La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bilbao : Real Sociedad - 16. prosince 2017   16:15

0:0
(0:0)
Bilbao
Herrerín – de Marcos (67. I. Williams), Núñez, Laporte, Balenziaga (70. Saborit) – Susaeta (C), M. Rico, San José, Lekue – Raúl García (79. I. Córdoba) – Aduriz.
Simón – I. Córdoba, Etxebarria, Etxeita, Saborit, I. Williams, Vesga.
Real Sociedad
Rulli – Odriozola Arzallus, D. Llorente, I. Martínez, de la Bella – Prieto (C), Illarramendi, Zurutuza – Oyarzabal (70. Canales), José, Januzaj (85. Vela).
Ramírez – Canales, Carlos Martínez, Juanmi, Navas, Zubeldia, Vela.

SESTŘIH LA LIGY: Bilbao - Real Sociedad 0:0

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne! Na přečtenou!
Jedno z nejnudnějších utkání letošního ročníku La Ligy je za námi, oba brankáři dnes mohli mít volno a nestalo by se nic. Zápas končí remízou 0:0 a nutno dodat, že k vidění za celých devadesát minut nebyla ani jedna vážnější šance.
90+3'
90+3'
Sen Sebastian drží balón na útočné polovině a dohrává zápas s míčem na kopačkách.
90+1'
Centrovaný míč se odrazil zpět do noh Odriozoly, tudíž bude Herrerin odkopávat od branky.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
89'
Následný rohový kop nenabídl nic zajímavého.
89'
Jeden z bránících hráčů tečoval obránce míč směrem k brance, gólman Herrerin vytáhl lehký zákrok.
88'
Rico poslal rozběhnutého soupeře k zemi, San Sebastian bude zahrávat standardní situaci z dobrých pětadvaceti metrů.
87'
Bilbao drží míč na kopačkách, ale k brance soupeře nijak nespěchá.
85'
Zápas se blíží ke svému konci a nutno dodat, že pro nezaujaté diváky jedině dobře. Jedno z nejnudnějších utkání letošního ročníku La Ligy.
85'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Carlos Vela.
82'
San Sebastian nyní kontroluje hru více než soupeř, ale stále nám chybí ložená šance, která by ozdobila dnešní zápas.
81'
Rohový kop se bude ještě jednou opakovat, tentokrát ale z druhé strany.
80'
Odrizola centroval z pravé strany, ale jeho míč zblokoval jeden z obránců na rohový kop.
79'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Iñigo Córdoba.
77'
San Sebastian drží míč na vlastních kopačkách, ale je třeba dodat, že pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
76'
Canales se dostal ke střele z hranice malého ávpna, ale jeho střela skončila vedle branky.
74'
Lekue dohrál soupeře a vidí žlutou kartu.
72'
Akce domácích nebyla příliš povedená, Rulli bude odkopávat od své branky.
70'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Sergio Canales.
70'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Balenziaga, přichází Enric Saborit.
69'
Hra je nyní přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet Balenziaga.
67'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Óscar de Marcos, přichází Iñaki Williams.
65'
Na centrovaný míč z pravé strany si nejvýše vyskočil Herrerin, akce hostů je tak u konce.
63'
San Sebastian nyní kombinuje u rohového praporku, nicméně je obklíčenou obranou Bilbaa.
62'
Došlo i k ohrožení branky Herrerina. Z levé strany pálil jeden z hostujících hráčů, ale míč poslal pouze do boční sítě.
59'
San Sebastian se po delší době podíval na útočnou polovinu, ke nyní kombinuje. K brance soupeře se ale zatím nežene.
57'
Aduriz požadoval odpískání penalty tak usilovně, až sudí sáhl pro žlutou kartu.
57'
Žlutou kartu dostává Aritz Aduriz (Athletic Bilbao).
56'
Po rohovém kopu se k zakončení dostal Aduriz, ale jeho hlavička skončila vedle branky.
55'
To je velká škoda pro domácí, de Marcos běžel sám na branku, ale jeden z obránců jej dohonil a míč mu odkopl do zámezí.
53'
Po rohovém kopu se k zakončení nedostal nikdo, domácí ale míč ihned vybojovali zpět a znovu útočí.
52'
První vážnější zakončení. Raúl García se dostal ke střele, ale brankář Rulli se vytáhl a špičkami prstů jeho střelu zneškodnil.
50'
Domácí zahrávali roh, ale k zakončení se vůbec nedostali. Míč mají stále na kopačkách, ale zpětnými přihrávkami se vyhnali na svoji polovinu.
49'
José se dostal k zakončení, ale branku zcela minul. Brankář Herrerin zůstává nadále klidný.
47'
Hosté drží míč na vlastní polovině, zatím ale rozhodně nikam nespěchají.
46'
