyšší španělské ligy, Primera Division a v jeho rámci budeme prostřednictvím tohoto online přenosu sledovat duel mezi týmy Atlético Madrid a Deportivo Alavés.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.