La Liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Málaga - 3. března 2018   18:30

CD Leganés
55' Eraso (Rico) • 62' N. Amrabat (Eraso)
2:0
(0:0)
Málaga
Málaga
CD Leganés
Cuéllar – Zaldúa, Bustinza (86. Muňoz), Siovas, Rico – El Zhar, Gabriel (90+2. Gumbau), R. Pérez, N. Amrabat (87. Omar) – Eraso, Beauvue.
Champagne – Gumbau, Carnero García, Naranjo, Muňoz, Omar, Brašanac.
Iglesias – Costoya, Ramos
Estadio Municipal de Butarque, Leganés
6 937 diváků
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Ricca – Castro (70. Añor), Lacen, Iturra, Rolán – En-Nesyri, Bueno (60. Id. Brown).
Prieto – Kuzmanović, Bastón, Añor, Id. Brown, Samuel, Miguel Torres.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Leganés, které tak splnilo roli favorita. Málaga předvedla, že se jí vůbec nedaří. Nebýt dvou šancí v první půli, byla by to v podání aktuálně nejhoršího týmu LaLigy velká tragédie. Hosté se v podstatě nedostávali přes půlící čáru, jejich výkon byl hodně slabý.
90+3'
90+3'
Poslední nastavená minuta, domácí již mohou slavit povinné vítězství.
90+2'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Gerard Gumbau.
90'
Faulem končí útočná snaha Málagy na levé straně, domácí nespěchají s rozehrávkou.
89'
Nepřesný pas domácích do vápna Málagy, Rubén Pérez se k míči nedostal.
87'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Nordin Amrabat, přichází Omar.
86'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Unai Bustinza, přichází Ezequiel Muňoz.
85'
Žlutou kartu dostává Ideye Brown (Málaga CF).
85'
Javi Eraso (Leganés) to zkusil přímo na branku, Roberto chytá, byť mu míč vypadl z náruče.
84'
Volný kop Leganés, z levé strany, na útočné polovině, v blízkosti vápna soupeře.
83'
Omar (Leganés) se chystá na vstup na hřiště.
82'
Hraje se opět ve středu hřiště, hosté jsou ale dobře napadáni a s rozehrávkou mají velké problémy.
81'
Na konci celé akce je střela El Zhara z hranice vápna, tentokrát Roberto pozorný a chytá.
80'
Leganés vybojovalo rohový kop z levé strany.
78'
Volný kop Málagy, míč z levé strany míří do vápna, tam ale úřadují obránci Leganés.
76'
Nyní hra trochu postrádá kvalitu, domácí jako by ubrali plyn a nechávají více prostoru soupeři, ten je ale zatím naprosto bezzubý.
75'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině, míč zůstává na kopačkách domácích.
Dnešní utkání sleduje 6 937 diváků.
74'
Ne, Málaga nyní nemůže najít recept na zformovanou defenzivu soupeře.
73'
Hosté získávají míč, po nepovedeném autovém vhazování domácích.
70'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Chory Castro, přichází Juanpi Añor.
69'
Youssef En-Nesyri (Málaga) hlavičkuje, po centru Rosalese z pravé strany, vedle branky Leganés.
68'
Málaga se nemůže dostat přes půlící čáru, střed hřiště patří jednoznačně domácím.
66'
Dlouhý nákop z pravé strany v podání hostů, míč získávají domácí.
65'
Málaga řeší situaci před vlastním vápnem odkopem míče co nejdál.
64'
Trenér Málagy José González vykázán z lavičky na tribunu!
62'
Leganés právě vstřelili branku!
NORDIN AMRABAT nyní střelou z pravé strany, z prostoru před vápnem, zaskočil gólmana Málagy, který na míč nedosáhl a domácí vedou 2:0!
61'
Dimitris Siovas (Leganés) nyní ve vápně čistě zastavil pronikajícího Ideyeho, to byl velmi dobrý obranný zákrok!
61'
Je za námi hodina hry, favorizované Leganés vede 1:0, udrží těsný náskok do konce nebo přidá ještě nějaký ten gól?
