La Liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : D. Alavés - 18. srpna 2017   20:15

CD Leganés
24' Gabriel
1:0
(1:0)
CD Leganés
Cuéllar – Zaldúa (80. Bustinza), Muňoz, Mantovani, Rico – Eraso (70. El Zhar), R. Pérez – Omar (66. Morán), Gabriel, Szymanowski – Guerrero.
Champagne – Bustinza, Morán, El Zhar, Carnero García, dos Santos, L. M. Rocha.
D. Alavés
Pacheco – Vigaray, Ely, Alexis, Pedraza (76. Hernández) – Burgui, García, Wakaso (63. Pina), I. Gómez – Sobrino (64. Ó. Romero), Santos.
Sivera – Ó. Romero, Maripán, D. Torres, Pina, Hernández, Zidane.

Leganés - Deportivo Alavés: Rómero parádní střelou z dálky pořádně protáhl domácího brankáře

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:18.
Je dobojováno! Leganés v úvodním duelu letošního ročníku španělské ligy porazilo Deportivo Alavés 1:0! Hosté přitom mohli jít do vedení! V 15. minutě totiž zahrávali pokutový kop, jenže Manuel García selhal a daroval Cuéllarovi snadný zákrok! Na druhé straně se ve 24. minutě dostal k odraženému míči Gabriel , který obstaral jedinou branku dnešního utkání! Ve druhé půli se hosté snažili útočit, jenže Iván Cuéllar si se střelami s dálky bez problémů poradil. V samotném závěru už si domácí výhru pohlídali.
90+3'
90+2'
Domácí fotbalisté hrají skvěle! Leganés s přehledem kontroluje své vedení. Hosté se vůbec nemohou dostat na polovinu soupeře.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Burgui táhl akci Deportiva po pravé straně, ale nikdo ze spoluhráčů mu nepřišel na pomoc. Osamocený záložník Deportiva o balón okamžitě přišel.
89'
Santos se na polovině Leganése pustil do hlavičkového souboje s Mantovanim a ve vzduchu si pomohl faulem. Domácí znovu našetří čas.
88'
Až nyní se hosté dostali k míči a snaží se přenést hru na polovinu svého soupeře. Burgui se však nepochopil s jedním ze spoluhráčů a odevzdal míč domácím.
87'
Domácí celek zahrával přímý kop. Do pokutového území přiletěl prudký centr, který skončil na hlavě hned prvního obránce. Leganés přesto zůstává u balónu.
86'
Leganés nepouští soupeře na svou polovinu a snaží se dohrát duel daleko od vlastní branky. Hráči Deportiva sice dřou, ale nemohou se dostat k míči.
85'
Nabil El Zhar si v pokutovém území naběhl na zpětnou přihrávku a zajímavou střelou se pokusil ohrozit branku. Jeho střela ale propadla tři metry od branky.
84'
A právě domácí brankář Iván Cuéllar si při předchozím zákroku přivodil nějaké zranění stehenního svalu a nyní musí být ošetřován.
83'
Burgui napřáhl ze střední vzdálenosti a jeho povedená střela prosvištěla kousek nad břevnem domácí branky! Tady by Iván Cuéllar neměl šanci!
82'
El Zhar se natahoval po přihrávce na polovinu soupeře a parádní patičkou se snažil prodloužit balón za sebe. Nikdo v modrém jeho úmysl nepochopil.
81'
Gabriel si na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a dokonce se nechal faulovat. Leganés může kombinovat a znovu nasbírá cenné vteřinky.
80'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Joseba Zaldúa, přichází Unai Bustinza.
79'
Óscar Romero napřáhl ke střele ze zajímavé vzdálenosti a krásnou jedovkou nadělal domácímu brankáři vrásky na čele. Iván Cuéllar si zákrok skutečně vychutnal!
78'
Gabriel vlétl s míčem po pravé straně takřka do pokutového území. Na jeho hranici si na něj počkal pozorný Vigaray, který mu vystavil stopku.
77'
Domácí se po dlouhé době usadili s míčem na polovině hrací plochy a sbírají cenné vteřinky postupnou kombinací. Domácí fanoušci si duel užívají.
76'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Héctor Hernández.
75'
Vigaray poslal dlouhé vhazování až do pokutového území. Na jeho hranici si míč zpracoval Santos, kterého důraznou hrou odzbrojil Mantovani.
74'
Carlos Vigaray podpořil ofenzívu hostujícího celku náběhem po pravé straně hrací plochy. Vigaray ale neustál jeden ze soubojů a upadl.
73'
Santos bojoval o balón v blízkosti rohového praporku na pravé straně. Míč se do zámezí odrazil právě od hostujícího útočníka a Leganés bude vhazovat.
72'
Deportivo v posledních minutách zařadilo vyšší rychlostní stupeň a tlačí se do útoku. Po dalším přímém kopu hlavičkoval Manuel García, jehož slabý pokus končí v Cuéllarových rukavicích.
71'
Manuel García se v pokutovém území dostal k odraženému míči, ale nepochopitelně si jej snažil zpracovat a připravil se o dobrou možnost.
70'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Javi Eraso, přichází Nabil El Zhar.
69'
Alfonso Pedraza se individuálně tlačil do pokutového území. Při svém průniku obešel jednoho obránce, ale Martín Mantovani mu balón odebral od nohy.
68'
Alexander Szymanowski se v pokutovém území v pádu dostal do zakončení, jenže také jemu pokazil radost asistent rozhodčího. Ofsajd!
67'
Manuel García to přehnal v souboji s Erasem a dopustil se nedovoleného zákroku. Hostující záložník se sice zlobí, ale verdikt arbitra je neměnný.
66'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Omar, přichází Erik Morán.
66'
Burgui se na levé straně odhodlal ke slalomu mezi obránci soupeři. Hostující záložník obešel dva hráče, ale poté se nechal vytlačit.
