La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Barcelona : Las Palmas - 1. října 2017   16:15

Barcelona
49' Busquets (Messi) • 70' Messi (Denis Suárez) • 77' Messi (Denis Suárez)
3:0
(0:0)
Barcelona
ter Stegen – Piqué, Mascherano, Alba, Roberto – Denis Suárez, Paulinho (46. Rakitić), Busquets – Aleix Vidal, Messi, L. Suárez.
Cillessen – Semedo, Rakitić, Iniesta, Deulofeu, A. Gomes, Umtiti.
Las Palmas
Chichizola – Míchel, Herrera, Navarro, Lemos – Tannane, Hernán (77. V. Gómez) – Tana (77. Toledo), Viera, Aquilani – Calleri.
Lizoain – Simón, V. Gómez, David García, Artiles, J. Castellano, Toledo.

SESTŘIH La Liga: Barcelona - Las Palmas 3:0. Výhru před prázdným stadionem řídil Messi

Domácí celek velmi snadno a s přehledem vyhrává tento zápas. Barcelona poráží svého soupeře 3:0, dva góly dal Lionel Messi.
90+4'
90+3'
Poslední rohový kop v zápase pro hosty.
90+2'
Míchel bude rozehrávat na své polovině.
90+2'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidný závěr hry.
90+1'
Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec hrací doby.
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Gerard Piqué se sice propracoval k hlavičce po centru před branku, ale bránu minul.
87'
Rohový kop pro domácí celek, obránce Las Palmas hrál míč už v autu.
86'
Barcelona se pokouší dál vstřelit další gól, zatím ale na výraznější pokus čeká.
85'
Oussama Tannane výborně vypálil. Poslal míč ke vzdálenější tyčce, ale balon se do branky jen o malý kousek nevešel.
83'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Andrés Iniesta, přichází André Gomes.
83'
Hostující celek kombinuje na své polovině, do výraznější střelecké pozice se Las Palmas nemůže dostat.
81'
Jonathan Calleri se propracoval do střelecké pozice, z dobrého místa vypálil. Branku ale trefit nedokázal. Balon končí mimo hrací plochu.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, duel se v poklidném tempu dohrává.
79'
Barcelona má převahu, vede o tři góly, navíc má k dispozici volný kop. Lionel Messi minul branku přímou střelou.
77'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Hernán, přichází Vicente Gómez.
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Tana, přichází Hernán Toledo.
77'
Barcelona právě vstřelila branku!
Domácí celek přidává třetí branku, Denis Suárez našel výborně postaveného LIONELA MESSIHO, který zrychlil a překonal brankáře soupeře střelou, kterou nepříliš dlouho připravoval. Asistence: Denis Suárez.
75'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu. Katalánský klub vede o dva góly a míří za výhrou.
74'
Las Palmas má k dispozici rohový kop. Šance pro hostující celek na zdramatizování zápasu. Centr dokázal Marc-André ter Stegen vyboxovat.
73'
Domácí celek vede o dva góly, i tak ale pokračuje v aktivní hře. Luis Suárez našel Jordi Albu, jehož pokus kryje brankář Leandro Chichizola.
70'
Domácí celek nakonec navyšuje své vedení. Denis Suárez rozehrával a našel zcela volného LIONELA MESSIHO, který snadno zakončoval a pohrál si s brankářem. Asistence: Denis Suárez.
70'
Druhý centr už byl méně přesný, ale i tak zůstal domácí celek u míče.
70'
Rohový kop pro domácí celek, do zakončení se dostal Lionel Messi, jehož pokus jen o malý kousek minul branku. Rána byla tečovaná, rohový kop.
68'
Luis Suárez a Lionel Messi vedli akci svého celku, do střelecké pozice se ale nedostal ani jeden z nich.
67'
Marc-André ter Stegen bude vykopávat míč od své branky. Sledujeme klidnější pasáž hry. Barcelona hraje zkušeně, drží jednobrankový náskok, hraje dobře defenzivně a pokouší se své vedení navýšit.
66'
Hosté se probojovali k míči, ale k zakončení se dostat nemohou, Barcelona napadá hodně vysoko.
65'
Lionel Messi dobře vypálil na bránu, s jeho pokusem neměl hostujícího brankář Leandro Chichizola mnoho práce.
64'
Ivan Rakitić se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale zatím Las Palmas nemá příliš mnoho problémů před vlastní brankou.
63'
Mnoho vyložených šancí k vidění není, hra je poněkud uklidnila.
62'
Oussama Tannane dobře zakončoval, domácí obránce jeho pokus dokázal zablokovat. Dobře hrají Barcelona před vlastní brankou.
60'
Žlutou kartu dostává Ximo Navarro (UD Las Palmas).
60'
Šedesát minut hry je pryč, domácí celek zcela po zásluze vede o jednu branku a pokračuje v aktivní hře.