První poločas byl neskutečně nezáživným pro nezaujaté diváky, neviděli jsme ani jednu střelu na branku a pořádnou šanci rovněž ne. Ve druhém poločase budeme doufejme svědky lepší hry, ten začne přibližně za pět minut, tak zůstaňte s námi!
45+2'
45+2'
Hm, tak tohle si možná zasloužilo zakončení mezi tři tyče. San José dostal po rohovém kopu přihrávku do vápna, ale vysoce přestřelil.
45+1'
Bilbao bude zahrávat ještě jeden roh před závěrem prvního poločasu.
45+1'
Centrovaný míč odvrátila obrana San Sebastianu s velkou pohodou.
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
45'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
45'
První poločas se chýlí ke svému konci, uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec.
43'
Susaeta byl až příliš důrazný, sudí ale volí pouze slovní domluvu.
41'
Míč na hostujícího Januzaje byl až příliš dlouhý, Herrerin měl dostatek času na to jej doběhnout a zachytit.
40'
Prvních čtyřicet minut je za námi a stále čekáme na první střelu na branku.
38'
Ani teď nebyla k vidění střela na branku, nejvýše vyskočil brankář a míč vyboxoval do bezpečné vzdálenosti od své branky.
37'
Rohový kop si vybojovalo i Bilbao.
35'
Z rohového kopu se hostům nepodařilo nic vytěžit, míč ale mají stále na svých kopačkách.
34'
Hosté si vybojovali výhodu rohového kopu. Dočkáme se první střely na branku?
32'
Míč se opět pohybuje kolem středové čáry. Dnešní duel je skutečně nezáživným.
30'
Rico se snažil z ostrého úhlu najít někoho ze spoluhráčů prudkým stříleným centrem, ale míč pouze prolétl vápnem.
29'
Illarramendi se dostal k zakončení na hranici velkého vápna, ale jeho střela z osy hřiště skončila vedle.
27'
Další standardní situace Bilbaa také bez možnosti na skórování, v tomto zápase se skutečně nic neděje.
25'
Bilbao zahrávalo standardní situaci z dobrých třiceti metrů, ale centrovaný míč skončil pouze u obrany.
23'
Llorente se také provinil faulem, ale ani zde nebyla udělena karta.
22'
Zurutuza tvrdým skluzem poslal soupeře k zemi, sudí ale karetní trest neudělí.
20'
Oyarzabal dostal ideální přihrávku na levou stranu, řítil se z ní téměř sám na branku, ale střela na zadní tyčku mu vůbec nevyšla, míč končí o dobré dva metry mimo.
20'
Centr do vápna nenabídl žádné nebezpečí pro branku Rulliho, naopak... hosté se řítí do rychlé akce.
19'
Jeden z domácích hráčů byl faulovaný na středové čáře, Bilbao bude rozehrávat.
17'
Do vápna Bilbaa přilétl nadýchaný centr, ale ani jeden z hostujících hráčů si nenašel cestu k zakončení.
15'
Núñez se kolem svého strážce neprosmýkl, následně jej poslal nedovoleným zákrokem k zemi.
14'
Zápas je zatím pro nezaujaté diváky nesmírně nudným, ani jeden z týmů se nemůže dostat k ničemu zajímavému, hraje se velmi opatrně.
11'
Domácí si nyní nerozuměli na útočné polovině, brankář Rulli bude odkopávat od své branky.
10'
San Sebastian stále drží míč ve vlastní moci, ale domácí brání pozičně velmi dobře, a tak není mnoho prostoru před jejich vápnem.
8'
San Sebastian nyní delší dobu kombinoval na vlastní polovině, následný pokus o rychlý pas za obranu nevyšel.
6'
Hosté zahrávali rohový kop, ale nedokázali z něj nic vytěžit. Nicméně míč mají stále na svých kopačkách a pokračují v útočení.
5'
Hra může pokračovat.
4'
Hra je nyní přerušena, neboť se dva hráči srazili. Zdá se však, že oba budou v pořádku a střídání nebude nutné.
3'
Domácí kooperují s míčem na vlastní polovině, zatím se ale nikam příliš neženou.
2'
Jeden z hostujících hráčů se nyní dostal ke střele z dobrých dvaceti metrů, ale ta prolétla o dobrý metr vedle tyče.
1'

Athletic Bilbao: Herrerín – de Marcos, Núñez, Laporte, Balenziaga – Susaeta (C), M. Rico, San José, Lekue – Raúl García – Aduriz.
Náhradníci: Simón – I. Córdoba, Etxebarria, Etxeita, Saborit, I. Williams, Vesga.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, D. Llorente, I. Martínez, de la Bella – Prieto (C), Illarramendi, Zurutuza – Oyarzabal, José, Januzaj.
Náhradníci: Ramírez – Canales, Carlos Martínez, Juanmi, Navas, Zubeldia, Vela..
Dobré odpoledne, vítám vás u dnešního online přenosu ze španělské La Ligy, na programu je duel, ve kterém změří síly Athletic Bilbao a San Sebastian. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 16:15, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.