65'
Miguel Ángel Guerrero se po souboji s jedním z obránců dožadoval odpískání pokutového kopu! Guerrero upadl na hranici šestnáctky, jenže sudí nechal pokračovat ve hře.
64'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází Óscar Romero.
63'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Mubarak Wakaso, přichází Tomás Pina.
62'
Domácí fotbalisté kombinují s míčem na polovině hrací plochy a užívají si parádní atmosféru na stadionu. Nikdo z Deportiva jejich rozehrávku neatakuje.
61'
Omar Ramos vlétl s míčem do pokutového území. Domácí fotbalista si netroufl na střelu a raději přihrával pod sebe, čímž daroval balón soupeři.
60'
Je za námi hodina hry a zatím stále sledujeme hodně bojovný souboj. Domácí celek si bez větších problémů hlídá své těsné vedení.
59'
Deportivo zahrávalo další přímý kop. Do pokutového území tentokrát přiletěl nadýchaný centr, na který nedosáhl nikdo v tmavém dresu.
58'
Omar Ramos se po pravém křídle prodíral do blízkosti pokutového území. Skvěle se s ním vrátil Vigaray, který mu uzmul balón.
57'
Fernando Pacheco dlouho otálel s odkopem míče z hranice pokutového území. Hostující brankář nakonec odkopl balón na poslední chvíli před dotírajícím Guerrerem.
56'
Deportivo však zahrávalo přímý kop. Wakaso si křikl o přihrávku do středu hřiště, potáhl si míč pět metrů vpřed a vypálil. Rána mu vůbec nesedla a skončila vysoko nad břevnem.
55'
Sobrino si zpracoval pěknou přihrávku na pravou stranu hřiště a Rico jej ihned poslal k zemi. Zatím se vše obešlo bez karetního trestu.
54'
Burgui táhl rychlou akci po pravé straně, nicméně do cesty se mu bleskově postavil Rico, který jej nepustil do pokutového území.
53'
Další šance pro domácí celek! Do šestnáctky přiletěl střílený centr z levé strany. Na přední tyči se do zakončení položil Miguel Ángel Guerrero, ale Pacheco mu bleskově snížil prostor ke střele!
52'
Omar Ramos si nyní naběhl na pěknou přihrávku za obranu hostujícího celku, otočil se u rohového praporku, ale místo centru rozehrál do kombinace.
51'
Leganés zahrávalo rohový kop. Omar Ramos centroval z levé strany na malé vápno, kde nebyl nikdo z hlavičkářů a Pacheco si bez problémů došel pro míč.
50'
Eraso vystihl nepřesnou přihrávku soupeře na polovinu domácího celku, jenže akci zbytečně zabrzdil zpětnou kličkou a následně přišel o balón.
49'
Hosté se usadili v blízkosti pokutového území soupeře. Carlos Vigaray operoval na pravé straně, nicméně jeho centr obrana srazila na roh.
48'
Burgui se snažil procpat balón k rozběhnutému Sobrinovi, jež nechal míč kousek za sebou a už se nestačil vrátit. Domácí mohou rozjet akci.
47'
Rubén Sobrino prosvištěl s míčem do pokutového území, kde upadl po kontaktu s obráncem, ale hlavní rozhodčí se nerozhodl odpískat penaltu.
46'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Leganés se ihned vydalo na polovinu soupeře, ale Ely získal balón pro Deportivo.
46'
První poločas je minulostí! Domácí fotbalisté vstoupili do utkání aktivně, ale hosté se po faulu v pokutovém území dostali k pokutovému kopu. Manuel García jej však neproměnil a od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo! Ve 21. minutě střílel z dobré pozice Gabriel, ale v první šanci ještě netrefil branku. O tři minuty později už byl Gabriel včas u odraženého míče a otevřel skóre! Poté už se hrál bojovný fotbal a další šance jsme se nedočkali.
45+1'
45'
Centr od rohového praporku se snesl na malé vápno, kde kraloval osamocený stoper Martín Mantovani. Hosté přesto zůstávají u balónu.
44'
Rubén Sobrino prošel s balónem u nohy z poloviny hřiště až do pokutového území. Hostující útočník si balón skvěle pokryl a vybojoval alespoň rohový kop.
43'
Miguel Ángel Guerrero si v pokutovém území naskočil na parádní oblouček, jenže radost mu pokazil asistent rozhodčího. Domácí útočník stál v ofsajdu!
42'
Omar Ramos potáhl balón po pravé straně hrací plochy, navedl si jej do středu, jenže jeden z obránců Deportivu mu míč ihned odkopl do autu.
41'
Christian Santos to v pokutovém území přehnal s agresivitou a fauloval jednoho z domácích zadáků. Leganés může rozjel další kombinaci.
40'
Burgui dostal přihrávku na levou stranu, jenže ihned k němu přistoupil důrazný obránce domácího celku. Hosté při kombinaci nemají moc času.
39'
Rohový kop se domácím vůbec nepovedl. Prudký centr přiletěl na malé vápno, kde číhal pozorný Rodrigo Ely, který balón nadvakrát poslal na tribunu.
38'
Alexis zachránil hostující celek před další šancí soupeře. Před branku totiž směřoval prudký centr z pravé strany a Alexis balón přizvedl do autu.
37'
Také fotbalisté Deportiva nyní kombinují v zadních řadách a nikam se neženou. Guerrero jejich rozehrávku navíc dobře atakuje.
36'
Mubarak Wakaso se snažil rozjet akci Deportiva středem hřiště, ale do cesty se mu postavil důrazný Javi Eraso. Hosté přišli o míč, Leganés bude vhazovat.
35'
Domácí se hnali do otevřené obrany Deportiva. Omar dostal možnost odcentrovat, jenže pobídka se mu vůbec nepovedla. Balón proskákal do zámezí.
34'