59'
Rozehrávat bude brankář hostujícího celku.
57'
Domácí celek má územní převahu, drží míč pod kontrolou a dostává se také do střeleckých pozic, jenže obrana hostů je zatím pozorná.
55'
Jordi Alba kombinuje na polovině, založil tak akci, kterou hlavou zakončoval Lionel Messi. Jeho pokus končí jen malý kousek mimo branku.
54'
Ivan Rakitić fauloval svého soupeře, Jonathan Viera se poroučel k zemi. Volný kop pro Las Palmas.
54'
Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže nyní dostat na útočnou polovinu, sledujeme rychlý fotbal.
52'
Sledujeme v úvodu druhého poločasu rozhodně aktivnější hru než v první části hry.
51'
Žlutou kartu dostává Luis Suárez (FC Barcelona). Domácí hráč dostává kartu za nafilmovaný pád.
50'
Lionel Messi a Luis Suárez si vypracovali další dva střelecké pokusy, Leandro Chichizola byl pozorný a dokázal si se střelami poradit.
49'
Výborně od rohového praporku poslal míč do hry Messi. Jeho centr hlavou usměrnil za brankovou čáru SERGIO BUSQUETS. Asistence: Lionel Messi.
48'
Následně se do zajímavé střelecké pozice dostal Ivan Rakitić, který se pokoušel přehodit brankáře. Hostujíc gól vyrazil na roh.
47'
Lionel Messi rozehrával volný kop. Jeho velmi dobrý pokus tak tak vytáhl brankář Leandro Chichizola.
46'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, Luis Suárez byl faulovaný soupeřem. Barcelona tak bude mít k dispozici volný kop z dobré střelecké pozice.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Ivan Rakitić.
46'
Po prvním poločase, ve kterém jsme mnoho šancí neviděli, platí bezbrankový stav. Favoritem jsou domácí, kteří mají optickou převahu.
45+0'
45'
Žlutou kartu dostává Sergio Busquets (FC Barcelona).
45'
Probíhá poslední minuta hry, ani jeden celek se nikam nežene. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Sergi Roberto byl trefen soupeřem, velmi nepříjemné.
44'
Rohový kop pro domácí celek, Leandro Chichizola nejprve míč vyboxoval, a pak Lionel Messi pálil nad.
43'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Míč mají sice pod kontrolou hosté, ale do zakončení se nemohou dostat.
42'
Fotbalisté ve žlutém kombinují a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.
41'
Na druhé straně zakončoval tvrdou střelou Luis Suárez, jenže jeho pokus trefil hned prvního hráče před brankou.
41'
Zajímavě to zkoušel jeden z hostujících hráčů, ale jeho centr do předbrankového prostoru byl přetažený.
40'
Oussama Tannane se k míči sice nedostal,ale vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování.
39'
Barcelona se nyní usadila před brankou svého soupeře, ale do zakončení se nedostala. Naopak musí myslet na obranu, neboť hosté spoléhají na brejky.
37'
Las Palmas přečkal šance svého soupeře, a tak se nyní domácí celek dostává do střeleckých pozic. Zatím je ale obrana Barcelony pozorná.
36'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, více ze hry mají hosté. Ti se dostali na útočnou polovinu, ovšem se zakončením mají problémy.
35'
Žlutou kartu dostává Gerard Piqué (FC Barcelona). Domácí hráč zatáhl soupeře, za což vidí zcela po právu žlutou kartu.
33'
Žlutou kartu dostává Paulinho (FC Barcelona).
33'
Výborně zcela osamocený Paulinho zakončoval. Jeho pokus hlavou branku o malý kousek minul. Nechybělo mnoho a domácí celek vedl.
32'
Jonathan Calleri se propracoval do zajímavé střelecké pozice. Přihrávka na něj z pravé strany byla příliš prudká, a tak nemohl zakončit.
30'
Rohový kop pro domácí celek, Leandro Chichizola diriguje svou obranu. Následně Gerard Piqué hlavičkoval mimo. Rozehrávat bude gólman hostů.
29'
Když to nejde kombinačně, tak to Lionel Messi zkusil samostatně a z velké dálky. Napálil míč na branku, jeho pokus ale snadno kryje brankář.
28'
Oussama Tannane se dostal do dobré střelecké pozice, ale nedokázal svou střelu lépe usměrnit do brány.
27'
Tana stál na konci dlouhé kombinace, ale jeho přihrávka byla zablokovaná. Las Palmas je dál u míče.
25'
Oussama Tannane se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, jeho pokus kryje domácí Marc-André ter Stegen.
24'
Alberto Aquilani hledá spoluhráče, kterým by mohl balon přenechat. Jenže jeho kolegové si nenabíhají do volných pozic.