60'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Alberto Bueno, přichází Ideye Brown.
59'
Nyní se po dlouhé době také Málaga dostává na polovinu soupeře, ale jen na chvíli, Chory Castro nepřesně centruje a míč končí mimo hřiště.
58'
Dimitris Siovas (Leganés) neuspěl na levé strany proti bránícímu Manuelu Iturrovi.
57'
Gabriel (Leganés) ztrácí míč u pokutového území Málagy, která tak může rozehrávat.
56'
Další útočná akce domácích, tentokrát středem.
55'
Diego Rico (Leganés) vyběhl z ofsajdu, dostal na levou stranu míč, odcentroval do vápna, kde hlavou poslal míč do branky JAVI ERASO.
54'
Domácí se nyní dožadují odpískání faulu v pokutovém území Málagy, faulovat měl Federico Ricca (Málaga), ale sudí nechává hrát dál.
53'
A když už se domácí dostanou k míči, je z toho většinou nepřesná střela, centr nebo přihrávka.
52'
Leganés se ale až příliš často spoléhá na nakopávané míč, díky nimž musí útočníci svádět nespočet hlavičkových soubojů.
51'
Úvodní pětiminutovka zatím jasně v moci domácích.
49'
Autové vhazování domácích z pravé strany, na útočné polovině, míč letí do vápna Málagy, kde obránce nekompromisně odkopává míč co nejdál od branky.
48'
Lagenés na útočné polovině, Nabil El Zhar ale nepřešel přes bránícího Diego Rolána.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
První poločas končí bezbrankovou remízou, ale blízko ke gólu měly oba týmy. Hosté zahrozily dvakrát v krátké době po sobě, síť se ale za zády ani jednoho z brankářů nerozvlnila. Více ze hry mají opticky domácí, kterým to ale bylo zatím málo platné.
45+1'
45'
Rohový kop pro Leganés, domácí rozehrávají z pravé strany, ale střela El Zhara míří pouze vedle branky, vysoko na tribunu.
44'
Hraje se ve středu hřiště, nyní hosté ztrácí míč, hrají domácí.
42'
Mehdi Lacen (Málaga) faulován ve středovém kruhu, hosté získávají míč.
41'
Nákop domácích míří do vápna, kde spolehlivě zasáhl gólman Málagy Roberto.
40'
Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, v němž mají převahu domácí.
39'
Centr z pravé strany letí před branku Málagy, Roberto v pohodě chytá.
38'
Roberto (Málaga) špatně odkopl, míč okamžitě získávají domácí, kteří to mají blízko k šestnáctce soupeře.
37'
Joseba Zaldúa (Leganés) odcentroval z pravé strany, míč ještě zachytil na hřišti El Zhar, poté ale domácí míč ztrácejí.
36'
Míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na útočné polovině.
35'
Odkopem od branky Málagy končí akce domácích po pravé straně, kde v souboji s bránícím hráčem neuspěl Zaldúa.
33'
Dvě zajímavé šance Málagy, která nebyla daleko od prvního gólu, nyní se ale musí bránit.
32'
A pozor, nenápadná akce Málagy, kdy si na centr z levé strany vyskočil Diego Rolán (Málaga), který hlavou nasměroval míč k tyči, gólman Iván Cuéllar bravurně vyráží.
31'
Žlutou kartu dostává Nordin Amrabat (CD Leganés).
31'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině.
30'
Chory Castro (Málaga) se krásně zbavil bránících hráčů soupeře, poté poslal míč před branku, kde se na hranici malého vápna dostal do zakončení Diego Rolán, který ale míč netrefil ideálně, ten končí vedle branky.
29'
Další z řady dlouhých nákopů domácích, opět neúspěšný, po němž se hosté dostávají dopředu.
28'
Tentokrát Nabil El Zhar (Leganés) pokazil přihrávku, následuje útočný faul, provinil se Joseba Zaldúa.
27'
Domácí znovu na útočné polovině, Málaga pod tlakem od úvodních sekund.