Domácí fotbalisté uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Domácí stopeřis rozehrávkou dlouho vyčkávají. Zatím je nikdo neatakuje.
33'
Omar získal v hlavičkovém souboji prostor pro spoluhráče. Alexander Szymanowski se dral do střelecké pozice, jenže Alexis jej vytlačil mimo pokutové území.
32'
Omar udržel balón ve středu hřiště a pohotově se snažil uvolnit rozběhnutého Zalduu. Domácí obránce se k míči nedostal, protože před ním zasáhl Ely.
31'
Christian Santos dotíral na domácí stopery na hranici pokutového území. Santos tlačil na Mantovaniho, který stačil balón odhlavičkovat.
30'
Ely nakopl míč na osamoceného Sobrina. Hostující útočník se pustil do souboje s dvojicí stoperů, nicméně důrazný Martín Mantovani měl ve vzduchu lepší pozici.
29'
Fotbalisté Deportiva mají v posledních minutách velké problémy s disciplínou. Hosté nyní hodně faulují a nabízejí soupeři přímé kopy.
28'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení na pravé straně si nepohlídal Joseba Zaldúa.
27'
Domácí mužstvo mělo k dispozici rozehrávku dalšího přímého kopu. Exekuce se tentokrát ujal Gabriel, jehož technický pokus zastavila zeď.
26'
Domácí celek po vstřelení úvodní branky hýří aktivitou a tlačí se do útoku. Miguel Ángel Guerrero napadal rozehrávku stoperů, nicméně Alexis stačil míč odehrát.
24'
Leganés právě vstřelili branku! Domácí celek se po následném přímém kopu dostává do vedení! Miguel Ángel Guerrero vyslal zajímavou střelu z přímého kopu, kterou Fernando Pacheco vyrazil jen před sebe a dotírající GABRIEL měl snadnou práci!
23'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Wakaso zastavil unikajícího soupeře v blízkosti pokutového území a je zaslouženě odměněn.
22'
Carlos Vigaray kombinoval s míčem na polovině domácího celku. Nakonec se však rozběhl opačným směrem a prudká přihrávka skončila v autu.
21'
První šance také pro domácí celek! Gabriel si na hranici pokutového území počkal na zpětnou přihrávku a jeho rána z voleje skončila těsně vedle branky!
20'
Domácí fotbalisté se po delší době vydali do útoku. Diego Rico poslal přihrávku podél levé postranní čáry a Alfonso ve skluzu raději srazil balón do autu.
19'
Burgui nakonec opouští hrací plochu v doprovodu zdravotníku. Hostující záložník ukazuje, že bude pokračovat. Chvíli však musí počkat.
18'
Hra je přerušena! Hostující Burgui zůstává po faulu na polovině domácího celku sedět na trávníků a drží se za nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
16'
Tak tohle byla hodně špatná penalta! K exekuci se postavil Manu García, jenže jeho rána skončila v rukavicích domácího brankáře!
15'
Penalta pro hostující celek celek! García si navedl míč do pokutového území, kde jej fauloval Pérez a Deportivo bude zahrávat pokutový kop!
14'
Diego Rico si řekl o přihrávku na polovinu hřiště. Domácí obránce si vysokou pobídku dokonce zpracoval, jenže Burgui míč přizvedl do autu.
13'
A další akce domácího celku. Omar si navedl míč na hranici pokutového území, odkud napřáhl levačkou, jenže jeho slabá střela postrádala také přesnost.
12'
Snad poprvé v utkání se do útoku vydali domácí fotbalisté. Joseba Zaldúa se dokonce dostal k odcentrování, ale jeho pobídka skončila v rukavicích brankáře.
11'
Carlos Vigaray podpořil ofenzívu hostujícího celku náběhem podél postranní čáry, ale v souboji s Ricem si pomohl faulem. Leganés bude rozehrávat.
10'
Domácí stopeři kombinují s balónem na vlastní polovině a snaží se najít skulinku v obraně soupeře. Nikdo z hráčů Deportiva rozehrávku Leganés neatakuje.
9'
Diego Rico si skvěle pokryl míč tělem, jenže dotírající útočník jej rukama poslal k zemi. Leganés bude rozehrávat a domácí celek může uklidnit hru.
8'
Rubén Pérez vypomohl domácím obráncům a uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Domácí záložník zahrál hlavou do rukavic domácího brankáře.
7'
Ibai Gómez dostal příliš mnoho prostoru na levé straně hřiště a poslal parádní centr před branku. Po jeho pobídce se natahovali hned tři hráči, ale ani jeden z nich nezakončil.
6'
Hosté se dostali do prvního zakončení. Manuel García si navedl míč na pravačku a prudkou přízemní střelou protáhl domácího brankáře Cuéllara.
5'
Joseba Zaldúa musel dávat pozor na pravém kraji obrany. Propadl před něj odražený míč a rychle se k němu blížil Santos. Domácí obránce balón zakopl na tribunu.
4'
Iván Cuéllar si tentokrát pohlídal nepřesnou přihrávku za záda domácí obrany a nechal balón propadnout do zámezí. Leganés bude rozehrávat.
3'
Hosté měli k dispozici první přímý kop dnešního utkání. Mubarak Wakaso vyslal zajímavý centr na malé vápno, kde zasáhl brankář Iván Cuéllar.
2'
Carlos Vigaray chtěl vyslat dlouhou přihrávku podél pravé postranní čáry, ale nikdo z jeho spoluhráčů jeho úmysl nepochopil.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop k úvodnímu utkání nového ročníku Primera Division. Hráči v černých dresech rozjeli postupnou kombinaci na své polovině.
1'
Ještě před úvodním výkopem budou minutou ticha uctěny oběti teroristického útoku v Barceloně.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Leganés nastoupí v černých dresech, zatímco hosté přijeli v modrých trikotech.