23'
UD Las Palmas získalo balon na své polovině a pokouší se o postupné založení útočné akce. Proti jsou domácí útočníci, kteří hodně vysoko napadají.
22'
Denis Suárez dlouhou dobu váhal se zakončením, následně jeho pokus zablokoval hostující obránce. Rohový kop pro Barcelonu. Míč se snesl před branku, ale bek dokázal odhlavičkovat.
22'
Jonathan Calleri vedl akci hostů, ale do zakončení se nedostal. Las Palmas se pokouší co nejdéle držet hru na polovině soupeře.
21'
Volný kop pro domácí, Lionel Messi výborně vypálil, jeho pokus vyrazil Leandro Chichizola a poradil si i s dorážkou.
20'
Dvacet minut hry je pryč, optickou převahu a držení míče má domácí celek, ten se ale nemůže probojovat do zakončení.
19'
Sergio balon netrefil podle představ, navíc byl faulovaný. Rozehrávat bude domácí celek.
18'
Jordi Alba vedl akci Barcelony, ale přišel o míč, a tak se hosté dostali do rychlého kontru. Borja Herrera neměl komu přihrát, a tak akci zpomalil.
17'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice.
15'
Ximo Navarro si na poslední chvíli dokázal poradit se zajímavě vypadající akci domácích. Hráči Las Palmas vybojovali aut v obranné části hřiště.
14'
Marc-André ter Stegen poslal Sergio Roberta na útočnou polovinu, nabízel se mu Lionel Messi, ale pas postrádal přesnost.
13'
Akci hostujícího týmu zastavila domácí obraná, která se následně pokusila rychle založit útočnou akci. K zakončení se ale nikdo z domácích nedostal, neboť míč Albovi odskočil od kopačky.
12'
Mauricio Lemos rozehrává od své branky, nikam se nežene. Borja Herrera dostal míč a i on si počíná zejména tak, aby nic nepokazil.
11'
Denis Suárez se probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána postrádala přesnost. Brankář zasahovat nemusel, a tak budou hrát hosté.
10'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, Lionel Messi hledal křížným pasem spoluhráče. Následně se k míči dostal znovu a zakončoval. Jeho rána byla zablokovaná.
8'
Gerard Piqué hledá spoluhráče, ale nikdo z nich není v takové pozici, kam by mohl přihrát tak,a by se míče nezmocnil soupeř.
7'
Barcelona rozehrává od své branky, na výraznější střelecký pokus stále čekáme. Gólmani zatím mnoho práce neměli.
6'
Lionel Messi se pustil do individuální akce, jeho pokus nebyl vůbec přesný. Vykopávat od své branky bude hostující brankář.
5'
Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidný úvod zápasu. Optickou převahu mají domácí. Ti se dostali do zakončení, Luis Suárez nevypálil přesně. Jeho pokus snadno kryje brankář.
4'
Sergi Roberto se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale ve spolupráci s kolegou o šanci přišel, neboť míč končí v zámezí.
3'
Barcelona kontroluje hru, má balon pod kontrolou, ale nemůže se probojovat do střelecké pozice. Luis Suárez na dlouhý pas od spoluhráče nedosáhl.
2'
Domácí fotbalisté se propracovali na útočnou polovinu, Mauricio Lemos odrazil míč do autu. Vhazovat tak bude Aleix Vidal.
1'
Marc-André ter Stegen se zapojí do rozehrávky svého týmu. Sledujeme opatrný vstup obou týmů do zápasu.
1'
Faulu se dopustil domácí celek, rozehrávat tak bude Las Palmas na útočné polovině.
1'
Zápas za malý moment začne.
Zápas se odehraje z bezpečnostních důvodů za zavřenými dveřmi. Tedy tribuny budou prázdné.
FC Barcelona je ve zcela jiné pozici. S dvoubodovým náskokem na Sevillu vede ligu, šest zápasů, šest výher. Španělský velkoklub nezná chuť porážky. Rakitič, Messi Iniesta či Suarez... Jeden střelec za druhým, ofenzivní síla Barcelony je obrovská, ostatně skóre 20:2 za šest zápasů o něčem svědčí. Barcelona je favoritem tohoto zápasu. Fotbal ale už mnohokrát ukázal, že papírové předpoklady a realita jsou dvě zcela odlišné věci.
UD Las Palmas odehrálo šest zápasů, dva vyhrálo a čtyři prohrálo. Tento tým si poradil s Malagou 3:1 a Bilbaem 1:0. Las Palmas nemá vstup do sezóny podle představ, týmu se nedaří, má záporné skóre 5:10 a pouze šest bodů. Fotbalisté Las Palmas se hodně nadřou na gól, šance si dokáží vypracovat, ale efektivita střelby je velmi malá. V posledních dvou zápasech tento celek neskóroval.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělské Premira Division. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Barcelona a UD Las Palmas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.