26'
Domácí to nyní zkouší středem, poté ale následuje nepřesný nákop na pravou stranu, míč končí mimo hřiště.
25'
Diego Rolán (Málaga) se nyní zlobí na sudího, který nechává vhazovat soupeře.
23'
Diego Rico (Leganés) se postavil k míči, rozehrál, zkusil to z pravé strany přímo na branku, ale tu netrefil.
22'
Leganés s míčem u půlící čáry, tentokrát domácí postupují po pravé straně.
21'
Míč míří k brankáři Ivánu Cuéllarovi, který musí rychle míč odkopnout před dotírajícím Buenem.
20'
Nordin Amrabat (Leganés) se zatím na levé straně trápí, nyní poslal další nepřesný pas.
19'
Málaga prošla na polovinu Leganés, ale tam hosté po chvíli ztrácí míč.
18'
Leganés drží míč u půlící čáry, následuje hlavičkový souboj, po němž se k míči dostali hosté.
16'
Leganés znovu na útočné polovině, Nordin Amrabat se ale nyní zlobí na spoluhráče, který nepochopil jeho úmysl.
15'
První čtvrthodina naznačila, kdo bude dnes favoritem, Leganés má více ze hry.
14'
Málaga ubránila další rohový kop, Roberto může vykopávat od své branky.
12'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
10'
Diego Rico (Leganés) zakončuje zpoza vápna, pro míč si došel Roberto, který v pohodě chytá.
9'
Tentokrát to je již roh pro domácí.
8'
Další centr domácích, tentokrát z pravé strany, míč ale končí v náruči Roberta.
7'
Další akce domácích po levé straně, El Zhar znovu s míčem, tentokrát odcentroval, ale míč letí mimo.
5'
První šanci v zápase mají domácí, Nabil El Zhar (Leganés) se z levé strany dostal ke střele, pravou nohou branku soupeře těsně míjí.
5'
Federico Ricca (Málaga) je tím, kdo špatně dopadl a způsobil si zranění, které ho ale nijak nelimituje, zřejmě a obránce hostujícího týmu bude dál pokračovat v zápase.
4'
Akce Málagy končí odpískaným útočným faulem, po němž zůstává domácí Javi Eraso a hostující hráč na trávníku.
3'
Diego Rolán (Málaga) vybojoval první rohový kop v utkání.
2'
Registrujeme první střelu v utkání, Chory Castro (Málaga) pálí pouze vedle branky Leganés.
1'

CD Leganés: Cuéllar – Zaldúa, Bustinza, Siovas, Rico – El Zhar, Gabriel, R. Pérez, N. Amrabat – Eraso, Beauvue.
Náhradníci: Champagne – Gumbau, Carnero García, Naranjo, Muňoz, Omar, Brašanac.

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Ricca – Castro, Lacen, Iturra, Rolán – En-Nesyri, Bueno.
Náhradníci: Prieto – Kuzmanović, Bastón, Añor, Id. Brown, Samuel, Miguel Torres.

Rozhodčí: Iglesias – Costoya, Ramos.
MÁLAGA CF
Hosté jsou ještě v horší situaci, než Leganés. Málaga naposledy vyhrála 10. prosince, tedy téměř před čtvrt rokem, kdy vyhrála na hřišti Realu Sociedad 2:0. Byla to třetí a zatím tedy poslední výhra v této ligové sezóně. Není tak divu, že Málaga je beznadějně poslední a velice reálně již nyní hrozí, že příští sezónu budou fanoušci chodit jen na druhou ligu.
CD LEGANÉS
Domácí budou chtít v utkání s Málagou vybojovat všechny body, které se jim v boji o záchranu hodí jako sůl. V týdnu odehrála LaLiga vložené kolo a Leganés čekala těžká zkouška na hřišti druhého nejlepšího týmu soutěže, madridského Atlética. Dle očekávání z toho body nebyly a porážkou 0:4 natáhlo Leganés sérii bez výhry již na šest ligových kol!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 27. kola španělské LaLigy, v němž CD LEGANÉS přivítá na svém stadionu MÁLAGU CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.