CD Leganés: Cuéllar – Zaldúa, Muňoz, Mantovani, Rico – Eraso, R. Pérez – Omar, Gabriel, Szymanowski – Guerrero.
Náhradníci: Champagne – Bustinza, Morán, El Zhar, Carnero García, dos Santos.

Deportivo Alavés: Pacheco – Vigaray, Ely, Alexis, Pedraza – Burgui, García, Wakaso, I. Gómez – Sobrino, Santos.
Náhradníci: Sivera – Ó. Romero, Maripán, D. Torres, Pina, Hernández, Zidane..
CD Leganés

Také v kádru domácího celku se v létě událo mnoho změn. Leganés posílili například Duarte z Espanyolu, Burgui z Realu Madrid nebo Rubén Sobrino z Manchesteru City. V přípravě Leganés vítězilo především proti týmům z nižších soutěží. Generálku sehrálo s Toledem a prohrálo těsně 1:0.
Deportivo Alavés

Deportivo před startem nové sezóny hodně posilovalo. Do kádru zavítal Siovas z Olympiakosu nebo Cuellar z Gijónu. Přesto se Deportivu v přípravě moc nedařilo. Z osmi přípravných duelů vyhrálo jen dva, ale v samotném závěru přípravy si připsalo cennou remízu na půdě Bilbaa.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům španělského fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z úvodního kola Primera Division. Společně se podíváme na duel mezi CD Leganés a Deportivem Alavés. Výkop je stanoven na 20:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.